Tatry dla amatorki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-17, 10:23   #1
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181

Tatry dla amatorki


cześć dziewczyny,mam plan wybrac się w Tatry na tych wakacjach.
jak w temacie,jestem zupełna amatorką,jadą ze mną jeszcze 3 dziewczyny,tez amatorki i 3 kolegów-nieamatorów.
jak wygląda taka wędrówka,co zabrać itd? a jak sprawa higieny? chyba z tym jest ciężko,nie?:P
cały czas się waham czy dam radę fizycznie ale z drugiej strony to było zawsze moim marzeniem zeby chodzić po górach wiec chyba jednak sie wybiorę
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 10:29   #2
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Tatry dla amatorki

A macie zamiar isc w Tatry wysokie? To ma byc taki skok na gleboka wode, czy tez poprostu lazenie po Tatrach niskich (ktore wcale nie sa takie niskie) i podziwianie widoczkow? Napewno trzeba zadbac o kondycje, najlepiej juz teraz rob sobie marsze , codziennie dluzsze i ciezsze, trzeba przyzwyczaic serce do wysilku. Podstawa to dobre buty, specjalne gorskie, ze sztywna pieta, niektorzy biora glany, ale to nie jest dobry pomysl. Koniecznie musisz zaopatrzyc sie w plaszcz przeciwdeszczowy, bo w gorach na pewnych wysokosciach bardzo pada, ciuchy zawsze na cebulke, pogoda w gorach jest tak zmienna, ze raz sie ubierasz, a raz rozbierasz Do tego dobrze miec rekawiczki gorskie, zalezy tez czy idziecie na szlaki z lancuchami Oczywiscie najlepiej isc z kims, kto zna szlaki, wziac ze soba jakas mapke, zapas czekolady Ja tez jade na wakacje w Tatry, tylko od strony Slowackiej, bo sa troche latwiejsze niz od Polskiej (wejscie na Rysy)... mimo to, tez sie troche boje, bo ostatni raz w gorach bylam w zeszle wakacje i moja kondycja tez pozostawia wiele do zyczenia, ale juz zaczynam sie hartowac
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 11:13   #3
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Tatry dla amatorki

To zależy czy chcecie mieć stałą kwaterę i z niej robic wypady w góry,czy dosłownie "chodzic po górach" ,spać w schroniskach itd Na Rysy nie weszłam,bo reszta ekipy nie miała ochoty,ale zaliczyłam dolinę 5 stawów
Faktycznie podstawa to dobre buty (ja chodzę w traperach moich kochanych,lekko zdychających już),koniecznie za kostkę,żadne adidasy.Długie spodnie (fajne sa takie ,którym mozna w kolanie nogawkę odpiąć ),ciepła bluza,coś na deszcz (nawet taka peleryna zakłaadana przez głowę ,do kupienia w kazdym kiosku tam ) i cos na głowę,bo słońce może przygrzać Wygodne skarpety

Impersona ,masz rację,słowackie Tatry są trochę łatwiejsze i jakie piękne
Ale Wam zazdroszczę...ja z moim kolanem moge w tym roku o górach zapomnieć
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 12:02   #4
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: Tatry dla amatorki

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja
To zależy czy chcecie mieć stałą kwaterę i z niej robic wypady w góry,czy dosłownie "chodzic po górach" ,spać w schroniskach itd
chcemy spać w schroniskach
kolega powiedzial że trasa jest tak dobrana że powinnyśmy sobie poradzić a w razie czego jest jeszcze jakaś traska "awaryjna"
mam nadzieję że dam radę
dzięki za pomoc
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 12:09   #5
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Tatry dla amatorki

