Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy może mi coś pomóc??
tipsy 114 19,45%
silna wola 397 67,75%
płyn 31 5,29%
-- 44 7,51%
Głosujący: 586. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-02-22, 14:30   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Czy ktoś zna skuteczny sposób na zaprzestanie obgryzania paznokci. Nie mogę sobie poradzić z tym problemem. Wiem , że w aptece jest np. "Gorzki Paluszek" , ale ten płyn trzeba nakładać za każym razem po umyciu rąk. A ja naprawdę nie mam czasu na takie rzeczy. Może istnieje jakiś bardziej trwały preparat? A może tipsy by pomogły?

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-02-26 o 21:58
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-22, 14:49   #2
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: obgryzanie paznokci

Cześć kaisa,
proponuję Ci znaleźć jakiś super-ekskluzywny salon gdzie robią manicure i zafundować sobie najdroże tipsy jakie tam są [img]icons/icon12.gif[/img]
Moim zdaniem za nic ich nie obgryziesz. I nie dlatego, że są ze stali tylko dlatego, że :
a) kosztowały majątek
b) szkoda zniszczyć takie śliczniusie paluszki

Życzę sukcesów
Aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-22, 14:49   #3
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: obgryzanie paznokci

Cześć kaisa,
proponuję Ci znaleźć jakiś super-ekskluzywny salon gdzie robią manicure i zafundować sobie najdroże tipsy jakie tam są [img]icons/icon12.gif[/img]
Moim zdaniem za nic ich nie obgryziesz. I nie dlatego, że są ze stali tylko dlatego, że :
a) kosztowały majątek
b) szkoda zniszczyć takie śliczniusie paluszki

Życzę sukcesów
Aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-22, 23:11   #4
MagdaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 28
Re: obgryzanie paznokci

Witaj kaisa!
Moja koleżanka miała kiedyś taki preparat z AVON-u, i o ile dobrze pamiętam, to nie musiała tak często pokrywać nim paznokci. Musiałabyś się dokładnie dowiedzieć.
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Magda
MagdaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-22, 23:11   #5
MagdaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 28
Re: obgryzanie paznokci

Witaj kaisa!
Moja koleżanka miała kiedyś taki preparat z AVON-u, i o ile dobrze pamiętam, to nie musiała tak często pokrywać nim paznokci. Musiałabyś się dokładnie dowiedzieć.
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Magda
MagdaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-24, 23:48   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: obgryzanie paznokci

Obgryzma paznokcie odkad pamietam .. zadne preparaty Ci nie pomoga.. to moje zdanie. I tak wsadzisz paluszki do buzi [img]icons/icon12.gif[/img] Zafunduj sobie tipsy, ja mam jestem z nich dumna [img]icons/icon7.gif[/img] Sa sliczne I ani mysle ich obgryzac! [img]icons/icon7.gif[/img] Mowie Ci na pewno to pomoze [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-24, 23:48   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: obgryzanie paznokci

Obgryzma paznokcie odkad pamietam .. zadne preparaty Ci nie pomoga.. to moje zdanie. I tak wsadzisz paluszki do buzi [img]icons/icon12.gif[/img] Zafunduj sobie tipsy, ja mam jestem z nich dumna [img]icons/icon7.gif[/img] Sa sliczne I ani mysle ich obgryzac! [img]icons/icon7.gif[/img] Mowie Ci na pewno to pomoze [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-02-25, 16:22   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: obgryzanie paznokci

Dzięki za rady. Z tego co mówicie to chyba najlepszym rozwiązaniem byłyby TIPSY. A ile to kosztuje w waszych miastach?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-25, 16:22   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: obgryzanie paznokci

Dzięki za rady. Z tego co mówicie to chyba najlepszym rozwiązaniem byłyby TIPSY. A ile to kosztuje w waszych miastach?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 18:37   #10
gusiaczek15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 20
GG do gusiaczek15
POMOCY!!

