Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-23, 12:55   #1
Brunetka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2

Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe


Mam 25 lat i pierwsze objawy ... starości - najbardziej pod oczami, ale nie są to jakieś wielkie zmarszczki. Ostatnio kupiłam krem pod oczy Myokine i zastanawiam się tak naprawdę po co - czy to już czas na tego rodzaju kosmetyki? Od kiedy kobieta powinna zacząć używać kremów przeciwzmarszczkowych?
Brunetka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 13:00   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

nie ma zadnych reguł ani wieku w którym powinna, kremy doiera sie do potrzeb skóry, jesli widzisz zmarszczki mozesz siegnac po kremy silniejsze , na pewno nie zrobią krzywdy.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 15:48   #3
Adam70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 17
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Witaj Brunetka7
Może nie bardzo się znam na tych sprawach bo w końcu jestem facetem, ale moja żona jest niewiele starsza od Ciebie i też zaczeła używać kremu przeciw zmarszczkom i to dokładnie tego o którym piszesz Myokine i z tego co wiem jest zadowolona z jego działania i tak w sekrecie Ci się przyznam, że też spróbowałem pokryjomu przed żoną Efekty może nie były natychmiastowe, ale zobaczyłem małe zmiany Więc myślę, że śmiało możesz spróbować
Pozdrawiam...
Adam70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 09:17   #4
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

No a ja mam problem, bo mam 21 lat i brzydkie łapki pod oczami Wszyscy mi mówą, że jestem za młoda na kremy przeciwzmarszczkowe, ale ja tak sobie myśle, ze za pare lat to bede miala takie zmarchy, że krem sobie z tym nie poradzi. Jestem własnie na etapie poszukiwania jakiegoś dobrego kremu. Może wy mi pomożecie
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 12:26   #5
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

nie jestes za młoda jak napisaąłm kremy sie dobiera do stanu skóry , ja mam 21 prawie i od 2 lat retinoidowe kuracje p-zmarszczkowe przeprowadzam , bo klepiej zapowbiegac niz leczyc potem, poleciałabym Tobie ystheal , bardzo fajny kremik, active c takze jest godny polecenia, oczywsicie na dzien uzywaj foltrów, bo nic tak jak one nie zapobiegają zmarszczkom, chodzi mi o fiktry takie jak avene, iwostin, LRP- fotostabilne i ochrona przed uva- a to promieniowanie własnie jest odpowiedzialne za fotodtarzenia sie cerymogłabys tez jakis kremik z fitohormonami czy idebenonem stosowac - nei ma przeciwskazan!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 12:37   #6
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

A moze konkretnie propozycje jakiś kremów????
Filtr też oczywiście musze kupić, tylko ostatnio kasa mi gdzieś zniknęła ale przy najbliższej okazji chce kupić i krem i filtr
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 21:20   #7
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Up pomoże mi ktoś???
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-02, 23:21   #8
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
Up pomoże mi ktoś???

Aniu

Retinoidy:
- Ystheal od Avene
- Eluage od Avene
To oczywiście na noc. Mogą Cię podrażnić, dlatego na początek stosuj co parę dni i stopniowo zwiększaj częstotliwość. Ok. godzinę po użyciu możesz nałożyć na krem z retinoidami krem nawilżający o prostym składzie.

Witamina C:
- Active C LRP (5%)
- Redermic LRP (5%)
- Flavo C Auriga (8% wit. C)
Witaminę C możesz stosować na dzień pod filtr lub też na noc w te dni, w które nie nakładasz kremu z retinoidami.

O filtrach wiem, że wiesz
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 08:05   #9
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Chocuś dobre dziecko
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 08:25   #10
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
Chocuś dobre dziecko

chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 09:56   #11
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Cytat:
Retinoidy:
- Ystheal od Avene
- Eluage od Avene
To oczywiście na noc. Mogą Cię podrażnić, dlatego na początek stosuj co parę dni i stopniowo zwiększaj częstotliwość. Ok. godzinę po użyciu możesz nałożyć na krem z retinoidami krem nawilżający o prostym składzie.

