Włściwości Gruszki w walce z trądzikiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-26, 01:18   #1
x2x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa - Józefów
Wiadomości: 13
GG do x2x
Lightbulb

Włściwości Gruszki w walce z trądzikiem


Witam!
Chciałbym wam powiedzieć co ostatnio przeczytałem siedząc u cioci w kiosku w jedenj z kazet chyba pod tytułem chce być piekna doczytałem że maseczka z gruszki świeżej i soczystej może pomóc w walce z trądzikiem no tak ale trudno taką gruszke dostać najtrudniej bedzie nam w zime dostać gruszke ale można zrobic też sobie: pociąć gruszke na kawałki i położyć na małe sitko kuchenne i poprostu wyciskać sok... bedzie go nei wiele ale to własnie on ma takei działanie że juz niewielka ilośc pomoże w odbudowaniu skóry np. z trądziku blizn itp. nie bedzie to działanie natychmiastowe lecz ja w okolicach prawej skroni zawsze miałem kilka krostek trądzikowych niczym nie mogłem sie ich pozbyć dlatego juz nic nie pozostawało i wyprubowałem i to na początku kładłem kawałek gruszki na miejscewystępowania krost ale w nocy spadało... wiec zacząłem stosować tego 2 paterntu z sokiem z gruszek ciąłem gruszke w kostke i siekałem potem wszystko zbierałem w gaze i polewałem tym sokiem co uuzyskiwałem w chwili siekania noi przykładałem na noc na miejsce występowania trądziku później robiłem tak w dzień polewałem sokiem gaze i przykładałem w wolnej chwili czyli około 3 razy dziennie w różnych momentach i po około 5 dniach trądzik zniknął w gazecie było napisane że efekt nie jest długo trwały wiec teraz jzu z przyzwyczajenia kładę sobie maseczke z gruszki i do dziś dzień nie pojawił sie żadna krosta a teraz mamy taka pore że sposób polecam nie jest drogi w zakupi kilogram gruszek to około 5 zł . a z kilograma mamy maseczke na tydzien conajmniej
Pozdrawiam i powodzenia z walka !
x2x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 09:44   #2
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Włściwości Gruszki w walce z trądzikiem

Dziękuję, że podzieliles się swoim wyprobowanym sposobem na tradzik. Napewno niejedna z nas skorzysta
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 12:32   #3
x2x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa - Józefów
Wiadomości: 13
GG do x2x
Dot.: Włściwości Gruszki w walce z trądzikiem

Miło mi że moge pomóc )
x2x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.