Popielate blondy, szatyny etc. :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-21, 19:18   #1
tavion
Przyczajenie
 
Avatar tavion
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
GG do tavion

Popielate blondy, szatyny etc. :)


Witam, zadawałam już to pytanie w jednym z wątków, ale nie uzyskałam odpowiedzi - może tu mi ktoś pomoże Zastanawiam się nad kupnem farby Garnier Belle Color - jasny szatyn (nr 20) bądź L'oreal Recital Preference 7.1 L. Islande - popielaty blond. Problem w tym, że mój obecny kolor włosów przypomina jasny brąz/ ciemny blond z rudą poświatą - efektem farbowania farbą Palette (to było już dawno i nie łudze się, że kiedyś ta poświata zejdzie, na szczęście ta rudośc nie rzuca się tak strasznie w oczy). Na opakowaniach te kolory wydają się byc dosyc jasne i boję się, że w efekcie zamiast ciemniejszych włosów będę miała jeszcze bardziej rude. I pytanie do Was - jaki kolor uzyskam używając którejś z tych farb? Czy będą one ciemniejsze i pokryją nieco tę rudą poświatę? Używała któraś z Was tych farb? Jakie były efekty? Bardzo proszę o odpowiedzi, zdjęcia z Waszymi szatynami i popielatymi kolorkami również mile widziane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(31).jpg (66,2 KB, 428 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(25).jpg (60,0 KB, 298 załadowań)
tavion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 21:15   #2
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Witaj
Ten Garnier zapewne wyjdzie jak brąz,odnosnie tego z L'oreal wklejam zdjecie-farbę o odcieniu popielaty blond nałozyłam podwójnie na włoskipo dekoloryzacji(były marchewowe)poswiata ruda zniknęła .Zatem blond wyjdzie jak jasny brązik a szatyn może wyjsc znacznie ciemniej.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9090967.JPG (72,4 KB, 1396 załadowań)
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 23:20   #3
Isahra
Raczkowanie
 
Avatar Isahra
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 147
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

boniulka - a czym robilas dekoloryzacje? bo tez sie nad nia zastanawiam..
__________________
"Gdy twoje serce wyrywa się tam, gdzie wre bój zmysłów - ty zostawaj z tyłu..." - Shakespeare
Isahra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 09:41   #4
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Witam
Isahra-robiłam dekoloryzatorem z Garniera oraz L'oreala,po czasie moge stwierdzić,że Garnier jest lepszy,mimo ,że na początku stawiałam na L'oreala
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 11:36   #5
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

hehehe, jak słyszę popielaty blond to mam uśmiech na twarzy
miesiąc temu zafarbowałam się popielatym blondem z l'oreala, co prawda bez dekoloryzacji, więc wyszły rudawobrązowe na szczęście trochę się zmyło, spłowiało jest w miarę dobrze
no ale na domowa koloryzację to ja już się dluuuugo nie zdecyduyję
no i teraz czekam na 02.06 bo mam wizytę u fryzjera
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 11:45   #6
Isahra
Raczkowanie
 
Avatar Isahra
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 147
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

boniulka - dzieki
__________________
"Gdy twoje serce wyrywa się tam, gdzie wre bój zmysłów - ty zostawaj z tyłu..." - Shakespeare
Isahra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 12:02   #7
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Gadmarka-nie dziwie Ci się,że masz usmiech na twarzy,farba inaczej wplywa na każdy włos,przeciez kazda z nas uzywa róznych farb róznych odzywek więc nie ma co się dziwić.Nigdy nie mozna uwazac ze skoro komuś wyszedł taki odcien to i u mnie bedzie taki sam
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 12:16   #8
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

właśnie, dlatego nie goniłam po następną farbę
całe szczęście że nie było tej paskudnej zielonej poświaty
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 13:00   #9
nielle
Raczkowanie
 