Udanej wyprawy
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 14:35   #6
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Tatry dla amatorki

mrrr uwielbiam Tatry. podstawa to dobra mapa. jak widze w gorach ludzi bez mapy bezradnie rozgladajacych sie po oznaczeniach szlakow i pytajacych jak gdzies trafic to az mi sie noz w kieszeni otwiera. nie wiem jaki szlak wam kolega wybral, wiec nie stwierdze czy latwy/trudny. wez sporo wody do picia, jak bedziecie zahaczac o schroniska to mozesz tez wziac jakas zupke do zalania wrzatkiem.
ja w tym roku jade najpierw w Tatry Zachodnie - chce je cale przejsc grzbietami. a jak zostanie pare dni to moze sie pokusze o Świnice. nio i Giewont chce w koncu zaliczyc, bo jakos zawsze mnie te tlumy zniechecaly. mam nadzieje, ze znow ze strachu nie bede lazic nisko przy ziemi jak to bylo na Przeleczy Karb pod Koscielcem w zeszlym roku (chyba mam lekki lek wyskosci) TŻ chce jeszcze zrobic rundke po jaskiniach w Dolinie Koscieliskiej, ale cos mi sie nie usmiecha brodzenie na czworakach w wodzie z latarka na czole
nio i poczytaj troche jak sie zachowac gdy spotkasz misia
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 17:10   #7
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: Tatry dla amatorki

oooo,to mogę spotkać misia??
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 18:24   #8
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Tatry dla amatorki

A jasne , są nawet takie tabliczki czasem na szlakach,ze po godzinie (20 ? 22?) mozna spotkać misia.
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 06:42   #9
Qyodai
Raczkowanie
 
Avatar Qyodai
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 205
Dot.: Tatry dla amatorki

Podłanczam się pod wątek.
Wybieram się w końcówce września do Zakopanego z moim TŻ. Nie wiem czy mogę liczyć na pogodę, ale może polecicie jakieś ciekawe miejsca, których nie powinno zabraknąć na naszym szlaku, gdzie warto przenocować, gdzie warto zjeść...
Qyodai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 08:52   #10
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: Tatry dla amatorki

up up
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 11:18   #11
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Tatry dla amatorki

Cytat:
Napisane przez Qyodai
Wybieram się w końcówce września do Zakopanego z moim TŻ. Nie wiem czy mogę liczyć na pogodę, ale może polecicie jakieś ciekawe miejsca, których nie powinno zabraknąć na naszym szlaku, gdzie warto przenocować, gdzie warto zjeść...
koncem wrzesnia obowiazkowo Czerwone Wierchy - zaczynaja nabierac wlasciwego kolorku i wygladaja tak jak nazwa wskazuje (jak widac w zalaczniku )
na pewno warto przenocowac w jakims schronisku, wstac wczesnie rano i ogladac slonce wydzierajace sie zza gor.
co do jedzenia to ci raczej nie polece niczego, bo cale dni spedzam na szlaku wiec jem to co mam w plecaku, a wieczorem ide na piwo do pierwszej lepszej knajpy gdzie jest jeszcze miejsce (bo w sezonie z tym ciezko).
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 12:09   #12
Qyodai
Raczkowanie
 
Avatar Qyodai
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 205
Dot.: Tatry dla amatorki

Cytat:
Napisane przez lain
koncem wrzesnia obowiazkowo Czerwone Wierchy - zaczynaja nabierac wlasciwego kolorku i wygladaja tak jak nazwa wskazuje (jak widac w zalaczniku )
na pewno warto przenocowac w jakims schronisku, wstac wczesnie rano i ogladac slonce wydzierajace sie zza gor.
co do jedzenia to ci raczej nie polece niczego, bo cale dni spedzam na szlaku wiec jem to co mam w plecaku, a wieczorem ide na piwo do pierwszej lepszej knajpy gdzie jest jeszcze miejsce (bo w sezonie z tym ciezko).
Pięknie...
Qyodai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 14:07   #13
m@rusi@
Raczkowanie
 
Avatar m@rusi@
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Sanok
Wiadomości: 84
Dot.: Tatry dla amatorki

