"Wyjście" z diety - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-07, 09:59   #1
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4

"Wyjście" z diety


Zaciekawiło mnie to bo ostatnio czytałam gdzieś na forum, że z diety 1000 kcal trzeba umiejętnie "wyjść" żeby nie było efektu jojo. Na czym to polega?
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 22:04   #2
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: "Wyjście" z diety

Dziękuję za poradę Myślę, że wielu osobom przyda się ten wątek
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 17:43   #3
mistress
Raczkowanie
 
Avatar mistress
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 179
Dot.: "Wyjście" z diety

Dopisuje sie! Szukalam na forum informacji, jak umiejetnie wyjsc z diety 1000kCal i wreszcie znalazllam Na razie wciaz sie odchudzam, w ciagu 2tyg schudla 3kg, to torche za duzo, ale mam jeszcze do stracenia jakies 9... Bardzo zalezy mi na tym, zby skonczyc to wieczne jo-jo, dlatego juz mysle o tym co zrobie, kiedy wreszie osiagne wymarzona wage Czy zwiekszanie o 200 kCal na 2 tygodnie bedzie ok? Wydaje mi sie ze z taka iloscia dostarczanych kalorii nadal bede chudnac, ale nie przeszkadza mi to :P Wiec zeby wrocic do 'normalnego' odzywiania bede potrzebowala kolo 2,5 miesiaca... No nic, zobaczymy jak to wyjdzie! Moze i 1,5tyg bedzie w porzadku
__________________
...Va'esse deireádh aep eigean...
mistress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 18:13   #4
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: "Wyjście" z diety

Hej
Ja moge z doświadczenia powiedzieć, że niedawno wychodziłam dodając po 100 kcal tygodniowo i jeszcze schudłam z 4 kg zanim doszłam do właściwej kaloryczności więc lepiej akcje wychodzenie zacząć jeszcze przed osiągnięciem prawidłowej wagi
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 20:31   #5
mistress
Raczkowanie
 
Avatar mistress
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 179
Dot.: "Wyjście" z diety

Bardzo dziekuje za rade! Wlasnie juz po napisaniu posta stwierdzilam, ze w sumie wypadaloby wlasnie "wychodzenie" z diety zaczac jeszcze przed osoiagnieciem celowej wagi. A moglabys powiedziec cos wiecej? Ile trwalo zanim doszlas do normalnej kalorycznosci? Czy dzialo sie potem cos nie tak? Jak juz zaczelas jsc "normalnie" (w sensie, tyle kalorii, ile trzeba), to czy na pewno nie przytylas? Bo ja bardzo obawiam sie, ze mimo wszytko metabolizm mi bardzo zwolni, mimo ze codziennie cwicze 30-50 minut. Z gory dzieki za odpowiedz!
__________________
...Va'esse deireádh aep eigean...
mistress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 18:12   #6
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: "Wyjście" z diety

Naprawde nie obawiaj sie
No ja dodawałam po 100kcal tygodniowo to jakieś 9 tygodni wyszło (zatrzymałam się na 1800 - 1900, ale to chyba jednak z amało, bo ostatnio zauważyłam że już 45 kg waże a odchudzanie skończyłam na 50 kg )
Zatem na pewno nie przytyjesz nawet schudniesz
No a ja też ćwicze teraz już 30 - 45 min a wcześniej 1 godzinke Ale robie to bo lubie a nie musze
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 12:22   #7
mistress
Raczkowanie
 
Avatar mistress
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 179
Dot.: "Wyjście" z diety

Super, strasznie Ci dziekuje za informacje A mozesz mi powiedziec tylko, ile schudlas wogole i jak dlugo sie odchudzalas (jak nie chcesz to oczywiscie nie mow ), bo chce sie zorientowac czy jestem w podobnej sytuacji Buzka, jeszczez raz dzieki!
__________________
...Va'esse deireádh aep eigean...
mistress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 16:53   #8
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: "Wyjście" z diety

No więc teoretycznie schudłam 12kg (z 62 do 50 ) no a w praktyce wyszło jakieś 16 kg właśnie przez wychodzenie z diety A odchudzałam sie jakieś niecałe 4 miesiące głównie w zeszłoroczne wakacje
Pozdrawiam
A jakby co to pytaj
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 17:51   #9
mistress
Raczkowanie
 
Avatar mistress
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 179
Dot.: "Wyjście" z diety

