Loczki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-26, 14:08   #1
Regss
Przyczajenie
 
Avatar Regss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4

Loczki...


Witam wszystkich. Mam mały problem ze swoimi włosami i postanowiłem zasięgnąć waszej rady. Mianowicie mam dość kręcone włosy tylko problem w tym, że strasznie się puszą i po wyschnięciu nie wszystkie układają się w loki, tylko zawsze spora ilość pojedyńczych włosów odstaje w różne strony co daje nieprzyjemny widok. Pomóżcie mi jak nad nimi zapanować czego użyć, próbowałem żelem ale po nim włosy robią się twarde i niemiłe w dotyku. Czy może zacząć od szamponu i odżywki do włosów kręconych? Tylko nie wiem jakiej firmy są dobre. Czekam na cenne rady. Pozdrawiam.
Regss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 14:28   #2
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Loczki...

matrix curl.life - do zakupu w salonach fryzjerskich uzywających tych produktow albo allegro (jest zdecydowanie taniej). Do wyboru jest szampon, odzywka, mleczko, maska i cos do ukladania kreconych wlosów (nie pamietam).

jezeli pusza sie tobie wlosy polecam olejek rycynowy (warto sie rozejrzeć na tym forum bo wiele osob o nim pisze). Sama mam kręcone wlosy, ktore na czublu głowy sa suche a przy wiekszej wilgotnosci staja sie napuszone i niepodatne na ukladanie. warto takze przejrzec wątki dt. kręconych włosów. na pewno znajdziesz coś dla siebie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 16:26   #3
Regss
Przyczajenie
 
Avatar Regss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: Loczki...

Witam ponownie, a więc rozejrzałem się i olejek wypróbuje napewno, a co do matrix curl.life na allegro dostępny jest szampon, odżywka, maska i żel spray tylko nie wiem co wybrać ponieważ na zakup wszystkich narazie mnie nie stać (około 110 zł) Więc co drogie Panie mogły by polecić?
Pozdrawiam.
Regss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.