Czy liceum takie straszne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-22, 20:19   #1
misia_larkin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 77

Czy liceum takie straszne?


Mam pytanie do wszystkich Wizazanek a szczegolnie tych ktore teraz chodza do liceum. Otoz w tym roku skzolnym zaczne nauke w jednym z nich w dosc duzym bo 70-tys. miescie,a jest to bodajze drugie najlepsze liceum w tym miescie.... , ide tam bo chce dobrze napisac mature, a to sie jakos z tego szczyci. Wiec czy faktycznie jest tak duzo nauki w tym liceum. Wszyscy dorosli mnie strasza ze nie bede miala czasu na zycie prywatne itp...Jednak widze ze niektore moje kolezankiz liceum wcale tak nie siedza w domu przed ksiazkami. Wiem ze to moze glupi problem, sa wieksze ale ja sie boje i nie daje mi to spokoju Powiedzcie jak to faktycznie bylo z ta nauka w liceum, czy tak jej duzo bylo... ja nie chce stracic kontaktu z kolezankami chlopakiem dziekuje i pozdrawiam
__________________
I wanna love you forever
and this is all I'm asking of you
ten thousand lifetimes together
is that so much for you to do?

misia_larkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 20:24   #2
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Czy liceum takie straszne?

a skad rodzice moga wiedziec jak teraz jest w licku???ja na liceum nie narzekam)trzeba sie uczyc ale bez przesady...moji znajomi z baaardzo renomowanbych szkol maja czas na wypady na imprezki,knajpy i spotkania a srednia ok 4.0 wiec moim zdaniem loozik)aha sosam ze to 2 liceum)
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 20:29   #3
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Czy liceum takie straszne?

Misia, nie boj sie

W ramach odstresowania mykaj na nasz wątek
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 20:30   #4
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: Czy liceum takie straszne?

hymnnnnn no więc tak ja w liceum jestem od września najlepsze liceumu w mieście i naprawde bardzo sie starałam żeby sie tam dostać...szczerze? to duży przeskok gimnazjum w którym niektóre dni były naprawde cieżkie teraz wydaje mi sie bajka... nie jest łatwo ale chyba pierwsze kroki nigdy nie są takie lekkie trzeba sie zachwiać i nawet upaść żeby potem powstać i mieć satysfakcje ale myśle że w drugiej klasie już bedzie lepiej przecież do wszystkiego można sie przyzwyczaić.
__________________

"Nawet jeśli miłość niesie z sobą rozłąkę, samotność i smutek, to warta jest ceny, jaką trzeba za nią zapłacić."


Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 20:33   #5
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: Czy liceum takie straszne?

aaaaaaaa no i jeszcze jedno nie bój sie na pewno dasz rade
__________________

"Nawet jeśli miłość niesie z sobą rozłąkę, samotność i smutek, to warta jest ceny, jaką trzeba za nią zapłacić."


Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 20:59   #6
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Czy liceum takie straszne?

E tam strasznie Buuu straszy
Dla mnie te opowieści o strasznym liceum są mocno przesadzone. A tak szczerze to moje LO jest też NIBY jakieś dobre /w rankingach najlepsze w mieście/ a tak szczerze, to uczę się mniej niż w gimnazjum /taki leń ze mnie/, jasne czasem trzeba pokuć, ale nie jest tak, żeby cały dzień siedzieć przy książkach
Ja mam czas na wszystko Tylko, że osoby z dość wysokimi ambicjami mogą trocję przeżywać przeskok, bo moja średnia zmniejszyła się o 1,4 stopnia
Na pewno ciężej o piątki, ale jeśli spędzi się cały wieczór przy ksiązkach to nie ma się czego bać. Tylko kwestia - co dla kogo jest priorytetem?

__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 21:32   #7
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Czy liceum takie straszne?

w liceum fajnie bylo. duzo fajniej niz w gimnazjum. wolalabym 6 lat poswiecic na LO, a gimnazjum wywalic z mojego zycia. poczatki mialam nieciekawe, bo w glupi sposob zaczelam LO z samymi 'palkami' (nauczycielka od PO zawsze pytala 'postawic ci palke?' - wiadomo jaka byla reakcja chlopcow )
a potem juz sie przystosowalam i zawsze wychodzilam z lepsza srednia niz w gimnazjum (co roku powyzej 5 ) chociaz imprezowalam sporo, duzo czasu spedzilam na menelskim fragmencie mojego zycia z butelka nad Wisla i ogolnie fajnie sie bawilam. nio i lepiej czulam sie w LO, bo w koncu byli jacyc ludzie na poziomie, a nie to bydlo z gimnazjum. a LO bylo jedno z lepszych w Kraku (nikt z mojej gimnazjalnej klasy nie bylby w stanie sie do niego dostac - to swiadczy o roznicy poziomow). trzeba poprostu znalezc swoj sposob na nauke. ja znalazlam tak dobry, ze w studenckie zycie i sesje weszlam gladko i bez uszczerbku na zdrowiu (i znow srednia ok 5 )

