Wyszczuplenie twarzy??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-24, 17:16   #1
patrycja13-15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 108

Wyszczuplenie twarzy???


Witam!!!!!! Wiem, że mój wątek jest bardzo zabawny dla Was i pewnie żle o mnie pomyślicie, ale mam takie głupie pytania : CZy są jakieś sposoby na odchudzenie twarzy?? Jakieś ćwiczenia?? Czy przy odchudzaniu twarz tak samo chudnie jak i inne części ciała??. Pytam sie Was bo sama nie mam pojęcia o dietetyce itp.

POzdrawiam
patrycja13-15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 17:20   #2
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

HEj Zazwyczaj jak odchudzasz się normalnie to chudnie ci i twarz proporcjonalnie do ciała, ale z doświadczenia wiem, że twarz to indywidualna sprawa. Znam dziewczynę, która jest bardzo szczupła, a ma "okrągłą" twarz, a u mnie jest zawsze tak, że twarz chudnie pierwsza
A ćwiczeń jako takich chyba nie ma
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 17:44   #3
patrycja13-15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 108
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

DZięki Klaudynka4 za odp i czekam na dalsze.
patrycja13-15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 10:10   #4
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Cytat:
Napisane przez patrycja13-15
Witam!!!!!! Wiem, że mój wątek jest bardzo zabawny dla Was i pewnie żle o mnie pomyślicie, ale mam takie głupie pytania : CZy są jakieś sposoby na odchudzenie twarzy?? Jakieś ćwiczenia?? Czy przy odchudzaniu twarz tak samo chudnie jak i inne części ciała??. Pytam sie Was bo sama nie mam pojęcia o dietetyce itp.

POzdrawiam
Niestety niektóre dziewczyny mimo tego, że są szczupłe mają taką pucowatą twarzyczkę - np. ja Mimo spadku wagi moja twarz się nie zmienia. Był taki okres, że byłam już nie szczupła, a wręcz chuda, ale moja twarz nadal pozostała taka jak zwykle Oczywiście to nie znaczy, że u wszystkich dziewczyn będzie podobnie. W sumie wydaje mi się, że samej twarzy jako tako nie odchudzisz. Może częste rzucie gumy by coś pomogło - w końcu to gimnastyka twarzy Ale ogólnie podczas chudniecia twarz też powinna się wyszczuplić
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 10:40   #5
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Podepne się
Czyli chudnie się równomiernie na całym ciele...a sokro chudnie twarz to podbrudek też?? Bo ja mam taki problem, że jestem szczupła, mam okragłą twarz i ...drugi podbrudek nie wiem jakim cudem
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 11:11   #6
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

oh ja cialge chudne a moja twarz nadal jest taka sama moje oh kochane policzki nadal sa takie same ... mysli
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 11:59   #7
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Hihi, u mnie to samo, pucałowate policzki, ale babcia jest zachwycona
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 12:14   #8
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Pociesze was , ja mam szczupłą twarz ale podobają mi sie takie pyzate ) Dużo ładniej to wygląda niż np. takie zapadnięte policzki
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 12:39   #9
sunshine_lady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Heh... Ja mam ten sam problem. Jestem bardzo szczupła, odchudzałam się dobrych kilka miesięcy (schudłam 15 kg). Twarz mi schudła oczywiście, ale nadal jest troszkę okrągła. I ja się cieszę, bo nie chciałabym mieć zapadniętych policzków, a pozatym, roześmiana, okrąglejsza twarz jest pełniejsza wyrazu i taka promienna ...

Pozdrawiam
sunshine_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 12:53   #10
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

hehe ja mam 161 i waze 46,5 kg i mam takie okrągłe policzki ale juz sie do nich przyzwyczaiłam sa zawsze takie radosne hehe
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 18:17   #11
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Przecież chude ciało i DUZA GŁOWA- twarz to cecha charakterystyczna dla osob z anoreksją!
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 18:37   #12
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem
Przecież chude ciało i DUZA GŁOWA- twarz to cecha charakterystyczna dla osob z anoreksją!
A co ma do tego duża głowa To, że ktoś ma okrągłą twarzyczkę i pyzate policzki nie oznacza, że musi mieć od razu dużą głowę

Choć ja w sumie mam no i do tego dość chuda jestem - oj znaczy mam anoreksje
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 21:10   #13
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Ja też bym chciała wyszczuplić twarz. Zawsze miałam zbyt pełne policzki w stosunku do sylwetki. Jeśli nawet chudnę to twarz jedynie w minimalnym stopniu się zmienia i w efekcie jestem zawsze zbyt pyzata na buzi Mama się ze mnie zawsze śmiała, że jestem oszukana
A co do tej anoreksji - ja usłyszałam kiedyś opinię, że jeśli ktoś ma pełne policzki i jest szczupły to wygląda jakby był szczupły z natury, a nie przez odchudzanie. Podobno twarz pierwsza "leci" jak się zaczyna odchudzanie. Ale jak widać są wyjątki
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 21:22   #14
gniewica
Raczkowanie
 
