Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-16, 22:14   #1
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886

Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!


Zacznę od tego że włosy mam do kolan. Tak, tak to nie żart. Zawsze zaplatam je w warkocz. Codziennie... Powiedzmy, że do końca podstawówki mój warkocz był taki gruby jak ręka. Po liceum był no w miarę gruby a włosy miałam za pośladki. Natomiast w ciągu tych dwu i pół roku strasznie mój warkoczyk ścieniał. Normalnie masakra.
Ja nigdy nie miałam krótkich włosów a tak w głębi serca chcę jakiejś odmiany.
Proszę o jakąś radę. Co Wy myślicie o tym?
To nie jest tak od bo naprawdę mieć "takie coś" wiszące na plecach przez 8 lat to trudno się z nim rozstać. Jakaś dla mnie osobiście ważna część ciała.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 22:24   #2
abralm
Zakorzenienie
 
Avatar abralm
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 098
GG do abralm
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

kurcze ja marzę o tak długich włoskach

ale skoro tak ci się zniszczyły to moze warto najpierw napastować je jakimiś dobrymi kosmetykam a w ostatecznosci sćiąć
__________________


abralm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 23:41   #3
*beatriz*
Raczkowanie
 
Avatar *beatriz*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: królewskie miasto :*
Wiadomości: 471
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Zdecydowanie zetnij. To oczywiście subiektywne zdanie, ale wszystkie dziewczyny,które widziałam z takimi włosami...no cóż, bardz zniszczone owe włosy miały. Zrobisz furorę jak zetniesz! I nie rób drastycznej zmiany- np. zacznij od delikatnej cieniowanej fryzurki np za ramiona
__________________
jesteście moim natchnieniem i wsparciem...a ja jestem cholernym leniem..
*beatriz* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 00:00   #4
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Obetnij,po co Ci wlosy do kolan?Chcesz pobic jakis rekord???
Moze obetnij na takie do pasa,zebys mogla chodzic w rozpuszczonych,pocieniuj ,postopniuj troszke.Bedziesz miala wiecej mozliwosci,a nie tylko warkocz.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 06:54   #5
28kasia
Przyczajenie
 
Avatar 28kasia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 12
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Ja także bym ścieła,wiem,że żal bo tyle lat się je nosi na głowie ale myślę,ze sama będziesz się czuła świetnie w nowej fryzurze i jeśli ja miała bym ściąć takie długie włosy to ścieła bym je do pasa i pocieniowała....
28kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 07:26   #6
sikorkatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 53
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Ja też uważam że powinnaś trochę ściąć, a masz może jakieś zdjęcie?
POZDRAWIAM
sikorkatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 07:51   #7
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Zdecydowanie ścinaj Tak długie włosy pewnie są również zniszczone? I szczerze mówiąc według mnie taka długość nie jest ani za piękna ani za łatwa w pielęgnacji. Jeśli nie chcesz drastycznych zmian to może zetnij do połowy pleców? btw. gratuluje takiej wytrwałości w zapuszczaniu
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 07:52   #8
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Badzia moim skromnym zdaniem powinnaś ściąć włosy. Nie polecam drastycznego ścięcia, może na początek podetnij włosy do pasa, na równo lub półokrągło, jeżeli praktycznie całe życie miałaś długie włosy to takie ścięcie będzie niemałym wyzwaniem. Dopiero wtedy, jeśli uznasz, że wolisz krótkie włosy, spróbuj z cieniowaniem.
Dziewczyny mają rację, tak długie włosy bardzo rzadko bywają ładne, jeśli nie są regularnie podcinane i odżywiane. Pewnie dlatego też straciły na objętości.
Przede wszystkim jednak powinnaś odżywiać włosy, ponieważ zrobiły się kruche, łamliwe, cienkie. Gdybyś umieściła fotkę mogłybyśmy lepiej doradzić co do kształtu fryzury, teraz nie wiemy, jak wyglądasz, jaki masz kształt twarzy, itd.
Pozdrawiam
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 08:10   #9
agooolenka
Raczkowanie
 
