Reti C Concentrate VICHY ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-27, 14:23   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Reti C Concentrate VICHY ?


Witajcie.
Czy ktoras z Was uzywala powyzszego specyfiku? Czy krem z retinolem bedzie odpowiedni dla suchej skory , czasem sie luszczacej ?
Poszukuje dobrego kremu na noc dla suchej skory (mam 27 lat), nawilzajacego, rozjasnijacego, splycajacego troszke zmarszczki i jednym slowem takiego zeby rano sie obudzic z wypoczeta buzka a nie z blyszczaca i szarawa i w dodatku z podpuchnietymi oczami .
Jaki kremik byscie mi polecily ??
Pozdrowionka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-27, 14:23   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Reti C Concentrate VICHY ?

Witajcie.
Czy ktoras z Was uzywala powyzszego specyfiku? Czy krem z retinolem bedzie odpowiedni dla suchej skory , czasem sie luszczacej ?
Poszukuje dobrego kremu na noc dla suchej skory (mam 27 lat), nawilzajacego, rozjasnijacego, splycajacego troszke zmarszczki i jednym slowem takiego zeby rano sie obudzic z wypoczeta buzka a nie z blyszczaca i szarawa i w dodatku z podpuchnietymi oczami .
Jaki kremik byscie mi polecily ??
Pozdrowionka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-28, 21:02   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Reti C Concentrate VICHY ?

Hej Camry [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja uzywalam tego kremiku. [img]icons/icon7.gif[/img] Ladnie sie wchlania, mnie osobiscie nie podraznial ale nie wiem czy podobny efekt bedzie na cerze suchej. Moja jest mieszna. Co prawda skore na policzkach mam raczej ze sklonnoscia do przesuszania, ale po tym kremie nie zauwazylam zadnych niepokojacych objawow. [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-28, 21:02   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Reti C Concentrate VICHY ?

Hej Camry [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja uzywalam tego kremiku. [img]icons/icon7.gif[/img] Ladnie sie wchlania, mnie osobiscie nie podraznial ale nie wiem czy podobny efekt bedzie na cerze suchej. Moja jest mieszna. Co prawda skore na policzkach mam raczej ze sklonnoscia do przesuszania, ale po tym kremie nie zauwazylam zadnych niepokojacych objawow. [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-07, 11:20   #5
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Reti C Concentrate VICHY ?

Odradzam Ci kotku, jestes na to za młoda! - patrz mój komentarz wyżej dla jednej z kolezanek .. nie stosowałabym bez konsultacji z kosmetyczkš
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-07, 11:20   #6
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Reti C Concentrate VICHY ?

Odradzam Ci kotku, jestes na to za młoda! - patrz mój komentarz wyżej dla jednej z kolezanek .. nie stosowałabym bez konsultacji z kosmetyczkš
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.