pięćdziesiatki z plusem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-25, 13:21   #1
maria01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7

pięćdziesiatki z plusem


Witam czy takie panie tez sa na forum?Jeżeli tak to bylabym bardzo szczesliwa gdybym mogla z nimi porozmawiac i wynienic doświadczenia.Jest wiele spraw z którymi chcialabym sie podzielic,a dla wiekszości forumowiczek sa to sprawy zbyt odlegle,z tego co zauważylam sa to w wiekszości osoby młode.Czekam
maria01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 21:01   #2
maria01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

czyżbym była jedynym dinozaurem na forum
maria01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 13:21   #3
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez maria01
czyżbym była jedynym dinozaurem na forum
od razu dinozur
z tego co wiem to sporo jest wizażanek pod 40, chocby ja sama Więc Twoje problemy nie sa az tak nam dalekie , dawaj je
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 11:59   #4
kamila w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Takich jak Ty jest mnostwo . Sama jestem jeszcze przed 50-tka, ale bardziej mi pasuje wymiana doswiadczen z kobitkami w naszym wieku. Zreszta gdy czytam recenzje innych dziewczyn o kosmetykach to sie nie moge ni jak rozeznac, ktore ile maja lat. Bo przeciez inaczej reaguje cera 30-stki a inaczej 40-stki, a inaczej 50-tki. Dobrze byloby gdyby podawaly ile maja lat.To naprawde jest wazne. A co Cie nurtuje najbardziej?
kamila w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 12:10   #5
kamila w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Dziewczyny, tak sobie mysle, ze zaczniemy od swojego wygladu. Troche mi sie popsula facjata, chomiki mi sie odrobine porobily,ale najwiekszy moj problem to since i obrzeczyki pod oczami.Jestem alergiczka i ostatnio kupilam sonie Chanela Kremik pod oczy po ktorym musialam sie kurowac . Oczy mnie szczypaly itp.Nie moge powiedziec czy pomogl. Teraz testuje inne , ktore dostalam jako probki w Douglasie.. Chcialam dac te informacje w recenzjach, ale tam jak tez zauwazylam sa dziewczyny mlodsze do 35. Trodno mi jest skorzystac z ich porad bo sa mlodsze i kosmetyki moga na nie dzialac, a na mnie nie!
Wiec podawanie wieku by sie przydala bardzo !
kamila w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 12:15   #6
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez kamila w
Dziewczyny, tak sobie mysle, ze zaczniemy od swojego wygladu. Troche mi sie popsula facjata, chomiki mi sie odrobine porobily,ale najwiekszy moj problem to since i obrzeczyki pod oczami.Jestem alergiczka i ostatnio kupilam sonie Chanela Kremik pod oczy po ktorym musialam sie kurowac . Oczy mnie szczypaly itp.Nie moge powiedziec czy pomogl. Teraz testuje inne , ktore dostalam jako probki w Douglasie.. Chcialam dac te informacje w recenzjach, ale tam jak tez zauwazylam sa dziewczyny mlodsze do 35. Trodno mi jest skorzystac z ich porad bo sa mlodsze i kosmetyki moga na nie dzialac, a na mnie nie!
Wiec podawanie wieku by sie przydala bardzo !
u mnie podobnie 40 niedługo, skutki grawitacji te same Do tego cera baaaardzo wrażliwa. Ja byłam zadowolona ze Skulptor HR, jedyny krem ,który zmniejszył mi bardzo "poduchy" i nie uczulił. Próbowałam słynnego StriVectin, ale HR dla mnie lepsze
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 12:38   #7
kamila w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Teraz mam pod oczy HR ale nie wiem co to takiego bo w Douglasie swoim kodem na pudeleczku napisali. Mam sie zglosic ew.Nie widze zadnych efektow. Mam kolezanke w moim wieku i wyglada jak bostwo, mowi ze lyka Evelle i Pycnogenol. Kupilam i lykam od 1 tyg. ale poza bolem glowy zadnych efektow- ale to za wczesnie, bo trza poczekac ok. 1-2 miesiace.
kamila w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 13:13   #8
ElaG
Raczkowanie
 
Avatar ElaG
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
GG do ElaG
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Zgłaszam się, też jestem "młoda inaczej", serdecznie pozdrawiam, Ela

