policzki mopsa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-20, 09:10   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

policzki mopsa


Dziewczyny ratujcie!
Od jakiegoś czasu ( może jest to wynik przemęczenia) mam takie obwisłe policzki jak u mopsa. Patrzę w lustro poruszam głowa a one tak się trzęsą i są obwisłe ( paskudne). Jestem szczupła mam wręcz chudą twarz i 27 lat to chyba za wcześnie na takie cuda. Jakich kosmetyków użyć i co z tym zrobić. Pomocy!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-20, 09:10   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
policzki mopsa

Dziewczyny ratujcie!
Od jakiegoś czasu ( może jest to wynik przemęczenia) mam takie obwisłe policzki jak u mopsa. Patrzę w lustro poruszam głowa a one tak się trzęsą i są obwisłe ( paskudne). Jestem szczupła mam wręcz chudą twarz i 27 lat to chyba za wcześnie na takie cuda. Jakich kosmetyków użyć i co z tym zrobić. Pomocy!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-26, 15:48   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pani BEATO PROSIMY O POMOC: policzki mopsa

Cześć
Też mam problem z brakiem jędrności skóry twarzy, kiedyś byłam grubsza i schudłam a nadmiar skóry i "luźny" owal twarzy został. Staram się używać jakiś ujędrniających kremów, ale to raczej nie pomaga, ostatnio kupiłam sobie REVITALIFT SLIM LOREALA, (ok. 50 zł.) ale jakoś po zuzyciu opakowania też nie widzę efektów, chyba będę musiała się rozejrzeć za jakimiś droższymi i bardziej markowymi preparatami. Pani Beatko, prosimy o radę !!!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-26, 15:48   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pani BEATO PROSIMY O POMOC: policzki mopsa

Cześć
Też mam problem z brakiem jędrności skóry twarzy, kiedyś byłam grubsza i schudłam a nadmiar skóry i "luźny" owal twarzy został. Staram się używać jakiś ujędrniających kremów, ale to raczej nie pomaga, ostatnio kupiłam sobie REVITALIFT SLIM LOREALA, (ok. 50 zł.) ale jakoś po zuzyciu opakowania też nie widzę efektów, chyba będę musiała się rozejrzeć za jakimiś droższymi i bardziej markowymi preparatami. Pani Beatko, prosimy o radę !!!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-26, 21:38   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: policzki mopsa

Może spróbuj gimnastykować twarz. W końcu policzki to mięśnie, powinny dać się ujędrnić. A może jakiś zabieg z prądem u kosmetyczki? Wiem, że tak można poprawić jędrność piersi, może zadziała na twarz ( niestety nie wiem jak się taki zabieg nazywa, ale od czego mamy panią Beatę)
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-26, 21:38   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: policzki mopsa

Może spróbuj gimnastykować twarz. W końcu policzki to mięśnie, powinny dać się ujędrnić. A może jakiś zabieg z prądem u kosmetyczki? Wiem, że tak można poprawić jędrność piersi, może zadziała na twarz ( niestety nie wiem jak się taki zabieg nazywa, ale od czego mamy panią Beatę)
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.