Avatar agooolenka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 393
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

prosimy o zdjęcie )
__________________
Teraz już wiem, czym jest miłość.
Wiem, czym jest spokój duszy


agooolenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 08:13   #10
Katazyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 144
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Dziwie się że tego dawno nie zrobiłaś ja chodowałam włosy a dokładniej moji rodzice mi chodowali i miałam je za tyłek . Meczyłam się strasznie bo miałam ich dużo.Włosy miałam zadbane nie farbowałam jedynie plotłam warkocz bo tylko tak mogłam je związać w rospuszczonych nie chodziłam . Któregos pieknego dnia poszłam do fryzjera i ściełam do łopatek i pocieniowałam od razu moja głowa stała sie lżejsza.Tata sie do mnie nie odzywał babcia też ale im po paru dniach mineło w szkole za to wszystkim sie podobało. I do tej pory nie żałuje tej decyzji.Zetnij tak jak pisały dziewczyny do pasa
Katazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 09:58   #11
nena-mycha
Zadomowienie
 
Avatar nena-mycha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 062
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Obetnij,po co Ci wlosy do kolan?Chcesz pobic jakis rekord???
Moze obetnij na takie do pasa,zebys mogla chodzic w rozpuszczonych,pocieniuj ,postopniuj troszke.Bedziesz miala wiecej mozliwosci,a nie tylko warkocz.
zgadzam sie
pozatym włosy po ścięciu stają sie mocniejsze i odżywją także napewno to wyjdzie im na dobre
__________________
Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD
nena-mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 10:39   #12
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

ja radze Ci ściąć, ale nie drastycznie, np. do pasa żeby były. jeśli masz ich dużo to delikatnie pocieniować. Wiem, ze zmiany są ważne dla kobiety, bo sama miałam kiedyś długie włosy i ścięłam. Byłam zadowolona przez jakiś czas ale później znowu zamarzyły mi sie długie. I co? nie mogę zapuścić to tak długo trwa :P jesli zetniesz włoski na krótko będziesz musiała je układac i z tym też sie musisz liczyć. Ja radze obciąć - bo są zdecydowanie za dlugie - ale nie tak drastycznie. Długie włosy dodaja uroku
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:09   #13
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Witam.

Wielkie dzięki za opinie. Tylko teraz kwestia fryzury...
I wklejam zdjęcie. Włosy zostały tu zaktręcone do koleżanki na ślub.

Ale tak naprawdę utrzymanie takich włosów nie jest trudne. Wiadomo, zawsze odżywka żeby dało się je rozczesać.I tyle...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1209A.JPG (74,6 KB, 481 załadowań)
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:36   #14
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

wydaje mie sie ze zetnij ale nie na krotku tylko poza lopatki... a jak zniszone to nie zaluj i tak odrosna a wlosy beda wygladaly bardziej zdrowiej niz zniszczone:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 21:51   #15
tusiaczek6
Zadomowienie
 
Avatar tusiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 103
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Moim zdaniem zetnij !!!!!! ja obcielam pod wplywem chwili pol metra wlosow i wcale tego niezaluje teraz to konfort zobaczysz sama niema juz tych glupich problemow bo cie ktos pociagnie bo trzeba je spiac zeby jakos wygladaly czy dbac o nie tak zeby sie nie pokudlaly,owszem z krotkimi wlosami jest podobnie tez musisz o nie dbac ale nie jest to takie trudne jak przy dlugich wlosach Zycze powodzenia
tusiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 07:46   #16
kisia88
Raczkowanie
 
Avatar kisia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 355
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

badzia987 moim zdaniem powinnaś obciąć je conajwyżej do połowy pleców.... watpie, że są zniszczone na caaaałej długości... więc nie obcinaj ich za wiele.... długe włosy to ozdoba na którą większość z Nas nie może sobie pozwolić.... jesteś tą szczęściarą... dlatego, zetnij suche i zniszczone końce, leć do apetki po waxa i jakieś witaminki a po paru miesiącach będziesz cieszyć się pięknymi i zdrowymi włoskami Pozdrawiam
kisia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 11:46   #17
**AMOR**
Przyczajenie
 