Witamina C:
- Active C LRP (5%)
- Redermic LRP (5%)
- Flavo C Auriga (8% wit. C)
Witaminę C możesz stosować na dzień pod filtr lub też na noc w te dni, w które nie nakładasz kremu z retinoidami.
bardzo dobre propozycje! Annfas wygładzą Ci sie zmarszczki od tych specyfików po jakims czasie

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2006-11-03 o 10:22
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 10:10   #12
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Mam nadzieję
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 17:26   #13
Adam70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 17
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

annfas:
Jak zapewne widziałaś, polecam krem vichy Myokine Fusion na noc, jest naprawde świetny bo moja żona go używa Więc myśle, że warto spróbowac.
Pozdrawiam...
Adam70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 20:44   #14
monikaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 9
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Mój Drogi Adamie... Fusio filmy są przeznaczone dla kobiet po 30, a w tym przypadku dziewczyna może być jeszcze stosunkowo za młoda na tak silne kremy... (tak mi się wydaje)
monikaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 21:16   #15
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Aniu

Retinoidy:
- Ystheal od Avene
- Eluage od Avene
To oczywiście na noc. Mogą Cię podrażnić, dlatego na początek stosuj co parę dni i stopniowo zwiększaj częstotliwość. Ok. godzinę po użyciu możesz nałożyć na krem z retinoidami krem nawilżający o prostym składzie.

Witamina C:
- Active C LRP (5%)
- Redermic LRP (5%)
- Flavo C Auriga (8% wit. C)
Witaminę C możesz stosować na dzień pod filtr lub też na noc w te dni, w które nie nakładasz kremu z retinoidami.

O filtrach wiem, że wiesz
podpisuję się pod tym, co napisała Chocolatka, to najbardziej skuteczne preparaty
myokine to zwykły chwyt reklamowy, podobnie jak inne produkty Vichy, bo co to jest to adenoxine?? to zwykłe lanie wody i nabijanie klientów w butelkę
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 21:20   #16
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Ja wogóle nie lubie Vichy, chyba że wodę termalną i nic wiecej. Zawiodłam sie na paru rzeczach i chyba już nic nie kupię. No chyba, że błyszczyk, bo podobno fajnę są
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 21:27   #17
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
Ja wogóle nie lubie Vichy, chyba że wodę termalną i nic wiecej. Zawiodłam sie na paru rzeczach i chyba już nic nie kupię. No chyba, że błyszczyk, bo podobno fajnę są
dla mnie produkty Vichy, poza wodą termalną i płynem micelarnym i jeszcze kilkoma,to ściema, przede wszystkim kremy przeciw zmarszczkowe i seria Normaderm, podają jakieś naukowo brzmiące nazwy, które niestety nie są jakimiś przełomami w kosmetyce, na co wskazują kampanie reklamowe Vichy, które obiecują kobietom cuda.
mi się z tego śmiać poprostu chce
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 10:31   #18
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

nie no płyn micelarny to ja akurat trawie

jak to Kasiahah nie wiesz co to adenoxin?? to wrecz nowy cudowny zachwyt vichy okalajacy niewiadomo jaki skladnik (pewnie dostepny i w innych kremach ) hahah
no zartale bezsensu czasem pisza naprawde..
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 12:19   #19
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
nie no płyn micelarny to ja akurat trawie

jak to Kasiahah nie wiesz co to adenoxin?? to wrecz nowy cudowny zachwyt vichy okalajacy niewiadomo jaki skladnik (pewnie dostepny i w innych kremach ) hahah
no zartale bezsensu czasem pisza naprawde..
niestety nie jestem w stanie ogarnąć moim rozumem, cóż to za cudowny składnik, toż to napewno jakieś cudo jest, taka nazwa i opatentowany przez Vichy i wogóle ta pani na reklamie, same jej zmarszczki znikają, wystarczy, że popatrzy tylko na ten przepiękny słoiczek hehe

a tak na serio to płyn micelarny jest dobry i czasami go używam,na zmianę z biodermą albo AA, ale nie mogę poprostu patrzeć na te reklamy Vichy obiecujące cuda
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-13, 15:33   #20
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
mi się z tego śmiać poprostu chce
No i to właśnie jest największa zaleta Vichy, bo w końcu śmiech to zdrowie!

