MASAŻ, KTÓRY............ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-24, 09:58   #1
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207

MASAŻ, KTÓRY............


Masuję swoją pupkę i uda takim przyrządem do masażu z wypustkami (pod prysznicem). Mam pytanie : dlaczego tak cholernie boli? Zwłaszcza na udach z tyłu..... [img]icons/icon22.gif[/img] Nie przyciskam zbyt mocno, a jednak boli.. [img]icons/icon38.gif[/img]
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-25, 08:16   #2
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: MASAŻ, KTÓRY............

No może nie tak delikatnie, ale gdy zciskam fałd skórny w tym miejscu (na tylnej części ud) to tak trochę szczypie [img]icons/icon30.gif[/img] Gdy stoję to skóra jest gładka. Czy regularne masaże sprawią, że mój problem zniknie?
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-25, 08:37   #3
obsesja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 42
Re: MASAŻ, KTÓRY............

Oj boli boli bo musi bolec Dwa razy w tygodniu chodze na masaz do masazysty. Na poczatku przezywalam spraszne meki-zastoje limfatyczne w kilku miejscach byly dosc duze wiec zlikwidowanie ich masazem misialo bolec. Na pocieche moge dodac, ze po zlikwidowaniu blokad i zastojow bolec juz nie bedzie, skora stanie sie gladka i masaz bedzie juz tylko przyjemnoscia
obsesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-25, 08:51   #4
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: MASAŻ, KTÓRY............

[img]icons/icon36.gif[/img] Dzięki za słowa otuchy i [img]icons/icon40.gif[/img]
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-26, 15:25   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: MASAŻ, KTÓRY............

A czy mogłabyś powiedzieć, ile płacisz za taki masaż? I gdzie chodzisz (nien wiem, czy jesteś z Warszawy i czy ta informacja na coś mi się przyda). Od paru tygodni noszę się z zamiarem wybrania się do profesjonalnego masazysty, ale jakoś ciągle nie mam, hmm, odwagi (powiedzmy) - przede wszystkim nie wiem, czego sie spodziewać, z jakimi kosztami się liczyć, ile sansów trzeba wziąć, by zauważyć jakieś pozytywne efekty (interesuje mnie masaż antycellulitowy).
Pozdrawiam i niecierpliwie czekam na odpowiedz
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-26, 15:55   #6
obsesja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 42
Re: MASAŻ, KTÓRY............

Moje rady odnosnie konkretnego masazysty na nic Ci sie nie zdadza gdyz nie jestem z Warszawy Moge jednak 'uswiadomic' Cie w sprawie ilosci potrzebnych zabiegow. Otoz juz po 2-3 masazach (nogi+posladki) kremem XXL z atw efekty byly widoczne golym okiem-skora sie ujedrnila i wygladzila. Najlepiej jest stosowac masaz 2-3 razy w tygodniu, wowczas efekty beda widoczne szybciej. Po 3 masazach obwod kazdej z mych nog zmiejszyl sie o 1 cm.[img]icons/icon7.gif[/img]A co do ceny- w Katowicach place 20 zl( 45 minut) + cena kremu upiekszajcegoW Warszawie cena bedzie zapewne troche wyzsza.
Polecam, bo warto i pozdrawiam))
obsesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-26, 16:00   #7
obsesja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 42
Re: MASAŻ, KTÓRY............

I jeszcze jedno- oczywiscie po poczatkowej fazie zabiegow, kiedy nogi zostana juz doprowadzone do zadowalajacego stanu, stosowanie masazu 2-3 razy w tygodniu nie jest konieczne. Wowczas wystarczy 1 raz w tygodniu dla podtrzymania efektu))
Korzystne jest takze jednoczesne uprawianie intensywnych cwiczen koncentrujacych sie na nogach. Moge polecic osobom z Katowic swietny klub oferujacy wlasnei takie cwiczenia))
obsesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-04-27, 21:11   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: MASAŻ, KTÓRY............

Podaj adres, jestem bardzo zainteresowana; czy tam też bierzesz masaże ? Z gory dziękuję i pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-28, 18:50   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: MASAŻ, KTÓRY............

Aktualnie chadzam na callanetics i ABT ( na cwiczenia na nogi i brzuch) do dwoch klubow, ktore znajduja sie w obrebie osiedla Paderewskiego, w Katowicach. Cwiczenia, ktore polecalam odbywaja sie w klubie Antylopa (numeru tel. nie pamietam, ale sprawdze). Na masaz natomiat chodze do gabinetu takze na osiedlu Paderewskiego. Jestem w posiadaniu jedynie numeru kom. do masazystki wiec jest jestes zainteresowana to przesle ci go mailem. obsesja@sergio.com.pl
pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-08, 10:34   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: MASAŻ, KTÓRY............

Jeżeli można się wtrącić ...
...
się chciałbym polecić [img]icons/icon7.gif[/img]

http://www.masaze.pl

PS. Ceny jedne z niższych w stolicy
PS. A ten masaż naprawdę czasami tylko jest bolesny przy bradzo zaawansowanym cellulicie
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 12:18   #11
Wenuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 35
Dot.: MASAŻ, KTÓRY............

Ja też zdałam się na specjalistów, nie za bardzo ufam tym przyrządom. Chodzę już od dużego czasu do powerhousa na siłownie i od jakiegoś czasu dołączyłam jeszcze masaż. Początki były tragiczne, ale przyszedł taki moment na siłowni, że bez masażu nie dała bym rady.
Wenuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 22:35   #12
noli
Przyczajenie
 
Avatar noli
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 24
Dot.: MASAŻ, KTÓRY............

Jeśli ktoś chce pozbyc się problemu cellulitisu i prowadzić skuteczną profilaktykę anty to polecam wybrać się do dobrego dietetyka oraz masaż wpływajacy na krążenie i zastój limfy (osobiście preferuję masaż Ma uri - cudowny, z olejkami, o wszechstronnym działaniu, świetne poprawiajacy krążenie i rozbijący zastoje). W Warszawie moge polecić genialny gabinet masażu na Powiślu - tel. 502 627 651
noli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.