Witam czy takie panie tez sa na forum?Jeżeli tak to bylabym bardzo szczesliwa gdybym mogla z nimi porozmawiac i wynienic doświadczenia.Jest wiele spraw z którymi chcialabym sie podzielic,a dla wiekszości forumowiczek sa to sprawy zbyt odlegle,z tego co zauważylam sa to w wiekszości osoby młode.Czekam[/QUOTE]
ElaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 09:36   #9
kamila w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Witam. Jesli chodzi o dbanie o urode, to mowi sie ze nigdy nie jest za pozno. Ja musze, moj ukochany jest mlodszy ode mnie, musze byc piekna dla siebie i niego. To przyszlo samo. Napiszczie cos o sobie, jak sobie radzicie z uplywem czasu, jaki kosmety zadzialal a jaki nie. czy stosujecie jakies suplementy dod wewnatrz, z jakim rezultatem. Moze uda nam sie rozbujac watek Marii. Pozdrowionka .
kamila w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 13:22   #10
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez kamila w
Teraz mam pod oczy HR ale nie wiem co to takiego bo w Douglasie swoim kodem na pudeleczku napisali. Mam sie zglosic ew.Nie widze zadnych efektow. Mam kolezanke w moim wieku i wyglada jak bostwo, mowi ze lyka Evelle i Pycnogenol. Kupilam i lykam od 1 tyg. ale poza bolem glowy zadnych efektow- ale to za wczesnie, bo trza poczekac ok. 1-2 miesiace.
ja efekt w postaci zmniejszonych worków zobaczyłam juz na drugi dzień, rano. Po miesiącu znikneły kurze łapki. aktualnie cierpię strasznie bo nie mam swojego HR i z powodu suszy na koncie "jadę" na próbkach. Kusi mnie shiseido Performane, ładnie o nim pisze. Miałaś?
Co do koleżanki, jestś pewna, że to tylko witaminki?

Edytowane przez vilandra
Czas edycji: 2006-07-28 o 14:41
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 13:23   #11
kabuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Ja jestem nowa wizazanka. Witam, szczegolnie ciesze sie bo jestem 40+ i znalazlam to forum. Jestem alergiczka-jejku strrraszna. Mialam Sheseido Perf., pisza rzeczywiscie slicznie i obiecuja wiele- moze to i prawda ale mnie uczulilo lzotokiem, wiec nie zdazylam wiecej uzyc. Niestety, StriVecr. nawet kupilam, smierdzialo ode mnie, ale to nic czego sie nie robi dla urody , niestety - ale mialam woooory ! Sculptor nie uzywalam. Mialam natomiast E.Lauder w brazowym sloiczku, fajny, ale w trakcie 2 sloiczka uczulil. Mialam tez Clinigue repairwear- alez uczulal mnie pieknie!!!! No i probuje dalej.
kabuki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 11:01   #12
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez kabuki
Ja jestem nowa wizazanka. Witam, szczegolnie ciesze sie bo jestem 40+ i znalazlam to forum. Jestem alergiczka-jejku strrraszna. Mialam Sheseido Perf., pisza rzeczywiscie slicznie i obiecuja wiele- moze to i prawda ale mnie uczulilo lzotokiem, wiec nie zdazylam wiecej uzyc. Niestety, StriVecr. nawet kupilam, smierdzialo ode mnie, ale to nic czego sie nie robi dla urody , niestety - ale mialam woooory ! Sculptor nie uzywalam. Mialam natomiast E.Lauder w brazowym sloiczku, fajny, ale w trakcie 2 sloiczka uczulil. Mialam tez Clinigue repairwear- alez uczulal mnie pieknie!!!! No i probuje dalej.
ale z Ciebie alergik Z Perf. Shiseido to co miałas? ja aktualnie mam próbke tego cuda super lift, nie uczuliło i nawet zastanawiam sie nad kupnem, tylko cholerstwo drogie Jak tak experymentujesz to weź po drosze sculpto, nuz, widelec...........
Ja aktualnie testuje podkłady lift. i na razie nic nie znalazłam
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 08:29   #13
kabuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

