"Mazidła" dla leniwych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-05, 15:23   #1
nieania1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13

"Mazidła" dla leniwych


Znalazłam coś takiego. Zawsze to jakaś alternatywa dla zagonionych laików w dziedzinie "biochemii kosmetycznej".http://www.biochemiaurody.com/
Pozdrawiam.
nieania1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 16:00   #2
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

Uważam, że to bardzo dobry pomysł z takim sklepem.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 16:27   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

niskie ceny, szkoda że jak na razie mały asortyment
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 16:42   #4
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

no wybór niewielki, ale jak z czasem rozszerzą asortyment to będzie ciekawy sklepik; będę obserwować ich rozwój
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 17:08   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

ja chyba wolę samodzielne odmierzanie itp. To niezła zabawa i gdy ma się wprawę trwa moment
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 17:18   #6
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja chyba wolę samodzielne odmierzanie itp. To niezła zabawa i gdy ma się wprawę trwa moment
Jak tak samo. Dla mnie to wielka frajda całe to merdanie, odmierzanie, eksperymentowanie.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 17:28   #7
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

No nie wiem Agabil czy tak tanio W tym zestawie to chyba butelka z ciemnego szkła jest najdroższa.Podlicz sobie ile kosztuje zrobienie tego podstawowego serum w domu.Poza tym trzeba byc naprawde nie wiem jakim,zeby nie umiec zrobic podstawowego serum z wit. C .To tak jakby nie umiec zagotowac wody w czajnik
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-05, 17:38   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

patrzę na zestawy do zrobienia -wcale nie wychodzi drogo. Na pewno drożej niż na mazidlach ale nie przesadzajmy, nie są to ceny z kosmosu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 17:39   #9
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

Fajny ten sklepik, czasami faktycznie nie chce sie mieszac samemu - a tu jak znalazl! Zaintrygowal mnie ten olejek myjacy, ale generalnie ostatnio boje sie uzywac wszelkich olejow, ze wzgledu na zapychanie...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 19:02   #10
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

Tam się dostaje zestawy, które i tak trzeba ukręcić, więc w sumie poza odmierzeniem to za dużej pomocy z takiego zakupu nie ma. Chyba lepiej już zrobić samemu.
A co myślicie o serum z wit.C?
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumCE.html
Obniżona zawartość wody i ph ma gwarantować trwałość do 2 miesięcy Myślałam, że ph nie można tak po prostu sobie zmieniać, bo mazidło będzie gorzej gadać, a że wit.C może wytrzymać dłużej niż 1-2 tygodnie, to już w ogóle mnie zaskoczyło. To tak można? Sama chętnie wykonałabym sobie serum na 2 m-ce.. Proszę biochemiczki o ustosunkowanie się
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 19:12   #11
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

Nie liczylbym na to,że 5% alkoholu wystarczy na ustabilizowanie kwasu l-askorbinowego na 2 miesiace.Nie bez powodu dodajemy przeciez kwas ferulowy Zreszta jak ktos ma ochote,to niech zrobi takie serum i testuje je przez 2 miesiace,zobaczymy czy bedzie dzialac
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-05, 19:22   #12
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

o widze, że właścicielem jest mgr biologii więc może i ja kiedys cos otworze...
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 20:43   #13
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
o widze, że właścicielem jest mgr biologii więc może i ja kiedys cos otworze...
Agatko - nie mielibyśmy nic przeciwko. Liczymy na rabat od "starej" koleżanki. W każdym razie powodzenia.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 21:55   #14
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

I mnie się wydaje, że na Mazidłach jest taniej, poza tym to może być niezła frajda odmierzanie i robienie wszystkiego samodzielnie. 100 g toniku salicylowego za 11 zł to całkiem sporo, zwłaszcza że na Mazidłach 20 g kwasu, który wystarcza na zrobienie litra toniku, kosztuje ok. 6-7 zł..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 23:54   #15
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

dziewczyny, macie rację, że ten sklep może nie być atrakcyjny dla wizażanek, ale:
1) nie każdy zna mazidla.com, a przypadkiem może trafić na ten sklepik, kupić jakiś produkt, po czym spodoba mu się merdanie i w ten sposób rozpocznie piękną przygodę z własnoręcznie wykonanymi kosmetykami;
2) niektóre osoby są kiepskie z chemii (np ja ostatni raz miałam do czynienia z chemią w II klasie LO, w dodatku z chemią na niskim poziomie) a nie znają wizażu, więc nie mogą się dokształcić takim osobom łatwiej stawiać pierwsze kroki w tym sklepie niż w mazidłach;
3) ktoś może mieć wątpliwości, czy kosmetyki naturalne nadają się także dla niego i zanim zainwestuje w domowe laboratorium i półprodukty, które starczą na litr kosmetyku - przetestuje wszystko na produktach zakupionych w takim sklepie i będzie mieć pewność;
tak więc moim zdaniem ten sklep to mimo wszystko bardzo fajny pomysł
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 09:26   #16
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