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata
Tylko, że osoby z dość wysokimi ambicjami mogą trocję przeżywać przeskok, bo moja średnia zmniejszyła się o 1,4 stopnia
Na pewno ciężej o piątki, ale jeśli spędzi się cały wieczór przy ksiązkach to nie ma się czego bać. Tylko kwestia - co dla kogo jest priorytetem?
eee tam. mi sie udalo zaspokoic moje ambicje bez ponoszenia zbednych kosztow w czasie wolnym

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2006-07-02 o 16:35
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 21:47   #8
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Czy liceum takie straszne?

Cytat:
Napisane przez lain
eee tam. mi sie udalo zaspokoic moje ambicje bez ponoszenia zbednych kosztow w czasie wolnym

to już sprawa zdolności
Ja wiem, że mogłabym mieć wyższą średnią gdyby... Boże spraw żeby tak mi się chciało jak mi się nie chce
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 22:06   #9
Madzioonia
Rozeznanie
 
Avatar Madzioonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 978
GG do Madzioonia
Dot.: Czy liceum takie straszne?

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata

to już sprawa zdolności
Ja wiem, że mogłabym mieć wyższą średnią gdyby... Boże spraw żeby tak mi się chciało jak mi się nie chce
wyjęłaś mi to z ust
Madzioonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 22:25   #10
greatKaZi
BAN stały
 
Avatar greatKaZi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 159
GG do greatKaZi Wyślij wiadomość przez MSN do greatKaZi
Dot.: Czy liceum takie straszne?

przez całe liceum + na mature uczyłem sie łącznie 20 GODZIN HAHAHAHA, edukacja w polsce to sciema
greatKaZi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 22:36   #11
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Czy liceum takie straszne?

ja chodze do LO i jest srednio. trzeba sie dosyc duzo uczyc ale mam w sumie czas i dla przyjaciol i dla chlopaka. moja srednia spadla z 4.8 na 4.0
jesli dobrze radzilas sobie w gimnazjum - idz, napewno dasz sobie rade.
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 22:49   #12
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: Czy liceum takie straszne?

u mnie w liceum było dużo więcej nauki niz w gimie,co nie znaczy oczywiście że nie było czasu na życie towarzyskie :P było i to sporo (liceum jedno z najlepszych w mieście).ogólnie bardzo miło wspominam i trochę żałuję że to już koniec (od października będę studentką-mam nadzieję :P )
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 23:40   #13
isia_88
Przyczajenie
 
Avatar isia_88
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 13
Dot.: Czy liceum takie straszne?

w liceum nie ma tak duzo nauki wystarczy poswiecic z 3-4 godzinki dziennie...najlepiej jest chodzic do zaocznego(marzenia) ale jak sie przylozysz od poczatku to pozniej bedzie lajcik
isia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 08:56   #14
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Czy liceum takie straszne?

Cytat:
Napisane przez isia_88
w liceum nie ma tak duzo nauki wystarczy poswiecic z 3-4 godzinki dziennie...
3-4??
ja na biezaco nic sie nie uczylam. tylko zadania domowe robilam, co zajmowalo gora pol godziny. uczylam sie dzien przed sprawdzianem, bo tak mi sie uczy najlepiej. lektury czytalam do poduszki. a co do odpowiedzi ustnej to mniej wiecej dalo sie wyczuc czy bedzie sie pytanym, a jak nie to ryzyk fizyk z reszta mi czesto wystarczalo przejrzenie ostatniej lekcji przed wejsciem do klasy - jestem wzrokowcem i wiele razy zapamietywalam (np. wzory z matmy)
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 09:04   #15
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Czy liceum takie straszne?

Ja bym się chciała cofnąć do liceum Fajnie było
Za to gimnazjum - porażka
Ja też wolałabym, żeby liceum trwało 6 lat a gimnzajum - zlikwidować
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 14:13   #16
fizzz
Raczkowanie
 
Avatar fizzz
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 169
Dot.: Czy liceum takie straszne?