Ale jaja, to dokladnie tak, jak ja chce schudnac Jeszcze mi powiedz, ze masz 163 cm wzrostu Jak na razie schudlam 3,5kg w 2tyg, troche duzo, ale to pewnie w wiekszosci woda, chociaz juz widac zmiane Ja w te wakacje tez bardzo duzo schudlam, tylko ze oczywiscie wszytko odrobilam juz :/ Mam nadzieje do konca maja schudnac min do 50kg, jakby bylo mniej to bardzo bym sie cieszyla Nigdy tyle nie wazylam (od kiedy mam tyle wzrostu ile mam, a nie rosne juz od dawna ;] ) No zobaczymy jak to u mnie wyjdzie - mam duza mase miesniowa, wiec to na kg tez moze sie inaczej rozlozyc jednak W kazdym razie bardzo dzikuje za pomoc Ciekawa jestem jak sie czujesz po schudnieciu? Cieszysz sie? Cos sie zmienilo? Bo ja marze o tym, zeby wreszcie byc pewna siebie i nie wstydzic sie swojej figury ;] Buziam i jeszcze raz dzieki
__________________
...Va'esse deireádh aep eigean...
mistress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 15:54   #10
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: "Wyjście" z diety

Wiesz to nie jest tak, że jak schudniesz to od razu życie zmienia sie o 180 stopni Jasne lepiej sie czuje wszystkie ciuchy świetnie leża prędzej mam problem z tym że coś jest za duże a nie za małe No dobra facetów też jakby więcej wokół
Ale czasem mi sie wydaje, że wcale nie jestem jeszcze wystarczająco szczupła, że wszędzie mi tłuszcz wystaje itp. i wiem że wiele dziewczyn tak ma po diecie więc ostrzegam na zapas, żebyś nie przesadziła

Powodzenia jak będziesz wytrwała napewno osiągniesz swój cel i to już całkiem niedługo No i potem uważaj bo chyba właściwe wyjście z diety to podstawa, by utrzymać niską wage

a i wzrostu mam 164 cm
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 16:37   #11
mistress
Raczkowanie
 
Avatar mistress
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 179
Dot.: "Wyjście" z diety

Jasne, wiem ze moje zycie nie zmieni sie o 180st, ale troche na pewno Kiedy jestem szcuplejsza, czuje sie duzo lepiej: czesciej wychodze do ludzi, podrywam facetow, natomiast keidy wygladam tak jak teraz, jest na prawde do dupy.... Skoro Tobie sie udalo, mam zywy przeyklad, ze sie da, a wiec i nadzieje, za co wielkie dzieki Wyczytalam gdzies na wizazu, ze jesli jeden dzien w tygodniu zje sie tyle i to, na co ma sie ochote, kolacje jada sie nie wczesniej niz 3h przed snem i je sie faktycznie co 2,5-3h, to metabolizm nie zwalnia tak strasznie mimo ograniczonej liczby kalorii i chudniemy szybciej, dlatego zamiast sie glodzic, jesc zadko i praktycznie nie jadac kolacji, zaczelam sie stosowac do tych rad A jak ty robilas?? Btw, stosowalas jakies tabletki (l-karnityna, chrom) i balsamy?? Ehh, nie moge sie doczekac, kiedy bede wazyc te pare kilo mniej...
__________________
...Va'esse deireádh aep eigean...
mistress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-18, 20:55   #12
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: "Wyjście" z diety

mistress jasne ze sie da!!


tak wogole to bardzo przydatny jest ten watek!!
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 19:05   #13
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
podnosze bo sama będę wychodziła (tzn już pare tygodni sie męcze)
bo byłam na diecie 1000kcal od 29 grudnia aż do teraz pomimo tego że wage jaką chciałam uzyskać mam już od paru tygodni. Poprostu przez tydzień zwiększyłam o 100kcal i jak zobaczyłam po tym tygodniu 1,5kg więcej to sie wystraszyłam i wróciłam na 1000kcal i teraz dalej jestem na nim. Bardzo boje sie przytyć, nie umie się też odciągnąć od liczenia kalorii i ważenia dokładnie produktów

podnosze bo ważne

Edytowane przez italiaanka
Czas edycji: 2007-06-26 o 16:37 Powód: Post pod postem - połączone, proszę używać edycji.
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 16:20   #14
stokrotka007
Rozeznanie
 
Avatar stokrotka007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 544
Dot.: "Wyjście" z diety