Cytat:
Napisane przez lafigue Pokaż wiadomość
dziewczyny, macie rację, że ten sklep może nie być atrakcyjny dla wizażanek, ale:
1) nie każdy zna mazidla.com, a przypadkiem może trafić na ten sklepik, kupić jakiś produkt, po czym spodoba mu się merdanie i w ten sposób rozpocznie piękną przygodę z własnoręcznie wykonanymi kosmetykami;
2) niektóre osoby są kiepskie z chemii (np ja ostatni raz miałam do czynienia z chemią w II klasie LO, w dodatku z chemią na niskim poziomie) a nie znają wizażu, więc nie mogą się dokształcić takim osobom łatwiej stawiać pierwsze kroki w tym sklepie niż w mazidłach;
3) ktoś może mieć wątpliwości, czy kosmetyki naturalne nadają się także dla niego i zanim zainwestuje w domowe laboratorium i półprodukty, które starczą na litr kosmetyku - przetestuje wszystko na produktach zakupionych w takim sklepie i będzie mieć pewność;
tak więc moim zdaniem ten sklep to mimo wszystko bardzo fajny pomysł
Też tak uważam....zestawy nie sa złym pomysłem. Ja z tej oferty nie skorzystam, ale wiem, że początkowe zakupy , gdy zaczyna sie od zera , są na prawdę kosztowne nawet w mazidłach. To jest inwestycja z dużą dozą ryzyka. Mimo wszystko bezpieczniej jest nawet "przepłacić" za taki zestawik i sprawdzić czy
- bedzie nas to bawiło
- moja skóra nie zaprotestuje
niz zainwestować w 20 g kwasu salicylowego z którym potem będę jeszcze miała problem co zrobić
No i sa jeszcze na tym świecie antytaleny "kulinarne". Dajcie im szansę
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 10:48   #17
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

Ten sklep mi wygląda na jawny "plagiat" Mazideł. Wiem, ze mamy wolny rynek i że konkurencja jest wskazana, ale, na litość boską, oni mają identyczne przepisy.... No i jeszcze na nazwa - Biochemia Urody [pamietamy to forum?] i podtytuł - domowe laboratorium urody [kolejne forum].....nie wiem, mam mieszane uczucia.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 11:08   #18
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ten sklep mi wygląda na jawny "plagiat" Mazideł. Wiem, ze mamy wolny rynek i że konkurencja jest wskazana, ale, na litość boską, oni mają identyczne przepisy.... No i jeszcze na nazwa - Biochemia Urody [pamietamy to forum?] i podtytuł - domowe laboratorium urody [kolejne forum].....nie wiem, mam mieszane uczucia.

Czy ktoś ma patent na serum z witaminą C albo najprostszy olejek myjący?
Nie widzę tu żadnego plagiatu.

A jeśli chodzi o nazwę:
http://biochemiaurody.fora.pl/viewtopic.php?t=415
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 12:41   #19
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

zdziwiłam się, kiedy na stronie Basi zobaczyłam sklep i to sklep prowadzony nie przez nią. ale kiedy przeczytałam dokładnie, o co chodzi, ucieszyłam się, że są dostępne gotowe mazidła.

a o plagiacie nie może być mowy, skoro Basia pomagała opracowywać receptury dla mazideł, a swoją stronę udostępniła temu nowemu sklepowi, to im zapewne też pomogła z recepturami.

szkoda tylko, że nie wiedziałam wcześniej, że strona Basi zniknie, skopiowałabym sobie artykuły. na forum Basia napisała, że postara się je tam umieścić, ale jeszcze ich nie ma.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-06, 13:57   #20
Kasiajka
Raczkowanie
 
Avatar Kasiajka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 103
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

Moim skromnym zdaniem to bardzo dobrze, że konkurencja się rozwija, dzieki temu mogę wybrać to, co mi najbardziej pasuje, a nie to, co producent chce wcisnąć. Poza tym nazywanie tego typu sklepu "sklepem dla leniwych" trochę mija się z prawdą. A jak idę do sklepu i kupuję krem z vit. C, to już pewnie ciężki grzech, bo go sama własnymi ręcami nie ukręciłam, nie działa tak jak powinien, zapłaciłam jak za złoto, a za darmo dostałam w prezencie 40% konserwantów i innych zbędnych wypełniaczy.... Ja mam frajdę z kręcenia, ale nie skorzystam z oferty tego sklepu, chociażby z tego powodu, że zainwestowałam w swoje laboratorium trochę kasy i teraz tylko dokupuję pojedyncze składniki. Za to znam wiele osób, które z podziwem patrzą na moje mieszanie, ale same tego nie robią, bo.... po prostu się boją. Czego? A chociażby tego, że coś źle zrozumieją lub odmierzą i zrobią sobie więcej szkody niż pożytku. Krytykowanie ich za to jest niesprawiedliwe - przecież nie każdy umie np. gotować, a to też tylko odmierzanie, wrzucanie i kręcenie....

