glebokie zluszczanie naskorka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-09, 09:33   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

glebokie zluszczanie naskorka


Bardzo prosze o rade. Czytalam ostatnio artykul, chyba w Urodzie, o glebokich peelingach. Juz od jakiegos czasu zastanawiam sie nad tym zabiegiem. MAm juz prawie 24 lata, lojotokowa skore, bardzo widoczne blizny po wypryskach. W artykule pisano ze moze taki peeling wyleczyc na jakis czas tlusta cere. Moj tradzik jest adal aktywny, cgcialam poczatkowo wykonac tez zabieg jak juz sie calkowicie pozbede wyproskow. Niestety nie wiem czy doczekam kiedykolwiek, bo z tego co wiem to moga sie w przyszlosci pojawic zmarszczki, a tradzik zostac( kiedys dermatolog powiedzial mi ze dluuugo bede miala mloda skore dzieki temu ze jest tlusta)
Moje pytania:
JAk sie przygotowac do takiego zabiegu? (oczywiscie mam zamiar wykonac go w klinice dermatolog.)
Czy jest jakies niebezpieczenstwo , ryzyko , ze zabieg sie nie uda?
CZy ceny zabiegow sa wysokie (1,5 tys lub wiecej w artykule)
CZy Polski Peelin Ziolowy jest to tez dosc glebokie zluszczanie i ile zluszcza naskorka?
JAkie inne peelingi ''mniej glebokie' moglanym zastosowac?
JAk dlugo bede musiala chronic twarz po zabiegu?
atp tyle, z gory dziekuje za odp.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-09, 09:33   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
glebokie zluszczanie naskorka

Bardzo prosze o rade. Czytalam ostatnio artykul, chyba w Urodzie, o glebokich peelingach. Juz od jakiegos czasu zastanawiam sie nad tym zabiegiem. MAm juz prawie 24 lata, lojotokowa skore, bardzo widoczne blizny po wypryskach. W artykule pisano ze moze taki peeling wyleczyc na jakis czas tlusta cere. Moj tradzik jest adal aktywny, cgcialam poczatkowo wykonac tez zabieg jak juz sie calkowicie pozbede wyproskow. Niestety nie wiem czy doczekam kiedykolwiek, bo z tego co wiem to moga sie w przyszlosci pojawic zmarszczki, a tradzik zostac( kiedys dermatolog powiedzial mi ze dluuugo bede miala mloda skore dzieki temu ze jest tlusta)
Moje pytania:
JAk sie przygotowac do takiego zabiegu? (oczywiscie mam zamiar wykonac go w klinice dermatolog.)
Czy jest jakies niebezpieczenstwo , ryzyko , ze zabieg sie nie uda?
CZy ceny zabiegow sa wysokie (1,5 tys lub wiecej w artykule)
CZy Polski Peelin Ziolowy jest to tez dosc glebokie zluszczanie i ile zluszcza naskorka?
JAkie inne peelingi ''mniej glebokie' moglanym zastosowac?
JAk dlugo bede musiala chronic twarz po zabiegu?
atp tyle, z gory dziekuje za odp.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-09, 18:03   #3
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: glebokie zluszczanie naskorka

A nie boisz sie ? Po tych artykułach to ja by, sie bala strasznie... Nawet to najplytsze zluszacze jest jak zrywanie skory z twarzy... Sama o tym na przyszłosc myslałam ale ja strasznie boja zakazenia... W końcu po takim peelingu masz jedna wieka rane na twarzy. I w dodatku nie wychodzisz przez iles tam z domu... Nie żebym Cie chciała nastraszyc bo efekty ponoc sa rewelacyjne ale zastanow sie nad wyborem kliniki)) A potem mi wszystko opowiesz)) Jak widzialam zdjecia babki przed i po to trudno bylo uwierzyc ze tak widocznie mozna odmlodzic twarz... Ciekawe, moze Beatka cos powie wiecej))
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-09, 18:03   #4
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: glebokie zluszczanie naskorka

A nie boisz sie ? Po tych artykułach to ja by, sie bala strasznie... Nawet to najplytsze zluszacze jest jak zrywanie skory z twarzy... Sama o tym na przyszłosc myslałam ale ja strasznie boja zakazenia... W końcu po takim peelingu masz jedna wieka rane na twarzy. I w dodatku nie wychodzisz przez iles tam z domu... Nie żebym Cie chciała nastraszyc bo efekty ponoc sa rewelacyjne ale zastanow sie nad wyborem kliniki)) A potem mi wszystko opowiesz)) Jak widzialam zdjecia babki przed i po to trudno bylo uwierzyc ze tak widocznie mozna odmlodzic twarz... Ciekawe, moze Beatka cos powie wiecej))
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-09, 19:09   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: glebokie zluszczanie naskorka