Avatar gniewica
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: NI
Wiadomości: 47
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Witam dziewczyny Moze warto wyprobowac takie cwiczenia http://www.wizaz.pl/poradnik_cwiczenia_twarzy.php Ja jeszcze nie probowalam ,ale zamierzam .Pochwalcie sie rezultatami jesli takowe otrzymacie

z pozdrowieniami
gniewica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 07:47   #15
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

ee ja nie mam duzej głowy mam normalna tylko mam okrągłą twarz i ładne policzki hehe to chyba od genów jest
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 09:02   #16
patrycja13-15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 108
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

HEj dziewczyny!!! No własnie czy ktoś juz stosował te ćw o których wspomniała Gniewica?? Jestem ciekawa czy w ogóle warto je zacząć.

A poza tym dzieki za wszytskie odp. Pozdrawiam
patrycja13-15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 14:57   #17
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Ja jestem jakoś sceptycznie do tych ćwiczeń nastawiona Ale jesli jest ktoś kto stosował i zauwazył jakieś rezultaty niech się odezwie Bo mi jakoś motywacji do ćwiczenia brak
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 15:13   #18
Vogue
Raczkowanie
 
Avatar Vogue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 377
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Kiedys czytalam w jakims pismie, ze zeby zlikwidowac podbrodek, nalezy regularnie klepac w niego wyprostowana dlonia po kilka minut
Kto chce wyprobowac podobna metode na policzkach? ;-)
Vogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 15:24   #19
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Ja na policzkach nie chce ale jeśli ma to naprawde działać to jestem skłonna się klepac po podbrudku
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 15:35   #20
sylvia7
Raczkowanie
 
Avatar sylvia7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 67
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

http://www.sfd.pl/temat226084/
ćwiczenia są. Trza tylko poszukac. Oczywsicie efekty beda widoczne po kilku tygodnaich zapewne.
sylvia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 15:41   #21
Vogue
Raczkowanie
 
Avatar Vogue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 377
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Cytat:
Napisane przez sylvia7
http://www.sfd.pl/temat226084/
ćwiczenia są. Trza tylko poszukac. Oczywsicie efekty beda widoczne po kilku tygodnaich zapewne.
Mi to wyglada bardziej na trening przeciwzmarszczkowy a nie wyszczuplajacy
Vogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 19:42   #22
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

hm... ja tam wole sie do tego przyzwyczaic juz sie przyzwyczaiłam hehe a przypomniało mi sie moja kuzynka zawsze miala widoczne policzki tak to okresle i nawet w tedy kiedy miaął anoreksje dalej takie miała hehe
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 22:08   #23
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Mi się wydaje, że takie ćwieczenia nie pomogą za wiele Jeśli ktoś ma taką buźkę uwarunkowaną genetycznie, a nie dlatego, że poprostu ma tego i owego za wiele (znaczy jest poprostu za gruby), to trzeba poprostu zaakceptować siebie Nie każdy musi mieć widoczne kości policzkowe i smukłą twarzyczkę. Choć powiem szczerze, że mi zawsze się taka marzyła
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 07:43   #24
sylvia7
Raczkowanie
 
Avatar sylvia7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 67
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

moim zdaniem cwiczenia napewno pomoga, ale po pewnym czasie. Wiekszosc z nas nie widzac rezultatow cwiczen po perwszym miesiacu, poprostu rezygnuje. Kazde cwiczenia moja jakis skutek. Oczywiscie nie mozna trenowac i sie objadac caly czas slodyczami. Dieta, cwiczenia wzmacniajace na twarz oraz masaze pomoga. Chociazby takie cos jak wciaganie policzkow, czy klepanie podbrodka. Niby dlaczego do dzis te cwiczenia sa stosowane, pokazywane u kasmetyczek. Robcie je w kazdej wolnej chwili. Gdy ogladacie telewizje. Przeciez w niczym wam nie beda przeszkadzac.
Ja tez bylam sceptycznie nastawiona do tego typu treningow. W jednej gazecie przeczytalam sposoby cwiczen klatki piersiowej. Myslalam ze to glupota. Okazalo sie ze zwykle zaciskanie rak przed klatka piersiowa sprawia niemozliwy do wytrzymania bol. jesli miesnie bola to pracuja.
powodzenia niedowiarkom i autorce tego tematu.