Mam 15 lat i strasznie chcialabym miec piekne i dlugie paznokcie...ale niestety mam nałóg obgryzania paznokci!! GORZEJ!! wiem jak powstrzymac obgryzanie...ale powiedzcie mi jak powstrzymac sie przed dłubaniem paznokci????? mam krotkie i szerokie plytki paznokciowe....to mnie juz zaczyna denerwowac...PROSZĘ POMOCY!!!!! jak sie przed tym powstrzymac???
gusiaczek15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-16, 20:11   #11
kedesza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 140
Re: POMOCY!!


Edytowane przez kedesza
Czas edycji: 2005-10-11 o 15:24
kedesza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-24, 18:10   #12
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Paznokcie :/

Hm...Wiem wiem bardzo interesujacy temacik Chcialabym miec dlugie i ladne paznokcie, a tymczasem mam male, krotkie, bo mam nalog od dziecinstwa, ktory nie chce zniknac...obgryzam paznokcie Znacie jakies dobre preparaty, zebym przestala obgryzac ??? PROSZE O PORADE!
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 18:12   #13
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Paznokcie :/

tipsy naloz, nie bedzisz obgryzać i bedą sliczne, i jakiej chcesz długości I możesz poozdabiać.
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 18:21   #14
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Dot.: Paznokcie :/

Ja tez polecam tipsy. Ja miałam tipsy 3 miesiące i oduczyłam sie obgryzać a paznokcie obgryzałam ponad 15 lat , po zdjecieu napewno bedą osłabione ale urosną ci na dłuższe, wtedy trzeba je odzywić olejkami i odzywkami , mozna brać witaminy np. silce .
Ja w ten sposb oduczyłam sie obgryzania i teraz mam swoje długie paznokcie, może nie są modelowo piekne ( mam krótką płytke i sa one raczej drobne ) ale jestem z nich zadowolona. W załączniku moje pazurki
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 19:29   #15
kiszonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 16
GG do kiszonek
Question Dot.: Paznokcie -pomóżcie!

miałam juz poanzokcie żelowe rok temu,cudeńka cieniutkie jak naturalne zdjęłam bo za szybko rosły i trzeba bylo uzupełniać raz na tydzień (( no a poza tym w zimie więc nie było ich widać spod rękawiczek, a teraz chciałabym znów zrobić...i nie wiem...

czy żelowe czy akrylowe? (żęby były trwałe, cieniutkie-naturalne)
gdzie w Lublinie najlepiej lub okolicach ...ewentualnie w Warszawie, no i żeby cenowo i fachowo było ok


POMÓŻCIE !!!
kiszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 19:42   #16
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Paznokcie -pomóżcie!

ja oduczyłam się obgryzać miesiąc temu.jak?sama nie wiem,poprostu postanowiłam,ze msze mieś ładne paznokcie i choć wczesniej wiele razy miałam takie postanowienia,udało mi się pierwszy raz.dzisiaj mam ładne zadbane dłonie i paznokcie-wyglada o niebo lepiej od tego jak było miesiąc temu,ale mam jeden problem!
nie umiem przestac obgryzać kciuka...tragedia z tym bo jak to wyglada-wszystkie paznokcie ładne,pomalowane a kciuk obśrutowany...bleeee
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 19:43   #17
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Paznokcie :/

Ja miałam i żelowe i akrylowe. Obecnie od ponad roku mam akrylowe i bardzo sobie chwalę. Wszystko zależy od tego jak kto zrobi. Akrylowe mogą również wyglądac naturalnie, mnie się często ludzie pytają czy to moje naturalne.
Madziu śliczne masz pazurki .
Ja robię swoje pazurki w Łodzi w Women Nails, jakiś czas temu otworzyli salon w Warszwie na Jana Pawła. We wtorki i piątki jest tam Kasia i Tomek którzy robiącudowne pazurki. Chciałam zrobic fotkę moich ale mam kiepski aparat i nic nie widac, ale wierzcie na słowo są śliczne i już letnie . Kolorowe, malutkie, opalizujące kwiatuszki.
Buziaki
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 19:49   #18
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Paznokcie :/

Tipsy ?? Trzeba iść do salonu kosmetycznego, żeby je mieć ??? Napiszcie coś więcej i ceny podajcie...Błagam...
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 19:59   #19
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Paznokcie :/

