Olejki pielęgnacyjne do twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-27, 12:43   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Olejki pielęgnacyjne do twarzy


hej [img]icons/icon7.gif[/img]
jakis czas temu czytalam gdzies o olejkach pielegnujacych do twarzy. podobno nadaja sie one rowniez do cery tlustej i mieszanej. czy ktoras z was uzywala? jaki firmy oferuja ten kosmetyk i jak ksztaltuja sie ceny?
zaintrygowalo mnie i chcialabym sprobowac. [img]icons/icon7.gif[/img]
jak to w ogole dziala? do tej pory myslalam, ze olejek i tlusta cera to cos tak nie bardzo...[img]icons/icon12.gif[/img]
pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 13:45   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: olejek

Ja kiedyś kupiłam sobie olejek do twarzty z wit E ROSSMANNA(do nabycia w drogeriach Rossmann). Olejek dobrze się wchłaniał i nie zostawiał tłustej warstwy na mojej twarzy (mam cerę mieszaną), poza tym zmiękczał też skórę, więc ja polecam.
Kosztował chyba ok. 10 zł.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-29, 10:32   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: olejek

Firma Decleor (francuskie kosmatyki selektywne) ma wiele olejków przystosowanych do różnych cer, które nazywa aromaesencjami. Nakłada się je pod krem (nazwali to
"duo-koncept"). Do cery tłustej i mieszanej oferują Aromaessence Visage Ylang Ylang zawierającą olejki z ylang ylang, geranium, rozmarynu, orzecha laskowego; ta aroamesencja reguluje produkcję sebum, oczyszcza i rozjaśnia skórę, działa też aromaterapeutycznie. Mają też mieszanki olejków do ciała, praparaty do demakijażu,
kremy itd oparte na olejkach.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-29, 10:52   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: olejek

nie spotkalam sie jeszcze z ta firma, ale bede pytac. dziekuje bardzo za podpowiedz. [img]icons/icon7.gif[/img]
na poczatek sprobuje rossmanna. zawsze to taniej. jak mi sie spodoba, z bolem serca, zainwestuje w "olejek selektywny" [img]icons/icon12.gif[/img] czy jest on dostepny np w sephorze?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-29, 10:59   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: olejek

są też olejki do twarzy z clarinsa. Ja co prawda miałam do skóry suchej ale o ile wiem jest tez do cery tłustej. Mój był rewelacyjny. Poszukaj na stronie clarinsa więcej informacji
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.