Maybelline XXL Intense czy Loreal Volume shocking?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-20, 20:50   #1
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa

Maybelline XXL Intense czy Loreal Volume shocking??


Czytałam KWC, ale prosze o porównanie dokładnie tych dwóch tuszów. Planuję kupić jeden z nich i nie mogę się zdecydować. Czy dają podobny efekt? Czy jednak warto zapłacić prawie dwa razy więcej za loreala?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 22:31   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Maybelline XXL Intense czy Loreal Volume shocking??

Nie uzywalam Maybelline XXL Intense ale znam Volume Shocking,ktorego baza jest rewelacyjna i dzieki niej kazdy inny tusz nalozony na nia daje niesamowity efekt.Jezeli lubisz grzebyczki oraz mocno zaakcentowane rzesy,masz takze czas rano na dluzsza i precyzyjna zabawe z L'orealem to go polecam.
Lubie VS ale najbardziej za baze,ktora przebija gorne polki jakie mialam(Lancome i Shiseido) dzieki niej nawet zwykla i niepozorna maskara daje efekt bosskich rzes chociaz wazna jest takze kondycja rzes oraz kwestia wyczucia tuszu,bo kazdy naklada sie inaczej
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 07:39   #3
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Maybelline XXL Intense czy Loreal Volume shocking??

NIe mam tuszu Maybelline ale jakis czas temu kupilam Loreala i szczerze mowiac nie za bardzo potrafilam sie nim malowac wiec odlozylam go na jakis czas.Ale niedawno powrocilam do niego i esli chce miec mocnoooo podkreslone rzesy uzywam go i jestem zadowolona.Polecam zdecydowanie ale na pwno poslugiwanie sie niem wymaga wprawy.
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 08:28   #4
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Maybelline XXL Intense czy Loreal Volume shocking??

oj...no to wygląda na to ,że mi portfelik zeszczupleje
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 13:59   #5
netka09
Raczkowanie
 
Avatar netka09
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera^^
Wiadomości: 140
GG do netka09
Dot.: Maybelline XXL Intense czy Loreal Volume shocking??

Ja już od dwóch lat używam Mayballine XXl i jestem bardzo zadowolona.Efekt ,który uzyskuje to poprostu naturalnie sztuczne rzęsy Ja z natury mam króciutkie rzęski ale po nałożeniu tego tuszu nie jedna koleżanka mi zazdrosci Jeżeli mogę polecic to naprawde XXl jest o wiele tańszy a efekty są w sumie takie same NIe robi grudek,nie skleja,ani się nie rozmazuje,jest poprostu rewelacyjny Tak się do niego przyzwyczaiłam,że nie zamierzam zamieniac go na żaden inny.Przekonałam juz do niego moje 4 koleżanki i tez są zadowolone. Fakt ,faktem ,że na początku trzeba się przyzwyczaic do nakładania,ale ja juz weszłam w taką wprawe,ze zajmuje mi to chwilkeA poza tymi zaletami, ma jeszcze jeden plus,starcza na dosyc długo. Zależy kto się jak maluje.Ja np.to codziennie i starcza mi go na ok.2,3 miesiaceDlatego jeżeli mam cos polecic to napewno będzie to Mayballine XXl Intense Pozdrawiam
__________________
Jak rdza zjada żelazo,tak zazdrosnych zjada własne usposobienie.


Antystenes
netka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.