Tipsy to w zasadzie coś co nakleja się na płytkę paznokcia, a to o czym pisałyśmy to metoda przedłużania paznokci, żelowa lub akrylowa.
Możesz spróbowac preparatów przeciwko obgryzaniu paznokci ale one chyba tak wiele nie dają są poprostu gorzkie. Najlepsze to samozaparcie i jakieś odżywki, słyszałam że mirra potrafi wspaniale wzmocnic pazurki, ale sama nie próbowałam. No i witaminki, teraz naturalne z warzyw i owoców.
A wracając do pazurków to jak najbardziej do salonu i to najlepiej jakiegoś poleconego, bo pseudo stylistki mogą tylko zaszkodzic. Ja płacę sporo, ale często dziewczyny robią taniej i są zadowolone. Ja kiedyśpłaciłam mniej ale wciaż byłam niezadowolona. Teraz nic nie podchodzi powietrzem, nic się nie łamie, no chyba że przywalę w coś to nie ma mocnych . Za pazurki tam gdzie ja robię to za zwykłe trzeba zapłacic 150 zł, a jak chcemy zaszalec to 300 i więcej, zależy co chcemy miec.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-24, 20:03   #20
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Paznokcie -pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez iza_
nie umiem przestac obgryzać kciuka...tragedia z tym bo jak to wyglada-wszystkie paznokcie ładne,pomalowane a kciuk obśrutowany...bleeee
podobnie mam ja - kciuk zawsze krotki :/

a jak sie oduczylam reszty obgryzac? nei wiem , tak jakos poprostu przestalam, a probowalam dlugo, dlugo, obgryzalam ok 16 lat
i probowalam z lakierami - coz to ze gorzkie byly? i tak nei pomagaly, probowalam z tipsami, takimi najtanszymi -byleby miec cos czego nie obgryze - obgryzlam i tipsy :| i dalej za paznokcie sie bralam moje, az nagle przestalam
poczatkowo byly slabe, bardzo slabe, rozdwajaly sie :/ lamaly, juz mialam dosyc, bo nei obryzam a nadal nei moge miec dlugich, ale teraz juz sa wspaniale i to bez jakichkolwiek wspomagaczy, juz mialam sie wybierac po witaminki i odzywki kiedy zauwazylam ze nie potrzebuja tego wcale
z szerokich, brzydkich pazurow staly sie aldnymi cienkimi pazurkami a najbardziej sie balam tego ze juz zawsze bede miala szerokie pazury,z e juz cale zycie bede "placila" za moja glupote z dziecinstwa

moze sproboj miec czyms caly czas zajete rece? jakas mala pileczka , maskotka, klucze [przez jakis czas mi to nawet pomoglo]

o, i przypomnialam sobie jeszcze - staralam sie miec cos w ustach caly czas, guma, cukierek, itd bo przeciez usta mialam czyms juz zajete, wiec nei bede jeszcze paznokci tam pchala





powodzenia trzymam [moje obgryzione ] kciuki za ciebie

Edytowane przez KasiaKatarzynka
Czas edycji: 2005-05-24 o 20:08
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 20:06   #21
emilio
Raczkowanie
 
Avatar emilio
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 259
Dot.: Paznokcie :/

ja tez obgryzalam przez cale zycie (z krotkimi przerwami-udawalo mi sie czasem zapuscic,ale na krotko) ale pare miesiecy temu udalo mi sie przestac i teraz mam super paznokcie no, moze nie az tak super, ale o niebo lepsze od tych, ktore mialam kiedys
a skonczylam z tym nalogiem tak, ze poogladalam sobie na roznych stronkach piekne paznokietki (m.in na wizazu ) i spojrzalam potem na swoje... tragedia! tez chcialam miec takie zadbane dlonie. Powiedzialam sobie wtedy - STOP! z obgryzaniem - ja tez chce miec takie dlonie!
no i praiwe sie udalo - prawie, bo nadal jeszcze nie umiem tak ladnie malowac paznokcie w rozne wzorki, mazgaje..itp.

