Bardzo pilne - prosze o poradę! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-24, 12:18   #1
Anita86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7

Bardzo pilne - prosze o poradę!


Mam ogromny problem.. Mam włosy sięgające ramion. Są one rozjaśnione na całości do bardzo jasnego blondu. Mam już 10 cm odrosty. Nałożyłam na całość farbę Wellaton koloru Jasny blond popielaty. Niestety szybko się zmienił i mam teraz złote odrosty i popilato żółtawe włosy na końcach. Szukam juz bardzo długo farby do włosów, która "załapie" mi jednolity kolor. I na te jasne włosy, na złote odrosty i na minimalne moje brązowe odrosty. Szukam dokładnie koloru średniego blondu popielatego lub ciemnego blondu. Zastanawiam sie nad farbą Loreal Recital Preference Copenhague. Własnie taki kolorek mi się marzy. Niestety bardzo źłe oceniany jest Recital Preference na naszym KWC. Podobno bardzo szybko się zmywa, szczególnie na rozjaśnianych włosach. Pomóżcie mi prosze i doradźcie jaką mogę nałożyć farbkę o zbliżonym kolorze, jeżeli ta jest taka nietrwała. Muszę mieć odcień chłodny, bo mam niebieskie oczki i jestem blada. w góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkie Wizażanki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (9,2 KB, 13 załadowań)
__________________
Anita 86
Anita86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 12:46   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Bardzo pilne - prosze o poradę!

Z tego co napisałaś wydaje się, że chcesz nieco przyciemnic te bardzo jasne włosy ? na nieco ciemniejszy blondzik??? Uzyskanie równomiernego koloru będzie w wtym wypadku trudne, inaczej będa łapały odrosty inaczej te włosy rozjasnione a jeszcze inaczej ten "złotawy" blond. Musiałabys zastosowac różny czas koloryzacji tych trzech partii włosów. Myślę, że najlepiej będzie jak udasz się do fryzjera, który nada włosom jednolity kolor a potem farbuj juz sama ( choc z tych mocno rozjaśnionych włosów ciemniejsza, nawet o ton farba będzie sie wypłukiwała przez jakis czas ze wzgledu na brak pigmentu we włosach rozjasnianych) Dodatkowo ,piszesz , że swoje włosy masz brązowe ( taki masz mały odrost),niektóre ferby lekko rozjaśniające mogą mieć problem z takim kolorem i w rezultacie jedyne co uzyskasz to może być własnie tylko taki złoty kolor.Może jakims rozwiazaniem byłoby rozjasnienie jedynie odrostów ( i tych Twoich i złotych), aby dorównały kolorem tym jasniejsztm włosom, a potem nałożenie na to ciemniejszej blond farby.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 13:07   #3
Anita86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: Bardzo pilne - prosze o poradę!

Niestety wydałam już tak mnóstwo kasy na fryzjera że muszę poradzić sobie tym razem sama Ale dziekuję bardzo za radę
__________________
Anita 86
Anita86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.