Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-29, 15:00   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy


witam [img]icons/icon7.gif[/img]
chcialam sie dowiedziec czy majac lat prawie 19 moge stosowac kremy przeciwzmarszczkowe - chodzi mi o kremy pod oczy. ciegle siedze przed komputerem i skora wokol moich oczu jest pociemniala a w zewnetrznych kacikach chyba mam zmarszczki troche zbyt duze jak na moj wiek , no albo mi sie wydaje, ale tak czy siak chyba lepiej zaczac w pore przeciwdzialac powstawaniu zmarszczek?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-29, 21:29   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: pytanie do pani Beaty

Sama odpowiedziałaś sobie na to pytanie. Jeśli stan skóry jest taki jak opisałaś to możesz sięgnąć po mocniej działające kosmetyki - sam np. żel ze świetlikiem nie za wiele pomoże. Poczytaj też artykuł Basi o kremach pod oczy oraz o tym czy skóra uzależnia się od kosmetyków, również w moim artykule o pielęgnacji oczu znajdziesz kilka informacji.Oczywiście nie przesadzaj i nie wybieraj tych najbardziej przeładowanych aktywnymi składnikami kremów. Polecam maseczkę pod oczy Charmine Rose lub z droższych kosmetyków krem pod oczy firmy Maystar lub jeszcze droższy żel pod oczy Superbe firmy Bioline. Wszystkie sprawdziłam - są skuteczne. Dostępne tylko w gabinetach kosmetycznych. Możesz przeprowadzić również kurację regenerującą w gabinecie kosmetycznym - kosmetyczka dobierze odpowiedni zabieg dla Ciebie.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-29, 23:41   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pytanie do pani Beaty

dziekuje [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 18:14   #4
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
Krem przeciwzmarszczkowy, ktory naprawde dziala

CZesc wszystkim Wizazankom,
moj problem jest nastepujacy pojawily mi sie pod oczami zmarszki mimiczne i nietylko, w zwiazku z tym czy macie jakies sprawdzone kremy pod oczy, ktore potrafia rozwiazac ten problem.
pozdrawiam Sylwia
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 08:18   #5
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Krem przeciwzmarszczkowy, ktory naprawde dziala

Up
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 11:51   #6
Aquila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 221
Re: Krem przeciwzmarszczkowy, ktory naprawde dziala

Maseczka przeciwzmarszczkowa AA pod oczy i na usta
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2264
Naprawdę działa! Kremu z tej serii nie próbowałam. Ale może warto.
Aquila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 16:34   #7
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Re: Krem przeciwzmarszczkowy, ktory naprawde dziala

wiesz co ja mam 27 lat i też trochę zmarszczek mimicznych ale z tego co wiem nie ma niczego oprócz botoxu w zastrzykach skutecznego na te zmarchy, ja używam kremów ala botox bielendy i malwy polleny nawet ciut pomogło.
sylwiamaria napisał(a):
> CZesc wszystkim Wizazankom,
> moj problem jest nastepujacy pojawily mi sie pod oczami zmarszki mimiczne i nietylko, w zwiazku z tym czy macie jakies sprawdzone kremy pod oczy, ktore potrafia rozwiazac ten problem.
> pozdrawiam Sylwia
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-27, 18:31   #8
Obinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 19
krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Mam następujący problem: zmarszczki pod oczami. Gdy się uśmiecham to widać też kurze łapki ale raczej słabo. Gorzej jest ze zmarszczkami pod oczami, które widać nawet jak się nie uśmiecham. Mam 26 lat ale dotychczas nie używałam przeciwzmarszczkowych kremów pod oczy, jedynie lekkie żele. Mój drugi problem to cienie pod oczami. Niestety jest to uroda odziedziczona po przodkach więc nie wiem czy można to zlikwidować. Czy możecie mi polecić jakieś kremy, które by zmniejszyły zmarszczki?
Obinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 10:15   #9
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Smile Skuteczny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Hej dziewczyny! Poradżcie mi jakis naprawde skuteczny krem pod oczy przeciwzmarszczkowy,ktory je choc troszke zlikwiduje,mimo młodego wieku 23 mam juz zmarszczki i bardzo mnie to martwi.Nie wyrzucic pieniazkow w bloto, dlatego prosze o porady. Dotychczas uzuwam zelu pod oczy Iwostin,ale on tylko nawilza.Slyszalam ze dobre sa kremy z retinolem czy wit.C,ale nie wiem konkretnie jakie.
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 23:57   #10
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Skuteczny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

