Błagam pomóżcie!!! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-23, 17:50   #1
gabi1986
Raczkowanie
 
Avatar gabi1986
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk :P
Wiadomości: 37
Unhappy

Błagam pomóżcie!!! :(


Witam! Piszę z dość nietypową sprawą. Wiem że macie już dosyć rozmów o prostowaniu włosów, ale ja mam pytanie, które poprostu muszę zadać...
A więc...
Posiadam długie włosy, które po umyciu skręcają się w przepiękne, anielskie loczki. Niestety nie wyglądam zbyt korzystnie w falach... Zwłaszcza że mam wycieniowane włosy, mam też grzywkę... Sami rozumiecie... Dlatego też prostuję włosy. I zawsze prostowałam je sama. Pewnego dnia szłam na imprezę i chciałam mieć naprawdę gładkie, lśniące włosy. Poszłam więc do fryzjera i tam je wyprostowałam. Efekt był tak wspaniały, że nie myłam już włosów w domu, lecz dwa razy w tygodniu szłam do fryzjera i wychodziłam z pięknie gładkimi włoskami...
Niestety miesiąc temu przeprowadziłam się i nie mam już tak blisko to mojego (i wogóle do jekiegokolwiek) fryzjera
W taki upał jaki mamy codziennie po przyjściu od fryzjera musiałabym od razu spowrotem umyć głowę, bo byłaby tak spocona...
Próbowałam więc sama prostować sobie włosy w domu. Ale to, co mi wychodzi na głowie to czysty koszmar!!!
Kiedy wychodziłam od fryzjera miałam piękne, zdrowe włoski... Fryzjerka prostowała mi je w taki sposób, że końcówki były proste, zdrowe... a całe włosy były jak patyczki. Były ciężkie, lśniące, nie były puszyste...
Teraz po wyprostowaniu włosów moje końcówki wyglądają okropnie. Są jak siano!!! A całe włosy nie są już takie ciężkie lecz strasznie puszyste!!!
Nie wiem jak mam je prostować żeby były tak fantastyczne jak kiedyś. Kiedy wychodziłam od fryzjera mogłam chodzić po dworzu, pocić się, biegać... i nic z włosami mi się nie działo. Teraz jak tylko odrobinę się spocę moja i tak już puszysta fryzura robi się jeszcze bardziej puszysta, włosy skręcają się a mnie szlag chce trafić!!!
Co mam zrobić żeby wyprostować je tak jak w salonie fryzjerskim???
Błagam pomóżcie!!!
__________________
gabi1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 17:54   #2
gabi1986
Raczkowanie
 
Avatar gabi1986
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk :P
Wiadomości: 37
Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

Powiem jeszcze że kupiłam sobie nową, przyzwoitą prostownicę do włosów.
I nadal nic!!! Prostuję włosy godzinę czasu a efekt na włosach utrzymuje się przez pół godziny!!! To totalny obłęd!!!
__________________
gabi1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 18:08   #3
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar (:Weroniczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 331
Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

hej ja proponuje:
1.kupic sobie jedwab do wlosow jest niedrogi ok 10zł , efekty sa wsapniałe lśniace ,miekkie, gładkie włosy
2.kup sobie timotej szampon z bambusa ten nowy wiesz zapewne ktory i odzywke(cena tez kolo10zł)
3.kup sobie: Studio hotliss ,krem wygładzający(do stosowania z prostownicą i suszarką)cena ok 8zł(rozowa butelka.Loreal paris)
mujesz wlosy timotej z bambusa potem odzywka z bambusa potem nakladasz max 2 krople odzywki z jedwabiu wycierasz recznikiem zeby byly tylko wilgotne potem nakładasz ten krem wygładazający z lorelaa i prostujesz prostownica .Efekt super,napewno bedziesz zachwycona
(:Weroniczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 18:31   #4
gabi1986
Raczkowanie
 
Avatar gabi1986
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk :P
Wiadomości: 37
Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

Ok. Dzięki wielkie za radę. Mam jeszcze tylko jedne pytanie. Czy ten szampon jest przeciwłupieżowy? Bo ja mam straszny łupież, który na czarnych włosach widać gołym okiem Używam tylko szamponów przeciwłupieżowych a więc nie wiem jaki jest ten, o którym Ty piszesz...??
__________________
gabi1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 18:37   #5
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

mam taki sam problem jak pojde do fryzjera to mam cudownie proste,gladkie i lsniace wloski jak prostuje w domu mam siano ktore po 15 min sie skreca.Uzywam jedwabiu,hot lissa ale to nic nie daje.Musze sie poprostu zaopatrzyc w odpowiednia prostownice
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 18:43   #6
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

Ja uzywam szamponu i odzywki z timotei, cena kazdego to 6 zł i nie jest on przeciwłupiezowy niestety, ale zapewnie latwe rozczesywanie i idealnie gladkie i w moim przypadku proste wlosy
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 18:50   #7
gabi1986
Raczkowanie
 
Avatar gabi1986
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk :P
Wiadomości: 37
Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

