"Wałkowanie" kremów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-26, 22:48   #1
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967

"Wałkowanie" kremów


Chcialabym sie dowiedziec czemu po zastosowaniu kosmetykow Loreal-Perfectslim i ROC-Retinol Anti-Cellulit robia mi sie takie waleczki,bo nie wiem jak mam to inaczej nazwac??Cale cialo tam gdzie posmarowalam jednym z tych produktow luszczy mi sie i musze wskoczyc pod prysznic bo dostaje wariacji na sama mysl ze ktos pomysli ze to z brudu(szczegolnie latem(Chcialabym powiedziec ze po kapieli i peelingu od razu nakladam preparat,przez chwilke jest oki a za moment jak potre gdzies palcem,walkuje sie!!!Czemu???stosowalam Avonu Control Gel i nic takiego nie bylo.Czy ktos moglby mi powiedziec czemu mi sie to robi i co zrobic zeby tego nie bylo???Z gory dziekuje)))
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-26, 23:43   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pytanko-problem

Niektóre przeparaty na celulit nie wchłaniają się do końca i pozostawiają na skórze film, zwykle po to, żeby działały dłużej. Wygląda na to, że tak jest właśnie w Twoim przypadku.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-27, 13:16   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pytanko-problem

zresztą nie tylko na cellulit, niektóre balsamy i mleczka też
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-27, 22:20   #4
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
"Wałkowanie" kremów

Poruszalam juz ten temat ogolnie na forum,ale mimo wszystko nie pomoglo mi to.Moj problem dotyczy "walkowania"sie kosmetyku,mowie tu glownie o kosmetykach na cellulit takich firm,jak ROC czy Loreal.Uzywam ich na umyte i wypeelingowane cialo,a po jakims czasie,gdy przejade mocniej palcem po posmarowanym miejscu to mi sie "walkuje".Mam pytanie czemu i czy mozna tego jakos uniknac?z gory dziekuje za odpowiedz)Za wszystkie wczesniejsze tez Wam dziewczyny dziekuje))Pozdrawiam) Aha moze ktos tez ma taki problem jak ja i jakos sie z nim uporal??
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-28, 02:46   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pytanie do pani Beaty

Jednym z powodów wałkowania się preparatu, a wałkować się może i krem do twarzy i balsam itd. może być nakładanie zbyt dużej ilości kosmetyku, jeśli nie to jest przyczyną to przyczyna tkwi w samej formule preparatu i jego interakcji z twoja skora, a na to już nic nie poradzisz, jedynym wyjściem jest zmiana i dobranie produktu odpowiedniego dla twojej skory. W przypadku żelu L'Oreal miałam identyczne odczucia jak ty czyli po czasie żel wałkował się po potarciu skóry, z ulga go wykonczylam i juz na pewno do niego nie wroce.
Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-28, 14:15   #6
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Pytanie do pani Beaty

Bardzo dziekuje za pocieszenie,a czy moglabys mi powiedziec jakiego preparatu na cellulit uzywalas lub uzywasz,bo mam juz dosc wydawania sporej sumy pieniedzy na takie efekty)Ja bylam zadowolona z takiego zielonego zelu wyciskanego firmy Yves Rocher,byl super ale bardzo oziebial skore i malo wydajny,wiec poluje na niego wiosna jak jest w promocji,a niezadowolona bylam z pianki RoC bo tez sie walkowal,wiec efektow nie widzialamPozdrawiam i dziekuje)))
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-28, 20:41   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pytanie do pani Beaty

To jak twoja skóra przyjmie dany preparat zalezy juz od indywidualnych jej wlasciwosci, tak wiec nie ma gwarancji, ze preparaty ktorych ja uzywam beda takze tobie sluzyc. Obecnie uzywam produktów firmy Norel, zarowno kremy jak i zele i bardzo sobie je chwale.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-12-29, 21:45   #8
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pytanie do pani Beaty

Ja polecam kosmetyki do pielęgnacji ciała Maystar - żele są bardzo dobrej jakości i są skuteczne.Czy na Twoim ciele nie będą się "wałkować" tego niestety nie mogę przewidzieć.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-29, 21:53   #9
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Pytanie do pani Beaty

Dziekuje za rade))tylko mam pytanko gdzie ja moge te kosmetyki kupic??Czy sa do nabycia w aptece czy raczej w sklepie??Bo szczerze powiem,ze pierwszy raz slysze o nich i czy one nie zrujnuja mnie jakos???I czy one chlodza cialo bo tego zima nie lubie?Wyprobuje tez kosmetyki polecone mi przez Wizazanki firmy Norel, z tego co wiem nie sa drogie,wiec zaryzykuje Ale sprobowalabym tez tych polecanych przez PaniaAha a co Pani sadzi o kosmetykach w aplikatorze Galenica?Dziekuje i pozdrawiam))
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-29, 22:02   #10
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pytanie do pani Beaty

Kosmetyki Maystar kupisz tylko w gabinetach kosmetycznych , które pracują na tych kosmetykach. Żel p. cellulitowi kosztuje ok. 57zł, bywają promocje cena spada wówczas do 50zł. Maystar oferuje ciekawe zabiegi na ciało - można wypróbować w gabinecie kosmetycznym i kontynuować kurację w domu. Norel to firma godna zaufania - ja polecam.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-29, 22:09   #11
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Pytanie do pani Beaty

Jeszcze raz dziekuje [img]icons/icon7.gif[/img]bede polowac na te kosmetyki w Lodzi bo tu mieszkam a na razie wyprobuje firme Norel))Pozdrawiam))
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.