Ja też nie narzekam na liceum; bardziej się męczyłam w gimnazjum chyba, teraz jest loozik a szkoła jedna z najlepszych w mieście (miasto; ok 380 tys)
fizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 14:54   #17
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Czy liceum takie straszne?

witam Cie ja akurat chodzilam do jednego z najlepszych w moim miescie 211 000 mieszkancow ( 1,2,badz 3 miejsce w zaleznosci od roku). i powiem Ci tak... zycie prywtane bedziesz miala, owszem jak dobrze wygospodarujesz czas...ja bylam na biol-chemie i mialam bardzo duzo nauki, ale dla mnie wazne bylo zycie prywatne wolalam siedziec po nocach i sie uczyc a w dzien widywac sie ze znajomymi ciezko bylo to pogodzic, czasami oczywiscie rezygnowalam ze spotkan na rzecz nauki heh, ale prawda jest taka... wymagac beda i juz POWODZENIA!
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 15:08   #18
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Czy liceum takie straszne?

Cytat:
wystarczy poswiecic z 3-4 godzinki dziennie...

to ja poświęcam może 3-4 godzinki ale miesięcznie
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 15:11   #19
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Czy liceum takie straszne?

jak ja bym mogła drugi raz wybierać to nie poszłabym do jednego z dwóch najlepszych liceów w mieście, nigdy w zyciu!! Stres, stres, stres, nauki strasznie dużo, czasu na rozrywke prawie wcale. Nie wiem czy tak jest we wszystkich lepszych szkolach, ale wiem na pewno, ze poziom szkoly jednak odbija sie na zyciu
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 15:16   #20
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Czy liceum takie straszne?

Ja też 3 lata temu szłam do liceum, o którym słyszałam, że ludzie kują po nocach i w ogóle jest strasznie Ma też jedno z najwyższych miejsc wśród liceów w mieście. Poszłam, i przekonałam się, że wszystko zależy od ludzi, i od nauczycieli. Wiedza zawsze dość szybko wchodziła mi do głowy, i rzadko się zdarzało, że musiałam spędzić calutkie popołudnie nad książkami. I ani razu nie zdarzyło mi się wkuwać w nocy. Byłam na biol-chemie, i z biologii niby miałam najwięcej nauki, ale lekcje były tak prowadzone, i było ich tak dużo, że wiedza sama wchodziła do głowy Szkoda, że nie było tak z chemią, co odbiło się na maturze ale cóż, sama jestem sobie winna.
Ze średniej 5.2 w III klasie gimnazjum zeszłam do 4.73 (damn
0.02 do paska ). Da się przeżyć
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 15:21   #21
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Czy liceum takie straszne?

Cytat:
Napisane przez anestet-ka
jak ja bym mogła drugi raz wybierać to nie poszłabym do jednego z dwóch najlepszych liceów w mieście, nigdy w zyciu!! Stres, stres, stres, nauki strasznie dużo, czasu na rozrywke prawie wcale. Nie wiem czy tak jest we wszystkich lepszych szkolach, ale wiem na pewno, ze poziom szkoly jednak odbija sie na zyciu
Dletego właśnie ja mam zamiar iść do szkoły dobrej , ale nie najlepszej w mieście . Pozdro
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 18:14   #22
Myszette
Raczkowanie
 
Avatar Myszette
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 183
Dot.: Czy liceum takie straszne?

Co Cię nie zabije to cię wzmocni, a tak serio nowe życie , nowe otocznei to stres, ale też i nowe możliwości.
Trzymaj się!
__________________
Żyjemy tak jak śnimy – samotnie
"Jądro ciemności" Joseph Conrad
Myszette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 18:22   #23
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Czy liceum takie straszne?

nie taki diabel straszny, jak go maluja mnie tez wszyscy straszyli, ze liceum to juz nie przelewki.. no i niby jestem w jednej z lepszych szkol w miescie, gdzie naprawde trzeba sie uczyc, ale jakos tego nie odczuwam ucze sie najwiecej z historii (profil humanistyczny), a reszta jakos leci. czasem ide na ktoras lekcje kompletnie zielona, wtedy trzese sie ze strachu, zeby akurat mnie nie zapytano, ale przewaznie jakos sie udaje, 4.0 jest
duzo zalezy od nauczycieli, na jakich trafisz. a nauki nie trzeba sie bac. najciezej jest na poczatku, kiedy wszystkich sie poznaje, przyzwyczaja. potem znasz nauczycieli, wiesz, czego wymagaja i ktore przedmioty mozesz, ze tak powiem, olac, a ktorych nie.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 19:01   #24
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Czy liceum takie straszne?

jak ja chcę do liceum
skończyłam je 28 kwietnia i już tęsknię
za ludźmi, za nauczycielami (tak tak nawet za nimi)
za "jesteśmy w salonie peugeot"
nauka?? heh jaka tam nauka tylko w pierwszej klasie w 3 to już wogole luuuz (z przedmiotami, matura to co innego)
i już nigdy nikt nie powie że koń chodzi na piętach
jak do te pory to liceum było dla mnie najlepszym okresem w życiu
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 19:14   #25
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Czy liceum takie straszne?