No właśnie... A ja muszę mieć szampon pzreciwłupieżowy... Może chociaż sama odżywka mi coś da???
__________________
gabi1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-23, 18:51   #8
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar (:Weroniczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 331
Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

jesli masz łupierz to sprobuj pouzywac przez tydzien moze nawet 2 head&schoulders ,timotej nie jest przeciw łupierzowy.pozniej po tych 2 (1)tydodniach/niu przezuc sie na timotej ale uzywaj jeszce czasami head&schoulders zeby łupierz ne wrocił
ps.no jesli masz czarne włosy to pierwsze co powinnas zrobi to sie łupierzu pozbyc!!!kup sobie sensitiv on jest łagodny
(:Weroniczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 18:58   #9
gabi1986
Raczkowanie
 
Avatar gabi1986
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk :P
Wiadomości: 37
Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

Próbowałam już różnych preparatów i nic... Łupież zawsze wraca. Przez cały czas używam teraz Head&Schoulders i w sumie jest ok. Łupież nadal mam, ale nie w takich ilościach jak kiedyś... Bardzo boję się zmienić szampon żeby nie było tak jak kiedyś... Nie wiem co mam zrobić... A sama odżywka nic nie da??? Muszę używać i odżywki i szamponu???
__________________
gabi1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 09:08   #10
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar (:Weroniczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 331
Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

mozesz uzywac tylko odzywki oczywiscie.Ale połaczenie szamponu i odzywki da lepsze efekty
(:Weroniczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 09:31   #11
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

Jak masz łupież to idź do dermatologa po odpowiednie leki. Ja tak wyleczyłam koszmarny atak łupieżu. To co działo się na mojej głowie to był horror. Odpowiedni zestaw szamponów i leków pomógł na ponad rok. A taki stan jaki miałam wtedy juz nie wrócił
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 10:43   #12
gabi1986
Raczkowanie
 
Avatar gabi1986
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk :P
Wiadomości: 37
Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

Myslę, że chyba tez powinnam tak zobić. Chociaż w sumie to na dzień dzisiejszy nie mam jakiegoś strasznego łupieżu. Nie mam go wręcz wcale. Ale poprostu boję się że jak teraz zmienię nagle szampon na inny to mój koszmar z łupieżem powróci jak bumerang!
__________________
gabi1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 12:53   #13
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

Cytat:
Napisane przez gabi1986
Próbowałam już różnych preparatów i nic... Łupież zawsze wraca. Przez cały czas używam teraz Head&Schoulders i w sumie jest ok. Łupież nadal mam, ale nie w takich ilościach jak kiedyś... Bardzo boję się zmienić szampon żeby nie było tak jak kiedyś... Nie wiem co mam zrobić... A sama odżywka nic nie da??? Muszę używać i odżywki i szamponu???
Ja polecam szampon Nizorelle Nie Nizoral!!! Dużo ludzi przekręca
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 14:47   #14
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

tak jak mowi Weroniczka odżywka da efekty ale lepiej jeśli bedzie połaczona z szamponem.
A co do kwestii łupiezu to moja mama używa h&s i zawsze od niej wezme małą ilość i wymieszam z moim timotei, bo poprostu też boję się, że mój łupież powróci
Jak narazie/tzn jakies 3 miesiace/ łupież nie wraca. Więc dalej stosuje technike mieszania szamponów
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 17:04   #15
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malwinka
Ja polecam szampon Nizorelle Nie Nizoral!!! Dużo ludzi przekręca

Oba maja pododbne składniki i pododbna skuteczność, w każdym razie pomagają skutecznie pomagają pozbyc się łupieżu.

Jeśli stosujesz prostownicę , powinnaś koniecznie zaopatrzyć sie w kosmetyki do tego celu, wspomagające prostowanie i termoochronne, regularnie podcinać końcówki.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 09:22   #16
gabi1986
Raczkowanie
 
Avatar gabi1986
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk :P
Wiadomości: 37
Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

Podcinam kńcówki regularnie, bo po prostowaniu wyglądają na przesuszone i są poprostu brzydkie. Myślę, że zacznę stosować mieszanie szamponów. To dobry pomysł. Albo najpierw umyje włosy H&S a później Timotei. Zobaczymy. Dzięki wielkie za rady
__________________
gabi1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:21   #17
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

powodzenia
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 00:34   #18
nolka7
Raczkowanie
 
Avatar nolka7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
Exclamation Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

dziewczyny nie uzywajcie head&shoulders! co prawda luzpiez znika ale... RAZEM Z WLOSAMI! po dlugim stosowaniu zaczynaja wypadac wlosy. slyszalam to jzu od wielu osob i niestety takze prezkonalam sie na sobie nie uzywam go juz jakies 1,5 roku ale wlosy nadala wypadaja ostrzegam wiec was przed tym (za przeproszeniem) g... nie warto!
nolka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 00:44   #19
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Błagam pomóżcie!!! :(

Nolka, może po prostu Tobie on nie pasował.
Ja używam go odkąd pojawił sie na rynku (choć może nie tak regularnie), teraz po kolejnym nieudanym eksperymencie "szamponowym" znowu do niego wracam, bo to jedyny szampon, z którym nie mam żadnych problemów. Włosy jak miałam gęste, tak ciągle mam, do tego są zdrowe i błyszczące.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.