Cudowne, piękne, boskie i wogóle . Uwielbiam góry.
m@rusi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 07:35   #14
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Tatry dla amatorki

jutro jade do Zakopca. TŻ troche marudzi, ze go bola nogi (bo taka ma prace) i ze to rocznica - trzeba odpoczac, ale dostalam jeden dzien na rozplanowanie wycieczki wiem, ze powinno sie najpierw rozchodzic, ale gdybym tak chodzila po pagorkach to nigdy nie pochodzilabym dalej, bo zawsze przyjezdzam na 3-4 dni. w kazdym razie pierwszego dnia rozruszam sie wlazac na Gubalowke (tradycyjnie) a potem moczac sie na Polanie Szymoszkowej a drugiego dnia (prognozy nas zapewniaja o pogodzie, mam nadzieje, ze bedzie) pochodzimy no wiec opracowalam trase:

Dolina Strążyska => Siklawica => Dolina Grzybowiecka => Giewont => Kondracka Przełęcz => Kopa Kondracka => grzbietami:Suchy Wierch, Suche Czuby, Goryczkowa Czuba, Pośredni Wierch Goryczkowy => Kasprowy Wierch => kolejka w dol

z obliczen wyszlo 6h05 minut samego chodzenia (choc my zawsze jakos szybciej przechodzimy szlaki niz to napisane na naszej mapie)

jak myslicie? ok?
wiem ze na Giewoncie tlumy turystow, ale jakos zawsze go omijalismy bedac w Tatrach, wiec wypadaloby i jego w koncu zdobyc wychodzimy ze Strazyskiej, bo mamy blisko z kwatery.

najbardziej niepokoi mni ta Kopa Kondracka i grzbiety. moze ktoras z Was tamtedy przechodzila jest tagicznie czy dobrze sie wchodzi? na mapie i zdjeciach wyglada to calkiem ok

niby moglabym jeszcze cos wymyslic na sobote, ale podobno maja byc burze. zobaczymy jak bedzie i najwyzej pojedziemy na rowery do Doliny Chocholowskiej

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2006-07-19 o 08:05
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 15:21   #15
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Tatry dla amatorki

up!
gdzie sie podzialy goromaniaczki?
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 14:29   #16
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Tatry dla amatorki

heh jestem juz z powrotem - trasa sama sie zmodyfikowala: pogoda robila sie bardzo niewyrazna i zaczynalo kropic, nip i troche deficyt wody mielismy, bo wypilismy po drodze straszne ilosci, wiec Kope Kondracka sobie darowalismy.
pare zdjec - glownie Giewont i wyprawa na Sarnia Skale mam nadzieje, ze we wrzesniu cos wiecej pochodzimy

na pierwszym zdjeciu ja w chwili kryzysu pod podejsciem na Giewont - piciu sie chcialo, a cala woda sie skonczyla. uratowali nas jacys zagraniczni turysci schodzacy na dol
na czwartym zdjeciu pan pokazal, ze nawet z reklamowka w reku mozna wyjsc na Giewont
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 13:28   #17
Martusia123
Raczkowanie
 
Avatar Martusia123
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa / Skarżysko-Kamienna
Wiadomości: 58
GG do Martusia123 Send a message via Skype™ to Martusia123
Smile Dot.: Tatry dla amatorki

Moim zdaniem
1. Dobra mapa!
2. Ubranko (na cebulkę):
-koniecznie czapka na słońce;
-okulary przeciwsłoneczne;
-płaszcz przeciwdeszczowy i!! jak jest ciepło lepiej nie mieć długich spodni, wtedy woda deszczowa szybciej spływa. Buty treckingowe, usztywniające kostkę i buty na zmianę. Wygodny plecak. Kijki (naprawdę pomagają i podobno przenoszą 70% ciężaru ciała właśnie na nie).
-czekoladka i kanapeczki
-woda niegazowana
-opaska usztywniająca, bandaż elastyczny, woda utleniona i plastry
-torebki jednorazowe:P (głupie ale naprawdę mogą się przydać)...
-aparat:P

Ja brałam tyle, ale łaziłam amatorsko łatwymi szlakami
Na trudniejsze można zabrać jeszcze ochraniacze:P:P:P
Pozdrawiam
Martusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 16:34   #18
Aribeth
Raczkowanie
 