Avatar nielle
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: trochę tu, trochę tam
Wiadomości: 158
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Ja uzywalam odcienia islande. Kolor wyjsciowy to byl mrozny kasztan M2 L'oreal Preference. Chcialam zneutralizowac ruda poswiate tym popielatym blondem islande. Na poczatku kolor wyszedl duzo ciemniejszy niz na opakowaniu (w ogole nie przypominal blondu tylko ciemny braz). Po kilku myciach wyplukal sie do jasnego brazu, ale niestety w sloncu zaczela przebijac ruda poswiata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m2.jpg (14,1 KB, 514 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg test 022.jpg (12,4 KB, 477 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz.JPG (21,4 KB, 729 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg islande.jpg (14,9 KB, 626 załadowań)
nielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 13:04   #10
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

jasny szatyn GARNIERA za pierwszym razem wyszedł chłodno, ale drugie farbowanie zrobiło ze mnie szatynkę o rudawych refleksach
Teraz jestem po farbowaniu opalizującym szatynem 100%Color i na razie jestem baaardzo zadowolona
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 15:10   #11
tavion
Przyczajenie
 
Avatar tavion
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
GG do tavion
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Witam ponownie
Po pierwsze - boniulko, ten kolorek z l'oreala miałaś po prostu bajeczny, gdybym miała pewnośc że po tej farbce wyszedłby mi taki kolor, to nałożyłabym ją bez wachania Gorzej, że moje włosy dekoloryzacji nie przeszły i raczej nie mają zamiaru przechodzic, więc ten popielaty blond wydaje się byc ryzykowny, szczególnie że gadmarce wyszło coś rudawego Tak więc chyba jednak kupię szatyna, wolę miec włosy nieco ciemniejsze, ale z mniejszym stopniem ryzyka że będą rude :P
Aha, agabil, widziałam Twoje zdjęcia w opalizującym szatynie - rzeczywiście ładny kolorek, jednak jak dla mnie to zdecydowanie za ciemny.
Dziękuję Wam dziewczynki za odzew
tavion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 19:23   #12
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

E tam, ruda poświata jest fajna byle nie marchewkowa
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 00:45   #13
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Cytat:
Napisane przez tavion
Witam, zadawałam już to pytanie w jednym z wątków, ale nie uzyskałam odpowiedzi - może tu mi ktoś pomoże Zastanawiam się nad kupnem farby Garnier Belle Color - jasny szatyn (nr 20) bądź L'oreal Recital Preference 7.1 L. Islande - popielaty blond. Problem w tym, że mój obecny kolor włosów przypomina jasny brąz/ ciemny blond z rudą poświatą - efektem farbowania farbą Palette (to było już dawno i nie łudze się, że kiedyś ta poświata zejdzie, na szczęście ta rudośc nie rzuca się tak strasznie w oczy). Na opakowaniach te kolory wydają się byc dosyc jasne i boję się, że w efekcie zamiast ciemniejszych włosów będę miała jeszcze bardziej rude. I pytanie do Was - jaki kolor uzyskam używając którejś z tych farb? Czy będą one ciemniejsze i pokryją nieco tę rudą poświatę? Używała któraś z Was tych farb? Jakie były efekty? Bardzo proszę o odpowiedzi, zdjęcia z Waszymi szatynami i popielatymi kolorkami również mile widziane
Witaj
Ja miałam dokładnie taki sam problem jak Ty wczesniej farbowałam włosy:jasnym opalizującym blondem (garnier 100% nr:823)-> po tej farbie mialam włosy dokladnie takie jak Ty czyli: wlosy przypominały jasny brąz z rudą poświatą.... nie podbał mi sie ten kolor bardzo.... kiedy pytałam sie fryzjerki czy mozna na to nałozyć jakiś zimny odcień mówiła ,ze mozna ale wyjdą zielone np wiec sie troszke bałam.... ale zdecydowałam na własne ryzyko połozyć na włosy coś z popielatych odcieni... wybrałam farbę z Belle Color jasny popielaty blond (nr.11) włosy wyszły bardzo ładne,,, oczywiscie nie są takie jak na próbce sztucznych włosów bo przecież kładłam farbe na farbe ale jestem w końcu zadowolona.... ten rudy kolor juz sie tak nie błyszczy, popielaty odcień częscowo zlikiwidował rudości.
MOje rady: jesli chcesz mieć jasniejsze włosy nie nakładaj zadnych blondów ani tym bardziej szatynów... niestety ale zawsze blondy wychodzą jak brązy... jesli chcesz przyciemnic włosy w zimnym odcieniu to ja polecam z Belle color szatyn ,,,ale ostrzegam ,ze moze na początek wyjsc naprawde ciemny... zebys sie nie przestraszyła ,ze masz czarne włosy.... potem farba sie zmywa ale poczatek jest szokujacy....