A poza tym - nikt nikogo nie zmusza....
__________________
Kasiajka

Edytowane przez Kasiajka
Czas edycji: 2006-12-06 o 19:53
Kasiajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 14:00   #21
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

Swego czasu dowiedziałam się od limarii, że będzie miała w ofercie takie gotowe zestawy do robienia różnych kręcideł (na pewno była mowa o zestawach detergentowych). Szkoda, że jeszcze nie zdażyła się z tym wyrobić
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 15:36   #22
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

A ja pamiętam bardzo dobrze swoje pierwsze zakupy na mazidlach. Po pierwsze istny szal, na forum chwalono chyba każdy produkt, ze super dziala, ze to, że tamto, ale przeciez nie kupię od razu wszystkiego. Więc co może mi się przydać? Lista zrobiona, teraz szukamy skladników... heh.. za dużo.. tego brakuje a tamto na zamówienie, poszlo się za przeproszeniem walić pól listy, więc od nowa - forum i patrzymy: Xińska zrobila to, więc i ja spróbuję, ale czy mi wyjdzie, czy się uda i co najważniejsze, czy zadziala?
Pamiętam jak pierwszy raz robilam serum z wit E + C. Teraz robię je z zamkniętymi oczami, a wtedy ręce mi się trzesly!
Gdybym za pierwszym razem zobaczyla taki sklep na pewno bym skorzystala, potrzebowalam takiego ośmielenia się, czegoś co jest prostsze niż to cale wybieranie i kombinowanie co z czym i jak. Teraz wystarczają mi mazidla i po sklepiku poruszam sie już calkiem sprawnie, nie potrzeba mi gotowców.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 20:02   #23
Purple_tulips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 155
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

A ja poszlam na latwizne i sobie zamowilam wczoraj zestaw do zrobienia Toniku BHA Bedzie to moje pierwsze robione w domu cudo kosmetyczne (jestem laikiem w tej dziedzinie). Zamowienie poszlo bardzo szybko, dostalam maila z info ze przesylka dojdzie w przeciagu 48 h Zobaczymy co to bedzie.

Dziekuje za link
Purple_tulips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 16:28   #24
GosiaAnia
Raczkowanie
 
Avatar GosiaAnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

Dostałam dzisiaj paczke z biochemiaurody.com
Zamówiłam sobie olejek myjący do twarzy i tonik z BHA. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona: wszystko ładnie poopisywane, naklejki do wpisania daty wykonania, wszystkie potrzebne akcesoria, instrukcje, zasady działania i życzenia świąteczne Nie mam porównania, bo nie zamawiałam nic z mazideł, ale jestem zadowolona (oprócz tego, że stałam 40 minut na poczcie (OT)...)
Trochę się pobawiłam w laboratorium z chemii i gotowe
Oby jeszcze działało jak należy, to będzie cacy.
GosiaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 19:44   #25
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

dziewczyny a powiedzcie mi czy jest mozliwość dogadania się z którąś z was i odplatnego wykonania dla mnie jakiś mazideł za ładnym poproszeniem ??

bo ja jestem laikiem w tym wszystkim a i jakoś sama nie przepadam za osobistym robieniem takich rzeczy ( bo i zdolności brak) a chciałabym zobaczyć czy te mazidła rzeczywiście cos dają. MOgłybyście się pozbyć specyfików które wam zalegają a i ja na tym skorzystam

Wchodziłam na tą stronę sklepu z gotowymi już produktami ale tam rzeczywiście baardzo mały wybór.

czy któras jest może chętna pomoc??
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 21:07   #26
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

ale za długo to Ty sobie tych rzeczy gotowych nie poużywasz, jeżeli można je przechowywać np. tydzień, odejmij od tego ze 2 dni na przesyłkę...
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 22:06   #27
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

Nie nie, one nie są gotowe - tak jak w mazidłach sa to półprodukty do samodzielnego zmieszania, różnica jest taka, że dostaje się wszystkie składniki w już odmierzonych ilościach i z wszystkimi potrzebnymi naczynkami. Dokupić trzeba tylko spirytus do serum i toniku.
Dla początkujących świetna sprawa, jeśli ktoś jest bardziej zaawansowany, to webierze mazidła, bo taniej i duuuużo większy wybór.
Ja jestem wierną klientką (choć z krótkim stażem) obu sklepów.
W mazidła się jeszcze wczytuję i puchnie mi lista zakupów - głównie rzeczy w które trzeba na początku zainwestować typu miarki, zlewki, słoiczki...
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 22:29   #28
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

schaetzchen, justa pisała raczej do olki_222
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 06:50   #29
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

O matko, wtórny analfabetyzm
Będę czytać ze zrozumieniem. Będę czytać ze zrozumieniem. Będę czytać ze zrozumieniem. Będę czytać ze zrozumieniem. Będę czytać ze zrozumieniem. Będę...........
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 12:04   #30
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: "Mazidła" dla leniwych

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
ale za długo to Ty sobie tych rzeczy gotowych nie poużywasz, jeżeli można je przechowywać np. tydzień, odejmij od tego ze 2 dni na przesyłkę...
no tak tak, ale wlasnie przeczytałam na mzaidlach ze np taki tonik BHA 2% + 8% kwas mlekowy można zrobić na 3 mieś uzywając konserwanta.

czy ma on duży wpływ na cere??
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.