Ale przyznaję: płyn micelarny mają na piątkę z plusem.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 17:31   #21
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Kasiahah my to poprostu jestesmy za głupie zeby ogarnąc przekaz i ukryte skladniki pod nazwą adenoxin
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 20:12   #22
Adam70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 17
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Ja chciałem tylko pomóc Bo była mowa o zmarszczak i chciałem polecić krem jaki używam moja żona, może faktycznie byłby za mocny, ale jestem tylko facetem i mogę się mylić, a poza tym nie każdy musi odrazu z niego kożystać
Adam70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 12:25   #23
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

ale nie mamy do Ciebie Adam pretensji spox, tylko obgadujemy reklame Vichy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 18:41   #24
monikaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 9
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Każda reklama obiecuje cuda. Na szczęście na podstawie reklamy nikt nie kupuje kremów wartych 50-100 zł. Chyba każdy najpierw się kogoś radzi, czyta zanim wyda taki kawał grosza
monikaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 20:40   #25
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

no wiesz w sumie nie wiem, jak np krem z tv marketu za 200 z alantoina, koslezanka kupila nie poradzila sie , ocywiscie kazdy inaczej ale wiekszosc jak piszesz konsultuje sie ale kolejna sprawa rzetelnych opiniodawcow
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 15:24   #26
Lady_D
Raczkowanie
 
Avatar Lady_D
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 212
GG do Lady_D
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

a co sadzicie o specyfikach z avonu: " PROGRAM LIFTINGUJĄCY OKOLICE OCZU- żel na górne powieki oraz krem pod oczy" z serii Anew Clinical oraz "KREM NA NOC PRZECIW OZNAKOM STARZENIA" z Ageless Results...?????
Lady_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 09:12   #27
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Ja mam podobny prblem z oczami o króeym pisała jedna z dziewczyn, tzn na granicy oczodołu i policzka mam pod jednym okiem taką bruzdkę, podejrzewam że od spania na tej cześci twarzy zrobiło się takie załamanie w skórze.
Ostatnio kupiłam sobie krem Eveline Gold Therapy. Uzywam od około tygodnia, która jest mięciutka, ale zmian jakichś większych nie widzę, może jak dłużej postosuję, w końcu ma niby "moc witamin" w sobie ten kremik. No i jest przyjemny w użyciu, szybko się chłania. Nie ma jednak witaminy C. A te preparat o których pisałyście z witaminą c , w aptece można kupić czy w drogerii?
Aha co do przeciwzmarszczokych preparató to kupiłam sobie jeszcze mleczko do twarzy z sorayi. Tyle że jest dla kobiet po 35 roku życia.Nie wiem czy powinnam takiego używac w wieku 23 lat, ale główne jego składniki to tez witaminy +kolagen i elastyna...to ze względu na moje pomarszczone czoło...
Tity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 09:52   #28
sommerfugl
Raczkowanie
 
Avatar sommerfugl
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z daleka :-)
Wiadomości: 61
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Ja dolaczam do pytan prosze dziewczyny ktory krem jest lepszy na okolice oczu mam since i zmarszczki i takie oczodoly, i niewiem ktory krem by mi pomogl i niewiem jakie skladniki zawieraja. Prosze o pomoc.