Avatar **AMOR**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 22
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

badzia987 masz piękne włosy! Ja również zachęcam tylko do małego podcięcia. Ja proponowałabym długość do pośladków, albo za pośladki, w ten sposób zachowasz pokazyjną długość, tak długie włosy są na prawdę ozdobą, a tą część najbardziej zniszczoną włosów czyli tą najstraszą część -zetniesz. Reszta włosów choć pewnienie jest troche poniszczona- nie wyglada pewnie az tak zle, zeby je scinac... Zapuszcanie do takiej długości zbyt długo by trwało... Zetnij tylko to co najbardziej zniszczone, reszte zostaw, pielęgnuj. A po Wax`ie rzeczywiście włosy nie wyglądają na zniszczone, błyszczą się i są głatkie. Wiem, bo ma zły gatunek włosów a po tej odżywce, aż się zdumiłam jak ładnie wyglądały.

Pozdrawiam serdecznie!
__________________
Jezus Chrystus: Ukażę Moją Miłość i pokażę wszystkim, że miłości większej niż Moja nie spotkacie


Prorockie Orędzia Pokoju i Miłości
(1986-2003r.)
**AMOR** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 12:53   #18
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

tez kiedys mialam dosc dlugie wlosy - prawie do pasa, i obciełam sie na krotko to był dla mnie wielki szok ^^ na poczaku troche dziwnie się czulam, ale potem juz przyzwyczaiłam sie podobalam sie i sobie i innym, taka fryzurke mialam przez około rok, a teraz znowu chce sobie zapuscić, ale chce juz takich dlugich jak wczesniej. zrobilam to właśnie z wielkiej ochoty zmian, poskutkowało, poczułam się zupełnie inaczej plusem obciecia wlosow jest na pewno wygoda ale ja bym ci jednak radzila nie obcinać całkiem tych wlosow, tak jak mówiły podetnij końcówki, np. do pasa i zacznij bardziej o nie dbać, zainwestuj w jakaś odżywkę itp. długie włosy są naprawdę wielką zaletą dla dziewczyn, nie raz podziwiałam i zachwycałam się takimi pieknymi błyszcacymi ahh... ^^ a zresztą chłopakom podobno zazwyczaj podobają się długie włosy
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 13:16   #19
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Rowniez bym ścieła... Jakos ładnie je wycieniować, do pasa
włosy do kolan to lekka przesada, no i nie wygladają najzdrowiej.
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 13:46   #20
**KaNiA**
Raczkowanie
 
Avatar **KaNiA**
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 301
GG do **KaNiA**
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

majac tak dlugie wlosy mozesz miec tak naprawde kazda fryzure . ja tez radze Ci sciac, ale zanim to zrobisz zoastanow sie nad nowa fryzura i jej dlugoscia zeby nie zalowac . i pozwol sobie na odrobine szalenstwa i idz do najlepszego fryzjera w Twoim miescie ;*
**KaNiA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 14:58   #21
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Cytat:
Napisane przez **KaNiA** Pokaż wiadomość
majac tak dlugie wlosy mozesz miec tak naprawde kazda fryzure . ja tez radze Ci sciac, ale zanim to zrobisz zoastanow sie nad nowa fryzura i jej dlugoscia zeby nie zalowac . i pozwol sobie na odrobine szalenstwa i idz do najlepszego fryzjera w Twoim miescie ;*

No nie każdą . Znajoma też miała włosy do tyłka i żaden fryzjer nie chciał się podjąć żeby coś jej na głowie wykombinować. U mnie też był problem ale mój mamutek kiedyś był fryzjerem i zrobił mi takie coś fajne na głowie że wszystkim szczęka opadła. Już nie wspomnę ile żelastwa miałam na głowie
Natomiat na wcześniej wklejonym zdjęciu loki utrzymały się jakieś 3-4 godziny pomimo wylania na nie hektolitrów lakieru . Po prostu rozprostowały się pod wpływem ciężaru. A już nie chcę w ogóle mówić że rozczesanie takiego baranka spowodowało nie tylko przypływ frustracji ale kolejny spadek objętości .

