od kiedy kremy p.zmarszczkowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-11-08, 10:58   #1
agaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 6

od kiedy kremy p.zmarszczkowe


Chciałabym się dowiedzieć, od kiedy należałoby zacząć stosowanie kremów (czy też innych preparatów) przeciwzmarszczkowych oraz jakie - na początek - byłyby najodpowiedniejsze? Mam 30lat (ponoć wyglądam na dużo mniej ... he,he), cerę wrażliwą (ale chyba nie - aż alergiczną), stosuję niewiele kosmetyków (pielęgnacyjne - głównie z serii ERIS; upiększające - sporadycznie - jestem typem "sportowym").
agaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-09, 00:02   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: od kiedy kremy p.zmarszczkowe

Na pewno wiesz, że skóra zaczyna starzeć się ok. 25 roku życia. Nie jest to wówczas proces bardzo widoczny. To jak szybko i w jaki sposób będzie starzała się Twoja skóra zależne jest od wielu czynników, w dużym stopniu uwarunkowane jest genetycznie. Kremy przeciwzmarszkowe powinnaś zacząć używać od chwili gdy zauważysz jakiekolwiek zmiany w wyglądzie cery , tzn. drobniutkie, jeszcze nie utrwalone zmarszczki, mniejszą elastyczność skóry, gorsze jej napięcie. Jeżeli jeszcze nie używasz kosmetyków o regenerującym działaniu to spróbuj wprowadzić do swojej pielęgnacji chociaż intensywniej działający krem pod oczy i koniecznie krem na szyję i dekolt. Możesz też używać maseczki o odżywczym działaniu. Jeśli lubisz kosmetyki Eris to polecam serię Forte 30, dobre kosmetyki – duży asortyment i ciekawe składniki ma też firma A.T.W. Odwiedzaj regularnie np. raz w miesiącu gabinet kosmetyczny. Kosmetyczka na pewno doradzi Ci jakim zabiegom możesz się poddawać. Nie wiem czy opalasz się w solarium i czy palisz papierosy? Musisz pamiętać , że te czynniki również przyspieszają starzenie się skóry. Beata Krajnik
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 16:33   #3
rossetka
Przyczajenie
 
Avatar rossetka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 27
Dot.: Re: od kiedy kremy p.zmarszczkowe

no wlasnie tez sie ostatnio zaczelam zastanawiac nad jakims kremem gdyz jakis czas temu zauwazylam pierwsze pojedyncze zmarszczki mimicznel;/- na czole, pod oczami i w okolicy ust :| a mam dopiero 20 lat:P czy juz powiennam zaczac uzywac jakiegos kremu wygladzajacego itp?
rossetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 17:46   #4
agulek25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: od kiedy kremy p.zmarszczkowe

witam, mam 25 latek no i zaczynaja mi sie pojawiać zmarszczki pod oczami, jakich kremów powinnam używać? dziekuje za informacje
agulek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:39   #5
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: od kiedy kremy p.zmarszczkowe

Dziewczyny proponuję skorzystanie z wyszukiwarki bo wątków od kiedy i jakie kremy przeciwzmarszczowe było bez liku! A odpowiedz zazwyczaj i tak był: retinoidy.

Pozdrawiam i miłej zabawy z wyszukiwarką
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.