NIE tipsom ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-13, 20:17   #1
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 942
Exclamation

NIE tipsom !


na wstępie zaznaczam ze nie zalozylam tego tematu na forum o paznokciach bo tam raczej wystepuja tipsomaniaczki.
Chce zobaczyc czy to tylko ja jestem taka zacofana ze nie moge strawic tych wstrętnych tipsów ? Jak zrozumiec moge elegancki, w miarę naturalny akryl czy żel na pazokciach (frencz) to w glowie mi sie nie mieszczą kolorowiutkie, połyskujące i inne fluorescenty na długaśnych szponach. Gdzie przepraszam to jest ładne ? Naszczeście szanujące sie firmy (glownie międzynarodowe koncerny) juz powiedziały NIE tipsom (klauzula o ubraniach), slusznie uważajac ze sa one poprostu pretensjonalne. Jestem zapewne ograniczona ale tipsy (mowie o tych wściekłych) źle mi sie kojarzą. Moim zdaniem zadbane, naturalne i zdrowe paznokcie są o wiele piękniejsze i bardziej eleganckie. Czy jesxcze ktos mysli tak jak ja ? Oczywisice o gustach sie nie dyskutuje, ale o dobrym smaku tak. A wściekło-kolorowe tipsy to dla mnie wlasnie brak dobrego smaku. Moze zostane uznana za wariatke, ale naprawde przerażaja mnie te ilości bLoGAsSskóFf i tematow o tipsach. Ja osobiscie jestem fanatyczką dbania o włosy, ale to nie jest to samo, bo dbanie o wlosy to dążenie do idealnej naturalności, a tipsy zawsze sa sztuczne. To tak jakby ktos sie chełpił robieniem tęczy kolorów na głowie +cekinki i inne złocistości.

Dobrze ze nie wszyscy mężczyzni maja taki gust i nie lecą na paznokcie mandaryny czy dody. dobrze ze jednak prawdziwe damy elegancji i szyku medialnego nigdy nie zrobily sobie takiego niestetycznego gadżeciku...

Czy ktos mysli tak samo jak ja ?
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:23   #2
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: NIE tipsom !

ja tez nie znosze tipsow moja kolezanka je uwielbia, ale mnie to odraza, szczegolnie takie dlugie i wzorzyste/bardzo kolorowe. ja lubie ladnie zadbane pazurki raczej nie rzucajace sie w oczy..
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:24   #3
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: NIE tipsom !

ja
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:24   #4
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: NIE tipsom !

Ehm. No cóż, ja tipsy noszę. Nie są ani szponiaste, ani różowe i połyskujące, bez żadnych błyskotek, pomalowane zazwyczaj na jakiś jasny kolor. Moje naturalne paznokcie są strasznie łamliwe, zadzierają się po bokach, rozdwajają. Wiem, że tipsy to tylko tymczasowe rozwiązanie, ale aktualnie wolę nosić je niż te moje ogryzki.
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:30   #5
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: NIE tipsom !

Trochę dziwne co piszesz, bo tipsy to właśnie żel lub akryl, a ty piszesz "tak akrylom, tak żelowi, a nie tipsom"


Jeśli już to możesz być przeciwko krzykliwym wzorom i zdobieniom. Same tipsy moga wyglądać bardzo naturalnie.


A z tymi cyrkoniami, hologramami, gadżetami itp. to się z tobą abolutnie zgadzam. Dla mnie szczyt tandety. Ohydne.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:38   #6
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 942
Dot.: NIE tipsom !

Cytat:
Napisane przez margitta
Trochę dziwne co piszesz, bo tipsy to właśnie żel lub akryl, a ty piszesz "tak akrylom, tak żelowi, a nie tipsom"
nie wyrazilam sie jasno, ale chyba kazdy wie o co chodzi. napisalam "Jak zrozumiec moge elegancki, w miarę naturalny akryl czy żel na pazokciach (frencz)" czyli nie przeszkadzaja mi takie tipsy robione naturalne (w kolorze naturalnych paznokci). chociaz rzeczywiscie powinnam napisac NIE (świecistym) tipsom.
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:38   #7
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: NIE tipsom !

Cytat:
Napisane przez _Karolka_
nie wyrazilam sie jasno, ale chyba kazdy wie o co chodzi. napisalam "Jak zrozumiec moge elegancki, w miarę naturalny akryl czy żel na pazokciach (frencz)" czyli nie przeszkadzaja mi takie tipsy robione naturalne (w kolorze naturalnych paznokci). chociaz rzeczywiscie powinnam napisac NIE (świecistym) tipsom.