Pierwsze,co radze zrobic, to wlasnie czetse ogladanie ladnych zdjec paznokci, hehe to zmobilizuje do dzialania. Koniecznie juz teraz zabierz sie za odzywianie dloni i paznokci, zrob manicure, pomaluj odzywka, bezbarwnym lub jasnym lakierem. I ciagle je pielegnuj! gdy zobaczysz, ze masz ladne dlonie, to az szkoda bedzie ci to psuc!

i nie poddawaj sie! pamietam moje dawne nieudolne proby,,. kiedy przelamalam sie i obgryzlam jeden paznokiec, wtedy sie poddalam i pomyslalam, kurde, juz wszystko przepadlo, wiec w ruch poszly tez i kolejne..

Zycze wytrwalosci i powodzenia w walce z nałogiem!! trzymam kciuki!
__________________
"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę mądrą napiszesz, będziesz mieć zawsze w głowie tę samą pustkę i ciszę."

G. Turnau
emilio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 20:08   #22
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Paznokcie :/

Dziewczyny,odradzam Wam wszelkiego rodzaju tipsy/akryle/zele.ja obgryzalam od dziecinstwa pazurki,pozniej uznalam to za obrzydliwe,bleee, zaczelam dbac o dlonie i pazurki a na studniowke 4 lata temu zrobilam sobie akryle,mialam je w sumie chyba zaledwie 2mce,ale pazurki strasznie po zdjeciu byly zniszczone.pozniej byla masa odzywek roznej masci w tym Sally Hansen ktore dzialaly ale nie do konca,chyba od tego dlugiego obgryzania zaczely mi sie rozdwajac paznokcie.
jakis miesiac temu kupilam polecany na wizazu Nail Tak II,fakt kosztuje fortune 120zl,ale to 15ml starcza na baaardzo dlugo,wzmacnia slabe i rozdwajajace pazurki,na poczatku trzeba klasc przez 7dni po 1warstwie pozniej zmyc zmmyw.bez acetonu i tak prze 3 tyg. teraz stosuje jako podklad pod lakier,biore revalid i pazurki miejmy nadzieje zawsze beda w tak dobrym stanie. w ogole cenie sobie jak kobiety maja wlasne naturalne paznokcie,nie popieram tipsow itd. no EWENTUALNIE jak sa one naprawde naturalne.
ps.madziu zgadzam sie masz sliczne paznokcie,nie wazne ze nie za dlugie,wazne ze wlasne. ja mam niewiele dluzsze
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 20:13   #23
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Paznokcie :/

Cytat:
Napisane przez emilio

Pierwsze,co radze zrobic, to wlasnie czetse ogladanie ladnych zdjec paznokci, hehe to zmobilizuje do dzialania. Koniecznie juz teraz zabierz sie za odzywianie dloni i paznokci, zrob manicure, pomaluj odzywka, bezbarwnym lub jasnym lakierem. I ciagle je pielegnuj! gdy zobaczysz, ze masz ladne dlonie, to az szkoda bedzie ci to psuc!
u mnei to pomagalo chwilowo, bo jesli caly czas o nich myslalam to z czasem tak dokladnie pielegnowalam ze az zaczelam obgryzac

najlepiej jest calkowicie o nich zapomniec i przypomniec sobie jak juz beda lekko dluzsze



Cytat:
Napisane przez emilio
i nie poddawaj sie! pamietam moje dawne nieudolne proby,,. kiedy przelamalam sie i obgryzlam jeden paznokiec, wtedy sie poddalam i pomyslalam, kurde, juz wszystko przepadlo, wiec w ruch poszly tez i kolejne..
a pozniej wscieklosc, jak ja to znow moglam zrobic :[ jakbym nei mogla zostawic reszty w spokoju :[ hehe znam ten bol


o kurde, az mi sie zachcialo je obgrysc z tego wszystkiego :|
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 21:12   #24
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Dot.: Paznokcie :/

Dziękuje za komplementy co do pazurków. Musze powiedziec jednk ze mi tipsy pomogły jeszcze w 1 sprawie prócz obgryzania paznokci.
Jak byłam w podstawówce środkowy palec u prawej ręki wcieło mi w wiatrak- wiecie taki malutki do chłodzenia w upały bolało jak diabli paznokiec był pękniety ale po tym jak sie zagoiło- a chwile to trwało- ten paznokieć rósł mi z taką bruzdą , naprawdze brzydko to wyglądało. Pod wpływem nacisku tipsa - bo ja miałam tipsy żelowe paznokieć sie wyprostował i wygładził i wyobraźcie sobie ze jest normalny!! No może minimalnie szybciej sie łamie jak jest już długi po stronie gdzie kiedyś była ta bruzda ale wygląda całkiem normalnie.

