Fanki czterech kółek :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-29, 15:08   #1
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Talking

Fanki czterech kółek :)


Uroczyście otwieram watek o motoryzacji, o prawie jazdy, kobietach za kierownicą, ukochanych samochodach itp. tematach. Będziemy mogły porozmawiać o wszystkim co dotyczy tego tematu oraz wyjaśnić pewne problemy innym dziewczynom, które dopiero zaczynają przygodę z samochodem.

Zgłaszam się jako pierwsza. Uwielbiam jazdę samochodem. Prawo jazdy mam od 2 lat. Mam 13 letnie Mitsubishi Spacewagon i obecnie z TŻ rozmyślamy nad kupnem używanego Renault Megane lub Laguny z 2000r.

Bardzo lubię jazdę dynamiczną i chyba jestem dobrym kierowcą. Nie miałam jak do tej pory (tfu tfu) żadnej stłuczki. mandatu też żadnego nie dostałam. Lubię jeździć szybko, ale dostosowuję sie do warunków jazdy i własnych umiejętności.

Zgłaszajcie się zmotoryzowane wizażanki

P.S. Czy ktos jeszcze ogląda "Top Gear" na TVN Turbo? Oni są boscy.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 15:21   #2
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Fanki czterech kółek :)

to i ja sie zglaszam, choc jakas zapalona automaniaczka to nie jestem (samochod ma dla mnie wygladac i malo palic aaa i ma cichutko chodzic - nienawidze glosnego buczenia silnika )
prawko mam od poltora roku, jak na razie jezdze samochodem ojca jako rodzinny kierowca (ja jestem zawsze tym trzezwym ). w sumie nawet jakbym chciala jezdzic na uczelnie to nie ma jak, bo instytut mam przy rynku, a jakbym stanela pod Mariackim to by mnie niechybnie odholowali nio a wjazdowki na teren UJ-owy niestety nie posiadam, a za parking przy rynku bulic nie mam ochoty wiec do szkoly pozostaje mi rower, tramwaj, autobus szkodaaa...
ale autko swoje oczywiscie pragne miec, bo sie przyda na wakacje, do sklepu tudziez na wypad za miasto totez zbieramy z TŻem na Renault Clio, bo ladnie wyglada i malutko pali i chyba niedlugo dozbieramy, bo wlasciwie mamy uzbierac polowe, a druga moj tato ma nam zasponsorowac

mandatow ani punktow karnych na koncie jeszze nie mam, aczkolwiek na samym poczatku mej kierowniczej kariery zdarzylo mi sie puknac w czyjs zderzak przy cofaniu i zahaczyc o slupek na parkingu centrum handlowego
to tyle o mnie i moich zapedach samochodowych
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 15:23   #3
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Zgłaszam sie jako trzecia

Jazda samochodem to moje hobby uwielbiam to i gdyby nie ceny benzyny mogłabym jeździć na okrągło
Obecnie śmigam Mondeo II, który jest autem rodzinym ale w moim "wiecznym użytkowaniu" Zdarza mi się też jeździć Transitem taty w tym samochodzie jest świetna widocznośc drogi, a i miny panów kierowców widzacych młodą dziewczyne za kierownicą dostawczaka wprawiają mnie w wesoły nastrój

To narazie tyle w kwesti przedstawienia się. Będę sie udzielala w tym watku często

Jadąc do domu, pomyślalam że może zamieścimy tu też swoje fotki w naszych pięknych wypasionych maszynach?

Jak znajde fotke to wkleję.

EDIT: Fotki dziś nie wkleję bo takowe mam w kompie w pracy.

P.S. Shem, dzięki za założenie wątku /mialo mnie nie byc a jestem bo mi sie plany zmieniły i na miasto lece poźniej/
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 15:29   #4
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Ja poproszę TŻ żeby obfotografował moja machinę, chociaż tak naprawdę to zbyt imponujący to on nie jest, bo jest katastrofajnie zardzewiały. Za to duszę ma i jeździ chyba tylko siłą woli... a co najlepsze jak sie rozpędzi to śmiga jak szalony

Ciekawa jestem jakie będzie moje następne autko.

Chciałam sie kiedys nauczyć jak naprawiać własne auto i co jest gdzie w samochodzie. Kiedys myślałam nawet o pójściu do technikum samochodowego
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 15:30   #5
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Fanki czterech kółek :)

No to ja następna Mam prawko od 1,5 roku i po prostu kocham jeździć. NIstety nie mam jeszcze własnego auta (pożyczam od mamy Opla Agila), ale może się kiedyś dorobię... W każdym razie dzień bez auta , dniem stracony. Marzę tylko o spadku cen benzyny, albo aucie na gaz, bo przy obecnym stanie nie wyrabiam niestety ...