No - strasznie mnie wszystko uczula , ale ostatnio jakos jakby lepiej, bo zastosowalam sie do rad kolezanki tzn-nie klade pod oczy zadnych podkladow/nic absolutnie/, zadnego pudrowania, tylko kremik i to nie bezposrednio pod oczy ale nizej, bo skora i tak sie nasyci.Poza tym zmienilam sposob spania, nie objadam sie na noc no i unikam nadmiernego solenia potraw. Kupilam na krazenie jakiegos homeopata- lymphomyosot-17 zet.No i troche dziala. Pod oczy wyprobowuje YSL temps majeur - nie uczula.
kabuki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 11:50   #14
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

oprócz tego, że nie podrażnie to jeszcze cos robi? Ja jutro wybietram się po próbki pod oczy. Chcę wyłudzić właśnie Perf. z Shiseido i chciałabym Sisleya, ale on jest tak drogi, że najczęściej nie mają testerów No i co tam jeszcze wpadnie mi w oko. A możesz mi polecić cos dobrego liftingującego?
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 09:37   #15
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Koleżanka mojej mamy ma 62 lata więc wyższy pułap niż Wy Ma cudna cerę ,zmarszczek prawie nie ma wiecie co uzywa??? Zawsze ,od mlodości krem dla dzieci,obecnie Zaji
Kiedys jakaś kosmetyczka powiedziala jej że takie kremy sa najlepsze na cerę,namawia mnie abym też tak robiła..patrząc na jej buzię chcę..ale z drugiej strony boje się
Acha ta pani nie mieszkala w POlsce tylko w Niemczech,bo u nas kiedyś z kremami i kosmetykami bylo ciężko
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 09:58   #16
kabuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Ostatnio ze wzgledu na mijajacy czas, ktory nieuchronnie rzezbi moja buzke, zaczelam intensywnie przegladac nowinki kosmetyczne . Czytalam duzo o czystym kolagenie / nie dodany do kremu / podobno czyni z buzka naprawde fikum mikum na absolutny +++++ plusik! . Mam kolezanki, ktore uzywaja i to dziala, kurcze naprawde! Zamowilam wiec to cudenko i czekam na przesylke przez net. Poza tym slyczalam o tabletkach, nieszkodliwych, bez ubocznych dzialan, tez mam kolezanki ktore biora i to widac. Mialam kiedys H.R. na buzke, mialo dzialac jak lifting i.... oprocz wydanej kaski - wielkie NIC. Ten pod oczy YSL zlikwidowal mi troche poduszki pod oczami / dobre i to/ i w skladzie optycznie odbija swiatlo i tez to jest fajne. Chyba go kupie albo DIORA albo SCULPTOR. Rety, tyle tego, musze sie poznac ze skladem.
kabuki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 11:14   #17
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez kabuki
Ostatnio ze wzgledu na mijajacy czas, ktory nieuchronnie rzezbi moja buzke, zaczelam intensywnie przegladac nowinki kosmetyczne . Czytalam duzo o czystym kolagenie / nie dodany do kremu / podobno czyni z buzka naprawde fikum mikum na absolutny +++++ plusik! . Mam kolezanki, ktore uzywaja i to dziala, kurcze naprawde! Zamowilam wiec to cudenko i czekam na przesylke przez net. Poza tym slyczalam o tabletkach, nieszkodliwych, bez ubocznych dzialan, tez mam kolezanki ktore biora i to widac. Mialam kiedys H.R. na buzke, mialo dzialac jak lifting i.... oprocz wydanej kaski - wielkie NIC. Ten pod oczy YSL zlikwidowal mi troche poduszki pod oczami / dobre i to/ i w skladzie optycznie odbija swiatlo i tez to jest fajne. Chyba go kupie albo DIORA albo SCULPTOR. Rety, tyle tego, musze sie poznac ze skladem.
Na Wizażu był wątek o tym kolagenie i dziewczyny dosć sceptycznie sie o nim wypowiadały, że bez cudów itd. Co do HR to chyba kupię sobie ten kremik pod oczy bo sprawdzony a w między czasie będę eksperymentować z próbkami
Daj znać jak juz będziesz mieć ten kolagen a gdzie go zamówiłas?
Mnie najbardziej zależy ,jeśli chodzi o buźke to na czymś lift.
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 11:17   #18
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez Nutka
Koleżanka mojej mamy ma 62 lata więc wyższy pułap niż Wy Ma cudna cerę ,zmarszczek prawie nie ma wiecie co uzywa??? Zawsze ,od mlodości krem dla dzieci,obecnie Zaji
Kiedys jakaś kosmetyczka powiedziala jej że takie kremy sa najlepsze na cerę,namawia mnie abym też tak robiła..patrząc na jej buzię chcę..ale z drugiej strony boje się
Acha ta pani nie mieszkala w POlsce tylko w Niemczech,bo u nas kiedyś z kremami i kosmetykami bylo ciężko
no, ale takie kremiki dla dzieci to co robia z bużką? chyba tylko nawilżaja i łagodza podrażnienia. Moze koleżanka ma dobre geny
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 13:09   #19
kabuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Na pewno dam znac jak dziala kolagen. Czytalam ze nie nalezy kupowac z nieznanego zrodla bo nie dziala, jest b. wrazliwy na wszelkie istotne wahania temperatur. Dzisiaj jeszcze raz testuje YSL temps majeur yeux i jestem nim jednak urzeczona. Kupie!
kabuki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 13:12   #20
kabuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Dodam jeszcze ze bylam i jestem barrrrrdzo zadowolona na buzie LIRENE seria AQUA dla mnie swietna! A mam 40- stke i naprawde ladnie mi wygladzil buzie. Ale ciagle szukam idealu. Moze kolagen
kabuki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 10:12   #21
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez maria01
czyżbym była jedynym dinozaurem na forum
Tak dobrze to nie ma chociaż do leaderów tego forum nie należymy