podciągnę w górę
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 08:33   #11
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Skuteczny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Przeszukaj wyszukiwarke Forum pod katem witaminy c (serum), filtrow uv oraz propozycje KWC.
Mnie sluzy balsam Hauschki (lubie mocno natluscic te okolice), zwroc tez uwage, czy nie wysusza Cie korektor albo nie uczula filtr.
Zakladam, ze cos Ci sie obilo o uszy odnosnie filtracji ? Ochrona anty UV - zwlaszcza UVA "a" jak ageing - chroni przed zmarchami, zajrzyj do artykulu Basi o opalaniu - wiele wiadoamosci jest nadal aktualnych lub wpisz w wyszukiwarke "filtry", na KWC jest tez kilka propozycji filtrow pod oczy. Pamietaj tez , ze mozesz na teren "okolooczny" nalozyc ten sam filtr co do buzi a jesli szczypie - wiele zawiera alkohol albo migruje do oczu - ostatnio nabylam filtr Avene do stref wrazliwych i polecam go, o ile kolorek Ci podejdzie (bo moze jednoczesnie robic i za korektor).
Opis jest tutaj:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11308
Do Hauschki:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...rname=gielenia
Na KWC chwala tez:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2267
oraz Flos-Lek.

Ja bym stosowala ten zel jesli Ci sluzy i tyko przykryla go np. na noc czyms "grubszym", np czyms z ceramidami, czyms tlustszym (Hauschka? choc do najtanszych nie nalezy).
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-10, 21:46   #12
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Angry krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

Prosze poradzcie mi drogie wizazanki.Mam niecale 25 lata i zmarszczki kolo oczu, kurze lapki czy jak- zapewne od smiechu
Dotad sporadycznie uzywalam kremu pod oczy,ale ktos niedawno zwrocil uwage no moje zmarszczki i zaczelam sie zastanawiac czy w tym wieku moge uzywac jakiegos kremu wygladzajacego pod oczeta,czy to nie za wczesnie,jaki krem powinnam kupic,prosze o podanie konkretnego produktu,moze byc tez wysokopolkowy
Dziekuje
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 22:25   #13
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

Nie nie za wczesnieZmarszczkom trzeba zapobiegac -czyli im wczesniej tym lepiej-najlepiej przed ich powstaniemDobre sa kremy Weledy z Irysem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 00:52   #14
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Nie nie za wczesnieZmarszczkom trzeba zapobiegac -czyli im wczesniej tym lepiej-najlepiej przed ich powstaniemDobre sa kremy Weledy z Irysem
Zgadzam sie.A co do kremu z irysem,jest cudowny,moja skora dawno nie byla taka wypoczeta i swieza,pisze o tym nawilzajacym,stosuje go rowniez pod oczy.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 01:09   #15
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

wcale nie za wczesnie, ja uwazam, ze okolice oczu najlepiej nawilzac juz nawet przed 20 rokiem zycia (delikatne kremy i zele). w wieku 25 lat mozna juz siegnac po cos tresciwszego. z wyzszej polki polecam estee laudder Advanced Night Recovery Complex (sprawdz KWC, najlepiej postaraj sie o probke, bo opinie sa bardzo mieszane) i clinique antigravity. z tanszych slyszalam, ze Flos Lek jest niezly, ale sama dopiero mam zamiar wyprobowac w najblizszej przyszlosci.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 14:05   #16
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
z wyzszej polki polecam estee laudder Advanced Night Recovery Complex (sprawdz KWC, najlepiej postaraj sie o probke, bo opinie sa bardzo mieszane) i clinique antigravity. z tanszych slyszalam, ze Flos Lek jest niezly, ale sama dopiero mam zamiar wyprobowac w najblizszej przyszlosci.
Pani w Sephorze powiedziala ,ze antigravitiy bedzie dla mnie za mocny hm a bylam gotowa go kupic
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 15:22   #17
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

hej
ja mam 24 i uzywam od 3 miesięcy Avene Ystheal + pod oczy, jestem zachwycona, efekty zauwazył nawet mój mąż
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 15:38   #18
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Cool Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

ależ nie!! nie za wcześnie!
jestem w twoim wieku i juz od dwóch lat używam kremu pod oczy...

