Kosmetyki Pauli - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-23, 12:47   #1
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538

Kosmetyki Pauli


Dziewczyny, pomyślałam sobie, ze warto założyć wątek o produktach Pauli. Wiadomości te co prawda miziają się gdzieś tam w poszczególnych wątkach, ale tak jakoś trudno je ogarnąć Zakupy, nie łatwe przecież, dla niektórych tuż tuż właściwie i chyba warto byłoby podzielić się doświadczeniami na temat kosmetyków Pauli, tak żeby źle nie trafić z zakupem, albo nie przeoczyć czegoś fajnego. KWC tez raczej ubogie w recenzję pod tym względem.
Więc co, dla kogo, na co i z jakim efektem?
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 14:03   #2
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Kosmetyki Pauli

Bardzo fajny wątek, też jestem bardzo ciekawa opini
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 17:56   #3
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Pauli

Jestem ZA,bedzie czytelniej i bardziej przejrzyscie bo przyznam,ze w watku zakupowym zaczynam sie motac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 20:08   #4
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Kosmetyki Pauli

to ja pozwolę sobię zacytować opinie z innego wątku na ten temat
rzeczywiście strasznie to wszystko rozsypane :0


Cytat:
Napisane przez Madlaine
ceny rózne, najlepiej wejśc na europejską stronę Pauli i popatrzec

http://www.paulaschoice-eu.com/shop/

ja jestem zadowolona, i to bardzo, zwłaszcza z serum i kremu, nie pamiętam już, kiedy moja twarz posmarowana nawilżającym kremem rano nie chciała pić po kilku godzinach, a teraz nie musze nic z nia robić aż do pójścia do łózka
Cytat:
Napisane przez Madlaine
ja kupiłam to serum, trudno na razie cos napisać o jego działaniu, za krótko na wymierne efekty, ale na pewno nie podrażnia, szybko się wchłania, nie świeci sie na twarzy, ma postać gęstego żelu, nie podrażnia skóry wokół oczy, nawet nałozony na obie powieki nie migruje do oka. Jest bardzo komfortowy w użyciu, stosuję na całą twarz wieczorem i dodatkowo na okolice oczu rano, pod krem nawilżający, bloker i make-up
Cytat:
Napisane przez mona812
Od kilku dni uzywam 2% kwasu BHA od Pauli i troche skora mi sie wysuszyla ,ile czasu od nalozenia musze poczekac zeby nalozyc jakis nawilzacz np kwas hialuronowy
Cytat:
Napisane przez Lanaa
Jakąś godzinkę, jeżeli skóra mocno się ściąga, ja po kwasach Pauli już nic nie kładę. Na twoim miejscu kwasów nie kładłabym codziennie jeżeli skóra tak reaguje. Spróbuj z małymi przerwami, np. 2 dni kwasy, 1-2 jakiś inny specyfik odżywczy.
Cytat:
Napisane przez mona812
Wlasciwie to zle napisalam bo nie wysuszyla tylko taka sciagnieta sie zrobila po nalozeniu kwasu ale i tak sprobuje tak jak radzisz czyli z przerwami ,sliczne dzieki za rade .
Cytat:
Napisane przez Lanaa
Moja wersja kwasów Pauli to emulsja, a właściwienawet lekki kremik do ciała, którym z powodzeniem smaruję całą buźkę (bo wychodzi bardziej ekonomicznie za całe opakowanie). Nie stosowałam wczesniej kwasów jakichkolwiek, więc nie wiem, czy w ocenie będę miarodajna. Mnie nie uczula, ładnie znikają po nim pojawiające sie niespodzianki, odczuwam lekkie mrowienie w pierwszym momęcie po nałożeniu na twarz, ale znika ono po paru sekundach. Jakiś efektów specjalnych w postaci znikających porów raczej nie zauważyłam, może lekkie ich zwężenie.
Na kwasy AHA zawsze źle reagowałam, a pozatym gdzie niegdzie lekko popękane małe naczyńka, więc wolałam nie ryzykować.
Cytat:
Napisane przez Lanaa
Dokładnie jest to ten specyfik http://www.paulaschoice-eu.com/shop/...D4F138&pid=566
i chociaż w opisie jest lotion, to według mnie jest czymś bardziej w stronę lekkiego kremiku, bo dosyć tępawo wychodzi z butelki, tak jakby był tam zasysany (sorry za określenie ), ale jak go wydobędziesz, to bardzo fajnie się rozsmarowuje i wchłania. Stężenie kwasu salicylowego takie samo jak w produktach do twarzy, w butelce 2 x więcej, więc po co przepłacać.
Cytat:
Napisane przez Lanaa
Przejrzyj wszystkie wątki o kwasach, jest tego dosyć dużo, na KWC widziałam też opinie o preparatach Pauli, linka do jej strony masz powyżej, ja nie jestem też jakoś specjalnie wypryszczona, ot pojawiają się od czasu do czasu jakieś niespodzianki. Kwas w wersji jakiej ja używam nie wywołuje jakiś specjalnych efektów, ale z całą pewnością ładnie uspokaja moją cerę. Pamiętaj jedynie, że żel będzie działał mocniej od emulsji czy kremu. Dopiero niedawno zaczełam stosować kwasy, więc może jeszcze ktoś bardziej kompetentny coś ci doradzi.
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 20:29   #5
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Kosmetyki Pauli

