TANIE LINIE LOTNICZE - adresy, promocje, wrażenia, jak to robić? - ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-05, 21:51   #1
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527

tanie linie lotnicze a promocje


Mam pytanie do tych z Was, którzy często korzystają z usług tanich linii lotniczych.
Planuję lecieć pod koniec czerwca do Rzymu (podróż w obydwie strony). Czy rezerwować bilet już teraz czy może czekać na jakieś promocje?
Do tej pory jeśli były jakieś promocje, to niestety na loty przypadające w terminach, które mi zupełnie nie pasują.
Jakie macie doświadczenie z takimi promocjami?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 21:56   #2
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: tanie linie lotnicze a promocje

ja jeszcze nie mam doświadczenia z samolotami, ale też niedługo wylatuję i zasięgałam trochę języka na ten temat. Z tego co mi wiadomo to bilet jest tym tańszy im wcześniej się go zarezerwuje, o promocjach niestety nic nie wiem.
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 22:06   #3
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: tanie linie lotnicze a promocje

Przez cały zeszły tydzień była w centralwings promocja na loty chyba od czerwca do 2 wrzesnia - bez opłat lotniskowych, ale nie pamiętam czy był też Rzym - chyba tak.
Przy rezerwacji dzisiaj na wylot do Rzymu 21 czerwca a powrót 7 lipca cena biletu to 594zł. Bilet autokarowy w dwie strony to 550zł.
Ja kupowałam bilet do Włoch 1,5 miesiąca przed wylotem i kosztowal 650zl, ale to była zima. Im bliżej lata tym ceny w tym kierunku zamiast maleć mogą wzrastać.
Jeśli aktualne ceny Cię nie satysfakcjonują to musisz po prostu bardzo często sprawdzać strony internetowe przewożników.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 22:10   #4
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: tanie linie lotnicze a promocje

Najlepiej kupić bilet jak najwczesniej, im wcześniej tym taniej. Co do promocji to róźnie bywa.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 22:22   #5
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: tanie linie lotnicze a promocje

Goniu, dowiedz się koniecznie o tzw koszty ukryte. Moja znajoma planowała podróż do Londynu. Cena była baaaardzo atrakcyjna (bardzo!) w takiej promocji, ale się okazało, że nie obejmuje różnych kosztów związanych z wylotem, jakieś płaty na lotnisku czy coś.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 22:30   #6
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: tanie linie lotnicze a promocje

Cytat:
Napisane przez aragosta
Przez cały zeszły tydzień była w centralwings promocja na loty chyba od czerwca do 2 wrzesnia - bez opłat lotniskowych, ale nie pamiętam czy był też Rzym - chyba tak.

Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 10:21   #7
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: tanie linie lotnicze a promocje

im wczesniej kupujesz bilet tym jest taniej.
ale roznie to bywa z okresem wakacyjnym, chociaz nie wiem czy czerwiec sie do niego zalicza.
kupowalam ostatnio bilety lotnicze. sporo chodzilam po biurach podrozy, dowiadywalam sie jakie sa ceny, itd. i najczesciej spotykalam sie z taka sytuacja, ze po doliczeniu wszystkich oplat, tanie linie lotnicze byly drozsze niz np. british airways. roznie to bywa. najlepiej - tak jak mowilam - pochodz po biurach podrozy w swoim miescie i porownaj ceny, bo moze sie okazac, ze tanie linie sa drozsze niz te 'zwykle' (tak jak w moim przypadku to bylo...), po co masz przeplacac? w tanich liniach nawet wody mineralnej nie dostaniesz za darmo, a w locie albo wloskich liniach dostaniesz to, czego sobie zapragniesz nie placac za to.
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-26, 11:08   #8
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
TANIE LINIE LOTNICZE - adresy, promocje, wrażenia, jak to robić? - ZBIORCZY

Witam,
myślę, że warto założyć zbiorczy wątek z informacjami n.t. Tanich linii lotniczych. Taki, w którym będą adresy stron www przewoźników, informacje o aktualnych promocjach no i wrażenia z obbytych lotów

Sky Europe
http://www1.skyeurope.com/pl/


Wizz Air
http://wizzair.com/pl/index.shtml


Central Wings
http://www2.centralwings.com/

Norwegian.no
http://www.norwegian.no/sw22123.asp

aktualne promocje:

Warszawa - Barcelona€ 42 Warszawa - Malaga € 42 Warszawa - Alicante € 42 Warszawa - Nicea € 42 Warszawa - Dublin € 26 Warszawa - Mediolan € 26 Warszawa - Rzym € 26 Warszawa - Sztokholmu € 26 Warszawa - Ateny € 26 Warszawa - Oslo € 51 Gdansk - Oslo € 42 Krakow - Oslo € 48Krakow - Sztokholmu € 24 Wroclaw - Sztokholmu € 26