Mimo to niestety nie zauważyłam żeby jakiś krem powstrzymał wystąpienie zmarszczek.
Jakiś rok temu zauważyłam, że zaczyna mi sie wydłużać taka jedna mimiczna pod oczyma. Więc z zapałem rzuciłam sie na krem wczesniej wyszukany na kwc flos leku z fitochormonami i wit.C.
Jest on napewno fajny i odżywczy, ale moje zmarszczki się wcale nie zmniejszyły i są większe.
Używałam też loreala na zmarszczki mimiczne, żelu erisa, wszelkich kremów pod oczy avonu i ives rocher.
Doszłam do wniosku, że nie da sie uniknąć zmarszczek i prędzej czy później sie pojawią. Tak nawiasem mówiąc wydaje mi sie, że moja pozycja w czasie spania (tzn. na brzuchu z przylepioną twarzą do poduszki) też im zdecydowanie nie pomaga.

wiec wniosek jeden...kremu używac warto napewno, ale cudów sie spodziewać też nie można...


ps. jeśli któraś z was zna skuteczny krem, za cene przystepna dla przeciętnego śmiertelnika - to piszcie....koniecznie
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 18:16   #19
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

Cytat:
Napisane przez marsi11
Pani w Sephorze powiedziala ,ze antigravitiy bedzie dla mnie za mocny hm a bylam gotowa go kupic
panie z sephory nie sa dla mnie autorytetem w jakim sensie "za mocny" ?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-11, 18:58   #20
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

Nigdy nie jest tak naprawdę za szybko, bo kremy tego typu działają głównie zapobiegawczo ja pierwsze Anti Gravity kupiłam właśnie w okolicy 25 urodzin W celu dobrego zregenerowania skóry to właśnie najlepsze byłyby wspomniany już Ystheal pod oczy, albo coś z wit. C (ja lubię Active C La Roche Posay).

I pamiętaj, żeby chronić delikatne okolice oczu kremem z wysokim filtrem, bo tak naprawdę to jedyny w pełni sprawdzony środek opóźniający starzenie.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 19:04   #21
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

Nie przejmuj się nie jesteś sama, ja także mam niecałe 25 lat a moja skóra pod oczami od około roku jest zmasakrowana . Tylko, że to nie są zmarszki mimiczne tylko cała skóra pod oczmi jest posiatkowana , zapewne także przyczyną jest bardzo cienka skóra którą niestety posiadam na całej twarzy a w szczególności pod oczami.

A teraz do rzeczy: używałam już kremów z Flosleku, Dermedic, L'oreal Vichy itp. i niestety są to kremy tylko natłuszczająco-nawilżające lub nawilżające i nie zlikwidują zmarszczek. Niedługo jak skończy mi sie Floslek kupię sobie z Avene krem z retinalem i mam nadzieję, że mi wreszcie pomoże

Pozdr
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 21:07   #22
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

Cytat:
Napisane przez Madlaine
hej
ja mam 24 i uzywam od 3 miesięcy Avene Ystheal + pod oczy, jestem zachwycona, efekty zauwazył nawet mój mąż
to znaczy,ze wygladza ten krem zmarszczki mimiczne?Sa one splycone,czy zupelnie nie widoczne,po jakim czasie widac pierwsze rezultaty?

buu ja myslalam,ze problem zmarszczek tak szybko mnie nie dotknie,ze kremy przeciwzmarszczkowe zaczne uzywac kolo 40,moja mama ma 45 lat i zmarszczek wlasciwie zero-bo to dziedziczne,jak widac nie poszlam po jej linii
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 21:23   #23
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

efekty widze dopiero teraz, za krem zapłaciłam 62 zł - 15 ml, stosuję od 3 miesięcy i nadal jeszcze cos jest w buteleczce.
Oprócz tego stosuję na dzień typowe nawilżacze + krem z filtrem i unikam jak moge mrużenia oczu, w dni słoneczne zawsze nosze okulary.
Skórę pod oczami mam bardzo cieniutką, dzieki stosowaniu od 3 miesięcy tego samego schematu widze, że jest znacznie lepiej. zmarszki się wygładzają, niektóre drobniutkie całkiem już zniknęły, a te które zostały mam nadzieję, że znikną po drugim opakowaniu kremu.

