Dobra kosmetyczka dla cery zanieczyszczonej i wrażliwej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-11-13, 07:46   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Dobra kosmetyczka dla cery zanieczyszczonej i wrażliwej


Ja mam nieśmiertelne pytanie o dobra kosmetyczkę. Mam mocno zanieczyszczoną twarz, ale b. wrażliwą. Nacięłam się kiedyś na b. dokłądną kosmetyczkę i 2 tygodnie po zabiegu wyglądałąm jak zmaltretowana, o dotykaniu do twarzy nie było mowy. Dermatolog nie pozwalała mi chodzić do kosmetyczki w czasie początkowego leczenia, teraz już mogę ale nie chcę wybierać salonu na chybił trafił. Będe bardzo wdzięczna za podpowiedź, pozdrawiam Yaga
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-14, 23:19   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: dobra kosmeytczka

Często spotykam się z podobnym problemem jak Twój. Cera jest mocno zanieczyszczona a przy tym bardzo wrażliwa. Staram się wówczas robić bardzo delikatny zabieg oczyszczania, usuwam tylko te zaskórniki , które nie stawiają zbytniego oporu, nie robię nic na siłę. Używam do zabiegu kosmetyków dla cery wrażliwej , na koniec zabiegu stosuję maseczki o silnym działaniu kojącym. Proponuję też zimną maseczkę z alg ( ta maska rewelacyjnie koi podrażnienia, a przy tym świetnie nawilża skórę) Klientce zalecam aby następny zabieg oczyszczenia zrobiła po ok. 2-3 tygodniach ( aż do uzyskania widocznych efektów oczyszczenia cery). Między zabiegami możesz używać maseczki o działaniu oczyszczającym (np. z glinki).Jeśli cera jest skłonna do zanieczyszczeń to lepiej oczyszczać ją częściej ale delikatnie. Nie powinnaś dopuszczać do silnego zanieczyszczenia się cery. Nie spodziewaj się , że kosmetyczka oczyści skórę do ostatniego zaskórniczka. Tak zbyt dokładne zabiegi kończą się często uszkodzeniem naskórka, mocnym podrażnieniem i śladami trudnymi do zatuszowania. Szukaj kosmetyczki, która robi zabiegi delikatnie.
Jeśli nie znajdziesz takiej to zapraszam do Szczecina!
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 10:31   #3
aniaawm28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 77
Dot.: Dobra kosmetyczka dla cery zanieczyszczonej i wrażliwej

Mam pytanie: Do gabinetu kosmetycznego zglosila sie 30-letia kobieta, ma jasna karnacje cery, cera jest sucha, i luszczaca sie. miejscami widoczne sa wykwity przymieszkowe i grudkowe, lichenifikacja. prosi o porade jakich moze uzywac kosmetykow, i jak swoja skore pielegnowac w warunkach domowych. proszę o pomoc.blondyneczka230@o2.pl

Edytowane przez aniaawm28
Czas edycji: 2010-05-05 o 10:32
aniaawm28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.