Avatar Aribeth
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
Dot.: Tatry dla amatorki

To ja dorzuce jeszcze do powyzszej listy duzo skarpet. Musze przyznac, ze najlepiej mi sie chodzilo gdy mialam jedna cienka pare skarpet i na to druga frote. Wtedy skarpetka gruba trze o cienka a nie o piete. Pomysl polecony przez znajoma stara goromaniaczke, ktora zrobila jakis patent ratownika gorskiego. Gdy nosilam tylko jedna pare to stopy mialam cale otarte do miecha. A! Na dluuugie wycieczki zabieralam zapasowe dwie pary, chyba ze wszystko nosi sie ze soba bo my na noc wracamy do kwatery.
Aribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 07:20   #19
Qyodai
Raczkowanie
 
Avatar Qyodai
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 205
Dot.: Tatry dla amatorki

A może jeszcze ktoś dorzuci adresy sprawdzonych noclegów wraz z opisem
Qyodai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-26, 07:39   #20
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Tatry dla amatorki

Cytat:
Napisane przez Qyodai
A może jeszcze ktoś dorzuci adresy sprawdzonych noclegów wraz z opisem
w Zakopcu mam dwa takie sprawdzone noclegi na ulicy Małe Żywczańskie - oba za 35zl:
1. U Steni http://zakopanet.pl/index.php?id=206&foto=1
ladny drewniany domek, czystko i schludnie. my wynajmowalismy przestronny pokoj 2-osobowy z tv, ktory mial dostep do lazienki z wanna z hydromasazem, wiec po zejsciu ze szlaku sie masazowalismy kuchnia w pelni wyposazona, fajny ogrodek i miejsce na ognisko, ktore bez problemu mozna sobie zrobic

2. Przystanek Alaska http://przystanekalaska.tatrynet.pl/ http://www.turystyka.z-ne.pl/opis_ob...pane2&lang=pol
schludny pensjonat, bardzo mily i wyrozumialy wlasciciel, przyjemne pokoiki z tv. w pokojach lazienki, kuchnia na korytarzu. zaraz obok sklep (troche drogi ) do Krupowek jakies 10 minut, a jednoczesnie dom jest polozony w bardzo spokojnej okolicy. blisko do Doliny Bialego i Strazyskiej. nio i mozna wziac ze soba na wakacje zwierzatko

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2006-09-19 o 12:28
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 08:11   #21
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Tatry dla amatorki

My zazwyczaj nocujemy w Cyrhli - miejscowośc przed skrętem do Murzasihla, polożona na wzniesieniu, przepiękne widoki na wysokie tatry )od Kasprowego Wierchu przez Świnicę po Kozie Wierchy i Granaty) a także na polożone niżej Zakopane z Gubałówką w tle. Świetna baza wypadowa na Hale Gąsiennicową a stamtąd to już masa róznorodnych szlaków.
Polecam noclego u panstwa Stanisławy i Andrzeja Kułach (szczegolnie pokoiki na poddaszu z balkonem w stronę gór) Pokoje są w róznych cenach w zależności od standardu. Te napoddaszu są tansze z łazienką na korytarzu ale kolejek do nich nie ma Na dole duża kuchnia, kuchenka, lodówka, czajnik garnki, spokojnei można sobie zrobić coś do jedzenia, posiedziec, a przy okazji poznać innych lokatorów Jakby ktoś był zainteresowany namiary podam na PW
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 08:12   #22
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Tatry dla amatorki

Cześć dziewczyny Również planuję z przyjaciółmi taki weekendowy wypad w Tatry. Jestem 100% amatorką i ostatnio chodziłam po górach jakieś 5 lat temu Nigdy nie widziałam jeszcze Morskiego Oka i planuje się tam wybrać. Napiszcie proszę czy będzie ciężko i czy taki amator jak ja da radę Już zaczęłam trenowac przed wyprawą w góry Codziennie długie spacery + basen
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 08:32   #23
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Tatry dla amatorki