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
Poprostu przez tydzień zwiększyłam o 100kcal i jak zobaczyłam po tym tygodniu 1,5kg więcej to sie wystraszyłam i wróciłam na 1000kcal i teraz dalej jestem na nim.
około 2 lub 3 kilo do przodu przy końcu diety to zwykle koszt za spowolnienie sobie metabolizmu bardzo niską kalorycznością posiłków długi czas. Zanim przemiana materii się rozkręci to trochę przybędzie siłą rzecz, nie duzo bo przy racjonalnym odżywaniu nie wiecej niż te 2/3kg. Aktywność fizyczna, jedzenie większej ilości o odpowiednim bilansie kalorycznym, pokarmy bogate w błonnik i zdrowe odżywanie to podstawa, wtedy wszystko się ustabilizuje szybko i trwale.
__________________
"...Dun Laoghaire. To tutaj w powietrzu czuje się energię, a ludzie wciąż jeszcze mają dla siebie czas. Wciąż jeszcze ze sobą rozmawiają..."

stokrotka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 17:01   #15
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
czyli mam rozumieć że najpierw przybędzie mi ok.2-3kg a potem jak już sie ustabilizuje to to spowrotem spadnie ??

stokrotka007 mogłabyś mi odpisać czy dobrze myśle ?
i jak powinnam zwiększać kalorie ?? i do jakiej wartości?

btw. tak swoją drogą to nie chce przytyć ani 1 kg

Edytowane przez italiaanka
Czas edycji: 2007-06-26 o 16:36 Powód: Post pod postem - połączone, proszę używać edycji.
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 19:32   #16
Ciuwar
Przyczajenie
 
Avatar Ciuwar
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 16
Dot.: "Wyjście" z diety

Ja też chciałabym wyjść z diety, tylko że... nie potrafię. Bez przerwy liczę kalorie...
Najgorsze jest to, że przez dietę która dostarczała mi 500-700 kcal na dzień (czasami nawet mniej, głupota ludzka...) Teraz ważę 56 kg przy wzroście 170 cm i nie chce już chudnąć. Do tego doszły kłopoty z okresem, już sobie nie radzę
Ciuwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 19:52   #17
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: "Wyjście" z diety

widze że nie tylko ja mam z tym problem,
też nie potrafie z diety wyjść i też ciągle licze kalorie ale i wszystko dokładnie waże
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 20:08   #18
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: "Wyjście" z diety

Byłam na 'diecie' (cięzko to tak nazwać ... ) - 1000 kcal (czasem mniej). Przez 5 miesięcy.
Jakiś czas temu zaczęłam mieć dość, poza tym waga tak spadła że się przestraszyłam trochę.

Więc zaczęłam szukać pomocy. Znalazłam ją tu. Obecnie wychodzę z tej całej diety. Dostarczam teraz ok. 1200 - 1300 kcal i zwiększam o 100 co tydzień.
Jeśli zacznę tyć - zrobię tak jak mi poradzono - dodam więcej ruchu. Bo bez sensu cofać się w nieskończoność do 1000 - i znów od nowa.
A ja chcę normalnie żyć. Przestać wszystko przeliczać na kcal i przede wszystkim zdrowo się odżywiać.
Ostatnio naprawdę wiele się zmieniło i jestem bardzo zadowolona. O wiele lepiej się czuję...
Naprawdę warto starać się o to by było lepiej.

miss90 - ja też liczę kcal i też ważę wszystko ale tylko po to by zrobić wieczorny bilans i wiedzieć czy prawidłowo dostarczyłam białka, węgli i tluszczu. I obserwować codziennie ile jadłam kcal jakie były wahania itd.

Chociaż z drugiej strony cięzko mi sie po prostu oduczyć tego robić. Ale ważniejsze jest to że nie stoję w miejscu z kalorycznością... zwiększam ją odpowiednio.
Z czasem pewnie nie będę już tak obsesyjnie ważyła i liczyła, ale póki co to nie przeszkadza mi w tym, by zdrowo jeść... i dązyć do celu
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 20:35   #19
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: "Wyjście" z diety

a przytyłaś coś ??
bo ja wszędzie słysze że kto był na 1000kcal i wychodziło z diety to kilogramy szły w dół, a u mnie idą w góre
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-29, 21:00   #20
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: "Wyjście" z diety

Nie przytyłam.

A nawet jeśli by do tego doszło - to trudno, 2, 3 kg w sumie to nic strasznego. Może bym w końcu jakoś zaczęła wyglądać. No, byle nie więcej...