Boje sie strasznie i niewyobrazam sobie jak mozna zedrzec tyle skory. Zakazenie? TEgo nie bralam pod uwage. Dlatego mysle , ze lepiej byloby cos delikatniejszego. NAprawde takie dobre sa efekty? NIe wiem co robic, taki zabieg najlepiej na wiosne zrobic. Wydaje mi sie ze to jest koniecznosc w moim przypadku, tylko nie wiem czy lepiej zaczekac, czy juz sie zdecydowac. Oczywiscie wybiere sie do dobrego lekarza. A moze mi wybije z glowy? Tak szczerze to mi to wyglada prawie jak operacja plastyczna a na to bym sie bala zdecydowac. Czekam na wypowiedz Beaty.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-09, 19:09   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: glebokie zluszczanie naskorka

Boje sie strasznie i niewyobrazam sobie jak mozna zedrzec tyle skory. Zakazenie? TEgo nie bralam pod uwage. Dlatego mysle , ze lepiej byloby cos delikatniejszego. NAprawde takie dobre sa efekty? NIe wiem co robic, taki zabieg najlepiej na wiosne zrobic. Wydaje mi sie ze to jest koniecznosc w moim przypadku, tylko nie wiem czy lepiej zaczekac, czy juz sie zdecydowac. Oczywiscie wybiere sie do dobrego lekarza. A moze mi wybije z glowy? Tak szczerze to mi to wyglada prawie jak operacja plastyczna a na to bym sie bala zdecydowac. Czekam na wypowiedz Beaty.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-09, 22:33   #7
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Re: glebokie zluszczanie naskorka

Cześć!
Jeżeli chodzi o złouszczanie naskórka, o którym piszesz, to ja tez chciałam to zrobić. Byłam na 100% zdecydowana na zabieg, ponieważ tez miałam blizny po tradziku.[img]icons/icon9.gif[/img]
Poszłam do studia urody "BIOSANA" , i z tego co wiem, to najlepszy zabieg na twarz, polegający na całkowitym starciu naskórka, kosztował chyba 3 tysiące. Nazywa sie chyba "Exoderm" ale nie jestem pewna, bo to było 2 lata temu. Gdyby nie lekarz to zrobiła bym ten zabieg, powiedział mi ze jestem za młoda (miałam wtedy skączone 18 lat!) i w sumie to rzeczywiście byłam za młoda, bo ten zabieg robi sie na zmarszczki przede wszystkim. Po nim sie nie wychodzi długo z domu, dopóki właściwa skóra na twarzy nie pojawi sie. Po drugie, jeśli wyskakuja ci nowe pryszcze to taki zabieg tez nie ma zbytnio sensu, ponieważ to sa sprawy hormonalne, a ładna skóre bedziesz mieć nie na długo...[img]icons/icon9.gif[/img]
Lekarz w "Biosanie" nie chciał mi nawet tańszego zabiegu (1500zł) , który mniej skóry ściera. [img]icons/icon31.gif[/img]
W końcu trafiłam do jednej wykwalifikowanej kosmetyczki, która zrobiła mi taki mini-zabieg (400 zł), tylko na partie najgorzej wyglądajace, czyli brode i policzki. Nie wiem jak sie to nazywa, ale napewno był to jakis kwas, bo bardzo mnie piekło przez kilka minut.
Oczywiście tydzien czasu nie wychodziłam z domu, bo ta skóra musiała zejśc z twarzy. Ale opłacało się, wygląd twarzy o 100% sie poprawiła [img]icons/icon27.gif[/img] , przez pewnien czas nie mogłam sie opalać, ale da sie przezyc. [img]icons/icon30.gif[/img]
Więc zycze ci by ci sie udało, i naprawde zastanów sie nad drogimi zabiegami, czy warto..... ???
Pozdrawiam gorąco! [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-09, 22:33   #8
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Re: glebokie zluszczanie naskorka

