odżywki do włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-02-08, 12:41   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

odżywki do włosów


Witam, chciałabym się zapytać, czy zna ktoś jakąś dobrą odżywkę do włosów farbowanych. Czy to prawda, że odżywkę można nakładać tylko raz w tygodniu? Czy naturalne odżywki typu olejek rycynowy, cytryna, oliwka z oliwek są dobre? I jeszcze jedno. Co uważają Panie o używaniu szamponów dla dzieci, bo ja słyszałam, że są one bardzo dobre. Polecałyby Panie, czy nie?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-08, 12:48   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odżywki do włosów

Witam,

często farbuję włosy - co miesiąc szamponem koloryzujacym. Codziennie, po myciu, używam odrobiny odżywki bez spłukiwania firny Ziaja, bo inaczej nie rozczesałabym włosów.
Co prawda słyszałam, że można włosy przekarmić, i w efekcie będą matowe i w złej kondycji, ale na razie nie jest źle.

Co do szamponów, to używam łagodnych - np. kokosowego z Yves Rocher, czasem dziecinnych, np. z Avonu. Włoski ślicznie pachną i robią się miękkie. Polecam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-08, 12:50   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odżywki do włosów

Jeszcze powinnam napisać, że raz w tygodniu stosuję maseczkę do włosów Avonu. Myślę, że domowe sposoby są super, ale brakuje mi czasu....
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-08, 23:28   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odżywki do włosów

Hej Misiu!
Taki domowy sposób na osłabione włosy to: 3 łyżki stołowe nafty kosmetycznej (wzbogaconą witaminami lub dodatkiem oleju rycynowego możesz kupić w aptece), jedno żółtko i sok z połowy cytryny, wszystko razem wymieszane nakładasz na włosy, owijasz foliowym czepkiem i ręcznikiem i trzymasz przez 20 min. Potem spłukujesz i myjesz szamponem. Raz w tygodniu wystarczy. Sukces murowany, ale na efekty troszkę niestety trzeba poczekać. No i nie da się ukryć - metoda jest czasochłonna i kłopotliwa. Kiedy mi się nie chce - używam po umyciu włosów odżywki z czarnej rzepy (Ziaji, Joanny itp.), ten pierwszy sposób jest jednak bardziej skuteczny.

Dziecięcych szamponów nie lubię, bo bardzo mi się po nich włosy elektryzują. Ale niektórzy sobie je chwalą.

Pozdrowionka - Agnieszka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-09, 13:12   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odżywki do włosów

Co odżywek do włosów to mam zdecydowanego faworyta.
EKINOS(mam nadzieje ze tak to się pisze)są różne kolory pasków na butelkach w zależnosci od rodzaju włosów.Dla mnie świetne moje włosy je kochają[img]icons/icon12.gif[/img]
A domowy sposób tyle ze uciążliwy!!! Czarna rzepa(jej sok)wtarty w skórę głowy zawiniety ręczniczek i 30 minut. I tak przez jakis czas włosy to docenią.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-09, 21:36   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odżywki do włosów

No tak odżywki do włosów to jeden z moich ulubionych tematów
Mam farbowane włosy i używam je regularnie,polecam Ci następujące firmy; L'OREAL spoko jestem b.zadowolona plusem jest duze opakowanie,polecam WELLĘ użyta z szamponem daje extra rezultat.Polecam także Yves Rocher odżywka jest rewelacyjna tylko za małe opakowanie i cena trochę dobijaOstatnio kupiłam mleczko do układania włosów L'OREALA (spełnia rolę odżywki,pianki i żelu i jeszcze wosku) jest genialne bardzo praktyczne!Odżywki do włosów stosuję po każdym myciu czyli prawie codziennie,a szampony dla dzieci no cóż są fajne z wyglądu i zapachu ale jakoś mi się nie sprawdziło ich stosowanie (elektryzowały się włosy) chociaż L'OREAL ma ciekawy wybórpolecam dzieciom! Jeżeli szukasz czegoś fajnego na wzmocnienie włosów polecam Seboradin z czarnej rzepy trochę brzydko pachnie ale można się przyzwyczaić,wsmarowujesz trochę we włosy i gotowe

pozdrawiam
misia napisał(a):
> Witam, chciałabym się zapytać, czy zna ktoś jakąś dobrą odżywkę do włosów farbowanych. Czy to prawda, że odżywkę można nakładać tylko raz w tygodniu? Czy naturalne odżywki typu olejek rycynowy, cytryna, oliwka z oliwek są dobre? I jeszcze jedno. Co uważają Panie o używaniu szamponów dla dzieci, bo ja słyszałam, że są one bardzo dobre. Polecałyby Panie, czy nie?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-09, 22:41   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odżywki do włosów

Dzięki dziewczyny! Jesteście kochane! Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi. Misia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-28, 20:16   #8
$olciax$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: odżywki do włosów

Witam,a może macie sposoby na odżywke do włosów przetłuszczających się domowej roboty??
$olciax$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 22:37   #9
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: odżywki do włosów

ja uzywam odzywki po kazdym myciu wlosow nie wyobrazam sobie aby moglo byc inaczej a ponadto raz w tygodniu albo jesli czuje taka potrzebe to dwa razy w tyg stosuje maske na wlosy Wax , ktora bardzo polecam pozdrawiam
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 19:48   #10
2monika0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
GG do 2monika0
Dot.: odżywki do włosów

tez mialam z tym ogromny problem uzywalam wtedy szarego mydla!
mylam wlosy przez ok 2 tyg mydlem po tym czasie na dlugie miesiace zapomnialam co oznacza tluszczyk na glowie!
mi to pomoglo nic nie stracisz testujac ten sposob! pamietaj ze nasi przodkowie tez stosowali te metode i nikomu nie szkodzila pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez $olciax$ Pokaż wiadomość
Witam,a może macie sposoby na odżywke do włosów przetłuszczających się domowej roboty??
2monika0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.