Ale jeśli taka byłaby cena za powrót do normalności, jakieś głupie 2kg to to jest nic...

Jeśli się boisz więcej przytyć (dodając 100 kcal co tydzień np. - do czasu aż osiągniesz właściwe dzienne zapotrzebowanie na kcal) - to po prostu dodaj więcej ruchu. Mi tak polecono i uważam że to naprawdę świetne wyjście z sytuacji bo cofanie się nic nie da a tylko pogłebi problem.

A kiedyś trzeba z diety wyjść. Chyba że chcesz pozostać niewolnicą 'tysiąca'... W co wątpię.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 20:23   #21
kasia150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 16
Jak wyjsc z diety 1000 kcal bez jojo?

pomozcie szkoda by mi bylo zepsuc cale starania...
kasia150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 20:38   #22
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak wyjsc z diety 1000 kcal bez jojo?

Cytat:
Napisane przez kasia150 Pokaż wiadomość
pomozcie szkoda by mi bylo zepsuc cale starania...
Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 20:42   #23
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Jak wyjsc z diety 1000 kcal bez jojo?

Było nie zaczynać, bo taka dieta to nic dobrego, ale skoro już po ptakach... nie rzucać sięna jedzenie, a stopniowow dodawać kalorie aż dojdziesz do swojego zapotrzebowania...
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 20:44   #24
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Jak wyjsc z diety 1000 kcal bez jojo?

No i przede wszystkim ruch
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 20:47   #25
kasia150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 16
Dot.: Jak wyjsc z diety 1000 kcal bez jojo?

stopniowo dodawac tzn ile co jaki czas?
kasia150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 20:54   #26
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Jak wyjsc z diety 1000 kcal bez jojo?

Obecnie wychodzę z 'diety' i mi zalecono - dodawać po 100 kcal co tydzień. Aż dojdę do swojego prawidłowego dziennego zapotrzebowania.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 21:01   #27
kasia150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 16
Dot.: Jak wyjsc z diety 1000 kcal bez jojo?

a jak obliczyc swoje zapotrzebowanie kaloryczne? Korzystałam z roznych liczników i wszedzie wychodzilo inaczej...
kasia150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 21:47   #28
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak wyjsc z diety 1000 kcal bez jojo?

(10 x masa ciała) + (6,25 X wzrost w cm) - (5 x wiek) - 161
To co wyjdzie ze wzoru mnoży się przez współczynnik aktywności
nieaktywna 1,3
aktywna 2-3 lekkie treningi 1,4
bardzo aktywna 4-5 1,5.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 10:20   #29
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Jak wyjsc z diety 1000 kcal bez jojo?

odświezam watek bo jest bardzo pomocny

ja bylam na diecie 1000 kcal ( chociaz tak naprawde zawsze bylo to mniej niz 1000...) teraz jestem na diecie plaz południowych, w pierwszej fazie, chce schudnac na niej jeszcze jakies 3 kg i zaczac powoli wychodzic z diety, bo juz zaczynam byc zmeczona tym odchudzaniem... chce znow zaczac normalnie jesc i nie skupiac sie tylko na jedzeniu. Boje sie troche tego wychodzenia, boje sie ze znow utyje, ale mam nadzieje, że jesli stopniowo bede zwiekszac dawke kalorii to schudne jeszcze troszke na "wychodzeniu" a potem juz bede jesc normalnie
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 20:42   #30
zbroziu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Wiadomości: 508
GG do zbroziu
Cool schudłam, ale już starczy

Witajcie!!!
Mój problem polega na tym iż od pewnego czasu sie odchudzam gdyż moja wyjściowa waga była troszkę zaaaa duża tzn. 75 kg przy wzroście 160 cm .
Teraz udało mi się zejść do 58kg i raczej nie chciała bym dalej chudnąć co narazie nie udaje mi się uczynić. Co zrobić by dalej nie tyć i nie chudnąć.
Wspomnę tylko, że moja dieta polega na tym że nie jem popostu chleba, kartoflii, masła itp. no i oczywiście słodyczy co zastępuje owocami i ważywami. Na kolacje, jeśli ją jem to raczej tylko owoce lub ważywa.
Dzieki z góry za wszystkie odpowiedzi.
Buźka
__________________
Dukan.... jedyna szansa na wymarzoną suknie ślubną...

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57,6-56-55-54-53

WAGA POCZĄTKOWA: 66

CEL: 53

zbroziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.