Ja aktualnie używam pod oczy złotego kremu AVON i jest to jedyny krem AVONU , ktory uzywam ( kłamię używam jeszcze czasami kremu głęboko nawilżającego na noc, tgeo w granatowym słoiczki). Nie uzywam go codziennie , bo zapominam, ale tak ze 2-3 razy w tygodniu.

Ale generalnie od kilku lat uzywam na noc bardzo dobrych kremów, zmieniając je , co kilka miesięcy . W zeszłum roku uzywałam Dior Prestige 20+1 - granatowy, w formie lekkiego fluidu. Wcześniej przez kilka miesięcy Vichy .

Aktualnie używam dwa kremy zamiennie : Estee Lauder Re-nutriv Ultimate ( cena szok, nawet na allegro ale jest faktycznie znakomity ) oraz nasz Oceanic AAplus Fito Citrus krem maska na noc , stymulujący z fitohormonami.
Na dzień tylko fizjologiczny nawilżający Physiogel firmy Stiefel - ten szczególnie polecam alegikom, ale on tylko nawilża i wygładza, dobry pod makijaż.
Kremy uzywam regularnie ale oszczędnie, dwa słoiczki 50 ml uzywane zamienie straczają mi na ok. 6 miesięcy.

Ostatnio testuję próbki kremów i mleczek firmy Carita i jestem pod wrażeniem : CARITA Ideal Doucer creme de coton , cera jest uspokojona, świetnie się wchłania, nawilża , wygładza i ma działanie przeciwzmarszczkowe, ale to mozna by zaobserwować po kilku miesiącach.
Próbki kupiłam na allegro powinni dawać w perfumerii, ale szczerze mówiąc jedna próbka to i tak za mało żeby kosmetyk faktycznie przetestowac.

Do ciała uzywam balsamów perfumowanych dla nawilżenia i przyjemnośći, a dla pielegnacji mleczek i balsamów Dove i Vichy.
Zamirzam podejsć do kosmetyków pielęgnayjnych do ciała i włosów BIelendy, podobno świetne.

Ale myślę ,że w pielęgnacji ważna jest systematyczność i trzy kroki
Peeling.
Nawilżanie.
Odzywianie.

