przebarwienia na twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-05, 08:55   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

przebarwienia na twarzy


od 3 lat mam na twarzy w okolicy oczu przebarwienia, które ciagle się powiększają. Przypominaja takie podkówki pod oczami i jest naprawdę cięzko już je ukryć pod makijażem. Nie znam żadnej konkretnej przyczyny ich powstania - ze zdrowiem wszystko w porządku więc podejrzewam, ze są to plamy słoneczne, ale dlaczego akurat robią w tym miejscu ?
Próbowałam już wielu preparatów, kosmetyków, zabiegów ekspoliacji i raz nawet peelingu chińskiego, po którym była znaczna poprawa, ale niestety zabiegu nie mogłam juz powtórzyć (zmiana kosmetyczki, a kolejna nie umiała tego wykonać).
Teraz jestem w 8 miesiacu ciąży i nie mogę stosować żadnych preparatów, a niestety przebarwienia zaczęły się nasilać co jest w ciaży często spotykanym "zjawiskiem". Dodatkowo zauważyłam ciemniejacą skórę w okolicy brody.
Proszę o pomoc - czy do końca życia jestem skazana na przebarwienia, na punkcie których mam już prawdziwą obsesję
i proszę o poradę jakie zabiegi mogłabym wykonać po porodzie, aby chociaż częsciowo zniwelować ten problem.
Dziękuję
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-05, 08:55   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
przebarwienia na twarzy

od 3 lat mam na twarzy w okolicy oczu przebarwienia, które ciagle się powiększają. Przypominaja takie podkówki pod oczami i jest naprawdę cięzko już je ukryć pod makijażem. Nie znam żadnej konkretnej przyczyny ich powstania - ze zdrowiem wszystko w porządku więc podejrzewam, ze są to plamy słoneczne, ale dlaczego akurat robią w tym miejscu ?
Próbowałam już wielu preparatów, kosmetyków, zabiegów ekspoliacji i raz nawet peelingu chińskiego, po którym była znaczna poprawa, ale niestety zabiegu nie mogłam juz powtórzyć (zmiana kosmetyczki, a kolejna nie umiała tego wykonać).
Teraz jestem w 8 miesiacu ciąży i nie mogę stosować żadnych preparatów, a niestety przebarwienia zaczęły się nasilać co jest w ciaży często spotykanym "zjawiskiem". Dodatkowo zauważyłam ciemniejacą skórę w okolicy brody.
Proszę o pomoc - czy do końca życia jestem skazana na przebarwienia, na punkcie których mam już prawdziwą obsesję
i proszę o poradę jakie zabiegi mogłabym wykonać po porodzie, aby chociaż częsciowo zniwelować ten problem.
Dziękuję
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 10:35   #3
satyna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 15
Dot.: przebarwienia na twarzy

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
od 3 lat mam na twarzy w okolicy oczu przebarwienia, które ciagle się powiększają. Przypominaja takie podkówki pod oczami i jest naprawdę cięzko już je ukryć pod makijażem. Nie znam żadnej konkretnej przyczyny ich powstania - ze zdrowiem wszystko w porządku więc podejrzewam, ze są to plamy słoneczne, ale dlaczego akurat robią w tym miejscu ?
Próbowałam już wielu preparatów, kosmetyków, zabiegów ekspoliacji i raz nawet peelingu chińskiego, po którym była znaczna poprawa, ale niestety zabiegu nie mogłam juz powtórzyć (zmiana kosmetyczki, a kolejna nie umiała tego wykonać).
Teraz jestem w 8 miesiacu ciąży i nie mogę stosować żadnych preparatów, a niestety przebarwienia zaczęły się nasilać co jest w ciaży często spotykanym "zjawiskiem". Dodatkowo zauważyłam ciemniejacą skórę w okolicy brody.
Proszę o pomoc - czy do końca życia jestem skazana na przebarwienia, na punkcie których mam już prawdziwą obsesję
i proszę o poradę jakie zabiegi mogłabym wykonać po porodzie, aby chociaż częsciowo zniwelować ten problem.
Dziękuję


mam dokładnie ten sam problem.... pojawiły mi się te przebarwienia z dwa miesiące temu- dokładnie podkówki pod oczami....
satyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 13:05   #4
bejbiko21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: przebarwienia na twarzy

polecam krem z kwasem hydrachinionowym 4%. Ja tego uzywałam w zeszłym roku i mi pomogło. Mam przebrawienia po ciaży i stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych. Przez rok nie było już plam widać ale teraz się znowu pojawiły. Moja mama przywiozła mi ten krem z zagranicy po w Polsce hydrachinion jest zabroniony w sprzedaży. Mam cztery tubki i dwie moge komus odsprzedać. Info na priv: mazowieckie-nieruchomosci@wp.pl
bejbiko21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 22:35   #5
marudaba
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 22
Dot.: przebarwienia na twarzy

ja polecam krem i tonik white&beauty od flosleku. pomaga na przebarwienia, brunatne plamy itd., aczkolwiek jest oparty na kwasach AHA, więc trzeba potem uważac na słońce. a jesli tego typu kosmetyki nie pomogą - wizyta u dermatologa? chyba jedyne wyjście.
marudaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.