Cześć!
Jeżeli chodzi o złouszczanie naskórka, o którym piszesz, to ja tez chciałam to zrobić. Byłam na 100% zdecydowana na zabieg, ponieważ tez miałam blizny po tradziku.[img]icons/icon9.gif[/img]
Poszłam do studia urody "BIOSANA" , i z tego co wiem, to najlepszy zabieg na twarz, polegający na całkowitym starciu naskórka, kosztował chyba 3 tysiące. Nazywa sie chyba "Exoderm" ale nie jestem pewna, bo to było 2 lata temu. Gdyby nie lekarz to zrobiła bym ten zabieg, powiedział mi ze jestem za młoda (miałam wtedy skączone 18 lat!) i w sumie to rzeczywiście byłam za młoda, bo ten zabieg robi sie na zmarszczki przede wszystkim. Po nim sie nie wychodzi długo z domu, dopóki właściwa skóra na twarzy nie pojawi sie. Po drugie, jeśli wyskakuja ci nowe pryszcze to taki zabieg tez nie ma zbytnio sensu, ponieważ to sa sprawy hormonalne, a ładna skóre bedziesz mieć nie na długo...[img]icons/icon9.gif[/img]
Lekarz w "Biosanie" nie chciał mi nawet tańszego zabiegu (1500zł) , który mniej skóry ściera. [img]icons/icon31.gif[/img]
W końcu trafiłam do jednej wykwalifikowanej kosmetyczki, która zrobiła mi taki mini-zabieg (400 zł), tylko na partie najgorzej wyglądajace, czyli brode i policzki. Nie wiem jak sie to nazywa, ale napewno był to jakis kwas, bo bardzo mnie piekło przez kilka minut.
Oczywiście tydzien czasu nie wychodziłam z domu, bo ta skóra musiała zejśc z twarzy. Ale opłacało się, wygląd twarzy o 100% sie poprawiła [img]icons/icon27.gif[/img] , przez pewnien czas nie mogłam sie opalać, ale da sie przezyc. [img]icons/icon30.gif[/img]
Więc zycze ci by ci sie udało, i naprawde zastanów sie nad drogimi zabiegami, czy warto..... ???
Pozdrawiam gorąco! [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-09, 23:25   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: glebokie zluszczanie naskorka

Dzieki za odp. Ja tez mysle ze najlepsze rozwiazanie to jakies posrednir. JAk dlugo nie moglas sie opalac. Czy ten Biosan jest w Warszawie?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-09, 23:25   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: glebokie zluszczanie naskorka

Dzieki za odp. Ja tez mysle ze najlepsze rozwiazanie to jakies posrednir. JAk dlugo nie moglas sie opalac. Czy ten Biosan jest w Warszawie?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-10, 16:19   #11
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Re: glebokie zluszczanie naskorka

Hej! Ja ten zabieg (na policzki i brode) robilam u kosmetyczki, nie w BIOSANIE, i w lutym. Wiec nie moglam chodzic do solarium gdzies z 3 miesiace, bo mogly powstac plamy.
Ja jestem z Zielonej Gory, i u nas w Biosanie pytalam o te zabiegi gleboko zluszczajace. Musiala bys popytac, jezeli chcesz to dowiem sie u nas czy w W-wie tez jest taki gabinet.
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-10, 16:19   #12
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Re: glebokie zluszczanie naskorka

Hej! Ja ten zabieg (na policzki i brode) robilam u kosmetyczki, nie w BIOSANIE, i w lutym. Wiec nie moglam chodzic do solarium gdzies z 3 miesiace, bo mogly powstac plamy.
Ja jestem z Zielonej Gory, i u nas w Biosanie pytalam o te zabiegi gleboko zluszczajace. Musiala bys popytac, jezeli chcesz to dowiem sie u nas czy w W-wie tez jest taki gabinet.
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-10, 21:52   #13
mluzny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 11
Re: glebokie zluszczanie naskorka

Witam.
Powiem Ci jedno: Nie słuchaj tych, którzy mówią, że po zabiegu "twarz to jedna, wielka rana". To jest bzdura!!! (no chyba że sobie sam(a) zrobisz zabieg...)
Są trzy etapy:
1. 1-2 dni po zabiegu skóra wygląda jak po mega-opalaniu.
2. 2-4 dni po zabiegu tworzy się coś w rodzaju pancerza
3. 4-5 dni po zabiegu wszystko odpada (dosłownie)
I to wszystko. Po 6-7 dniach nie ma nawet śladu.
Pozdrawiam.
mluzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-10, 21:52   #14
mluzny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 11
Re: glebokie zluszczanie naskorka

