kremy na zime do cery naczynkowej!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-03, 22:32   #1
natalija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 45

kremy na zime do cery naczynkowej!!!


Witam wszystkie wizażanki! Jak widać w temacie szukam odpowiednich kremów do cery naczynkowej jaką mam.Wiem, ż zapewne wątek się wiele razy powtarzał, ale pytam osobiscie ponieważ wydaję mi się że z moją cerą jest naparwdę źle.Nie mam widocznych żyłek na twarzy, ale skóra na niej reaguje na najmniejsze zmiany temperatury silnymi plamami, tzn. bardzo czerwone, nieregularne.To nie są rumieńce.Wygląda to naprawdę nieciekawie.Przy tym skóra mnie też piecze i czuję jakby była mocno napięta.Teraz gdy nadchodzi zima jest to dal mnie najgorszy okres.Jak każda z Was wie nie da się uniknąć raz zimna, raz gorąca.I dlatego pytam właśnie jakich kremów powinnam stosować żeby te czerwone plamy nie pojawiały się tak często i nie były tak mocne?Muszę coś z tym zrobić bo bardzo źle sie przez to czuję.gdybyscie mi pomogły...byłabym ogromnie wdzięczna
natalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 04:59   #2
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: kremy na zime do cery naczynkowej!!!

Przecież Emilia1 umieściła wczoraj na samej górze zbiorczy watek.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 07:20   #3
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomości: 292
Dot.: kremy na zime do cery naczynkowej!!!

A gdzie ten wątek Emili bo ja ślepa jestem chyba Naprowadźcie mnie bo nie widze
SABRINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 08:53   #4
Belladonna7
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 150
GG do Belladonna7
Dot.: kremy na zime do cery naczynkowej!!!

Polecam serię oceanic AA naczynka... Ja używam kremu na dzien i na noć... Są świetne... Super nawilżają, nie zapychają a dodatkowo ten na dzień ma filtr przeciwsłoneczny... Skóra jest miękka i gładka ...
Belladonna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 09:01   #5
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: kremy na zime do cery naczynkowej!!!

Cytat:
Napisane przez Belladonna7 Pokaż wiadomość
Polecam serię oceanic AA naczynka... Ja używam kremu na dzien i na noć... Są świetne... Super nawilżają, nie zapychają a dodatkowo ten na dzień ma filtr przeciwsłoneczny... Skóra jest miękka i gładka ...
a gdzie go kupilas?? mysle ze tez skusze sie ale tylko na ten na noc. jest tani a sam oceanic jest dobra firma wiec nie mam nic do stracenia. niestety nigdzie nie moge go dostac
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 10:11   #6
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: kremy na zime do cery naczynkowej!!!

ZIMOWE KREMY
cera sucha, tłusta, wrazliwa mieszana...
higiena twarzy - bez SLS

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140497
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=krem+zim% EA
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=krem+zim% EA
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=krem+zim% EA...........
__________________
to z tego wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141281, jak mówiłam na samej górze. http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=13
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:21   #7
natalija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 45
Dot.: kremy na zime do cery naczynkowej!!!

Dzięki za linki.Ale trochę dużo tego i trudno mi cokolwiek dobrać dla siebie.A te kremy z AA Oceanica to takie z czerwonym krzyżem na opakowaniu?Mi chodzi głównie o to, żeby moja cera nie reagowała silnymi rumieńcami na zmiane temperatury.Bo tak ogólnie to nie mam z nią problemów.Ani trądziku, nie jest sucha, ani mieszana.Jeśli nie dojdzie właśnie do tych zmian temperatury to wyglada na bardzo zdrową.A ile kosztują te kremy z AA? Bo niestety ale nie dysponuje też zbyt wielkimi możliwościami:-/
natalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 18:46   #8
madziks...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 215
GG do madziks...
Dot.: kremy na zime do cery naczynkowej!!!

To ja może sie podłącze! Przejrzałam cały wizaż i KWC niestety nic konkretnego nie znalazłam.Chodzi mi szczególnie o jakieś dobre kosmetyki polecane dla cery naczynkowej.Może ktoś poleci jakieś sprawdzone specyfiki HELP!
__________________
''Otwórz oczy i umysł...Miłość to artystka Jesteś diamentem w piasku różą na blokowiskach.."
JeStEm JaK LsD - ŻyCiE Ze MnĄ NaBiErA BarW I KszTAŁtÓw...
madziks... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:52   #9
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kremy na zime do cery naczynkowej!!!

zobacz do watka przyklejonego problemy skóne , kremy nie tylko na zime, polecam hydrance optimale riche, hydraphase riche, linoderm omega, iwostin c+e, ocerin do cery z odczynem zapalnym , w watku jest wiecej g\fajnych propozu\ycji
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 09:22   #10
dyniaziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 32
Dot.: kremy na zime do cery naczynkowej!!!

Hej dziewczęta! Przeszukuję internet już po raz setny, niestety nadal nie mam koncepcji jaki krem do cery naczynkowej na zimę powinnam kupić. Może znacie jakiś krem tłusty lub półtłusty z filtrem najlepiej min. spf 15, który będzie nawilżał moją skórę ( bo mam suchą) i jednocześnie będzie chronił naczynka przed pękaniem i ograniczał rumieniące się policzki przy zmianach temperatur- czyli niwelował buraka ?? Ja ze swej strony mogę się podzielić wrażeniami z laserowego zamykania naczynek. Polecam Gabinet kosmetyczny G-Spa w Lublinie. Kupiłam sobie zamykanie naczynek na gruponie, więc zapłaciłam dużo mniej a efekt bardzo fajny. Podczas zabiegu odczuwa się lekki ból- takie ukłucie, ale to tylko chwilkę. Ja miałam małe naczynka więc efekt widać było od razu, naczynka zniknęły i nie mam ani śladu na skórze
dyniaziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 13:00   #11
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: kremy na zime do cery naczynkowej!!!

A to dla kazdego co innego. Avene ma serie Antirougeurs nowe kremy maja SPF 20 ja mam wersje dla cery suchej, chodz zalezy od cery, dla jednego moze bedzie ok, dla innego moze byc ten krem za lekki.
Kiedys mialam krem zimowy Flos Leku dla cery naczynkowej, porownalam sklady i mial taki sam jak krem tlusty z serii do cery naczynkowej, tylko inny zapach i opakowanie mialo inny kolor. jakis tam filtr mial, ale niski.
Wiele osob nie uzywa kremow strikte do cery naczynkowej i ich cera lubi. Slyszalam duzo dobrego o kremie dla narciazy Flos Leku, albo zimowym Dax Cosmetics, Iwostin lipidowy, tlusty itp, ale one nie zawsze maja filtr, wiec trzeba by bylo ciapnac filtrem na nie ;o) trzeba probowac ktory najlepszy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 18:35   #12
korn1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: kremy na zime do cery naczynkowej!!!

Ja postawiłam na kosmetyki ziołowe. Używam tylko kremów z HB kosmetik. W mroźne i bardzo słoneczne dni używam kremów z filtrami z serii Out&About a na co dzień kremu szałwiowego i kameliowego do cery naczynkowej z serii Emosie Face. Nie zawierają chemii, nie podrażniają, za to super pielęgnują, a co jest wielkim plusem mają bardzo przystępne ceny. Polecam
korn1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.