A ja mam pytanko. Lotion pauli z BHA stosuje się jak krem, czyli zostawia się na noc, czy jak tonik lub maseczkę i trzeba go po jakimś czasie zmyć?
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 21:15   #6
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki Pauli

mckabi lotion BHA ma postać emulsji i ja stosuję go na noc, zamiast kremu, na oczyszczoną skórę. Po nałożeniu jak czuje się dyskomfort w postaci ściągnięcia, można oczywiście nałożyć jakiś nawilżacz.

A co do serum antyoksydantami to dodam, że jest ono z silikonami i w związku z tym lepiej się na nim trzyma filtr.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 21:33   #7
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Kosmetyki Pauli

Drogie Użytkowniczki i Znawczynie kosmetyków Pauli
To są zdjęcia skóry mojej 46-letniej mamy. Skora od zawsze sucha.
Czy mozecie zalecic ktoryś kwas od Pauli?

Będziemy obie wdzięczne

jakby coś... pierwsze zjęcie to czoło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czoło.jpg (83,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sm1.jpg (106,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sm2.jpg (102,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sm3.jpg (96,9 KB, 46 załadowań)
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 21:37   #8
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Kosmetyki Pauli

Cytat:
Napisane przez Contax
mckabi lotion BHA ma postać emulsji i ja stosuję go na noc, zamiast kremu, na oczyszczoną skórę. Po nałożeniu jak czuje się dyskomfort w postaci ściągnięcia, można oczywiście nałożyć jakiś nawilżacz.

A co do serum antyoksydantami to dodam, że jest ono z silikonami i w związku z tym lepiej się na nim trzyma filtr.
Moze ja tez bym to serum sobie kupila?
Nada sie na moja tlusta buzię? Tylko, ze w watku o żołnierskich zasadach dot. filtrow Noor pisala, ze najlepiej filtry nakladac na buzie bez zadnych wspomagaczy wczesniej, ewentualnie jesli to konieczne
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 21:49   #9
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki Pauli

Ash trudno mi powiedzieć jak się serum będzie sprawowało na Twojej tłustej cerze, a mam raczej suchą i wrażliwą.
Ale Paula wprowadziła niedawno jeszcze dwa rodzaje serumków i jedno jest przeznaczone właśnie dla tłustych cer. Te sera są w tubeczkach, tylko niestety są trochę droższe.

Ja mam to
http://www.paulaschoice-eu.com/shop/...F53D98&pid=394

A to jest do tłutej cery
http://www.paulaschoice-eu.com/shop/product.asp?pid=709

U mnie filtr lepiej trzyma się na serumiku Pauli. I ja zawsze coś pod filtr jeszcze nakładam. Musisz popróbować różne warianty i wybrać najlepszy dla Twojej cery.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 21:59   #10
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Kosmetyki Pauli

Cytat:
Napisane przez Contax
mckabi lotion BHA ma postać emulsji i ja stosuję go na noc, zamiast kremu, na oczyszczoną skórę. Po nałożeniu jak czuje się dyskomfort w postaci ściągnięcia, można oczywiście nałożyć jakiś nawilżacz.
Contuś dziękuję za odpowiedź
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 23:40   #11
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kosmetyki Pauli

