Prosze o pomoc w doborze koloru i długości bądż formy fryzury - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-30, 17:56   #1
mona77
Przyczajenie
 
Avatar mona77
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6

Prosze o pomoc w doborze koloru i długości bądż formy fryzury


witam

Może zacznę od tego, że jestem osoba bardzo niskiego wzrostu (140 cm), a mam już 29 lat i chciałabym wygladac ładnie kobieco, młodo i naturalnie. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, zawsze nosiłam długie włosy, wiązane w koka lub ogon. Nastepnie je przefarbowałam i obciełam i mnie się podobało jednak ktoś mi podpowiedział, że w blondzie będzie ładniej no i tak zrobiłam, przefarbowalam na jasny blond i większosc ludzi oznajmiła że wyglądam o wiele lepiej, ale byli tacy (zwlaszcza babcie), które mówiły że wyglądam brzydko i że powinnam mieć ciemne włosy i długie bardzo długie. No i ja juz zgłupiałam od tego wszystkiego, i dlatego bardzo proszę o radę. Jaki kolor włosów mam mieć i jaką długośc, jaką fryzure przy takim wzroście, żeby mnie optycznie nie obniżała a wręcz przeciwnie, żeby troszke podwyższała Bardzo Was proszę o rade. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję.

PS: Ta osoba na zdieciach u dołu to wlasnie moja twarz. Bardzo proszę Panią Fryzjer o pomoc. Dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Basia.jpg (13,9 KB, 14 załadowań)
mona77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 18:11   #2
przemyslanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Przemyśl/ Katowice / Jarosław
Wiadomości: 61
GG do przemyslanka
Dot.: Prosze o pomoc w doborze koloru i długości bądż formy fryzury

myślę że ta długośc włosów jaką masz jest dobra, ewentualnie można jeszcze grzyweczkę zrobić, a co ddo koloru to się nie znam, ale pewnie lepiej by ci było w ciemniejszych
przemyslanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 18:24   #3
malaga777
Raczkowanie
 
Avatar malaga777
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 134
Dot.: Prosze o pomoc w doborze koloru i długości bądż formy fryzury

Też jestem zdania, że raczej krótkie lub ewentualnie półdługie włosy będa ci pasować długie mogą cię "skracać" , pozatym jakies pazurki, wycienieowanie wokół twarzy doda moim zdaniem lekkości . co do koloru to blond to tak średnio pasuje (może sie mylę ). jakis orzech lub szatyn z jasniejszymi refleksami mógłby byc dobrym pomysłem. Napewno wizazanki dobrze Ci doradzą. życze miłych poszukiwań ! Pozdrawiam ciepło!
__________________
malaga777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 18:28   #4
przemyslanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Przemyśl/ Katowice / Jarosław
Wiadomości: 61
GG do przemyslanka
Dot.: Prosze o pomoc w doborze koloru i długości bądż formy fryzury

posiedziałam troche i zrobiłam parę metamorfoz, może teraz lepiej będzie ci się zdecydowac na fryzurę
przemyslanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.