27 lat, zmarszczki pod oczami- pytanie do BEATY KRAJNIK - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-17, 15:32   #1
montrmartre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4

27 lat, zmarszczki pod oczami- pytanie do BEATY KRAJNIK


mam 27 lat. cerę suchą. około rok temu pojawiły się u mnie pierwsze zmarszczki pod oczami. ostatnio, powstały dodatkowe 2 linie pod każdym okiem. nie są to zmarszczki gębokie. pojawiły się sosunkowo niedawno. prawdę mówiąc martwię się, gdyż nie wiem czy jest to przyczyna zewnętrzna, czy wewnętrzna i przede wszystkim, czy da się przeciwdziałać powstawaniu nowych, jak i zlikwidować już powstałe.

zawsze, najlepiej służyły mi kosmetyki Avene. po wielu próbach, m.in. Dermika, Iwostin, Olay - powróciłam znowu do Avene. na noc używam Cold Cream dla cery bardzo suchej, na dzień Creme Riche hyfratance Optimale. pod oczy Soin des Yeux - jest to krem lekko ujędrniający.

W związku z moimi problemami "pod oczami" co powinnam zastosować? Znalazłam coś takiego jak: Avene Ystheal+Creme-Gel Contour des Yeus - wygładzający drobne zmarszczki. Czy ma Pani jakieś lepsze rozwiązanie? Czy mogę wykorzystać pod oczy inny krem, a na twarz inny? Czy powinnam skorzystać z jakiś zabiegów kosmetycznych?

Łykam witaminę A+E. Pod oczy wklepuję czasami witaminę E.

Bardzo proszę o pomoc. Te zmarszczki spędzają mi sen z powiek.
montrmartre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.