bomba witaminowa dla włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-27, 15:43   #1
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Question

bomba witaminowa dla włosów


dziewczyny, wieeeele razy mi pomogłyście, tak więc pisze ponownie

czy znacie jakieś sposoby na bardzo intensywnie odżywienie włosów? nie mam już na myśli nafty kosmetycznej i żółtka jajka, ale o coś naprawde "maksymalnie witaminowego", co włosy na pewno odczują?
może jakieś zabiegi w salonie (nie znam się na tym)? mam długie włosy, tzn do łopatek, niefarbowane.


ostatnio coś osłabła kondycja moich włosków, nie błyszczą się tak jak zawsze itd.... dlatego prosze o dobre słowa. z góry dzięki !
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 15:51   #2
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: bomba witaminowa dla włosów

Polecam do domowego użytku odkryty przeze mnie niedawno u mojej fryzjerki "Mleczny krem do włosów-crema al latte", tu są jego recenzje na KWC:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14054

a poza tym po umyciu włosków możesz używac jedwabiu Biosilk z Farouka

Jeśli chodzi o zabiegi fryzjerskie to wiem,że jest kilka tzw.rytuałów Kerastasse i wsród nich jest na pewno jakiś rytuał odbudowujący włosy Rytuały takie wykonywane są na pewno w salonach JLD,a cena jednego to coś koło 60 złotych (przynajmniej takie ceny były w Krakowie pól roku temu) oraz w salonach, ktore mają Kerasstasse w sprzedaży-tj.wiem,ze w Camille Albane robą, w salonach L'oreal Expert Proffesionnell

edit - właśnie zobaczyłam,że pisze się Kerastase - ech nigdy nie wiedzialam jak się pisze tą nazwe
Na jednej ze stron znalazłam ogólny opis tych rytuałów: "Pielęgnacja wlosów staje się sztuką. Kerastase odmieniła stosunek kobiety do jej włosów. Produkty najwyższej technologii i nowe spojrzenie na moment pielęgnacji dały początek prawdziwej sztuce pielęgnacji włosów. Dzięki Rytuałom Kerastase, Fryzjer może otaczać stałą troską skórę głowy i włosy klientki. Wykonywany w czasie mycia masaż skóry głowy stymuluje jej funkcje witalne, a delikatny masaż wspomagający nakładanie odżywki pielęgnacyjnej przynosi rozkosz zmysłom" i info,że ich koszt wynosi od 50 do 70 złotych zazwyczaj.
Poza tym na stronie JLD jest krótki opis wszystkich rytuałów, podaje link:
http://www.jld.gda.pl/karty.php
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 17:27   #3
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: bomba witaminowa dla włosów

To wszystko jest pewnie nieziemsko przyjemne, szkoda, ze te sumy tez sa nie z tej ziemi...
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 17:29   #4
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: bomba witaminowa dla włosów

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
To wszystko jest pewnie nieziemsko przyjemne, szkoda, ze te sumy tez sa nie z tej ziemi...
pewnie jest
ja niestety nie korzystałam nigdy z tego rodziaju rytuałów,bo cena rzeczywiscie nie jest mała...a nie przepraszam, raz miałam wykonany rytuał wygładzający włosy, ale dzięki temu,że robiłam w danym miesiącu koloryzację i ten rytuał był gratis przy koloryzacji włosków i włosy naprawdę były inne..takie gładziutkie i pięknie lśniące..także raz miałam taką przyejmność zafundowaną
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 17:42   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: bomba witaminowa dla włosów

Rytuał Kerastase nie pomógł moim włosom właściwie,(przechodziłam z czarnych na blond), poprawa była jedynie doraźna.Może gdybym stosowała częściej-kto wie? Natomiast ja aby ratować mega suche włosy używałam ( używam ) szamponu Loreal Absolut Repair ( lub Matrix Biolage-równie dobry, nieco tańszy)+ początkowo Wax dla ich "ożywienia" potem maska Matrix Color Smart zmieszna z odżywką Farouk Infra Treatment Chi ( nakładam na ok 5-10 minut).Działa rewelacyjnie, po trzech tygodniach takiej kuracji ) dzień w dzień a wax raz na kilka dni) moje włosy odżyły i wszyscy się dziwią, że przeszły przez takie a nie inne zabiegi.
Nie chodzi mi o to byś używała dokładnie tych samych kosmetyków, ale radzę zainwestowac w kosmetyki profesjonalne, dodatkowo doradzam systematyczność
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 17:46   #6
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: bomba witaminowa dla włosów

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
pewnie jest
ja niestety nie korzystałam nigdy z tego rodziaju rytuałów,bo cena rzeczywiscie nie jest mała...a nie przepraszam, raz miałam wykonany rytuał wygładzający włosy, ale dzięki temu,że robiłam w danym miesiącu koloryzację i ten rytuał był gratis przy koloryzacji włosków i włosy naprawdę były inne..takie gładziutkie i pięknie lśniące..także raz miałam taką przyejmność zafundowaną
Jak dlugo utrzymywala sie ta gladkosc?? Zastanawiam sie czy to nie byl efekt jaki uzyskuje sie za pomoca maski alfaparf z karitexem, ona zamyka luski wlosa i nadaje przez to sliczny polysk
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 19:29   #7
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: bomba witaminowa dla włosów

polecam WAX dłużej niżnapisano i czeto mi i moim włoskom pomógł
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 19:30   #8
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: bomba witaminowa dla włosów

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Jak dlugo utrzymywala sie ta gladkosc?? Zastanawiam sie czy to nie byl efekt jaki uzyskuje sie za pomoca maski alfaparf z karitexem, ona zamyka luski wlosa i nadaje przez to sliczny polysk
do tygodnia
po pierwszym umyciu włosków nadal byly takie jak po wyjsciu od fryzjera, ale z kolejnymi myciami ten efekt niestety zanikał
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 21:21   #9
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: bomba witaminowa dla włosów

bardzo wam dziękuję za rady

na rytuały na pewno sie nie wybiorę, bo to troszkę kosztowne zabiegi, a jedwab biosilk znam

zakupiłam dzisiaj odżywkę GLISS KUR hair repeair ekspresowa odzywka regeneracyjna płynny jedwab - i czytałam przed chiwlką recenzje w KWC, tak więc chyba dokonałam dobrego zakupu (a raczej mój narzeczony dokonał wyboru ), jutro ją sprawdze osobiście; zakupiłam tez naftę do włosów.

jutro idę też do fryzjera, bo jak zobaczyłam dzisiaj moje końcówki to się przeraziłam! jak ja mogłam nie zauważyć tkaich strasznie rozdwojonych końców!

i tak to jest żyć w ciągłym biegu i w dodatku na sląsku, a później się dziwimy że nasze włosy wyglądają jak wyglądają....

i mam pytanko, czy oprócz żółtek i cytryny mogę dodać do nafty witamine A+E ? nie wiecie? nie wiem czy to nie zaszkodzi włosom....
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 18:32   #10
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: bomba witaminowa dla włosów

[quote=iskralight;2797745]
i tak to jest żyć w ciągłym biegu i w dodatku na sląsku, a później się dziwimy że nasze włosy wyglądają jak wyglądają.... quote]

co do śląska to masz racje niestety... :/ jak wyjezdzam na wakacje na wieś to stan moich włosków bardzo sie poprawia, inna woda i powietrze..
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.