Jeżdżę tak sobie, niezbyt szybko, ale chyba też nie jak "typowa baba", robię błędy, ale uczę się na nich i nie przejmuję bo szkoda czasu na rozpamiętywanie

A Top Gear oglądałam kiedyś z przymusu, bo mój tata cały wolny czas poświęca na tvn Turbo, ale teraz już zupełnie świadomie i dobrowolnie uwielbiam ich hasła
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 15:33   #6
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Ja poproszę TŻ żeby obfotografował moja machinę, chociaż tak naprawdę to zbyt imponujący to on nie jest, bo jest katastrofajnie zardzewiały. Za to duszę ma i jeździ chyba tylko siłą woli... a co najlepsze jak sie rozpędzi to śmiga jak szalony

Ciekawa jestem jakie będzie moje następne autko.

Chciałam sie kiedys nauczyć jak naprawiać własne auto i co jest gdzie w samochodzie. Kiedys myślałam nawet o pójściu do technikum samochodowego
Shem, ale żebyś Ty była w tej machinie na tym zdjęciu

Żałuję że nie mam skanera, bo wkleiłabym zdjęcie mojego ulubionego Audi 90, którego miałam do 2001 roku. To dopiero była maszyna...2.2 litra benzyna i 148 KM!!
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 15:35   #7
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Mi się zdecydowanie podobaja duże samochody. Chciałabym mieć jakiegoś amerykańskiego trucka z naczepą. Uwielbiam terenówki, za to nie lubię sportowych, niskich samochodów. Nie sa dla mnie zupełnie atrakcyjne. Wolę potężny majestat z kilkuset końmi pod maska.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 15:45   #8
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Fanki czterech kółek :)

ja moglabym jezdzic i duzym, ale im wiekszy silnik tym wiecej pali, totez wole cos niezbyt duzego i ekonomicznego alez ze mnie centus krakowski
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 15:47   #9
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Fanki czterech kółek :)

no to ja tez sie dopisze co prawda nie mam wlasnego autka, tylko jezdze mitsubishi galantem TZ-ta mojej mamy ale pozwala mi sporo jezdzicodwoze ich na imprezy i przywoze z powrotem chcialabym sie kiedys jakos porzadnie rozpedzic bo moc to autko ma, ale mam prawko dopiero pol roku i jeszcze boje sie policji
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 15:51   #10
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Cytat:
Napisane przez meesha
chcialabym sie kiedys jakos porzadnie rozpedzic bo moc to autko ma, ale mam prawko dopiero pol roku i jeszcze boje sie policji
to zrob wyprawe na autostrade. ja niedawno 160 pomknelam i nawet o policji na chwile zapomnialam, choc tez uwazam bardzo zeby czasem mandatu nie zalapac.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 15:55   #11
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Zonk.
A ja nie mam prawa jazdy .

I teraz Wam mogę jedynie zazdrościć - ale mnie się nie chce, i nie chce...
Może wreszcie zrobię (znaczy się - nie sama, na komputerze ).

Już mam ze 3 świadectwa ukonczenia kursu - i nawet byłam z 3 razy w ciągu 6 lat na wykładach .
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 16:04   #12
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Fanki czterech kółek :)

A ja moje prawko chyba oprawię w ramkę i powieszę nad łóżkiem, bo póki co mi do niczego innego nie potrzebne i tylko mi zawadza ten kartonik w portfelu

EDIT: Ale kiedyś interesowała mnie motoryzacja Uwielbiałam oglądać rajdy samochodowe i marzyłam, że jak zdam prawko, to będę śmigać Rzeczywistosć jednak okazała się inna
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 16:05   #13
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Cytat:
Napisane przez lain
to zrob wyprawe na autostrade. ja niedawno 160 pomknelam i nawet o policji na chwile zapomnialam, choc tez uwazam bardzo zeby czasem mandatu nie zalapac.
do autostrady troche mi nie po drodze ale niedlugo bede jechala do wroclawia zlozyc papiery na studia i juz mi zapowiedzieli ze ja prowadze (TZ mamy ma juz troche punktow i nie chce ryzykowac) i wtedy moze sie rozpedze
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 16:06   #14
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: Fanki czterech kółek :)

hej, ja mam prawko od pol roczku i tez lubie jezdzic zazwyczaj jezdze po miescie (krakow) i woze rodzinke mamy daewoo lanos