Aha, już rozumiem wszystko, to ja źle zrozumiałam
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 20:39   #8
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: NIE tipsom !

Cytat:
Napisane przez margitta
Trochę dziwne co piszesz, bo tipsy to właśnie żel lub akryl, a ty piszesz "tak akrylom, tak żelowi, a nie tipsom"

o ile dobrze zrozumialam to autorce watku chodzilo o to ze akceptuje sztuczne paznokcie o w miare naturalnych dlugosciach i bez wiekszych zdobien

mi tez sie nie podobaja takie barokowe paznokcie, ale kazdy ma swoj gust i niech sobie robi co chce, przeciez nie mozna tego zabronic, bo to w koncu zrodlo dochodu dla wszystkich manicurzystek ja osobiscie nie zrobilabym sobie takiego krzykliwego i maksymalnie przyozdobionego manicuru, wole naturalne swoje pazurki, pomalowane jakims delikatnym lakierem albo jednolitym ciemnym...ale jak juz mowilam, dla kogos taki styl moze byc arcynudny
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:39   #9
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: NIE tipsom !

Tipsy same w sobie są straszne, a juz te zdobienia to kicz nad kicze. Styl MAndarynowo - Dodowy
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:42   #10
paulina85
Rozeznanie
 
Avatar paulina85
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasto bez kantów;)
Wiadomości: 516
GG do paulina85
Dot.: NIE tipsom !

moim zdaniem naturalny paznokiec niezależnie od tego jaki jest jest najpiekniejszy! zreszta tipsy odchodza do lamusa, naturalne i do tego krótkie pazurki są w modzie
paulina85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:48   #11
paulagwiazda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraina wiecznych snów ^^
Wiadomości: 2 866
Dot.: NIE tipsom !

Nie lubię tipsów. Szczególnie jak jakieś laski przychodzą w nich do szkoły i sie cieszą z takich długich paznokci (zaznacze ze chodzę do gimnazjum). Nie dlatego, że zazdroszcze, ale dlatego, ponieważ myśle, że jest jeszcze czas na takie coś i jak jakaś dziewczyna będzie chciała sobie zrobić te tipsy to sobie zrobi, ale nie w wieku 15 lat...
Ja sobie nie zrobie nigdy tipsów. Nie podobają mi się takie długie paznokcie, wolę krótkie paznokietki pomalowane jakiś bezbarwnym lakierem.

PS: sorki za taki pogmatwany tekst, ale jestem strasznie zmęczona 27 godzinną jazdą do domku i chya już idę spać :P
__________________
paulagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 20:49   #12
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NIE tipsom !

Niech no dziewczyny z "paznokciowego" forum się zwiedzą, że tak krytykujecie ich wzorzyste paznokcie, to dopiero będzie...
One swoją płytkę paznokcia traktują jak malarz płótno.

Też jestem za oszczędną formą zdobień, ale czasami bogaty wzór jest tak doskonały, że nie sposób mu coś zarzucić. Natomiast szklane tipsy z wtapianymi hologramami, cekiami itp., to nie moja bajka...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:50   #13
nena-mycha
Zadomowienie
 
Avatar nena-mycha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 062
Dot.: NIE tipsom !

ogólnie to tipsy mi nieprzeszkadzają, chociaż nielubie widoku takich szponów w wyrazistych kolorach i kiczowatych wzorach......to jest odrażające
natomiast podobają mi sie takie naturalne, w pastelowych, jednolitych kolorkach......sama takie nieraz nosze
__________________
Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD
nena-mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:51   #14
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 574
Dot.: NIE tipsom !

tez mowie Tipsom nie
moze dlatego ze mam naprawde duza plytke paznokciowa, dlugie palce i po prostu tipsy nie sa mi potrzebne ani odrobine.
zdecydowanie tez mi sie nie podobaja - no moze poza frenchem idealnym.

kolezanki ktore tipsy posiadaja to z reguly infantylne panienki, acz nie tylko, wiec nie bede generalizowac.
mnie po prostu tipys kojarza sie z ostrymi kolorami, cekinkami i brokacikiem, zalatujace tandeta.

kolezanka sobie takie zrobila.
bezbarwne : na koncowki ponaklejane luorescencyjne cekinki.
po kilku tygodniach wiekszosc cekinkow poodpadala, nie wiem jak ona mogla chodzic z czyms takim

zadbanym paznociom lub eleganckim tipsom mowie tak
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 21:02   #15
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NIE tipsom !