Wczesniej uzywałam tylko nawilżających kremów lub żeli, potem przerzuciłam się raptownie na antyzmarchy z CLinique - ale one sa w kremie, a mi lepiej pasowała emulsja lub żelowe preparaty z Avene jestem po raz pierwszy zadowolona. przy okazji rozjasniły mi sie też cienie i skóra jakby zgęstniała
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 21:57   #24
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

To ja chyba jestem calkowitym odmiencem, bo pierwszy krem pod oczy (taki zielony Garnier, zel w polprzezroczystej tubce, moze ktos jeszcze pamieta ) kupilam sobie w okolicach 18 urodzin! Potem mialam All About Eyes Clinique i wiele wiele innych az calkiem dobry efekt osiagnelam zwyklym maselkiem shea. Teraz skora traktowana serum na bazie Juvitu (a wlasciwie czystym Juvitem z dodatkiem wit E) radzi sobie dobrze sama, ale baaaardzo na te czesc twarzy uwazam, bo (na szczescie!) duzo sie smieje. Na dzien oczywiscie grubasnie filtr spf 50+. Od przyszlej jesieni, zamierzam zaczac stosowac retinaldehyd - lepeij zapobiegac niz leczyc
Nie sadze aby krem koniecznie dopasowywac do wieku, raczej do stanu skory - moze jakies badanie jej nawilzenia i natluszczenia pomogloby Ci stwierdzic jaki jest faktyczny stan, kiedys robilo cos takiego Vichy i Olay, moze warto sie zapisac.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 22:13   #25
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

dziewczynki jestescie kochne,zaczne poszukiwania ale najpierw musze potestowac
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 11:28   #26
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
panie z sephory nie sa dla mnie autorytetem w jakim sensie "za mocny" ?
Panie w Sephorze,Douglasie i jeszcze w kazdej innej perfumerii uwazam,ze tak naprawde o wielu kosmetykach nie maja pojecia.Przeczytaja na opakowaniu,ze kosmetyk jest taki i taki,na to i na to i taki tez doradza.Wiele kosmetykow kupionych przeze mnie czy moja mame,doradzonych,tak naprawde nie dzialaja i wcale nie sa rewelacyjne.A jak wiadomo,nie kosztuja pare zlotych.Od jakiegos czasu juz nie wierze w te cudowne skladniki,skupiam sie teraz na naturalnych skladnikach,nawilzaniu i ochronie.Ale mozna tam jeszcze kupic wiele kosmetykow wartych uwagi,ale decyzja nalezy do mnie i przed zakupem szukam jak najwiecej informacji glownie w internecie,w recenzjach na temat danego kosmetyku a potem ide i kupuje nie radzac sie milej (nie zawsze) pani.Ze swojej strony polecam LRP Active C,Weleda (apteczne),Nivea maseczka przeciwzmarszczkowa pod oczy.Z kosmetykow selektywnych jak dotad nie udalo mi sie znalesc czegos,z czego bym byla naprawde bardzo zadowolona.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 13:34   #27
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

Sylwiasta, mogę spytać jak dodajesz wit. E do Juvitu?
Po prostu z kapsułek, taką zwykłą do łykania...?
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 14:51   #28
Doroti
Raczkowanie
 
Avatar Doroti
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
GG do Doroti
Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

Ja również polecam wit C w kropelkach +wit E (na noc), na dzień serum z witC wg przepisu Basi no i obowiązkowo kołderka z filtra (Avene). U mnie taka pielęgnacja daje bardzo dobre rezultaty, wygładzenie i zauważalne rozjaśnienie cieni, które od dziecka są moją zmorą
__________________
Supergirls just fly...
Doroti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 15:37   #29
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

no wlasnie o to chodzi ze nie mam wcale cieni pod oczami,nie mam tez rano zapuchnietych ani workow tylko te glupie zmarszczki,czy w takim razie juvit bedzie dla mnie dobry?
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 16:15   #30
Doroti
Raczkowanie
 
Avatar Doroti
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
GG do Doroti
Dot.: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy-nie za wczesnie?

Hmm, na pewno nie zaszkodzi, a wit C ładnie pobudza skórę do działania Na zmarszczki można retinoidów spróbować, Madlaine pisała wyżej o Ystealu, może dziewczyny się jeszcze wypowiedzą w tej kwestii. No i oczywiście trzeba wziąść pod uwagę fakt że istniejących zmarszczek już raczej żaden krem całkowicie nie zlikwiduje
__________________
Supergirls just fly...
Doroti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.