23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-03, 11:59   #1
Izuńka83
Raczkowanie
 
Avatar Izuńka83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 124
Question

23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?


Zmarszczki wokół ust, zwane bruzdami wargowo-nosowymi? Czego używacie, żeby się spłyciły i nie pogłębiały?
Izuńka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 12:14   #2
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

Ja sobie nie radzę ;-)
To znaczy owszem-mam takowe, ale jak do tej pory jeszcze nic z nimi nie robiłam. Jakoś nie dotarła jesscze do mnie mnie wizja, że nadszedł już czas na antyznarszczkowe smarowidła. Chyba najwyższy czas zacząć im przeciwdziałać
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 13:12   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

rób sobie masaz , na dzien filtry , teraz mozesz wziąc sie za kwasy AHA ktore sa dobre na zmarszczki tez albo za retinoidy , dzialanie tez p-zmarszczkowe
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 13:24   #4
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
teraz mozesz wziąc sie za kwasy AHA ktore sa dobre na zmarszczki t
Emilio- a co z kwasów byś poleciła?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:44   #5
Izuńka83
Raczkowanie
 
Avatar Izuńka83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 124
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

Dzieki za odpowiedź, ale szkoda troche, że sie moje rowiesniczki nie wypowiadaja na ten temat
Izuńka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:46   #6
Izuńka83
Raczkowanie
 
Avatar Izuńka83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 124
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

A tak w ogole to co ja robie w tym kierunku, zeby te zmarszczki zniwelowac, to stosuje krem hypoalergiczny firmy flos lek ( co prawda jest to krem pod oczy), ale ja go nakładam na moje zmarszczki wokół ust
Izuńka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:54   #7
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 96
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

1

Edytowane przez f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3
Czas edycji: 2010-05-26 o 18:05
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:55   #8
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

a ja nic nie robie, choć mam 27 latek i nawet sie nad tym nie zastanawiałam, musze się dokłądniej przyjrzec w lusterku czy mam takie bruzdy
ostatnio znajoma konsultantka avonu opierdzieliła mnie jak jej powiedziałam, że wypróbowałam próbkę dwufazowego kremu przeciwzmarszczkowego pod oczy powiedziała że jeszcze za młoda jestem na takie kremy
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 09:27   #9
Izuńka83
Raczkowanie
 
Avatar Izuńka83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 124
Wink Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

Primavera chyba każdy człowiek ma linie wokół ust prowadzące od noska, tylko, że jedni nie mają ich tak widocznych, albo nie zwracają na to uwagi. Ja tam zwracam, to jest moja obsesja, mam starszego brata (podobnego do mnie) i on takie ma bardzo wyostrzone i pogłębione linie, ale palił długo papierosy. Dlatego, staram się zabiegać o to, żeby mi się cośtakiego nie porobiło (mimo, że nie palę, ale moj chlopak pali duzo i boję się, że na mnie to ma zły wpływ, a raczej na moją skórę.

agneess jak widzisz nie jesteś sama. Ja też stosuję oliwkę dla dzieci i sobie masuję nią te linię delikatnie, robię takie kółeczka.
Teraz będę starała sie znaleźć jakieś maseczki z kwasem hialuronowym, albo z kwasem AHA (co prawda nie znam się na tym za bardzo, ale zobaczymy). BO na drogie kremy mnie nie stać, a takie maseczki w saszetkach, to chyba nie jest zły pomysł.

Bardzobym chciała, żebyście się dziewczyny wypowiedziłay na ten temat, bo dla mnie to jest problem w tej chwili nr 1
Izuńka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:38   #10
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

kremy wcale nie musza byc drogie zeby dzialaly, diroseal, elouage, ysthea, active c,reti a , filtry , kwasy AHA..... sa swietne jesli chodzi o dzialanie p-zmarszczkowe a ich cena to do 90 zł .


