odżywczy krem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-08, 22:41   #1
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka

odżywczy krem


Basiu, znów mam dylemat dotyczący wyboru między dwoma kremami [img]icons/icon9.gif[/img] Który z nich wybrałabyś - jeżeli chciałabyś żeby twoja skóra była rano rozjaśniona, wypoczęta i odżywiona - Multi Active Nuit czy Idealist? Zależy mi na bogatym w substancje odżywcze kremie, który jest naprawdę warty swojej ceny. Słyszałam dużo dobrego o kremie Clarinsa i rózne opinie o Idealiście, teraz czekam na Twoją...[img]icons/icon7.gif[/img]
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 16:02   #2
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: do Basi

Na temat Idealista i jego zawartości, działania w dziale Biochemia urody znajdziesz dwa dokładne teksty, łatwe do znalezienia, gdyż słowo Idealist występuje w ich tytule.
Nie znam składu kremu Clarinsa.
Natomiast wg mnie nie da się porównywać tych dwóch preparatów, gdyż są one zupełnei różne od siebie i należą do różnych kategorii. Wszystko więc zależy od oczekiwań i od tego czego się szuka. Idealist to typ lekkiego serum, które jak możesz poczytać w tekstach, przy cerze przetłuszczającej się można traktować na noc jako jedyny preparat pielęgnujący, przy cerze suchej trzeba na niego nałożyć dodatkowy krem. Zaś na dzień można go nakładać pod krem lub makijaż.
Zaś krem Clarinsa zgodnie z opisem producenta to gęstszy krem nawilżająy odpowiedni dla cery suchej lub przesuszonych miejsc na twarzy oraz szyi i dekoltu, który można stosować samodzielnie.
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 16:03   #3
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: do Basi

A jeśli chodzo o cenę to dla mnie jest ona wątpliwa i raczej zawyżona.
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 16:21   #4
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: do Basi

Dziękuję Basiu [img]icons/icon7.gif[/img] Zdecyduję się chyba na krem Clarinsa, bo podejrzewam, że Idealist nie da lepszych efektów niż Total Turnaround, który stosowałam. Jednak w dalszym ciągu się zastanawiam... Czy pisząc o zawyzonej cenie miałaś na myśli tylko krem Clarinsa czy jeden i drugi?
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 16:28   #5
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: do Basi

Oba
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 16:30   #6
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: do Basi

Jesli zdecydujesz się na krem Clarinsa, który występuje w dwóch wersjach, lżejszej i oraz dla cery suchej to byłabym wdzięczna za skład!
Opinei na temat tego kremu czytałam dobre, więc może ciebie także nie rozczaruje.
A jeśli chodzi o TT i Idealist to efekty rzeczywiście są podobne, ja bym Idealist bardziej porównała do serum Clinique, które już stosowałaś.
Pozdrawiam
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 16:42   #7
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: do Basi

Basiu, dziękuję za pomoc! Jeżeli zdecyduję sie na krem Clarinsa, to kupię go za ok. 1,5 tygodnia (na tyle mniej więcej dni starczy mi TT, który teraz "wykańczam") i na pewno wyślę Ci skład. Serdecznie pozdrawiam
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.