Świetny wątek Ja mam lotion 2%, na wrzesień kupię jednak płyn - wolę coś mocniejszego, najwyżej będę stosować raz w tygodniu.
MIałam maseczkę węglową od Pauli, ale nie powaliła mnie na kolana - można spróbować, ale ja wolę ziemię lub glinkę.
Zastanawiam się nad serum, ale przerażają mnie silikony - ostatnio mnie podrażniają. No a filtry wchłaniają mi się świetnie na serum z wit. C, więc może nie będę eksperymentować
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 00:51   #12
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Kosmetyki Pauli

Sandija, pomoglas mi wybrac kwasik dla mnie, pomozesz i mojej mamie?
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 00:56   #13
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Kosmetyki Pauli

Cytat:
Napisane przez Contax
Dzięki za podpowiedź
Zanim wydam tą kaskę, to sprobuje jeszcze umieszac sobie wlasne serum w wit C.
Zawsze to taniej
Jakie stężenie powinnam wybrac?
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 01:22   #14
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kosmetyki Pauli

Ash, ja bym zaczęła od najmniejszego - 5%.
Może Twoja Mama powinna spróbować AHA - wydaję mi się, że dla niej te kwasy byłyby lepsze - oprócz zalet typowych dla wszystkich rodzajów kwasów, AHA wpływają na skórę właściwą, czyli przyczyniają się do poprawy produkcji kolagenu i elastyny. A zmarszczki i brak jędrności to chyba to, czego każda Pani po 50 chciałaby sie pozbyć
Jeśli nie Twoja Mama nie ma naczynek, to niech zdecydowanie się zaprzyjaźni z AHA
No ale to już nie u Pauli.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 01:37   #15
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Kosmetyki Pauli

Swietny watek! Ja rowniez mysle o kwasach Pauli. Na razie maziam sie Effaclarem K i efekty sa! Chociaz musze stwierdzic, ze wymaga to pewnej cierpliwosci. Z tego co czytam najkorzystniejszy bylby dla mnie lotion 2 % - czy moglabym go uzywac latem? Czy lepiej poczekac do jesieni, a przez lato smarowac sie deliktaniejszym Effaclarem? Z jednej strony chce dac szanse Effaclarowi i "bezpieczniej" przebrnac z nim podczas wakacji, z drugiej kusi mnie Paula...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 01:57   #16
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Kosmetyki Pauli

Cytat:
Napisane przez Sandija
Ash, ja bym zaczęła od najmniejszego - 5%.
Może Twoja Mama powinna spróbować AHA - wydaję mi się, że dla niej te kwasy byłyby lepsze - oprócz zalet typowych dla wszystkich rodzajów kwasów, AHA wpływają na skórę właściwą, czyli przyczyniają się do poprawy produkcji kolagenu i elastyny. A zmarszczki i brak jędrności to chyba to, czego każda Pani po 50 chciałaby sie pozbyć
Jeśli nie Twoja Mama nie ma naczynek, to niech zdecydowanie się zaprzyjaźni z AHA
No ale to już nie u Pauli.
Moja mama jest jeszcze po 40tce ;p
Skoro BHA sa nie dla niej, to wrocimy do tematu jesienią
Naczynka musze sprawdzic, bo jakos nie jestem pewna, ale chyba cos tam moze byc. Jesli tak faktycznie jest, to wtedy aha odpadaja?
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 08:31   #17
mona812
Raczkowanie
 
Avatar mona812
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 188
Dot.: Kosmetyki Pauli

Cytat:
Napisane przez Contax
Ash trudno mi powiedzieć jak się serum będzie sprawowało na Twojej tłustej cerze, a mam raczej suchą i wrażliwą.
Ale Paula wprowadziła niedawno jeszcze dwa rodzaje serumków i jedno jest przeznaczone właśnie dla tłustych cer. Te sera są w tubeczkach, tylko niestety są trochę droższe.

