Szara cera po solarium- jak temu zapobiec? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-01-07, 12:59   #1
Poziomka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 9

Szara cera po solarium- jak temu zapobiec?


Jak zapobiec ciemnieniu skóry na "szaro" po solarium? Po intensywniejszym opalaniu zamiast złocista, moja skóra staje się smutna.
Mam jeszcze jedno pytanie: czy stosowanie samoopalacza ma wpływ na efekty opalania na solarium?
Poziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-08, 00:50   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: solarium

Czy używasz kosmetyków specjalnie przeznaczonych do solarium. Jeśli nie to zacznij- jest bardzo duży wybór preparatów ułatwiających opalanie i sprawiających ,że opalenizna jest ładniejsza. Staraj się też regularnie robić peeling na ciało. Opalenizna będzie ładniejsza i trwalsza. Nic nie wiem na temat wpływu samoopalacza na opaleniznę z solarium ,ale uważam, że dość istotny może być kolor skóry jaki uzyskujesz po zastosowaniu samoopalacza. Czy skóra potraktowana samoopalaczem jest ładniejsza niż wtedy gdy go nie używasz , a tylko opalasz się w solarium. Uważaj z nadmiernym opalaniem! To grozi przedwczesnym starzeniem się skóry oraz wystąpieniem nowotworów skóry, chroń również oczy w trakcie opalania - konieczne są okularki. Po każdej sesji w solarium koniecznie posmaruj ciało specjalnym balsamem.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-08, 07:06   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: solarium

Używam Carribean Gold- specjalnego preparatu, który kupiłam na solarium za grube pieniążki (ma pomarańczowy kolor). Jak stosuję samoopalacz to moja skóra ma żywszy kolor, ale nie udaje mi się uzyskać tak mocnej opalenizny, jak chcę i jak uzyskuję na solarium. Staram się jednak nie przesadzać z opalaniem.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:37   #4
xxxgosia19
Przyczajenie
 
Avatar xxxgosia19
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 16
Dot.: Szara cera po solarium- jak temu zapobiec?

a nie wydaje Ci sie ze moze twoja skóra akurat tak reaguje na solarium, w moim przypadku jest tak ze po wizycie na solarium, moja skóra robi sie jakas blada a poxniej szybko zmienia kolor, tzn, nie jest to braz ani pomarancz, po prostu taki mulatkowaty odcien powiem ze nawet lekko szary, ale mi sie to podoba, i powiem ci ze tak orientalnie mozna wygladac,
CIESZ SIE ZE MASZ SZARAWY ODCIEN A NIE POMARANCZOWY JAK KAMIZELKI PANÓW ŁATAJACYCH ASFALT
xxxgosia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.