Easy Jet
http://www.easyjet.com

Ryanair
http://www.ryanair.com/site/PL/


Germanwings
www.germanwings.pl


Proszę o uzupełnienie, jeśli o czymś zapomniałam

A tu strona z opiniami n.t. linii lotniczych + nieco porad i wskazówek:
http://www.pasazer.com/wykaz.php

Proszę również o Wasze opinie z lotów tymi liniami
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 11:24   #9
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Wizzair.
Samoloty tych lini wygladaja porzadnie. W lotach nie bylo opoznienia. Obsluga mowi po polsku i angielsku, mila, schludnie ubrana. W samolotach dosc duzo miejsca na nogi, czysto

Easyjet.
Samoloty wygladaja tak sobie. W lotach nie bylo opoznienia. Obsluga mowi po angielsku, raczej gburowate stewardessy, ladnie ubrane. W samolocie nie za czysto, malo miejsca na nogi. Tanie bilety, obowiazuje kolejka z podzialem na miejsca A,B,C,D - kto pierwszy kupi bilet.

Centralwings.
Samoloty Lotu, czesciowo przerobione na Centralwings. Wygladaja tak sobie. Obsluga mowi po polsku i angielsku, mila, schludnie ubrana. Malo miejsca na nogi w samolocie, czysto. W locie bylo pol godz. opoznienie. Przy starcie problemy z silnikiem [o zgrozo!!] 30 min. naprawy. Polecielismy, ale miala wrazenie, ze samolot za chwile sie rozpadnie

RyanAir - okropne samoloty - mialam wrazenie, ze samolot sie zaraz rozpadnie jakw Centralwingsie tyle, ze ten caly czas sie trzesie , malo miejsca na nogi - zaloga najczesciej angielskojezyczna, ale zdazaja sie wyjatki. W samolotach brudno - siedzenia niewygodne. Zasada - kto pierwszy ten lepszy.

Latam dosyc czesto i moim zdaniem najlepiej wypada Wizz mimo, ze maja kiepskie polaczenia [ z tych, ktore mnie interesuja :/ ]
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...


Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2007-05-16 o 20:33 Powód: dopisek
magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 11:51   #10
isiaczek
Zadomowienie
 
Avatar isiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: tam gdzie jest moje serce
Wiadomości: 1 153
GG do isiaczek
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

ooooo no bardzo dobry wateczek
moja siostra lata germanwings i ejst bardzo zadowolona ...
leci z krakowa-stutgart(niemcy)
czy ktos zna jeszcze jakie linie leca własnie z krakowa lub katowic(najlepiej)do stutgartu??

ps.kotek nic sie nie stało
juz wklejam
isiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 12:06   #11
kasia0903
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Ja leciałam w tamtym roku liniami wizz air i byłam zadowolona, nie było żadnych opóźnień a obsługa rzeczywiście mówi po polsku i angielsku, co jest dużym uproszczeniem dla kogoś kto nie mówi po angielsku. Poza tym wylatywaliśmi z Katowic ale do Londynu.
kasia0903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-26, 13:40   #12
MagdallenaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: tam gdzie faceci chodzą w spódniczkach
Wiadomości: 22
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Ja leciałam easy jet cztery razy i mam dobre wspomnienia jeden raz samolot był opózniony ale był to okres przed świętami i mozna było się spodziewac opóżnien tak więc polecam .Przeczytałam tez dużo złych opini na temat centralwings na róznych forach i chyba na tego przewożnika nigdy się nie zdecydję.
__________________
MagdallenaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 16:06   #13
malenkaa20
Raczkowanie
 
Avatar malenkaa20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 257
Smile Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

mój mąż lata ryanair kraków-Glasgow PIK i jest zadowolony poza jednym:mało miejsca!Ja wybieram sie wizzair też do Glasgow PIK(z W-wy) tylko z malym dzieckiem.Moze ktoras z was ma doswiadczenia w podrozowaniu z niemowleciem tymi liniami??(wózek itd)
pozdro
__________________


agatka
malenkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 16:16   #14
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Ostatnio lecac z WizzAir widzialam,ze wozek zostal oddany jako bagaz,a dziecko zostalo w nosidelku...