Cytat:
Teraz będę starała sie znaleźć jakieś maseczki z kwasem hialuronowym, albo z kwasem AHA (co prawda nie znam się na tym za bardzo, ale zobaczymy). BO na drogie kremy mnie nie stać, a takie maseczki w saszetkach, to chyba nie jest zły pomysł.
oczywscie ze mozesz maseczki takie robic tylko jak kupisz maseczke z AHA musisz zobaczyc jakie ma ph zeby kwasy mogły dzialac wfktywniej, na dzien filtry bo to najlepszy preparat p-zmarszczkowy!ale maseczki jak najbardziej tak, na noc mozesz zrobic kuracje diacnealem, to retinaldehyd i kwasy AHA 6% , dziala on bardzo efektywnie jesli chodzi o dzialanie p-zmarszckzowe, ale na dzien filtry. diacneal co 3 dni poczatkowo uzywaj, w przerwy jakis nawilzacz (propozycje znajdziesz w watku kremy nie tylkona zime na poczatku) potem diacneal co 2 dni, mozesz sie łuszczyc i to normalne. AHA przy klopotach z naczynkami nie mozna uzywac
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:43   #11
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

nic nie robie dla mnie sa one urocze bo mam je.. od śmiania sie i odkad pamietam musialabym chyba miec twarz jak mumia i nie usmiechac sie , nie mowic ani nic
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 17:21   #12
Adam70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 17
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

Witam drogie panie, nie wiem czy jestem w stanie coś pomóc na ten temat bo jestem facetem, ale dobre kilka tygodni temu kupiłem swojej żonie krem firmy Vichy Myokine Fusio na noc i odkad go używa jest bardzo zadowolona, bo zmarszczki się zmniejszyły i myślę że jest bardzo dobry
Adam70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 10:08   #13
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

oj Adam ale Ci on przypadł do gustu, jeszcze pomysle ze jestes jakims przedstawicielem
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 15:42   #14
Izuńka83
Raczkowanie
 
Avatar Izuńka83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 124
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

Emilia nie podoba mi się to łuszczenie. Dlatego mam kilka pytań... Po jakim czasie się pojawia łuszczenie?
Ile ono trwa?
I czy są jakieś nawroty tego łuszczenia? A poza tym, czy są jakieś jedno- kilku- razowe zabiegi u kosmetyczki, które zniwelowałyby moj problem i le by takowe kosztowały? Bardzo proszę Cię o odpowiedź i dzięki za wsześniejsze wskazówki.
Cerę mam ładną i delikatną i chciałabym, żeby taka została (oprócz tych dwóch lini). Sama nie wiem, może nie będę nic kombinować
Izuńka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 16:40   #15
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

Emilia nie podoba mi się to łuszczenie. Dlatego mam kilka pytań... Po jakim czasie się pojawia łuszczenie?
Ile ono trwa?
I czy są jakieś nawroty tego łuszczenia? A poza tym, czy są jakieś jedno- kilku- razowe zabiegi u kosmetyczki, które zniwelowałyby moj problem i le by takowe kosztowały? Bardzo proszę Cię o odpowiedź i dzięki za wsześniejsze wskazówki.
Cerę mam ładną i delikatną i chciałabym, żeby taka została (oprócz tych dwóch lini). Sama nie wiem, może nie będę nic kombinować
zle uzywalas tych preparatów, jak powinnas to robic napisalam w poscie powyzej,

łuszczenie pojawia sie w okolo 1 - 4 tyg od rozpoczecia kuracji retinoidem czy kwasem (a czego włąsciwie uzywasz?) łuszczyc sie moze przy azelainowym tez i przy nadtlenku benzoilu , tu troche mniej.

trwa okolo 2 tyg pisze okolo bo kazdy ma inaczej


czy sa nawrtoty - jesli odstawisz specyfik i powrocisz do nego za pol roku np , o znow zacznie luszczyc Cisie skora bo ona nie zapamiętuje tego co sie jej aplikuje


mozesz udac sie na peeling kawitacyjny, ultradzwiki, oxybrazję, jonoforezę, zabiegi firmowe w zaleznosci na jakich prod salon pracuje(maski algowe , ampułki, zabiegi gleboko nawilzajace)

pamietaj ze na nawilzonej skorze zmarszczkoi widac mneij



poza tym kuracja retinoidami to swietna kuracja p-zmarszczkowa, nei tylko spłycajaca insteniejące
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 19:46   #16
Izuńka83
Raczkowanie
 
Avatar Izuńka83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 124
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

