Air Wear / Translucide ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-29, 18:13   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Air Wear / Translucide ???


Mam dosyć wrażliwa,sucha cere i szukam jakiegos lekkiego nawilzajacego, pokladu,lekko kryjacego i nie tworzacego 'maski'.Zastanawiam sie nad Air Wear i Translucide L'Oreal .Cenie sobie ta firme chociaz myslalm tez o Hyper Smooth Max Factora .Help !!!Kiedys mialam Ivisible Perfection L'Oreal i bardzo mi odpowiadal niestey chyba juz go firma nie produkuje .
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-29, 18:44   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Air Wear / Translucide ???

Translucide jest naprawde leciutki i delikatnie rozświetlający. Ma przyjemny cytrynkowy zapach.To bardzo miły kosmetyk pod warunkiem ,że nie jesteś uczulona na wit.C i nie masz zbyt wiele do ukrycia.
Air wear? Na pewno cięższy od translucide taki...podkładowy ale całkiem przyzwoicie kryje niedoskonałości skóry.
Ja używam hyper smooth i uważam ,że jest świetny, ale mam cere normalną i czasami muszę wyglądać nieskazitelnie i matowo czyli się zapacykować [img]icons/icon12.gif[/img]
Nabardziej zbliżony do invisible p...( też go kiedyś miałam i był fajny) jest hypersmooth. Mimo to polecam Ci translucide ze względu na jego subtelność.
Jeśli możesz poproś w drogerii aby odlali Ci do małego pojemniczka trochę podkładu z testera byś mogła kilka razy spróbować zanim się zdecydujesz na któryś z nich.Albo pomaluj się w sklepie (brrr...co ja Ci radzę!)-najlepiej podkład przetestować na sobie bo nigdy nie wiadomo jek będziesz się z nim czuła po kilku godzinach.
pozdrawiam
NOa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 20:53   #3
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
TRANSLUCIDE CZY AIR WEAR a może...

...coś innego??
zachciało mi się jakiejś odmiany na lato. Zawsze używałam max factora - beautiful skin, ale przestali produkowac [img]icons/icon9.gif[/img] teraz mam hypersmooth ale jednak jest jakiś inny :[ Potrzebuję czegoś co wyglada naturalnie, może trochę rozświetla, nie uczula!! , nie tworzy efektu maski, jest dość trwałe [ale "lekkie"], wyrównuje koloryt cery i dość dobrze kryje np po nałożeniu drugiej warstwy na "nieciekawe" okolice- u mnie to nos z przydatkami [img]icons/icon7.gif[/img]
Strefa T trochę mi się przetłuszcza, jednak ogólnie mam wrażliwą, "bokami" dość przesuszoną cerę, więc chyba nie może być zbyt matujący, bo będzie podkreślał czasem pojawiające się "łuszczenia" i inne taki.. blee.
WIZAŻANKI - HELP [img]icons/icon7.gif[/img]
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 21:12   #4
ninka
Raczkowanie
 
Avatar ninka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 328
GG do ninka
Re: TRANSLUCIDE CZY AIR WEAR a może...

Jeśli masz skórę mieszaną, a strefa T zdecydowanie się przetłuszcza-polecam inteligentny podkład do skóry mieszanej Ideal Balance, Air wear może okazać się za cięzki , a translucide rozświetli ale nie ma własciwości kryjacych. pozdrawiam
ninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 21:41   #5
julita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 180
GG do julita
Re: TRANSLUCIDE CZY AIR WEAR a może...

nie zgadzam się z Tobą Ninko [img]icons/icon7.gif[/img] air wear nie jest cięzkim podkładem,a na pewno nie jest cięższy od Ideal Balance!!
Merigold przeczytaj prosze recenzje air weara w KW to powinno Ci pomóc w decyzji.Dla mnie Transcluside jest zdecydowanie za tłusty(szybko spływa z twarzy)i prawie nic nie kryje.AIR WEar jest the best!!
julita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 21:45   #6
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: TRANSLUCIDE CZY AIR WEAR a może...

hmm, no troszke sie zdziwilam- ta cięzkośc kłóciłaby sie juz z sama nazwa ... [img]icons/icon7.gif[/img]
czytałam opinie, i już trochę zgłupiałam...
a jak się ma np air wear do hypersmooth'a?
teraz są jakieś nowe podkłady isa dory - tez się zastanawiam...
osiołkowi w żłoby dano... [img]icons/icon7.gif[/img]
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-11, 08:21   #7
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: TRANSLUCIDE CZY AIR WEAR a może...

Ja też uwazam, że Air Wear nie jest absolutnie ciężkim podkładem. Ma ładne kolorki, można nim ładnie ukryć drobne niedoskonałości skóry. Niestety nie jest zbyt trwały i po 3, 4 godzinach ściera się zwłaszcza mocno, ze strefy T.

Tego Isa Dory nie używałam i nie mam porównania.

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-11, 10:26   #8
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: TRANSLUCIDE

Używałam tylko tego, więc wypowiem sie tylko o nim. Jeśli ta zmiana ma być tylko na lato, to mogę ci go polecić. Jest lekki i nie kryjący. Ładnie matuje, choć właściwie moją suchą buzię to wszystko matuje [img]icons/icon28.gif[/img] Ja go używałam nie tylko latem, gdyż nie potrzebuję dużego krycia nawet zimą. Jeśli więc nie masz dużych problemów skórnych to jest to produkt dla ciebie. [img]icons/icon7.gif[/img]
PS. Przestałam używać, bo teraz muszę mieć dużo dużych filtrów. Kupiłam więc taki co ma SPF.
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-11, 10:32   #9
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: TRANSLUCIDE

dziękuję za wszelkie odpowiedzi! :cmok
hmm... to chyba niestety translucide nie jest dla mnie - mam jednak coś do ukrycia [img]icons/icon7.gif[/img]
a co do air wair to nie bardzo wiem czy i czym rózni sie od hypersmooth'a, więc nie wiem czy jest sens "dublować" podkłady, rozmyślam jeszcze nad nowym colorstay ...
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-11, 10:34   #10
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
off topic

auuu, nie umiem wstawiać emotionków ;(
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-11, 10:48   #11
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: off topic

a zjedź w duł strony na którym kolwiek wątku??? [img]icons/icon28.gif[/img]
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-11, 10:49   #12
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: off topic

a zjedź w dół strony na którym kolwiek z wątków! [img]icons/icon28.gif[/img]
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-11, 10:50   #13
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: off topic

sorry, za bardzo się śpieszyłam, dlatego to powtórzenie
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.