Ja tez polecam Wizzair...loty bez opoznien,mile steewardesy,miejsca na nogi wystarczajaco...Na pewno jeszcze skorzystam jeszcze nie raz z uslug tego przewoznika
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 19:05   #15
isiaczek
Zadomowienie
 
Avatar isiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: tam gdzie jest moje serce
Wiadomości: 1 153
GG do isiaczek
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

centralwings chyba splajtowali nie??czy mi sie pomylily nazwy
isiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 19:13   #16
julkakulka
Raczkowanie
 
Avatar julkakulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 299
Cool Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

a ja lecialam do malagi airberlin. bylam bardzo zadowolona.zarezerwowalam bilet chyba miesiac wczeniej i zaplacilam cos kolo 140 euro w obie strony ze wszystkimi oplatami a to przeciez wcale blisko nie jest. fajnepromocje tam robia wiec jesli sie na biezaco sledzi to zawsze cos ciekawego mozna zaplanowac.
www.airberlin.com

pozdrowionka dla wszystkich podroznikow
julkakulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 19:49   #17
malenkaa20
Raczkowanie
 
Avatar malenkaa20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 257
Smile Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Cytat:
Napisane przez *majka*
Ostatnio lecac z WizzAir widzialam,ze wozek zostal oddany jako bagaz,a dziecko zostalo w nosidelku...
dziękuje za odpowiedz-moze jeszcze ktoras z was ma jakies doswiadczenia z WizzAir??Gorąco pozdrawiam
__________________


agatka
malenkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 20:52   #18
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Cytat:
Napisane przez isiaczek
centralwings chyba splajtowali nie??czy mi sie pomylily nazwy
nie strasz! za tydzien lece do londynu centralwingsem.
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:27   #19
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Cytat:
Napisane przez isiaczek
centralwings chyba splajtowali nie??czy mi sie pomylily nazwy
Raczej Ci sie pomylily
Centralwings powstalo z polaczania z Lotem i z tego co wiem na razie nie splajtowali
Osobiscie tych lini nie polecam, powody wypisalam powyzej
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-26, 22:27   #20
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Cytat:
Napisane przez julkakulka
Nie słyszałam wcześniej o tej linii. Pewnie dlatego, że nie latają z Polski. A szkoda, bo to zawsze jedna opcja więcej

Cytat:
Napisane przez magdziaS
Raczej Ci sie pomylily
Centralwings powstalo z polaczania z Lotem i z tego co wiem na razie nie splajtowali
Osobiscie tych lini nie polecam, powody wypisalam powyzej
Jeśli chodzi o Centralwings, to nie ma obawy. Nie splajtowali i nie zanosi się na to w ogóle. Ta sieć nie powstała "z połączenia z Lotem", ale raczej jako "odnoga" Lotu Tj. w Locie kapneli się, kiedy do Polski weszły tanie linie, że Lot traci klientów. Stworzyli więc własną tanią sieć. I samoloty, które latają pod barwami Centraliwings to też np.przemalowane byłe samoloty Lotu czy Eurolotu.
Centralwings ma tę przewagę nad innymi tanimi liniami latającymi z Polski, że np. startuje z głównego terminalu Okęcia a nie z Etiudy (jak wszystkie inne tanie sieci). Plus jest np. taki, że dzięki temu pasażerowie Centralwings mogą zrobić zakupy w sklepach wolnocłowych. No i startują w lepszych warunkach - nie z Etiudy, która wygląda jak zapuszczony dworzec PKS z lat '70.
Natomiast nie wiem, jakie są wady lotów w tej sieci, bo jeszcze nie miałam okazji ich przetestować.

Mam do Was prośbę - czy możecie napisać jak to jest z numerowaniem miejsc w tanich liniach? Dostaje się numer miejsca z kartą pokładową czy raczej panuje zasada - kto pierwszy, ten lepszy i każdy się rzuca na wolne miejsca? Kiedy leciałam Skyeurope - miejsca były numerowane, ale słyszałam, ze w innych liniach to wcale nie jest oczywiste.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 23:13   #21
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

w ryanair obowiazuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy. z tego co wiem, w wizzair tez.
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 06:47   #22
malenkaa20
Raczkowanie
 
Avatar malenkaa20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 257
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Cytat:
Napisane przez lilithin
w ryanair obowiazuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy.
to samo chciałam powiedzieć
__________________


agatka
malenkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 07:36   #23
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

W Wizzair miejsca sa numerowane, ale to chyba zalezy od lotu. Raz stewardessa kazala nam siadac wg. numerkow, a raz siadalismy gdzie chcielismy

EasyJest - kto pierwszy ten lepszy

Centralwings - miejsca numerowane siadasz na swoim numerku.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 07:41   #24
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Cytat:
Napisane przez magdziaS
W Wizzair miejsca sa numerowane, ale to chyba zalezy od lotu. Raz stewardessa kazala nam siadac wg. numerkow, a raz siadalismy gdzie chcielismy
Hmmm,ja sie jeszcze nie spotkalam z miejscowkami w WizzAir...Chyba rzeczywiscie,co lot,to inne przepisy,chociaz na stronie napisane jest,ze "kto pierwszy,ten lepszy"
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 07:45   #25
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Cytat:
Napisane przez *majka*
Hmmm,ja sie jeszcze nie spotkalam z miejscowkami w WizzAir...Chyba rzeczywiscie,co lot,to inne przepisy,chociaz na stronie napisane jest,ze "kto pierwszy,ten lepszy"
Spotkalam sie i z tym i z tym, tak wiec nie wiadomo, moze akurat raz mieli wybryk i kazali nam siadac na numerowanych miejscach
Szczerze mowiac ogolnie cala zasada, kto pierwszy ten lepszy mi nie odpowiada, ale trzeba sie przystosowac do tej 'walki' w kabinie samolotu
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 09:53   #26
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