Poza tym wspomaganie suplementami celem wzmacniania skóry i walki z wolnymi rodnikami : ja uzywam vit. E, kapsułki z wiesiołka, pycnogenol, koenzym Q10.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 17:13   #22
maria01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Przepraszam że sie nie udzielalam ale byłam nieobecna,jestem mile zaskoczona że sie odezwałyście i już nie jestem sama.Postaram sie czesciej włączać do waszych rozważań kosmetycznych,chociaz z tego co czytałam to jestem na tym polu zupełnie zielona ale myśle że się przy was doszkolę.pozdrawiam wszysthich.
maria01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 11:33   #23
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Dziewczyny a wiecie coś juz o tej nowości Dermiki, zapomniałam nazwy, ale to z kwasem hialuronowym co to pęcznieje i wypycha zmarszczki?
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 12:34   #24
dorotta
Przyczajenie
 
Avatar dorotta
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 26
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Ja rowniez jestem tak troszke po 40 a tak troszke przed 50
dorotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 12:36   #25
dorotta
Przyczajenie
 
Avatar dorotta
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 26
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Doszlam do wniosku ze jednak za szybko te zycie nam kochane panie mija:
dorotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 11:36   #26
maria01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Dziewczyny pomóżcie !
Mam tak straszne wybuchy /gorąca oczywiscie/że już chwilami nie chce mi sie zyć,męczy mnie to paskudztwo juz 3 lata wypróbowałam juz chyba wszystkie mozliwe leki dostepne w terapi zastępczej i nic.Czekam na wasze sugestie i pomoc bedę wdzięczna.Pozdrawiam
maria01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 11:51   #27
maria01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Wracajac do poprzedniego wątku o przemijaniu naszego życia,zgadzam sie za szybko czas upływa.Nagle uświadamiam sobie Boże! przecież mam jeszcze tyle do zrobienia,tyle miejsc nie zobaczyłam,tyle rzeczy nie przeżyłam i juz nie przeżyję niestety bo jestem za stara.Chyba mam dola i juz wiecej nic nie będe pisać.
maria01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 20:35   #28
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Cytat:
Napisane przez maria01
Dziewczyny pomóżcie !
Mam tak straszne wybuchy /gorąca oczywiscie/że już chwilami nie chce mi sie zyć,męczy mnie to paskudztwo juz 3 lata wypróbowałam juz chyba wszystkie mozliwe leki dostepne w terapi zastępczej i nic.Czekam na wasze sugestie i pomoc bedę wdzięczna.Pozdrawiam

Leki czy hormony

Dobrze dobrane hormony powinny pomóc.
Ja nie uzywam niczego , aktualnie nie mam uderzem. ale przez ponad 2 lata miałam. Niczego nie brałam, po prostu ubierałam top i buzkę lub sweterek czy żakiet, jak walnęło to ściągałam jedno , jak mijało to ubierałam.

To naturalny stan, ja nie wiem czy leki pomagają bardziej czy szkodzą.
A probowałaś naturalne suplementy np. soję , cymicifugę czy lukrecję albo mniszek lekarski ?

Mnie przemijanie nie przeraża, mam nadzieję ,że będę sprawna i jeszcze niejedno przede mną

Za to mam problemy z krążeniem, po rzuceniu palenia.
Puchną mi nogi
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 15:43   #29
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

dziewczyny a co sądzicie o tym kremie?
http://www.dermika.pl/engine/index.p...seria&seria=21
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 08:39   #30
kabuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: pięćdziesiatki z plusem

Kiedys nawet mialam kremy z DERMIKI seria inteligentna 2001 i sobie chwalilam. Ale chyba moja buzia sie postarzala, bo mialam wrazenie ze krem po kilku opakowaniach nie dzialal tak jak na poczatku . Przeszlam na inne. Co do tego kremu, to reklame ma bardzo obiecujaca, czytalam o tym kremie wlasnie to samo. Kwas hialuronowy hm, nie pisze w jakim stezeniu ? Moze warto zainwestowac . Powiem ze od kilku dni uzywam kolagen naturalny. Na razie zbyt krotko, aby cos napisac, ale sie podziele jakie na mnie wywarl wrazenie. Generalnie, teraz nie wiem na co stawiac, bo skora naprawde sie zmienia z roku na rok. Chomiki sie pojawiaja , rany koguta!!!! Najgorsze sa kregi pod oczami .Na nie chyba nic nie pomoze. Kupilam temps majeur YSL drogi jak cholera, ale po probkach mialam wrazenie , ze dobry. Zobacze. Pa
kabuki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.