Co zrobić z włosami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-12-27, 16:08   #1
olalena
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: wrzosowiska :)
Wiadomości: 504
GG do olalena

Co zrobić z włosami?


Bardzo proszę o rady odnośnie włosów. Mam blond długie włosy . Zawsze były moją ozdobą ale od 3 lat czyli od czasu kiedy studiuję nie mogę im poświęcać tyle samo czasu. Obcięcie na krótko odpada bo dłuższe łagodzą moją dość kanciastą twarz. Włosy mam z tendencją do przetłuszczania a poza tym zaczęły mi się łamać i końce mam wysuszone. Nie wiem jakich szamponów używać bo próbowałam już wielu. Na pantin-proV mam uczuleni po fruktisie i elseve robi mi się sianko(mam dość gęste ale cienkie włosy) palmolive timotei i tp są za słabe. Zastanawiam się czy nie ścieniować włosów z przodu twarzy ale to podobno jeszcze bardziej zniszczy włosy. Czy mogę prosić o propozycje dobrych szamponów do częstego stosowania?
olalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-30, 02:13   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Co zrobić z włosami?

Przeczytaj proszę artykuł Agnieszki dotyczący pielęgnacji włosów. Na naszym forum był już też poruszany podobny temat i miałyśmy kilka pomysłów jak ratować włosy - przejrzyj proszę forum kosmetyczne od początku.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-09, 07:59   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Co zrobić z włosami?

Witaj Olu
Na pewno nie wolno scinac Ci dlugich wlosow. Zwlaszcza jesli lubisz sie w takiej dlugosci.
Przygotowuje wlasnie artykul poswiecony pielegnacji dlugich wlosow, wiec prosze o odrobine cierpliwosci.
Natomiast tak krociutko to sadze , ze powinnac na razie uzywac szamponow do wlosow mieszanych - tlustych przy skorze glowy i suchych koncowkach ( np. Garnier'a, z serii Kerastase Bain Normaliseur Bivalent; lub Rene Furterera szampon w Mleczku Curbicia)
Natomiast odzywiaj i regeneruj przede wszystkim koncowki. Raz w miesiacu jak siegniesz po dobra maseczke to wystarczy, a przy tym nie obciazy Ci dodatkowo wlosow, np. krem-maska z serii Gliss Kur, czy krem Karite z serii Rene Furterera.
Natomiast jesli rozdwajaja Ci sie koncowki, to podcinaj je regolarnie co dwa miesiace, ale tylko odrobine i najlepiej w salonie fryzjerskim.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 10:14   #4
sylagmi
Raczkowanie
 
Avatar sylagmi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraina jezior i lasów
Wiadomości: 66
Dot.: Co zrobić z włosami?

Jeśli masz zamiar pocieniować włosy z przodu przy twarzy, to zabieg ten wcale nie musi ich zniszczyć. Po prostu pójdź do dobrego fryzjera i nie pozwól mu użyć brzytwy, czy też nożyczek w tym właśnie charakterze. Ja tego raz doświadczyłam - niestety!!! Nigdy więcej moja noga tam nie stanęła. Mój obecny fryzjer przycina kosmyk po kosmyku i włosy wyglądają naprawdę zdrowo.
A na całej długości włosów nie skracaj . Szkoda..., zwłaszcza, że dobrze się w nich czujesz.
Pozdrawiam
sylagmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 15:38   #5
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Co zrobić z włosami?

Ten wątek jest z 2002 roku
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 06:10   #6
sylagmi
Raczkowanie
 
Avatar sylagmi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraina jezior i lasów
Wiadomości: 66
Dot.: Co zrobić z włosami?

Przepraszam - rozpędziłam się...
sylagmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 10:00   #7
mcgosia83
Raczkowanie
 
Avatar mcgosia83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: k/Mielec
Wiadomości: 41
GG do mcgosia83
Dot.: Co zrobić z włosami?

cześć wam. z góry przepraszam jeśli post źle trafił (nie wiem czemu ale wszyscy tak piszą wiec nie bede sie wyłamywać ). Chciałąbym prosić o pomoc sprawa pilna bo usycham przez to w domu <lol> Tydzień temu przefarbowałam włosy na kolor skandynawski blond. niestety nawet blondu to nie przypomina[IMG]file:///C:/Program%20Files/Tlen.pl/skins/emo_sets/standardowy/usmiech.gif[/IMG] włosy są zółte i nie wiem jakim cudem, tylko pojedyncze pasemka wyglądają jak blond (nawet fajny odcień). Chciałabym jednak pozbyć sie tego koloru, trochę go przyciemnić. czy moge uzyć w tym celu np szamponu koloryzujacego? i jaki kolor mam uzyc by nie były za ciemne? jestem bladą twarzą więcciemnośći mi nie bardzo pasują :/

BŁAGAM o POMOC!!!!

dołączam fotke jednak nie bardzo jest czytelna a aparatem w tej chwili nie dysponuje niestety :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(2).jpg (17,3 KB, 17 załadowań)
mcgosia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-13, 06:19   #8
sylagmi
Raczkowanie
 
Avatar sylagmi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraina jezior i lasów
Wiadomości: 66
Dot.: Co zrobić z włosami?

Powinnaś założyć swój wątek. Ten, do którego się podpięłaś jest very stary, jak to słusznie zauważyła annfas.
Pozdrawiam
sylagmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.