POlecam na Twój problem wszystkie farbyktóre maja popielaty w nazwie , bo to ocdcień zimny, a o taki chodzi jednak nie nastawiaj sie ,ze od razu zlikwidujesz rudosci...niestety ale rudosci zawsze potrafią sie ukazac.... po jakim czasie

pozdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 09:18   #14
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Witam
Tavion-masz w zupełnosci racje,szatyn jest bardziej bezpieczną opcją,chociaż tak jak mówi Asiula1 może wyjść bardzo ciemny na początku,w kazdym razie zyczę powodzenia i koniecznie napisz co wyszło
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 09:40   #15
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Ja się zastanawiam nad tym popielatym blondem z Loreal'a - tyle tylko, że ja chcę przyciemnić włosy do naturalnego koloru (teraz mam jasny blond z Nutrisse Natea nr 80) i swoje ciemniejsze odrosty. Na opakowaniu ten popielaty jest ciemniejszy niż moje naturalne włosy (choć też taki popielaty blond) i zastanawiam się nad zrobieniem dodatkowo pasemek Jasnym Popielatym szatynem z Garnier Belle Color. Co radzicie? Może trochę krócej trzymać farbę? Nie wyszłyby takie ciemne
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 13:59   #16
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Boniulko... ja tak O.T. ... cudną masz fryzurę śliczne te loczki - zakochałam się.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 15:36   #17
tavion
Przyczajenie
 
Avatar tavion
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
GG do tavion
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Wróciłam niedawno ze sklepu obładowana jasnymi szatynami (2 opakowania, żeby wystarczyło) i jakoś nie jestem zbyt zadowolona. Wiedziałam, że mam się spodziewac innego opakowania niż to które widziałam, ale na tym nowym jest praktycznie zupełnie inny kolor niż na wcześniejszym. Namotałam trochę, w każdym razie ten kolor wydaje się byc taki jakiś ciepły Teraz i tak już za późno na żale, najwyżej będę miała nieco bardziej brązowy rudy. Gapiłam się na te farby w sklepie z pół godziny i w końcu nie znalazłam żadnego zimnego i w miarę jasnego odcienia, więc już sama nie wiem czy kiedyś mi się uda "oziębic" te moje kłaki. No nic, wieczorem farbowanie - boję się trochę. Ale panikara ze mnie :P
tavion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 16:41   #18
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