eee tam
jak szłam do Lo to tez sie mowiło "wysoki poziom, mnostwo nauki, Lo to nie przelewki!" i tak było na początku. wszyscy przestraszeni, nauczyciele tez jacyś ostrzy. po pol roku rozpracowalismy ich i szczerze to az tak duzo nauki nie ma. heh ale ja moze powinnam siedziec cicho bo chodze do klasy gdzie obowiązuje zasada "byleby nie miec zagrozenia"
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 19:54   #26
Filusia88
Zadomowienie
 
Avatar Filusia88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 536
Dot.: Czy liceum takie straszne?

ja chodze do drugiej klasy LO
do szkoly ktora ma jakies 9 miejsce w rankingu szkol w warszawie i jest cholernie ciezko
ale jak widac znajkduje czas na przyjemnosci: wizaz na przyklad oraz wszelkiego typu imprezki (lubie zaszalec )
trzeba jednak pamietac (przynajmniej w mojej szkole), ze najwazniejsze sa przedmioty ktore bede zdawala na maturze inne to tylko tak zeby zaliczyc...
a i tak roboty jest od groma...
ale sama tego chcialam i za rok bede szczesliwa juz po maturach
powodzenia i nie stresuj sie tak
__________________
Basia
17.09.2012
Filusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 20:05   #27
boneca
Raczkowanie
 
Avatar boneca
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
GG do boneca
Dot.: Czy liceum takie straszne?

Moja szkola - jedna z najlepszych w Krakowie bardzo mnie rozczarowala. Skonczylam gimnazjum, ktore mialo najwyzsza srednia w P-ce z egzaminu gimnazjalnego, ale zapowiadalo sie, ze w liceum bedzie jeszcze ciezej. Nieprawda Takie same doswiadczenia ma 100% moich znajomych (takze spoza szkoly). Wiec nie martw sie, liceum to pikus Najwazniejsza jest matura!
Powodzenia i buziaczek
__________________
Rozrewolweryzowany rewolwerowiec z rozrewolweryzowanym rewolwerem rozrewolweryzował rewolwer rozrewolweryzowanego rewolwerowca.

boneca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 20:24   #28
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Czy liceum takie straszne?

Cytat:
Napisane przez boneca
Moja szkola - jedna z najlepszych w Krakowie bardzo mnie rozczarowala.
a ktore to LO?
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 20:40   #29
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy liceum takie straszne?

Mnie tez straszyli, że w liceum będzie full nauki i wogóle och ach- a co sie okazało mam na wszystko czas- mimo że chodze do drugiego liceum w miescie- choc wymagają bardziej niż w pierwszym :[- to i tak nie podchodzę tak serio do tej nauki- bo gdybym naprawdę sie tym przejmowała to rzeczywiscie nie wytknęla bym nosa spod książki. Ale przygotuj sie, że nauczybiele sporo będą wymagac, ale nie traktuj tego tak całkiem do serca, bo sfiksujesz. Trochę dystansu do nauki i bedzie ok
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 20:42   #30
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Czy liceum takie straszne?

Liceum jest straszne!
Dużo nauki, nauczyciele gnebią, uczniowie slepną nad ksiązkami!

...

To był joke

Nie jest wcale tak cięzko. Ja należę do tych "zdolnych, ale leniwych". Prawie nigdy się nie uczę, a jakoś mi się udaje mieć przyzwoite stopnie Chodziłam do dobrego liceum przez 1,5 roku i nie było źle, teraz chodzę raczej do miernego [od razu zaznaczam, ze nie zmieniłam szkoły ze wzgledu na jakies trudnosci, złe stopnie itp] i wiecie co? szczerze mówiąc zadna róznica Oceny mam w sumie takie same
Myslę, że dzuo zalezy od Ciebie. Ja polecam robienie notatek na wazniejszych lekcjach. i sluchanie nauczyciela. Wtedy najlatwiej zapamietac i w sumie nie trzeba sie uczyc
A jesli juz wiesz co bedziesz chciala robic w przyszlosci i jakie przedmioty chcesz zdawac na maturze to koncentruj sie wlasnie na tych przedmiotach

Aha, i szczerze polecam przykładanie się w pierwszym miesiącu. nauczycieli dopiero sie poznaje, a pierwsze dobre wrażenie jest najważniejsze. Wtedy układają sobie w głowie obraz poszczególnych uczniów. Z obserwacji moich wynika, że najbardziej są lubiani z dużym poczuciem humoru i wykazujący się na lekcji

Powodzenia
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.