p.s. nie polecam renault'ow bo sa to najbardziej awaryjne samochody
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 16:08   #15
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Cytat:
Napisane przez ikonka86
p.s. nie polecam renault'ow bo sa to najbardziej awaryjne samochody
eee. a kto tak powiedzial?
tesciowie mojej siostry maja renault lagune i nie narzekaja
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 16:26   #16
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Mi się zdecydowanie podobaja duże samochody. Chciałabym mieć jakiegoś amerykańskiego trucka z naczepą. Uwielbiam terenówki, za to nie lubię sportowych, niskich samochodów. Nie sa dla mnie zupełnie atrakcyjne. Wolę potężny majestat z kilkuset końmi pod maska.
potężny kaliber

ja też lubie duuuuże auta, ale bez przesady /ze względu na ceny benzyny nie byloby mnie stać go utrzymać, bo kupić taki to nie problem /

pomarzyć zawsze można....
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 16:37   #17
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Fanki czterech kółek :)

No właśnie... tu o marzeniach mowa A w sferze przyziemnej to ja bym mogła mieć np. taką Lagunę własnie. Kiedyś nią jechałam po polnej drodze jak prawka jeszcze nie miałam i to było wspaniałe uczucie.

Mój TŻ miał kiedyś Megane, ale jego ojciec ją rozwalił i teraz mają Fiata Bravę, który jak dla mnie jest zbyt szorstki i zbyt techniczny. A Laguna była taka delikatna i subtelna, ale z drugiej strony pod maską jej siedziało nieco kucyków, wiec rącza też była. I takie samochody lubię.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 16:40   #18
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
teraz mają Fiata Bravę, który jak dla mnie jest zbyt szorstki i zbyt techniczny.
TŻ sie zastanawial nad Fiatem Brava, ale mi sie przednie swiatla nie podobaja i w ogole wyglad z przodu alez sie czepiam szczegolow ale jak pisalam - wyglad jest dla mnie bardzo wazny. lubie auta oble, niekanciaste, z ladym ksztaltem swiatel i ladna "dupa" totez zbieramy na to co w naszych eliminacjach nie odpadlo a ze mna to ciezko cos uzgodnic
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 16:49   #19
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Dla mnie też wygląd samochodu ma duze znaczenie. Np. nie znoszę Megane II z ta obcietą dupą, która wygląda jak gigantyczne akwarium. Ponoć samochód jest niezły, ale ja powiedziałam, że nigdy przenigdy nie chcę mieć tego samochodu, bo jest po prostu paskudny.

Bardzo lubię też auta o klasycznej linii, jak np. Audi. Już nie wspomnę o wielkich samochodach z lat 50-tych i 60-tych. Ale to dopiero palą jak smoki!!!
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 16:52   #20
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Fanki czterech kółek :)

oo Audi takie wielkie sa fajne. jeszcze mi sie podobaja nowiutkie Passaty

no coz, ja sie zadowole takim Clio, bo na wiecej mnie nie stac tez ladny zalaczylabym jakies zdjecie, ale cos dzisiaj mi sie fotki nie laduja. nie wiem czy to cos z Wizazem czy moze u mnie cos nie gra
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 17:05   #21
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Dopisuję się


Uwielbiam prowadzić samochod, jazda autem niesamowicie mnie relaksuje. (Nie)stety lubię szybką jazdę, ale... tylko, kiedy jadę sama. Prawo jazdy posiadam od ok. 1,5 roku, nie wyobrażam sobie teraz życia bez niego.

To uzależnia


Pozdrawiam!
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 17:16   #22
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Witajcie
Ja dopiero zaczynam przygodę,od wtorku zaczynam kursy i mam w związku z tym ogromny stres,zwyczajnie się boję,chciałabym miec to juz za sobą
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 17:21   #23
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Zgłasza sie kolajna fanka samochodów i wszystkiego co jest z nimi związane. Namiętnie oglądam TVN Turbo, uwielbiam szybka jazdę samochodem! Prawko mam dopiero od pół roku.. Wcześniej jeżdziłam samochodem rodziców - Seatem Toledo..ale od zawsze moim marzeniem było posiadanie własnych 4 kółek, i miesiąc temu to marzenie sie spełniło. Kupiłam sobie Peugeocika 106 , ślicznego czerwonego

Wykorzystuje niemal każdą okazje żeby wsiąść za kierownicę .. nawet jak by mnie jakaś koleżanka obudziła w środku nocy żeby ja gdzieś zawieżć czy odebrać pojechałabym bez zastanowienia
Taka ze mnie maniaczka

