farba czy rozjaśniacz???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-11, 21:24   #1
wybujana
Wtajemniczenie
 
Avatar wybujana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice/Czechowice-Dz.
Wiadomości: 2 613

farba czy rozjaśniacz????


hej , mam pytanie...własciwie zadaje je w imieniu koleżanki.
Ona ma wloski ciemny blond , niefarbowane. i chciała by sobie zrobic jakis blondzik..ale nie taki jasny...cos takiego jak na fotkach...Czy wystarczy jej jakas farba blond czy musi koniecznie włosy rozjaśniac?!! Prosze o w miare szybką odpowiedz...bo musze jej to napisać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 55vq.jpg (23,9 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg matrix_medium_blonde_w360.jpg (19,5 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o28.jpg (10,2 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.122799.jpg (12,8 KB, 74 załadowań)
wybujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 21:31   #2
anek86
Raczkowanie
 
Avatar anek86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 126
Dot.: pytanie...

zalezy jaki ma ten ciemny blond bo jak ma prawie brazowy to powinna uzyc rozjasniacza mooim zdaniem a jak ma jasniejszy to farba powinna wystarczyc
anek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 21:33   #3
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Post Dot.: pytanie...

Hm... zależy od włosów, ale myślę, że jak ma ciemny blond, który np. podczas lata sam się rozjaśnia nawet troszeczkę to spokojnie może wypróbować farbę, jak nie zadziała to niestety, ale trzeba wziąść rozjaśniacz. Moja qmpela ma taki ciemny blond włosów... ale właściwie to jest już taki blond Używała nie wiem jak długo, jakiegoś kremu rozjaśniającego włosy z Sunsilk chyyba i teraz ma śliczne blond włoski Ale tak jak pisałam wcześniej, to zależy od włosów
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 21:40   #4
wybujana
Wtajemniczenie
 
Avatar wybujana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice/Czechowice-Dz.
Wiadomości: 2 613
Dot.: pytanie...


Edytowane przez wybujana
Czas edycji: 2006-07-12 o 07:09
wybujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 10:37   #5
sextassy
Raczkowanie
 
Avatar sextassy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 51
Dot.: pytanie...

dziewczyny poradzcie!;( robilam sobie odrosty rozjaśniczem i wyszly mi rude;/ jakiej mam uzyc farby aby wyrownac kolor na calych wlosach??pozdrawiam
__________________
Szukam drugiej połówki.................. ...................Może być 0,7
sextassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 18:36   #6
tynamartyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: farba czy rozjaśniacz????

mam pytanie wy sie znacia na takich zeczach a ja mam dylemat co do tego.. mam naturalne rude wlosy ale nie typowo rude jak marchewka chce sobie zrobic biale wlosy powiedzmy ze pasemka i zastanawiam sie czy uzyc blad farby czy rozjasniacza?? podobno rozjasniacz bardziej wlosy niszczy ale znowu farba moze mi chyba nie chwycic takiego koloru zblizonego bardziej do bialego, bardzo jasnego . pomozcie mi bo nie wiem co mam zrobic . moze bys sie jakas fryzjerka wypowiedziala czy cus ;]
tynamartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:10   #7
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: farba czy rozjaśniacz????

Cytat:
Napisane przez tynamartyna Pokaż wiadomość
mam pytanie wy sie znacia na takich zeczach a ja mam dylemat co do tego.. mam naturalne rude wlosy ale nie typowo rude jak marchewka chce sobie zrobic biale wlosy powiedzmy ze pasemka i zastanawiam sie czy uzyc blad farby czy rozjasniacza?? podobno rozjasniacz bardziej wlosy niszczy ale znowu farba moze mi chyba nie chwycic takiego koloru zblizonego bardziej do bialego, bardzo jasnego . pomozcie mi bo nie wiem co mam zrobic . moze bys sie jakas fryzjerka wypowiedziala czy cus ;]
....'
sądze,ze nie obejdzie sie bez rozjasniacza i to w dodatku takiego,który niweluje żółty odcien... rozjasniacz Platinum,albo Silver np.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 12:26   #8
kisiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: farba czy rozjaśniacz????