Ja mam to
http://www.paulaschoice-eu.com/shop/...F53D98&pid=394

A to jest do tłutej cery
http://www.paulaschoice-eu.com/shop/product.asp?pid=709

U mnie filtr lepiej trzyma się na serumiku Pauli. I ja zawsze coś pod filtr jeszcze nakładam. Musisz popróbować różne warianty i wybrać najlepszy dla Twojej cery.
Mam takie samo serum jak ty tylko wciaz nie wiem kiedy zaczac je uzywac ,widze ze ty smarujesz buzie rano niestety u mnie sie juz chyba nie zmiesci bo najpierw serum z juvitu a na to filtry wiec raczej byloby za duzo ...to dopiero problem miec takie cudenko i nie wiedziec kiedy uzyc
mona812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 08:34   #18
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki Pauli

Cytat:
Napisane przez mona812
Mam takie samo serum jak ty tylko wciaz nie wiem kiedy zaczac je uzywac ,widze ze ty smarujesz buzie rano niestety u mnie sie juz chyba nie zmiesci bo najpierw serum z juvitu a na to filtry wiec raczej byloby za duzo ...to dopiero problem miec takie cudenko i nie wiedziec kiedy uzyc
Możesz zamiast juvitu uzyć serum i na to filty.
Ja tak stosuję zamiennie - serum z vit. C i serum Pauli.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 09:23   #19
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Kosmetyki Pauli

Cytat:
Napisane przez Ash
Moja mama jest jeszcze po 40tce ;p
Skoro BHA sa nie dla niej, to wrocimy do tematu jesienią
Naczynka musze sprawdzic, bo jakos nie jestem pewna, ale chyba cos tam moze byc. Jesli tak faktycznie jest, to wtedy aha odpadaja?
Ash, z svr są takie fajne zestawy na noc, w zestaw wchodzi krem z retinolem i do tego serum 25% AHA, które uzywa się raz w tygodniu. Najlepsze połączenie dla kobiet w tym wieku to kwasy i wit. A .

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6140

http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info/?id=303
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 09:26   #20
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Kosmetyki Pauli

Czy do cery naczynkowej bą odpowiednie jakieś kosmetyki Pauli poza lotionem?
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 11:27   #21
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Kosmetyki Pauli

Sandija, albo któraś a Was, Wizażanki, które miałyście już do czynienia z lotionem 2% BHA. 1) Jak porównałybyście go do Effaclaru? 2) Czy powodował wysyp krostek przy oczyszcaniu skóry? 3) O ile mocniejszy od lotionu jest płyn?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 12:43   #22
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kosmetyki Pauli

Cytat:
Napisane przez L_V
Sandija, albo któraś a Was, Wizażanki, które miałyście już do czynienia z lotionem 2% BHA. 1) Jak porównałybyście go do Effaclaru? 2) Czy powodował wysyp krostek przy oczyszcaniu skóry? 3) O ile mocniejszy od lotionu jest płyn?
Już piszę
Absolutnie nie powodował wysypu. Używałam go przez dwa miesiące codziennie, więc wtedy trzymał cerę w ryzach. kiedy przeszłam na rzadsze używanie, sam raczej by sobie nie poradził - pomagał mu Effaclar i Diacneal, potem sam Effaclar.
Ja nie wiem, Effaclar powienien być słabszy, bo mniejsze stężenie i wyższe ph, ald u mnie dziala lepiej - po stosowaniu go samego 2 razy w tygodniu widzę efekty, a przy takiej samej dawce lotionu Pauli - nie.
Także dla mnie lotion to taki delikatny kosmetyk, który świetnie się sprawdza przy codziennym używaniu i tyle. Effaclar potrafi (nałożony na noc) usunąć taką podskórną, bolesną bulwę a Paula nie.
Także tym razem kupię płyn - będę go mogła używać rzadko, a będzie działał.
Lotion ma ph 3,4 a płyn 3,2.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:13   #23
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Kosmetyki Pauli

Cytat:
Napisane przez Paula07
Ash, z svr są takie fajne zestawy na noc, w zestaw wchodzi krem z retinolem i do tego serum 25% AHA, które uzywa się raz w tygodniu. Najlepsze połączenie dla kobiet w tym wieku to kwasy i wit. A .