Ale mam jeszcze jedno: większość z was mówi aby ściąć włosy ale powiem wam jedną sprawę że mnie denerwują włosy na twarzy. i bym chyba szału dostała gdy za każdym razem gdybym się schyliła to one razem ze mną.
Właśnie miałam wizję jak wpadają do talerza zupy
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 16:42   #22
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Ja bym ścieła ale tylko do pasa - nie krócej! Takie skrócenie powinno im posłużyć, oprócz tego jakieś nawilżanie i tak będzie najlepiej
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 10:28   #23
**AMOR**
Przyczajenie
 
Avatar **AMOR**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 22
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
że mnie denerwują włosy na twarzy. i bym chyba szału dostała gdy za każdym razem gdybym się schyliła to one razem ze mną. Właśnie miałam wizję jak wpadają do talerza zupy
ale mnie rozbawiłaś.
__________________
Jezus Chrystus: Ukażę Moją Miłość i pokażę wszystkim, że miłości większej niż Moja nie spotkacie


Prorockie Orędzia Pokoju i Miłości
(1986-2003r.)
**AMOR** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 11:00   #24
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Zdecydowanie zetnij! Po co Ci takie dlugie wlosy? Moim zdaniem wcale nie sa one atrakcyjne i po co sie z nimi emczyc. Mozesz je np sciac po lopatki ejzeli checsz zeby wciaz byly dlugie i pocieniowac mocno Usper zmiana. Był wątek z wycieniowanymi fryzurami wiec mzoesz sobie poogladac. Zdecydowanie radze sciecie
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 11:06   #25
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

I pare przykaldow, bo do opadania wlosow na twarz mozna sie rpzyzwyczaic a bedziesz napewno wygladac lepiej i zobaczysz mnostwo plusow takich wlosow, a poandto napewno im to posluzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (52,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (8,3 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (36,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (17,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (37,1 KB, 40 załadowań)
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 11:15   #26
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

sory ale wlosy do kolona wygladaja okropnie. Taki koc. Ladnie toto wygladalo na dziewicach w sredniowieczu. Wlosy dlugie tak (sama takie mam) ale tylko do polowy plecow ladnie wycieniowane
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 11:23   #27
aniolekbraz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Coventry / United Kingdom
Wiadomości: 34
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Ja na Twoim miejscu, zdecydowanie bym ścięła włosy. Po pierwsze są zniszczone, po drugie po co takie długie? Aby mieć najdłuższe ze znajomych czy jak? Z pewnością i układanie zajmuje dużo czasu. A fryzury? Sama pisałaś jak ciężko z tym wszystkim. Chcesz mieć krótką fryzurę, to zetnij sobie krótko. Tylko idz do dobrego fryzjera. Napewno będziesz zadowolona z efektu. Jeśli jednak boisz się mimo wszystko tak drastycznej zmiany, to zetnij góra do ramion. Będziesz z pewnością super w nich wyglądać. A uczesanie? Zawsze możesz tez opaskę założyć lub spinek użyć. Tak więc bez obaw krótko ścinaj.
aniolekbraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 16:00   #28
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Jestem za scieciem do pasa i wycieniowaniem. Ja bym obciela do polowy plecow na Twoim miejscu, ale zeby zbyt wielkiego szoku nie bylo dla Ciebie, to moze obetnij do pasa i mocno wycieniuj od lopatek w dol. Zobaczysz, jak Ci te wlosy odzyja...
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 16:06   #29
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

łoł
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 16:06   #30
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

no ja bym też ścięła na Twoim miejscu Ale nie przesadnie... Może do połowy pleców )
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.