Total Turnaroud Clinique - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-01-19, 16:08   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Total Turnaroud Clinique


Mam 23 lata i przebarwienia po trądziku
Czy mogę stosować TT Clinique?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-20, 14:15   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Total turnaaroud

Ja myślę, że jak najbardziej, polecam ci też tańszy i bardzo skuteczny preparat zawierający kwas salicylowy BHA Effaclare K La Roche-Posay.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 10:26   #3
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Re: Total turnaaroud

jesli chodzi o krem to jest juz wycofany, sa 2 nowe produkty serum i peeling. total turnaround NIE jest to kosmetyk na przebarwienia, nie zlikwiduje ci przebarwien! glownym celem tego kosmetyku jest rozswietlenie skory oraz przyspieszenie odnowy komorkowej, bo jak wiadomo w wiekiem ta odnowa zachodzi dluzej przez co cera jest szara i wolniej sie odnawia.
jesli chodzi o redukcje przebarwien to polecam ci koncentrat turnaround ale w polaczeniu z preparatem na przebarwienia bo przyspieczy efekty wybielania dzieki temu ze stymuluje odnowe komorek.
jest nowy krem Lumedia( tylko w sephorze) na przebawienia do stosowania miejscowego, lub na cala twarz, niestety jest dosc drogi chyba 450 zl
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 18:56   #4
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Re: Total turnaaroud

Monaliso Pytanie jest tak stare, że pochodzi czasów, z których mało już użytkowników na forum (zwłaszcza tych o nicku "guest" ). Ale miło, że odpowiadasz, bo zaciekawił mnie ten "cud" z sephory. Powiedz, używałaś go? Nie wiesz może, jakie ma składniki aktywne? Nie żebym go miała kupić, ale może warto posępić o próbkę dla mamy
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 15:41   #5
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Re: Total turnaaroud

, jesli chodzi o clinique mam nawet ten produkt w domu tzn serum i mialam probke peelingu z tej serii, jesli chodzi o piling to jest dosc intensywny skora jest po nim jasniejsza i gładziudka a poza tym jest to taki piling typu gommage( po nalozeniu warstwy pilingu trzeba poczekac okolo 15 min a potem scierac jak gumke tą warstewke z twarzy) serum dostalam na szkoleniu, uzywalam go troche ale moja skora go nie potrzebuje tak mi sie wydaje wiec odstawilam.
jesli chodzi o to nowe serum zamiast kremu to rozni sie od kremu tym ze pobudza odnowe komorkowa we wszystkich 3 fazach( czego nie robil krem): powstawaniu, dojzewaniu i obumieraniu. Ponadto oprocz kwasu salicylowego zaweira rowniez glukozamine acetylowa, wyciąg z kasztanowca wyciąg z szałwi.
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 15:45   #6
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Re: Total turnaaroud

o sorki bo chodzilo Tobie zapewne o lumedia, cos zle doczytalam.
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 15:46   #7
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Re: Total turnaaroud

poszukam jutro jakichs materialow o tym produkcie moze cos znajde. bo są 2 kremy jeden ma 25 ml do stosowania miejscowego a drugi na 75 ml jest lagodniejszy i do stosowania na wieksze powiezchnie np cala twarz i jest tanszy chyba jakos 350 zl
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-28, 16:11   #8
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Re: Total turnaaroud

zglaszam sie jako nalogowa uzytkowniczka clinique zanim na rynek wszedl turnaround concentrate uzywalam TT. Wraz z koncem 30ml moje zadowolenie wcale nie wzrastalo. taki sobie kremik ktory nie poczynil rewolucji na mojej buzi. Pozniej zaopatrzylam sie w koncentrat.Wychodze z zalozenia, ze efektu nie da sie zauwazyc po zuzyciu 30ml, wiec zaraz jak skonczylam pierwszy, kupilam nastepne 50ml. I moja ocena jest taka: jak dla mnie zbyt lagodnie obchodzi sie z przebarwieniami, plamkami itp. Ladnie oczyszcza pory i moze minimalnie je zweza, ale dalej nie jest to zadna rewelacja. Co do maseczki 15-minute, uzywalam w tym samym czasie, dwa razy w tygodniu i tutaj musze sie nieco pozachwycac Szczerze mowiac bylam w lekkim szoku po pierwszej aplikacji. Rzeczywiscie rozjasnia, wygladza. Jak dla mnie super! pierwszy raz zetknelam sie z maseczka po ktorej uzyciu efekty widze na wlasne oczy i to natychmiast. naprawde polecam! a co do kremikow, uwazam, ze mozna kupic tanszy i lepszy....

Monalisa o tym kremiku mowisz???

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Sealed-LUM...QQcmdZViewItem
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 17:01   #9
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Total Turnaroud Clinique

http://www.sephora.pl/?articleId=3477#

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2007-02-08 o 17:25
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 18:53   #10
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Re: Total turnaaroud

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
zglaszam sie jako nalogowa uzytkowniczka clinique zanim na rynek wszedl turnaround concentrate uzywalam TT. Wraz z koncem 30ml moje zadowolenie wcale nie wzrastalo. taki sobie kremik ktory nie poczynil rewolucji na mojej buzi. Pozniej zaopatrzylam sie w koncentrat.Wychodze z zalozenia, ze efektu nie da sie zauwazyc po zuzyciu 30ml, wiec zaraz jak skonczylam pierwszy, kupilam nastepne 50ml. I moja ocena jest taka: jak dla mnie zbyt lagodnie obchodzi sie z przebarwieniami, plamkami itp. Ladnie oczyszcza pory i moze minimalnie je zweza, ale dalej nie jest to zadna rewelacja. Co do maseczki 15-minute, uzywalam w tym samym czasie, dwa razy w tygodniu i tutaj musze sie nieco pozachwycac Szczerze mowiac bylam w lekkim szoku po pierwszej aplikacji. Rzeczywiscie rozjasnia, wygladza. Jak dla mnie super! pierwszy raz zetknelam sie z maseczka po ktorej uzyciu efekty widze na wlasne oczy i to natychmiast. naprawde polecam! a co do kremikow, uwazam, ze mozna kupic tanszy i lepszy....

Monalisa o tym kremiku mowisz???

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Sealed-LUM...QQcmdZViewItem
tak o tym kremie pisalam ale sa 2 kremy ten niebieski jest na cala twarz ale dziala lagodniej( to znaczy tak mi sie wydaje to jest go wiecej a mniej kosztuje ;p) a jest jeszcze taki maly 25 ml do stosowania miejscowo
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.