W SkyEurope (leciałam dwa razy) miejsca były numerowane.
I to chyba jest dobra sprawa. Nie bardzo mi się podoba, że każdy się rzuca, gdzie chce. To już lepiej przyjechać wczesniej na odprawę, ustawic się na początku kolejki i przy wydawaniu karty pokładowej poprosić o takie czy inne miejsce. I się do tego stosować oczywiście. Wyobraźmy sobie sytuację, że do samolotu wchodzi babeczka z 5 dzieciaków. Wszystkie się rozbiegają po samolocie. I zanim babeczka się kapnie co i jak, to już miejsca są pozajmowane tak, że jest między nimi 1-2 miejsca wolne. Nie pięć. I te dzieciaki lecą każde w innej częsci samolotu, a kobietka dostaje palpitacji serca, co też te urwisy zaraz wyprawią No chyba, że są jakieś dobre dusze, które się przesiądą.
No ale tak logicznie patrząc - czy nie numerowanie miejsc i zasada 'kto pierwszy, ten lepszy' przynosi jakieś oszczędności (co ważne dla tanich linii). Moim zdaniem żadnych a jeszcze dodatkowo ostro ujmuje im prestiżu.

Czy któraś z Was leciała linią Norwegian? Czeka mnie niedługo lot z nimi i nie wiem czy mam podwijać rękawy, żeby się rozpchać łokciami Chociaż przy tym upale i tak będę miała krótki rękawek
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:26   #27
ewelinka24
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka24
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Centralwings moze nie splajtowal ale ledwo ciagnie ....


ja latam airberlin kilka razy w roku ,pociagiem do berlina i z berlina tegel do Holandi ,bilety sa zawsze po korzystnej cenie,obsluga w samolocie jest ok,jedzenie niedobre ,miejsca w samlocie bardzo malo..ale w koncu to tanie linie lotnicze
ewelinka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:27   #28
Vogue
Raczkowanie
 
Avatar Vogue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 377
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Raz lecialam Easy Jet i raz Ryan Air.Nie ma nawet co porownywac do komfortu lotu zwyklymy liniami (no ale to logiczne za roznice w cenach) i nie bylo tak zle.Chociaz mialam wrazenie jakby wnetrze samolotu bylo zaniedbane i przybrudnawe.Mozliwe, ze to tylko wrazenie.

Edit:moj dobry znajomy pracuje jako steward w liniach Ryan Air.Juz jest szefem pokladu
Vogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:48   #29
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

lecialam 4 razy do londynu ryanair i nie mam zadnych powodow do niezadowolenia. wrecz przeciwnie. obsluga bardzoo mila, lot za kazdym razem przebiegal bez problemow, samolot zawsze byl czysciutki, lazienka rowniez(czysto, bez nieprzyjemnych smrodkow;-) ).osobiscie jestem bardzo zadowolona.a no i cana nieporownywalna np. do lot-u.

pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 13:41   #30
klaudia_klg
Przyczajenie
 
Avatar klaudia_klg
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Właśnie wczoraj wróciłam z Rzymu liniami SkyEurope. W sumie jestem całkiem zadowolona... choć mogłoby być więcej miejsca na nogi, ale pewnie przy moim wzroście to każdy samolot za ciasny będzie Niestety było opóźnienie i w wylocie i w odlocie. Za to miła obsługa i świetne ceny lotów. W promocji za 2 bilety w obie strony dla dwóch osób zapłaciłam 318 zł Więc linie polecam i to bardzo.
Za to ta nasza Etiuda to istny koszmar. Wpuścili na raz po odprawie 3 grupy osób do sali, w której nie było klimy ani choćby otworzonego jakiegokolwiek okna i wystarczającej ilości siedzeń. W efekcie ok 400 osób gniotło się na takim małym skrawku przestrzeni. Ja rozumiem - tanie linie, ale no do licha, ktoś mógłby o ten terminal jakoś zadbać. W sumie nie rozmumiem dlaczego u nas lata się z Etiudy, jak z Rzymu można z porządnego Fiumicino.
__________________
pozdrawiam cieptlutko
Klaudia
klaudia_klg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-08 17:35:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.