Oto skladniki tych dwoch kremow:
1.)
Ingredients:
Water (Aqua), Octyldodecyl Neopentanoate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glycosaminoglycans, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-3, Yeast Extract, Rice Amino Acids, Lysine Lauroyl Methionate, Zinc Aspartate, Chitosan Ascorbate, Glycine Soja (Soybean) Protein, Allantoin, Manganese Gluconate, Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Polysorbate 20, Boron Nitride, Cetearyl Glucoside, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Silica, Carbomer, Tetradibutyl Pentaerithrityl Hydroxyhydrocinnamate, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Sodium Sulfite, Sodium Metabisulfite, Citronellol *, Eugenol *, Geraniol *, Limonene *, Linalool *, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Cymbopogon Martini Oil, Geranium Maculatum Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Oil, Salvia Officinalis (Sage) Oil
* allergen


2.)Ingredients:
Water (Aqua), Isopropyl Isostearate, Glycolic Acid, Glycerin, PPG-12/SMDI Copolymer, Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hydroxide, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Steareth-2, Cetyl Phosphate, Sorbitan Stearate, Isostearic Acid, Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/Glycerin Crosspolymer, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Glycolipids, Lysine Lauroyl Methionate, Zinc Aspartate, Hyaluronic Acid, Rice Amino Acids, Lecithin, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Dipotassium Glycyrrhizate, Tocopheryl Linoleate, Retinyl Palmitate, Panthenol, Allantoin, Zea Mays (Corn) Oil, Sclerotium Gum, Polyhydroxystearic Acid, Silica, Alumina, Chitosan Ascorbate, Disodium EDTA, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Beta-Carotene (CI 75130)
sommerfugl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 13:12   #29
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Cytat:
Eveline Gold Therapy. Uzywam od około tygodnia, która jest mięciutka, ale zmian jakichś większych nie widzę, może jak dłużej postosuję, w końcu ma niby "moc witamin" w sobie ten kremik. No i jest przyjemny w użyciu, szybko się chłania. Nie ma jednak witaminy C. A te preparat o których pisałyście z witaminą c , w aptece można kupić czy w drogerii?
Aha co do przeciwzmarszczokych preparató to kupiłam sobie jeszcze mleczko do twarzy z sorayi. Tyle że jest dla kobiet po 35 roku życia.Nie wiem czy powinnam takiego używac w wieku 23 lat, ale główne jego składniki to tez witaminy +kolagen i elastyna...to ze względu na moje pomarszczone czoło...
oczywscie ze mozesz zrobic sobie nim kuracje
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 13:20   #30
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kiedy kremy przeciwzmarszczkowe

Cytat:
Ingredients:
Water (Aqua), Octyldodecyl Neopentanoate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glycosaminoglycans, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-3, Yeast Extract, Rice Amino Acids, Lysine Lauroyl Methionate, Zinc Aspartate, Chitosan Ascorbate, Glycine Soja (Soybean) Protein, Allantoin, Manganese Gluconate, Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Polysorbate 20, Boron Nitride, Cetearyl Glucoside, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Silica, Carbomer, Tetradibutyl Pentaerithrityl Hydroxyhydrocinnamate, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Sodium Sulfite, Sodium Metabisulfite, Citronellol *, Eugenol *, Geraniol *, Limonene *, Linalool *, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Cymbopogon Martini Oil, Geranium Maculatum Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Oil, Salvia Officinalis (Sage) Oil
poczatek fajny , ale pootem juz nie, duzo komserwantow i subst kancerogenna

Cytat:
Water (Aqua), Isopropyl Isostearate, Glycolic Acid, Glycerin, PPG-12/SMDI Copolymer, Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hydroxide, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Steareth-2, Cetyl Phosphate, Sorbitan Stearate, Isostearic Acid, Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/Glycerin Crosspolymer, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Glycolipids, Lysine Lauroyl Methionate, Zinc Aspartate, Hyaluronic Acid, Rice Amino Acids, Lecithin, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Dipotassium Glycyrrhizate, Tocopheryl Linoleate, Retinyl Palmitate, Panthenol, Allantoin, Zea Mays (Corn) Oil, Sclerotium Gum, Polyhydroxystearic Acid, Silica, Alumina, Chitosan Ascorbate, Disodium EDTA, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Beta-Carotene (CI 75130)
lepszy , ale czy to do oczu krem?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-22 10:56:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.