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Niech no dziewczyny z "paznokciowego" forum się zwiedzą, że tak krytykujecie ich wzorzyste paznokcie, to dopiero będzie...
One swoją płytkę paznokcia traktują jak malarz płótno.

Też jestem za oszczędną formą zdobień, ale czasami bogaty wzór jest tak doskonały, że nie sposób mu coś zarzucić. Natomiast szklane tipsy z wtapianymi hologramami, cekiami itp., to nie moja bajka...
Mogę napisac dokładnie to samo co Ty
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 21:05   #16
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: NIE tipsom !

Mi się nigdy w ogole nie podobały szpony . Tipsy u mnie zupełnie nie wchodzą w grę, chyba jako element stroju na haloween
Sama mam zwykle raczej krotkie paznokcie, staram się je utrzymywać na jako takim poziomie. Jak tylko mi za długie urosną, po prostu mi przeszkadzają i obcinam.

Rażą mnie sztuczne paznokcie, nie widzę nic urokliwego w tych krzykliwych i wymyślnych wzorach. Szczerze-zawsze mnie zastanawiało, jak te dziewczyny mogą cokolwiek zrobić w domu (takie codzienne rzeczy, jak mycie naczyń na przykład).
Jakoś nigdy nawet przez moment tipsy nie wydawały mi się sensownym pomysłem na poprawienie urody...
__________________
Cytat:
The truth is I've never fooled anyone. I let people fool themselves. They didn't bother to find out who and what I was...
Marilyn Monroe

DORÓB SOBIE! http://pl.☠☠☠☠☠☠☠☠☠2surf.com/?ref=93594

siss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 21:06   #17
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: NIE tipsom !

na swoich paznokciach - pod żadnym pozorem!!! u innych - to zależy, czasami nawet fajnie wyglądają- byleby nie do mlaczno-białego blondu na włosach, różowych ciuszków i codziennego solarium.
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 21:19   #18
Rose @-'-,---
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 129
Dot.: NIE tipsom !

tak jak na pisała Pomadka że dziewczyny traktują paznokcie jak malarz płótno, mam długie naturalne paznokcie (jakos zawsze były dla mnie tak łaskawe i ładnie rosły ) i mimo że najczęsciej maluje je na jednolity kolor to zdarza mi sie je raz na jakis czas przesadnie przyzdobić, i co w tym złego?
Rose @-'-,--- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 21:21   #19
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 942
Dot.: NIE tipsom !

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Niech no dziewczyny z "paznokciowego" forum się zwiedzą, że tak krytykujecie ich wzorzyste paznokcie, to dopiero będzie...
One swoją płytkę paznokcia traktują jak malarz płótno.
oj to chyba zbyt daleko idąca metafora. sama bardzo lubie sztukę, a dokladniej obrazy. i ta metafora mysle ze obraża malarzy chociaz rozumiem ze chodzi tu tylko o tę egazaltacje źródła estetycznego, ze tak to określę. jeżeli juz porównac do czegos tipsy to do tandetnych suwenirów z wakacji.
ja nie chciałam nikogo obrazić, ale naprawde określony kanon zdobień paznokciowych u ogółu czesto wywołuje niemiłe skojarzenia. tak jak 'różowe ciuszki'. to nie znaczy ze sama nie mam nic różowego, wrecz przeciwnie, ale każdy element moze byc tak wkomponowany ze jest piekny. tak samo jest zapewne ze sztucznymi paznokciami. idealnie 'naturalne' lecz sztucznie wygladaja elegancko !

swoją drogą wlasnie czekam na opinie maniaczek tipsowych i ciekawi mnie czy naprawde te 'dzieła' porownuja do sztuki ? chociaz czesto 'sztuka' to poprostu kicz
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 21:24   #20
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: NIE tipsom !

Ja nie lubie tipsów,bo nie lubie sztuczności. :/ Mam swoje zadbane paznokcie i je maluje jednolitym kolorem
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 21:25   #21
201604190934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 600
Dot.: NIE tipsom !

i ja do was dołącze...wszystko jest dla ludzi-niestety ciężko teraz znaleźć naprawdę ładne i subtelne tipsy...te które widuje się na ulicach są wrecz agresywne...druga sprawa obrzydza mnie dotyk cudzych długasnych, a pzredewszystkim grubaśnych paznokci
201604190934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 21:35   #22
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: NIE tipsom !

moim zdaniem wszystko zależy od tego jak ten tips jest pomalowany i jak nałozony. Mi osobiście te grubaśne, b. długie tipsy sie nie podobają. Ale to rzecz gustu
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 21:41   #23
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: NIE tipsom !