hmmm, jaśniejszy? To może ciemny popielaty blond Londy? On wychodzi jak chłodny dość jasny szatyn
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 17:35   #19
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Ja własnie trzymam na włosach popielaty blond z Loreal'a. Zobaczymy co ze mną będzie Wkleję wam potem zdjęcia przed i po Aż się boję iść głowę myć...
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 19:41   #20
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Cytat:
Napisane przez kamaO
Ja własnie trzymam na włosach popielaty blond z Loreal'a. Zobaczymy co ze mną będzie Wkleję wam potem zdjęcia przed i po Aż się boję iść głowę myć...
koniecznie daj znać jak wyszło bo ja też przymierzam się do farbowania właśnie ta farbą
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 06:53   #21
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Cytat:
Napisane przez eevvaa
koniecznie daj znać jak wyszło bo ja też przymierzam się do farbowania właśnie ta farbą
A jaki masz wyjściowy kolor włosów? No i jaki chcesz osiągnąć? Bo ja miałam jasny blond, a teraz jestem szatynką Niezupełnie tak miało wyjść, ale co zrobić... Strzelę sobie kilka jasnych popielatych pasemek i będzie git Tak sądzę...
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 08:45   #22
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Witam
KamaO-zatem włosy wyszły ciemniejsze niż chciałaś???Jaki odcień?
Poczekaj może z pasemkami bo kolor napewno się troszkę spierze
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 09:04   #23
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Tak o dwa odcienie za ciemne Ale zobaczymy co będzie po dwóch, trzech myciach. Zresztą to mi wyjdzie na dobre, bo przynajmniej mają jednolity kolor, który za jakiś czas rozjaśnię i wyjdzie naturalnie, bez żółci.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 09:42   #24
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Cytat:
Napisane przez boniulka
Witam
Isahra-robiłam dekoloryzatorem z Garniera oraz L'oreala,po czasie moge stwierdzić,że Garnier jest lepszy,mimo ,że na początku stawiałam na L'oreala
Pozdrawiam
Witam. A jak wygląda sprawa z tymi dekoloryzatorami, jeśli chodzi o niszczenie włosów? I ile one kosztują?
Już na innych wątkach opisywałam moje kłaczki , ale ponieważ tutaj jestem pierwszy raz, to jeszcze raz je opiszę
Od skóry kilka cm spranego machoniowo-kasztanowo-rudawego koloru ( ), uzyskanego po próbach osiągnięcia jasnego chłodnego brązu , i dalej już są... czarne, do ramion . Wygląda to wszystko przeokropnie, ale boję się dekoloryzacji i chcę czarne stopniowo ścinać,a te jaśniejsze odrosty chcę farbować właśnie na jasny chłodny brąz. Tylko najpierw muszę go znaleźć .
No i właśnie kusi mnie bardzo ten ciemny popielaty blond LONDY. Ale piszecie coś o zielonych włosach??? Będę wyglądała jak ufoludek??? Co radzicie?
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 12:19   #25
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Cytat:
Napisane przez magda*M
Witam. A jak wygląda sprawa z tymi dekoloryzatorami, jeśli chodzi o niszczenie włosów? I ile one kosztują?
Już na innych wątkach opisywałam moje kłaczki , ale ponieważ tutaj jestem pierwszy raz, to jeszcze raz je opiszę
Od skóry kilka cm spranego machoniowo-kasztanowo-rudawego koloru ( ), uzyskanego po próbach osiągnięcia jasnego chłodnego brązu , i dalej już są... czarne, do ramion . Wygląda to wszystko przeokropnie, ale boję się dekoloryzacji i chcę czarne stopniowo ścinać,a te jaśniejsze odrosty chcę farbować właśnie na jasny chłodny brąz. Tylko najpierw muszę go znaleźć .
No i właśnie kusi mnie bardzo ten ciemny popielaty blond LONDY. Ale piszecie coś o zielonych włosach??? Będę wyglądała jak ufoludek??? Co radzicie?
robiłam Londą kilka razy i nie byłam zielona
Z dekoloryzatorów polecam Garniera, L'oreal jest średni.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 12:57   #26
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Im dłużej patrzę na siebie w lustrze, tym mniej podoba mi się to co widzę Chyba polecę po farbę i jeszcze dziś je trochę rozjasnię...
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:10   #27
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Cytat:
Napisane przez kamaO
A jaki masz wyjściowy kolor włosów? No i jaki chcesz osiągnąć? Bo ja miałam jasny blond, a teraz jestem szatynką Niezupełnie tak miało wyjść, ale co zrobić... Strzelę sobie kilka jasnych popielatych pasemek i będzie git Tak sądzę...
hej
mój kolor wyjściowy to taki miedziany blond po rozjaśnianiu i zamierzam osiągnąc jasny brąz-ciemny blond. Dzisiaj kupiłam sobie farbe ale niestety tylko jedną bo jest droga, zapłaciłam 26zł!!!A zamierzałam nałożyć dwie farby pod rząd ...hmm zobaczymy jak będzie po pierwszym farbowaniu,najwyżej kupie drugą...
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:19   #28
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Powodzenia. Ja dopiero w dziennym świetle dobrze sie obejrzałam - mam na głowie dziwny szaro - brązowy kolor... Po pracy lecę po jakiś rozjaśniający blond, bo tego nie zniosę!!!
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:37   #29
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Cytat:
Napisane przez kamaO
Powodzenia. Ja dopiero w dziennym świetle dobrze sie obejrzałam - mam na głowie dziwny szaro - brązowy kolor... Po pracy lecę po jakiś rozjaśniający blond, bo tego nie zniosę!!!
a mogłabys wkleić foteczki po farbowanku? chętnie bym obejrzała
a tak swoją drogą to nie wiem czy dobrym pomysłem jest rozjaśnianie włosów, z reguły na ciemnych farbowanych zawsze wychodzi rudy;/ sama to wiem po sobie
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:40   #30
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Popielate blondy, szatyny etc. :)

Wolę już rudy niz to co mam... Zdjęcia być może wkleję jutro, jeśli TŻ nie zabrał aparatu do pracy.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-23 18:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.