Przy najbliszej okazji również wkleje foty swojego autka
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 17:29   #24
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Oooooo to ja juś się dołączam do wątku co prawda egzamin z prawka mam dopiero 27lipca (w moje imieniny ) ale już się nie mogę doczekać jak sama wsiądę do samochodu uwielbiam jeździć!! czuję się świetnie w samochodzie, nie mam jakichś oporów do jazdy-wkurzają mnie tylko piesi,czuję że kiedyś kogoś rozjadę jak mnie zdenerwuje
A autko już czeka,dostałam na 18ste urodziny od rodziców, na fotce słabo widać, obstrykam go kiedy indziej- jest to Chevrolet Cobalt 2.2 ,2005r
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 17:44   #25
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
A autko już czeka,dostałam na 18ste urodziny od rodziców, na fotce słabo widać, obstrykam go kiedy indziej- jest to Chevrolet Cobalt 2.2 ,2005r
co prawda pierwsze slysze o takim aucie, ale na zdjeciu ladnie sie prezentuje. a kokarda jaka gustowna
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 17:54   #26
Kaspai
Raczkowanie
 
Avatar Kaspai
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kuj-Pom
Wiadomości: 68
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Top Gear wymiata nie to co inne programy w tvn turbo.
Też lubię jeżdzić autkiem, ale nie mam jeszcze własnego
__________________
"Nie ma ludzi zdrowych, są tylko nieprzebadani"
Kaspai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 18:41   #27
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
Oooooo to ja juś się dołączam do wątku co prawda egzamin z prawka mam dopiero 27lipca (w moje imieniny ) ale już się nie mogę doczekać jak sama wsiądę do samochodu uwielbiam jeździć!! czuję się świetnie w samochodzie, nie mam jakichś oporów do jazdy-wkurzają mnie tylko piesi,czuję że kiedyś kogoś rozjadę jak mnie zdenerwuje
A autko już czeka,dostałam na 18ste urodziny od rodziców, na fotce słabo widać, obstrykam go kiedy indziej- jest to Chevrolet Cobalt 2.2 ,2005r
Śliczny samochodzik, teraz masz motywacje żeby jak najszybciej zdać prawko
Ja niestety musiałam zbierać na swój sporo czasu, no ale w końcu udało sie kupić , co prawda nie jest to jakieś super autko, ale mi się podoba- bo to moje własne
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 19:39   #28
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Boski ten Cobalt i to z jakim silnikiem A co do nowuch Passatów... mmmmm Ja chorowałam na to auto bardzo bardzo długo. Tak samo na Skode Superb, bo w zasaszie to prawie to samo auto.

Z tych mniejszych to bym mogła mieć Skodę Fabia.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 20:04   #29
eiss
Raczkowanie
 
Avatar eiss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 132
Dot.: Fanki czterech kółek :)

Zglasza sie nastepna fanka czterech kolek
Prawo jazdy mam od 4 lat, na poczatku troche sie balam, co nie przeszkadzalo mi jezdzic z zawrotna predkoscia na pasie startowym . Czesto dosiadam Fiata Uno mamy, wlasnego autka nie mam, ale zamierzam w najblizszej przyszlosci to zmienic. Marzy mi sie Mini, lubie male autka w zdecydowanych kolorach .
A Top Gear ogladam czesto, moj TZ mnie przymusza
eiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 20:26   #30
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Fanki czterech kółek :)

nie mam prawka ale juz w wieku 7-8 lat męczyłam mojego dziadka, żeby nauczył mnie jeździć

dziadkowie mieli wtedy zabytkowy już teraz model Moskwicza (zdjęcie w necie tylko takie znalazłam, dziadkowy Moskwicz był w kolorze ciemno-czerwonym)

wielkie auto, w którym można było imprezkę zrobić

podczas wakacji jeździliśmy na wycieczki do lasu i tam właśnie dziadek wyjaśniał mi, co i jak

musiałam podkładać sobie pod tyłek poduchy, bo nie było mnie widać zza kierownicy

mijani ludzie na leśnej drodze z daleka widzieli tylko w samochodzie mojego dziadka, mnie prawie wcale, bo trzeba było przecież dosięgnąć pedałów

bardzo miło to wspominam

potem dziadkowie mieli małego fiata i nim też jeździłam.
siedziałam tez za kierownicą poloneza, mercedesa "beczki" i ciągnika

może w przyszłym roku w koncu się zbiorę i razem z koleżanką zrobimy prawo jazdy )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moskwicz.jpg (57,1 KB, 17 załadowań)
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.