Witam! od kilku lat robie sobie pasemka i nie raz zmieniałam fryzjera ,po pierwszym(fryzjerze) nie mialam prawie wlosow...pozniej odstawilam robienie wlosow na rok i poszlam do innego fryzjera. Bylam przez jakis czas zadowolona po czym znowu fryzjerka mnie zaniedbala i chyba za dl.trzymała rozjasniacz i strasznie kruszyly mi sie wlosy i wypadaly,wiec znowu zmienilam fryzjera.Teraz chodze do chlopaczka ,ktory mnie zaszokowal ...sposobem robienia tych pasemek jednak poradzil mi zebym zaczela farobwac wlosy ,bo pasemka bardzo je niszcza,a mi mażą sie jasniutkie blond wloski,ale jasniejsze od tych ktore wsstawila kolezanka na samym poczatku.Zapisalam sie wiec na ten czwartek do niego na farbowanie,ale tak sie boje ...jednak sa to juz rozjasniane wlosy ,a tak jak juz czytalam wczesniej ...tak jasniutkich wlosow nie da sie zrobic farba...ma w sobie jakis stopien rozjasniacza....mam nadzieje ze nie wylysieje...bo chyba sie zaplacze....zapuszczalam wlosy i mam je teraz do pasa i nawet nie zle wygladaja ....chyba jeszcze zastanowie sie i podejme decyzje u niego czy moze jednak nie robic dalej pasemek(jednak sa to tylko odrosty ,a nie cale wlosy). Nie wiem czy sie odwarzyc ,wszyscy mi mowia ze bedzie lepiej , ale czy tak jest? sama nie wiem....


Moze wy wiecie cos na ten temat czy lepiej robic sobie pasemka i przy tym zostac ,czy jednak lepiej je zafarbowac , bo jak mowia podobno mniej niszcza sie włosy???

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

dodam ze mam BARDZO ciemny blond!!!!!!

Edytowane przez kisiunia
Czas edycji: 2009-04-21 o 12:27
kisiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 19:40   #9
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: farba czy rozjaśniacz????

Cytat:
Napisane przez kisiunia Pokaż wiadomość
Witam! od kilku lat robie sobie pasemka i nie raz zmieniałam fryzjera ,po pierwszym(fryzjerze) nie mialam prawie wlosow...pozniej odstawilam robienie wlosow na rok i poszlam do innego fryzjera. Bylam przez jakis czas zadowolona po czym znowu fryzjerka mnie zaniedbala i chyba za dl.trzymała rozjasniacz i strasznie kruszyly mi sie wlosy i wypadaly,wiec znowu zmienilam fryzjera.Teraz chodze do chlopaczka ,ktory mnie zaszokowal ...sposobem robienia tych pasemek jednak poradzil mi zebym zaczela farobwac wlosy ,bo pasemka bardzo je niszcza,a mi mażą sie jasniutkie blond wloski,ale jasniejsze od tych ktore wsstawila kolezanka na samym poczatku.Zapisalam sie wiec na ten czwartek do niego na farbowanie,ale tak sie boje ...jednak sa to juz rozjasniane wlosy ,a tak jak juz czytalam wczesniej ...tak jasniutkich wlosow nie da sie zrobic farba...ma w sobie jakis stopien rozjasniacza....mam nadzieje ze nie wylysieje...bo chyba sie zaplacze....zapuszczalam wlosy i mam je teraz do pasa i nawet nie zle wygladaja ....chyba jeszcze zastanowie sie i podejme decyzje u niego czy moze jednak nie robic dalej pasemek(jednak sa to tylko odrosty ,a nie cale wlosy). Nie wiem czy sie odwarzyc ,wszyscy mi mowia ze bedzie lepiej , ale czy tak jest? sama nie wiem....


Moze wy wiecie cos na ten temat czy lepiej robic sobie pasemka i przy tym zostac ,czy jednak lepiej je zafarbowac , bo jak mowia podobno mniej niszcza sie włosy???

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

dodam ze mam BARDZO ciemny blond!!!!!!
........
generalnie farbowanie zdecydowanie mniej niszczy włosy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.