Zanieczyszczona cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-09, 18:04   #1
dipsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 20

Zanieczyszczona cera


Bardzo prosze o pomoc.Mam cere mieszaną ,rozszeżone pory zaskurniki,naczynka ,moja cera jest szara i chropowata mam 26 lat a cera wygląda na 36 ,prosze o pomoc jakich kosmetyków mam używać na kosmetyczke niemoge sobie w tej chwili pozwolić.jestem załamana pomocy.
z góry ślicznie dziękuje
dipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 19:02   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pani Basiu prosze o pomoc

Jeśli nie możesz wybrać się do kosmetyczki to musisz urządzić sobie gabinet kosmetyczny w domu. Trudno jest polecić konkretne kosmetyki gdyż nie znam Twojej cery.Nie napisałaś czy palisz papierosy. Na początek potrzebny Ci będzie dobry peeling (ale nie ziarnisty, najlepiej gommage lub enzymatyczny), potrzebna będzie też maseczka z glinki (dla mieszanej naczynkowej ,zszarzałej cery dobra będzie glinka czerwona), jesli cera jest zmęczona to potrzebuje również maseczki odżywczej (o dotleniającym działaniu), z kosmetyków szybko regenerujących skórę pomocne będą mocniej działajace preparaty (np. w ampułkach , kapsułkach). Najprostszym wyjściem byłoby wybranie się do kosmetyczki po poradę i odpowiednie kosmetyki - takie konsultacje są zazwyczaj bezpłatne.Jeśli wolisz kosmetyki dostepne w sklepach to musisz poczekać na rady Basi i naszych wizażanek.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 19:15   #3
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: Pani Basiu prosze o pomoc

Przykro mi, ale ja nie jestem w stanie odpowiedzieć wyczerpująco na pytanie tego typu. Może Beata będzie ci mogła lepiej pomóc. Znając składy danego preparatu mogę coś powiedzieć na jego temat lub też doradzić w sprawie konkretnego składnika kosmetycznego. Natomiast Twoja prośba jest bardzo ogólna, nie wiadomo czego do tej pory używałaś, jak pielęgnowałaś swoją cerę, jakie są Twoje upodobania. Nie potrafię doradzić pełnego programu pielęgnacji cery, nigdy nie ma też pewności czy dany preparat sprawdzi się akurat w twoim przypadku.
Mogę jedynie ogólnie doradzić, wiele porad znajdziesz również w tekście o pielęgnacji zimowej.
1- Po pierwsze łagodny żel myjący, nie wysuszający skóry, we wspomnianym tekście znajdziesz więcej informacji na ten temat. Łagodny bezalkoholowy tonik.
2- Aby rozjaśnić cerę, nieco oczyścić zaskórniki, wygładzić możesz wypróbować preparaty ze złuszczającymi kwasami, jeśli nie jesteś na nie uczulona. Na ten temat także znajdziesz tekst na wizażu.
3- Preparaty z witaminą C lub retinolem
4- Poczytaj porady w tekście o pielęgnacji zimowej dotyczące mieszanej cery, gęste kremy nakładaj tylko na przesuszone partie twarzy, zaś na strefę w linii T nakładaj tylko lekkie kremy, w ten sposób zapobiegniesz szybkiemu zanieczyszczaniu się porów.
5- Na dzień używaj kremów z filtrami, ich przykłady oraz informacje na temat filtrów także już zostały poadne w wielu tekstach na wizażu.
Poza tym radzę przeszukać tutjesze forum, jest ono pełne przydatnych informacji.
A najważniejsze to proszę się nie załamywać, skuteczna pielęgnacja cery wcale nie musi być bardzo kosztowna, istotne jest dobrać odpowiedni dla twojej skóry preparat i łagodnie oczyszczać skórę.
Poza tym może wizażanki doradzą ci coś konkretnego.
Pozdrawiam
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 19:31   #4
dipsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 20
Re: Pani Basiu prosze o pomoc

Dziękuja za odpowiedzi.
Tak pale papierosy i to zapewne dzięki temu nałogowi zawdzięczam stan mojej cery,czy Efaklark k nadaje się dla mojej bużki?
dipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 19:50   #5
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Pani Basiu prosze o pomoc

Jesli jestś dys-kimś, to z góry przepraszam [img]icons/icon7.gif[/img]
ale jeśli nie, to:
Aaa! Masz 26 lat i piszesz z TAKIMI błędami? Nie mogę tego czytać! Może sie czepiam, ale weź to pod uwagę: mi się nie chce nawet na takie posty odpowiadać. Oczy bolą.
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 20:17   #6
dipsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 20
Re: Pani Basiu prosze o pomoc

Szkolona słyszałaś kiedyś o chorych ludziach jeśli nie to się CIESZ.
dipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 20:24   #7
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
...

Proponuję tego typu wymianę zdań przenieść na prywatne maile.

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-09, 20:28   #8
dipsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 20
Re: ...

Bardzo przepraszam.
dipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 21:05   #9
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: ...

chyba ktoś inny powinien przeprosić
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-09, 23:33   #10
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: ...

ktoś inny, czyli ja.
chętnie przeproszę, jeśli się dowiem za co. [img]icons/icon25.gif[/img]
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 06:51   #11
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: ...jedenaste. Polonizuj dyslektyków ogniem.

Moją opinię na temat agresywnej polonizacji i rzutu oszczepem ortograficznym w pierwszego dyslektyka z brzegu wszystkie już znacie. Ale powtórzę, tak na wszelki wypadek.

NIE NA TYM FORUM. I PO MOIM TRUPIE.

I dlatego proszę przenieść ją na swoje e-maile lub demokratyczne łono forum GW, i niech ten wątek czuje się wyproszony z tego forum. Raz na zawsze.

Howgh!
Zło
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.