Emilia dzięki.
JA narazie niczego nie używałam, poprostu źle mnie zrozumialas. Chodziło mi o to, że boję się używać czegoś, skoro to może sprawić, że będę łuszczyła się Sama nie wiem, ja się już załamałam, bo zawsze cerę miałam najładniejszą i każdy ją podziwiał, a te linie mnie denerwuja A jak chłopakowi obrzydnę
Izuńka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 07:53   #17
Adam70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 17
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

Emilia1 Nie jestem przedstawicielem, tylko chciałem poprostu pomóc w jakiś sposób Ale widze może nie bardzo mi się to udało
Adam70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 11:35   #18
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

Cytat:
Emilia dzięki.
JA narazie niczego nie używałam, poprostu źle mnie zrozumialas. Chodziło mi o to, że boję się używać czegoś, skoro to może sprawić, że będę łuszczyła się Sama nie wiem, ja się już załamałam, bo zawsze cerę miałam najładniejszą i każdy ją podziwiał, a te linie mnie denerwuja A jak chłopakowi obrzydnę
aha, to nei chcesz tego , to postaw na filtry na dzien i na mocne nawilzanie /odzywianie na noc, zobacz w watek schoprzenia skórne, kremy nei tylko na zime , na nawilzonej twarzy zmarszczkio sa mneij widoczne, mozesz tez zrobic kuracje np myokine jak pisze Adam
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 16:59   #19
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

Cytat:
Napisane przez Izuńka83 Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedź, ale szkoda troche, że sie moje rowiesniczki nie wypowiadaja na ten temat

to moze ja sie wypowiem mam 23 lata i nie mam zmarszczek w okloicach ust-mam tylko mimiczne wokol oczu
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 16:34   #20
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

Cytat:
A jak chłopakowi obrzydnę
nie obrzydniesz, jesli tak to co to za chlopak? zawszemozesz powiedziec zeby je kochal bo masz o\je od tego ze on Cie rozsmiesza
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 08:59   #21
Izuńka83
Raczkowanie
 
Avatar Izuńka83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 124
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

Emilia dzięki, a mam jeszcze takie pytanko, bo wiesz ja nie używam fluidow żadnych, ani pudrów ani nic, bo poprostu mam prawieże, przezrosczystą twarz, bez krostek, bez żadnych głupot. I tak się zastanawiam czy powinnam? A jeśli tak to jaki wybrać fluid, żeby zamskowywał te dwie linie (one nie są takie głębokie ani widoczne, ale jak jestem zmęczona,to je troszkę widać) taki fluid, żeby jeszcze wytrzymał całonocną dyskotekę i nadawał się do bardzo jasnej delikatnej cery i żeby moja twarz dobrze wychodziła na fotkach z imprez???
A tak w ogole to co myślisz o tym kremie Sorai, któy rozpromienia twarz czy jakoś tak?
Please o odowiedź
Izuńka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 09:00   #22
Izuńka83
Raczkowanie
 
Avatar Izuńka83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 124
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

A może zamiast fluiodu jakiś puder? Naprawdę nie wiem, bo nie znam się na tym.
Izuńka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 09:09   #23
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: 23 -latki i nie tylko...Jak sobie radzicie ze zmarszczkami wokół ust?

Cytat:
Emilia dzięki, a mam jeszcze takie pytanko, bo wiesz ja nie używam fluidow żadnych, ani pudrów ani nic, bo poprostu mam prawieże, przezrosczystą twarz, bez krostek, bez żadnych głupot. I tak się zastanawiam czy powinnam? A jeśli tak to jaki wybrać fluid, żeby zamskowywał te dwie linie (one nie są takie głębokie ani widoczne, ale jak jestem zmęczona,to je troszkę widać) taki fluid, żeby jeszcze wytrzymał całonocną dyskotekę i nadawał się do bardzo jasnej delikatnej cery i żeby moja twarz dobrze wychodziła na fotkach z imprez???
A tak w ogole to co myślisz o tym kremie Sorai, któy rozpromienia twarz czy jakoś tak?
Please o odowiedź
wiesz jesli masz taka ladna cere to grzechem jest zakrycie jej. lepiej proponuje cos lekkiego np krem tonujący
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.