zczarniały paznokieć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-25, 20:54   #1
coolerka
Raczkowanie
 
Avatar coolerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 193
Question

zczarniały paznokieć


mam problem, otoz miesiac temu bedac na imprezie potknelam sie i zczarnial mi paznokiec na srodkowym palcu u stopy, teraz na takie upaly wstyd chodzic z takim paznokciem,wiec zakladam plaster , moze ktos wiec jak go troszke zamaskowac innym sposobem, gdyz niestety malowanie paznokci u stop uwazam za cos okropnego i juz wole z tym plastrem chadzac
coolerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 21:05   #2
Black Isabell
Raczkowanie
 
Avatar Black Isabell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Województwo Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 473
GG do Black Isabell
Dot.: zczarniały paznokieć

Kiedyś miałam podobną sytuację... Paznokcie u nóg pomalowałam ciemnym lakierem - i pozbyłam się problemu... Hm... nie wiem co Ci poradzić... może jednak ten lakier - przynajmniej tymczasowo - będzie dobrym rozwiązaniem....
Black Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 21:22   #3
coolerka
Raczkowanie
 
Avatar coolerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 193
Dot.: zczarniały paznokieć

najbardziej przeraza mnie to, ze to wogole nie schodzi a tu juz miesiac minal myslam o tym, zeby go pomalowac na bialo a pozniej nalozyc taki zwykly kremowy lakier, ktorym maluje normalnie paznokcie, mysle, ze bedzie troszke widac roznice ale to chyba bedzie lepsze niz ten plaster
coolerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 07:01   #4
Black Isabell
Raczkowanie
 
Avatar Black Isabell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Województwo Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 473
GG do Black Isabell
Dot.: zczarniały paznokieć

Niestety, ale najprawdopodobniej będziesz musiała poczekać aż do czasu kiedy cały paznokieć ( z chorym miejscem ) odrośnie ( ten czarny ślad po zgnieceniu nie zniknie tak nagle ). Może się też tak zdarzyć, że w przyszłości będziesz miała tendencję do zgniatania felernego palca ( paznokcia ), dlatego uważaj gdyż może on się stać bardzo wrażliwy...
Ja z takim problemem borykałam się kilka razy - i niestety zawsze musiałam czekać do czasu aż paznokieć odrośnie cały... Póżniej tak się uwrażliwił, że wystarczyło niewielkie zgniecenie - i znowu to samo...
Jak pisałam wyżej - malowałam paznokietki na ciemne kolory ( ewentualnie 2,3 warstwy jaśniejszejszego odcienia )... Noszenie plastra na dłuższą metę nie jest chyba najlepszym rozwiązaniem, bandażowanie palca - też...
Moja droga - pozostaje Ci chyba jedynie czekać cierpliwie i wierzyć, że to szybko minie Pozdrawiam i głowa do góry
Black Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 13:58   #5
aine16
Raczkowanie
 
Avatar aine16
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 168
GG do aine16
Dot.: zczarniały paznokieć

Miałam podobny problem(przytrzasnęłam sobie palca u ręki drzwiami od samochodu). Moczyłam palca ok. tygodnia w szarym mydle i smarowałam specjalna maścią, nie pamietam nazwy, musisz w aptece zapytacpozdrawiam
aine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 14:03   #6
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: zczarniały paznokieć

teraz mam taki problem paznokieć chyba przygnieciony w maju, później to wyglądało jak siniak a teraz gdy odrasta -wygląda to jak zaschnięta krew. Cóż, jedyny mój sposób to odżywka+kryjący lakier na paznokcie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 08:50   #7
coolerka
Raczkowanie
 
Avatar coolerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 193
Dot.: zczarniały paznokieć

pomalowalam takim kremowym gestym lakierem a na niego dopiero nalozylam ten co maluje nim paznokcie i wyglada to dosyc dobrze ja co prawda jestem pedantka ale siostra zapewnila mnie ze jest ok
coolerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 12:53   #8
maaraa
Przyczajenie
 
Avatar maaraa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 18
Dot.: zczarniały paznokieć

ja bym ci radziła pojść do apteki tam farmaceuci sie znają na tych spraweach i ci napewno poradzi jakąs maść albo coś )
maaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.