P.S. jak schudlam, zmalala mi takze twarz
sylvia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 08:31   #25
Vogue
Raczkowanie
 
Avatar Vogue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 377
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Przypomnialo mi sie jeszcze, ze kilka lat temu widzialam reklame kosmetyku w aerozolu do spryskiwania twarzy i w reklamie bylo napisane, ze ma podkreslac owal twarzy.Kariery chyba nie zrobil, bo nie widze i nie slysze nic o podobnych specyfikach.Zreszta nie wyobrazam sobie dzialania tego "czegos"
Vogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 19:25   #26
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Spójrzcie, co znalazłam

Twarzowe odchudzanie
Co nowego? Czy można wyszczuplić twarz? Teraz już tak! W preparatach do wyszczuplania owalu twarzy są zawarte środki drenujące i silne składniki wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej. Dlaczego? Nadmiar tłuszczu na podbródku i w jego okolicy często wiąże się z zatrzymywaniem limfy.
Bohaterowie sezonu: Roll on Visagist (Jeanne Piaubert, 30 ml: 345 zł; najlepiej stosować tylko na niektóre wymagające wysmuklenia partie twarzy), krem wyszczuplający twarz, szyję i podbródek Bio Energia (Dax Cosmetics, 50 ml: 34 zł), serum wyszczuplające Thalgogive z morskim prokolagenem (Thalgo, 30 ml: 230 zł).
Działanie: Skóra na twarzy jest o wiele cieńsza niż na pozostałych partiach ciała. Miejsca otoczone największą ilością tkanki tłuszczowej znajdują się w okolicach konturu oczu, powiek, policzków i na podbródku. Z powodu zalegającego tam tłuszczyku następuje upośledzenie mikrokrążenia, więc rano budzimy się opuchnięte. Właściwa aplikacja wyszczuplaczy do twarzy wymaga wykonania najprostszego drenażu limfatycznego, który pomaga usunąć z tkanek toksyny i nadmiar wody. Wyjątkowo wygodny jest nowy "odchudzacz twarzy" w kulce (Jeanne Piaubert). Tym małym aplikatorem masujemy podbródek, policzki i skórę wokół oczu, wykonując mocne koliste ruchy. Właścicielki cery bladej, zmęczonej, mogą sięgnąć po krem z serii Biomodel (Dax Cosmetics) - pierwszy (na świecie!) kosmetyk z bioplazmą. Jest to składnik, uzyskiwany z rośliny, która potrafi odbudowywać swoje pole magnetyczne. Wydobywa ze skóry zapasy energii, która pomaga spalać tłuszczyk. Aby efekt liftingujący był natychmiastowy, większość wyszczuplających kosmetyków wzbogacono proteinami pszenicy. Napinają skórę i dzięki temu błyskawicznie wysubtelniają owal twarzy.

Źródło: Wysmuklanie - Onet.pl Zdrowie
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 19:59   #27
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Słyszałam, że żucie gumy ładnie wyszczupla twarz, może warto spróbować?
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:07   #28
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Cytat:
Napisane przez Shiryuna
Słyszałam, że żucie gumy ładnie wyszczupla twarz, może warto spróbować?
Ja jestem nałogowym przeżuwaczem i nie zauważyła żadnych efektów
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 12:46   #29
maaraa
Przyczajenie
 
Avatar maaraa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 18
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

Hmmm jak ja schudlam 9 kg to mi jedynie sie troche podbrodek zmniejszyl a tak ogolnie to nie zauwazylam niestety jakis zmian. i Szczerze to watpie zeby twarz mogla sie 'wyszczuplic" :| jedynie to ten podbrodek. Ale woogle to sa inne sposoby na wyszczuplenie twarzy, sposoby takie ... hmm wizaalne ) np jak masz duzy podbrodek mozesz nalozyc na niego ciemniejszy fluid przez co bedzie zanikal ) jezeli twarz i nos tez ma zzaduzy to mozesz robic to samo ) ja robie tak z nosem , i kiedys z podbrodkiem )
maaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 02:20   #30
malowaznaona
Przyczajenie
 
Avatar malowaznaona
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
Dot.: Wyszczuplenie twarzy???

a mi sie wydaje ze te wszystkie cwiczenia sa na zmarszczki mimiczne i rozruszanie miesni . A twarzy sie nie da odchudzic chyba ze normalny fitnes, ale to dla calego ciala niestety.. Mam ten sam problem..i poprostu.. dodaje mi to uroku bobaska, jak to kiedys ktos powiedzial..
malowaznaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.