Możesz sobie potrenować przed wyjazdem, bo w Tarach momentami jest ciężko. Pierwszego dnia proponuję jakąś lekką trasę żeby się zaklimatyzować i stopniowo można robić cieższe trasy. Proponuję wycieczkę na Kopieniec, z Kopieńca można jeszcze przejść na Nosal. Zkopieńca rozciąga się przepiękna panorama Tatr, a szlak bardzo przyjemny
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 09:01   #24
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Tatry dla amatorki

Cytat:
Napisane przez Yoolia
Możesz sobie potrenować przed wyjazdem, bo w Tarach momentami jest ciężko. Pierwszego dnia proponuję jakąś lekką trasę żeby się zaklimatyzować i stopniowo można robić cieższe trasy. Proponuję wycieczkę na Kopieniec, z Kopieńca można jeszcze przejść na Nosal. Zkopieńca rozciąga się przepiękna panorama Tatr, a szlak bardzo przyjemny
Dziękuje Jeśli chodzi o Tatry to wogóle się nie orientuje gdzie co jest Ale całe szczęście jadę z grupką znajomych, którzy Tatry dobrze znają, więc nie zginę Tylko boje się tego, że nie dam rady jeśli chodzi o to wspinanie, bo co innego jednak spacery po praktycznie płaskim terenie, a co innego takie chodzenie po górach
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 09:33   #25
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Tatry dla amatorki

Chodzenie po tatrach nie jest takie trudne, aczkolwiek męczące, momentami są trudne podejscia. Ciężkie są szlaki z łańcuchami, drabinkami np cała Orla Perć, Zawrat od Hali Gąsiennicowej, zejście ze Szpiglasowej do doliny 5 Stawów i pare innych. Tam już trzeba być baaardzo ostrożnym, chwila nieuwago moze skonczyć się tragicznie.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 10:15   #26
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Tatry dla amatorki

Cytat:
Napisane przez lain

2. Przystanek Alaska http://przystanekalaska.tatrynet.pl/
tu spali znajomi. mily wlasciciell, bardzo przyjemne pokoiki z tv. w pokojach lazienki, kuchnia na korytarzu. zaraz obok sklep (ale drogi )
Nie wiesz, jak przedstawiaja sie tutaj ceny wynajmu pokoi, bo w ofercie niestety nie napisali. ?
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 10:23   #27
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Tatry dla amatorki

Cytat:
Napisane przez magdziaS
Nie wiesz, jak przedstawiaja sie tutaj ceny wynajmu pokoi, bo w ofercie niestety nie napisali. ?
35zl od osoby
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 10:24   #28
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Tatry dla amatorki

Cytat:
Napisane przez lain
35zl od osoby
Dzieki za odp.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 12:28   #29
Qyodai
Raczkowanie
 
Avatar Qyodai
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 205
Dot.: Tatry dla amatorki

Ja jeszcze wrócę do tematu noclegów.
Chodzi mi o to w jakim miejscu (centrum czy gdzieś poza) najlepiej rezerwować noclegi. Chodzi mi o to, żeby wszędzie było blisko.
W Zakopanym byłam chyba z 10 lata temu i noclegi mieliśmy w Pardałówce i z tego co pamiętam to wszędzie trzeba było dojechać busami (wtedy były chyba nyski )
Qyodai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 12:42   #30
LuddlyToy
Przyczajenie
 
Avatar LuddlyToy
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: Tatry dla amatorki

Cześć dziewczyny!
Ja także jadę w Tatry za tydzień. Jestem amatorką jeśli chodzi o chodzenie po górach, a mój chłopak postanowił w tym roku mnie ruszyć i stwierdził, że jak nie pójdę z nim to mnie tam wepcha... Nie znamy się oboje zbytnio na Tatrach, czy któraś z was nie mogłaby mi podpowiedzieć paru fajnych, niezbyt trudnych wycieczek? Byłam raz nad Morskim Okiem-trasę zniosłam ok. Czy Kasprowy będzie dobry??
LuddlyToy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.