Witam.
Powiem Ci jedno: Nie słuchaj tych, którzy mówią, że po zabiegu "twarz to jedna, wielka rana". To jest bzdura!!! (no chyba że sobie sam(a) zrobisz zabieg...)
Są trzy etapy:
1. 1-2 dni po zabiegu skóra wygląda jak po mega-opalaniu.
2. 2-4 dni po zabiegu tworzy się coś w rodzaju pancerza
3. 4-5 dni po zabiegu wszystko odpada (dosłownie)
I to wszystko. Po 6-7 dniach nie ma nawet śladu.
Pozdrawiam.
mluzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 18:42   #15
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: glebokie zluszczanie naskorka

Ja właśnie jestem po polskim peelingu ziołowym Jadwiga.Na razie efektami chwalic sie nie będę,bo oprócz suchej jak wiór skóry to ich nie widze.Jestem 5 dni po zabiegu.Gdzies przez pierwsze 2 dni skóra była bardzo skłonna do zaczerwienienia,ale wygladało to tak jakbym pare godzin za długo była na słońcu.Twarz nie jest jakaś spalona,ze nie można na ulice wyjść.Dyskomfort czuje raczej teraz po paru dniach,bo mi skóra zaczyna schodzić i to widać.Jedyna wada jest to,że nie można myc twarzy przez tydzień,najpierw przez 3 dni nie mozna jej niczym zmoczyc a po 3 dniach można ale tylko lotionem od kosmetyczki.Po 8 dniach po zabiegu ide do kosmetyczki na zabieg dołuszczenia,jest to zdjęcie tej zalegającej skóry.Za zabieg zapłaciłam 150zł.Z tego co wiem to żeby byl jakis efekt należałoby wykonać serie od 4 do 12 zabiegów.Nie wiem na ile sie skusze,na razie będe na nie chodzić,bo cos z ta buźka robic trzeba skoro nie jest "idealna".I na koniec,zabieg bolesny nie jest,raczej nieprzyjemny,podczas zabiegu czułam gorąco na twarzy i lekkie pieczenie połączone z kłuciem.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 22:23   #16
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: glebokie zluszczanie naskorka

Na wizazu jest artykul Myszki Doswiadczalnej tylko ona buzie potraktowala silnie zluszczajacymi kwasami.Mi na sama mysl o takim peelingu ciarki przechodza.Jezeli juz zdobedziesz sie na taka odwage to pamietaj ze zabieg najlepiej byloby zrobic jesienia, wtedy slonko najmniej promieniuje ale i tak musiala bys sie silnie zabezpieczyc filtrami no i siedziec w domku.Pozatym tak jak pisalas buzi musi sie calkowicie "uspokoic" do takiego zabiegu.Mimo zalet i pozytywnych opini dziewczyn, ktore to wykonaly ja bym byla przeciw.Jak juz wyleczysz buzie i nic nie bedzie Ci wyskakiwalo mozesz isc na delikatne zluszczanie do dermatologa.
Angeliko - widac trafilas w Biosanie na porzadnego lekarza, dobrze ze nie wykonal Ci tego zabiegu bo to by Ci zaszkodzilo, takie osoby to rzadkosc bo dla pracownikow liczy sie kasa zarobiona na zabiegach, pozdrawiam
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 22:59   #17
joanna13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 15
Dot.: glebokie zluszczanie naskorka

Ja byłam "potraktowana" pillingiem kwasem trójchlorooctowym (tca) i nie miałam absolutnie żadnych komplikacji i jestem z niego bardzo zadowolona, mimo tego, że przeczytałam artykuł Myszki Doswiadczalnej i szłam na te tortuty z duszą na ramieniu. Moja koleżanka zaś miała wykonywany pilling azjatycki została namówiona przez swoją kolezankę i niestety bardzo później żałowała tej decyzji.Wszystko zależy od tego czy pilling wykonuje prawdziwy fachowiec!!!!!!!!!!!!!!
joanna13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 13:09   #18
gapcio22
Raczkowanie
 
Avatar gapcio22
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 317
GG do gapcio22
Dot.: glebokie zluszczanie naskorka

Witajcie, chciałabym odświeżyć nieco wątek i zapytać czy jest tu mowa o płynie chyba Meissnera? zdecydowałam się na ten zabieg idę już za tydzień szukam o nim informacji z ciekawości ale właściwie to w wlace z trądzikiem nie przeraża już mnie nic, poddam się wszystkiemu a widzę, że chwalicie rezultaty. Proszę o wypowiedzi w tym temacie.
__________________
Betti
gapcio22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 21:34   #19
gapcio22
Raczkowanie
 
Avatar gapcio22
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 317
GG do gapcio22
Dot.: glebokie zluszczanie naskorka

up up up jest tu kto???????
__________________
Betti
gapcio22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.