Wydaje mi się że temat nie jest taki łatwy 'tipsy tak albo nie'. Ja np. bardzo lubie naturalne paznokci i wiem że jednak akryle/żele to pewnien rodzaj ingerencji w nature-ale nie dużej. Sama nie moge sobie pozwolić na piękne naturalne bo głupie geny sprawiły że mam po prostu krzywe i brzydkie pazurki. No i mam zamiar zrobić sobie sztuczne paznockie(jak będę robić kurs przedłużania ). Niesamowicie podobają mi się wszelkie zdobienia-od prostego frenczy nawet do jakiś błyskotek. To że coś się błyszczy nie znaczy że jest kiczowate. Wszystko musi być zharmonizowane i wtedy wygląda ok. A te wszystkie długasnie tipsy pełne wszystkiego bez umiaru wybieraja osoby ktore to lubia-i podejrzewam ze nie tylko ich paznokcie są kiczowate ale też makijaż czy ubranie. Trzeba patrzec na calokształt a nie czepiać się kilku osób które lubią wyglądac inaczej
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 21:44   #24
eiss
Raczkowanie
 
Avatar eiss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 132
Dot.: NIE tipsom !

Ja mysle podobnie, dla mnie takie tipsy sa poprostu brzydkie i nienaturalne, mowie im zdecydowane nie . Tym bardziej, ze coraz wiecej jest Pan, ktore zabieraja sie za robienie tipsow nie majac o tym zielonego pojecia i wychodza im rozne dziwne rzeczy do paznokcia niepodobne. Mialam watpliwa przyjemnosc miec raz cos takiego na paznokciach, nie moglam totalnie nic zrobic w domu i szybko sie ich pozbylam. Jedynie w miare krotki (max 2 na papierkach do robienia paznokci), fachowo zrobiony french z jakims malym akcentem mi sie podoba.
eiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 21:44   #25
Dzoli
Rozeznanie
 
Avatar Dzoli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Miasto bandyckiej miłości Cz-wa
Wiadomości: 698
GG do Dzoli
Dot.: NIE tipsom !

Dobrze i ładnie zrobione Tipsy maga sie podobać. Rowniez mi sie nie podoba przesadne ozdabianie i sztuczny kształt paznokcia. Dlatego cięzko mi okreslic czy jestem na tak czy na nie, ale chyba jak większośc Nie dla kiczu.
__________________
...Co ma być to będzie Misia biorę wszędzie...
Dzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 21:49   #26
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: NIE tipsom !

nie lubie tipsów, jaskrawych, z wtopionymi pierdółkami, cekinami, itp....
toleruje jedynie wtedy, gdy ktoś ma kruche pazurki i nosi sztuczne ze względów estetycznychale delikatne i wyglądające naturalnie.

jednak 80% to okropne zakrzywione szpony, często już odrośnięte, moja koleżanka miałą nawet powycinane w nich wzorki Niektórzy myślą w kategoriach ":im więcej naładowane tym lepiej"
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 21:52   #27
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NIE tipsom !

Cytat:
Napisane przez _Karolka_
oj to chyba zbyt daleko idąca metafora. sama bardzo lubie sztukę, a dokladniej obrazy. i ta metafora mysle ze obraża malarzy chociaz rozumiem ze chodzi tu tylko o tę egazaltacje źródła estetycznego, ze tak to określę. jeżeli juz porównac do czegos tipsy to do tandetnych suwenirów z wakacji.
Może i daleko idąca, ale za to obrazowa.

Nie wydaję mi się, aby obrażała malarzy... bez przesady.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 21:54   #28
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 942
Dot.: NIE tipsom !

ok niby większosc mowi nie dla kiczu, a wystarczy wejsc na forum 'paznokcie' i jakos nie widze tam tej większości...
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 21:59   #29
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: NIE tipsom !

też nie lubie takich bardzo kolorowych pazurków. kojarzą mi sie z papugą albo tęczą. wole kolorki stonowane, bardzo podoba mi sie zrobiony french zarówno na tipsach jak i naturalnych paznokietkach. ale na tipsach pod warunkiem, że nie są one długości 5 cm. tylko tak w miare normalnie. choć i tak najbardziej wole naturalne, bo wg mnie tipsy nie są zbyt praktyczne.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 22:02   #30
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 942
Dot.: NIE tipsom !

rzeczywisice Pomadko wśrod malarzy tez szerzy sie amatorszczyzna stylowa i kicz. istotnie, to zalezy o jakich malarzach rozmawiamy, ja myslalam o prawdziwych
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.