Szkoda ze nie mam tyle czasu ani cierpliwości zeby robi ctakie pękne wzorki jak Dolly naprzykład, robie tylko takie najprostsze ale i z nich jestem dumna
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 14:01   #25
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Paznokcie -pomóżcie!

hihi, dokaldnie tak samo mialam
nie wiem jak, nagle mi sie odechcialo obgryzac, ale po jakims czasie odkryulam ze obrgryzanie wynikalo tez z tego ze jak nie mialam pilnika pod reka to pazurek do buzi i....

wiec teraz wszedzie w kazdej torebce, a aucie mam pilniki, pod reka zeby mnie nie korcilo

a co do tipsow, wlasnie zdjelam miesiac temu pazurki mam slabiutkie okropnie, ale dzielnie sie trzymam i wierze ze bedzie ok jak odrosna. a tipsy tez lubilam 'podgryzac'
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 18:20   #26
#kiNiaK#
Przyczajenie
 
Avatar #kiNiaK#
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z domu=)
Wiadomości: 7
GG do #kiNiaK#
Exclamation Obgryzanie i pielęgnacja paznokci!!

Tak, obgryzam paznokcie, a najgorsze jest to, że jak przestanę, to każdy rośnie mi inaczej i co chwila się łamie, utwardzacze niezbyt pomagają, tymbardziej, że co chwila się zdzierają. Czubki paznokci mogę sobie wypiłować, aby były takie same, ale co z tego, jeśli każdy ma inny kształt od nasady, bo ten jest szerszy a ten węższy. BŁAGAM POMÓŻCIE, czytałam o pielęgancji paznokci, ale chciałabym się dowiedzieć jak pielęgnować, akórat te moje!
__________________
Liczę na waszą pomoc
#kiNiaK# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 14:07   #27
#kiNiaK#
Przyczajenie
 
Avatar #kiNiaK#
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z domu=)
Wiadomości: 7
GG do #kiNiaK#
Dot.: Obgryzanie i pielęgnacja paznokci!!

Cytat:
Napisane przez #kiNiaK#
Tak, obgryzam paznokcie, a najgorsze jest to, że jak przestanę, to każdy rośnie mi inaczej i co chwila się łamie, utwardzacze niezbyt pomagają, tymbardziej, że co chwila się zdzierają. Czubki paznokci mogę sobie wypiłować, aby były takie same, ale co z tego, jeśli każdy ma inny kształt od nasady, bo ten jest szerszy a ten węższy. BŁAGAM POMÓŻCIE, czytałam o pielęgancji paznokci, ale chciałabym się dowiedzieć jak pielęgnować, akórat te moje!
Błagam, pomóżcie mi!!
__________________
Liczę na waszą pomoc
#kiNiaK# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 14:18   #28
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Obgryzanie i pielęgnacja paznokci!!

dołączam się do prośby
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 15:31   #29
Sardynka88
Raczkowanie
 
Avatar Sardynka88
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 194
Dot.: Obgryzanie i pielęgnacja paznokci!!

ja tez obgryzalam i teraz moje paznokcie nie wygladaja zbyt cudownie, ale maskuje to malująć je emaliami w kolorze beżowym... naprawde bardzo ładnie wygląda :P może spróbuj nacierać je oliwką po tygodniu codziennego wcierania zauwazylam różnicę
__________________
born free,die free...
Sardynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 20:50   #30
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Obgryzanie i pielęgnacja paznokci!!

Macie podobnie jak ja>>>>>
dołanczam się
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-13 13:00:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.