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6140

http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info/?id=303
Dzieki za podsuniecie pomyslu. To powinna być chyba dobra opcja, tylko czy na poczatek to nie za duzy ten procent kwasow? Czy to jest normalna opcja w kwasach AHA?
Ile kosztuje taki zestawik? Bo chyba taniej niz dwa produkty oddzielnie.
Fajnie napisali przy tym serum - stosowac punktowo na zmarszczki. W przypadku mojej mamy to chyba jednak cala twarz - tak mi sie wydaje.
Teraz na noc mama uzywa tego kremu: http://www.oriflame.pl/prod/catalog/...=scRoyalVelvet
do tego ma mleczko i tonik z tej samej serii.
na dzien bedzie juvit i filtr, bo akurat krem dzienny sie konczy.
A tak w ogole co mozna powiedziec o skladzie tego kremu? Moze działac czy znow marketing?

edit: a może Ystheal+ Creme? Wiele razy przewijał się w postach.
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:24   #24
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kosmetyki Pauli

Kolejny krem Oriflame, kolejne cudo - on tej witamina A (i to w najsłabszej postaci:retinyl palmitate), to ma chyba mniej niż masć z witaminą A (koszt w aptece: około 4zł )

Paula dobrze Ci poradziła ten zestaw SVR - 6% AHA to normalne, tak samo ma Diacneal śmiało kupuj mamie
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:29   #25
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Kosmetyki Pauli

ale to serum ma 25% i dlatego wlasnie sie zastanawiam czy nie za mocne
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 14:07   #26
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Kosmetyki Pauli

Cytat:
Napisane przez Ash
ale to serum ma 25% i dlatego wlasnie sie zastanawiam czy nie za mocne
Czytałam opinie osób, które używały te serum i mówiły,że działa bardzo łagodnie, na początku może uzywać raz na tydzień a jak się skóra przyzwyczai to dwa razy w tygodniu.

W zestawie kosztuje ok. 130 zł.

Cytat:
edit: a może Ystheal+ Creme? Wiele razy przewijał się w postach.
Proponuje najpierw przeprowadzić kurację kwasami, aby stary naskórek porządnie się złuszczył, a później przejść na Yestal lub Eluage z Avene .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 16:39   #27
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Kosmetyki Pauli

Sandija, na czym polega to "mocniejsze" działanie płynu Pauli w porównaniu do lotionu? Chodzi o to PH? Przecież stężenie kwasu salicylowego jest takie samo...
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 18:26   #28
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Kosmetyki Pauli

Cytat:
Napisane przez Paula07
Czytałam opinie osób, które używały te serum i mówiły,że działa bardzo łagodnie, na początku może uzywać raz na tydzień a jak się skóra przyzwyczai to dwa razy w tygodniu.

W zestawie kosztuje ok. 130 zł.
Dwa kosmetyki za 130 zł. Chyba calkiem dobra cena, prawda? Ale to i tak chyba dopiero na jesien, prawda?


Cytat:
Napisane przez Paula07
Proponuje najpierw przeprowadzić kurację kwasami, aby stary naskórek porządnie się złuszczył, a później przejść na Yestal lub Eluage z Avene .
Czyli zużyc zestaw i nastepnie Yestal lub Eluage czy moze drugi raz powtorzyc zestaw?
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 20:12   #29
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kosmetyki Pauli

Cytat:
Napisane przez Erato
Sandija, na czym polega to "mocniejsze" działanie płynu Pauli w porównaniu do lotionu? Chodzi o to PH? Przecież stężenie kwasu salicylowego jest takie samo...
Im niższe ph, tym lepiej (mocniej) działa. Dlatego Effaclar, mimo że ma podobne stężenie (1,5%) jest taki delikatny - ma wysokie ph. Kiedyś na forum zastanawiano się, czy jest sposób, żeby domowo je obniżyć w celu "zwiększenia mocy" sposobu nie ma.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 20:19   #30
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Kosmetyki Pauli

Szukalam, szukalam i znalazlam !
Wreszcie ktos wspanialomyslny zalozyl ten watek !
Witajcie dziewczyny, ja tez jestem zainteresowana kwasami Paul'i.
Nigdy ich nie uzywalam, wiec ja tu raczej po rade.
Widze ze wy obcykane z tych kosmetykow tu jestescie.
Patrzylam na ich strone internetowa, ale duzo tam nie ma, nawet zamowilamsobie poczta katalog, ale musze poczekac do nastepnego tygodnia.
Z tego co was tu tak podczytuje, to zrozumialam, ze dla mnie (rozszerzone pory + maly tradzik) najlepszy bedzie ten plyn BHA 2 % (liquid) , tak ?
Czy macie jakies inne wyprobowane kosmetyki Paul'i ktore sie sprawdzily ?
Ciesze sie ze znalazlam te temat.
Pozdrawiam.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.