Anglia - Internet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-18, 14:40   #1
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898

Anglia - Internet


Postanowilam zalozyc watek bo mam problem z zalozeniem netu. Tzn moze nie problem, ale nie jestem wystarczajaco zorientowana w sytuacji, ze sie tak wyraze i moze ktos wie wiecej na ten temat niz ja.

Zaczne od tego ze w mieszkaniu ktore wynajmuje jest juz linia telefoniczna, ale nieaktywna. Dzwonilam do BT i powiedzieli mi doslownie ze cos brakuje w tej lini i bedzie mnie aktywajcja jej kosztowac 125 funtow. Nie chce tyle placic, poniewaz bede mieszkac w tym miejscu jeszcze jedynie 5 miesiecy i potem sie przeprowadze i moge trafic znowu na mieszkanie gdzie bede musiala taka oplate zaplacic.
Podczas rozmowy z BT powiedzieli mi tez ze to cos brakuje poniewaz byc moze byl w tym miejscu inny provider. Poprzedni lokator na pewno korzystal z internetu ale landlord nie wie jakiego providera on mial.

Pierwsze pytanie, czy moze orientujecie sie jacy inni providerzy sa w GB poza BT?
Drugie, czy jest mozliwosc dostania netu w inny sposob, czy raczej konieczne jest posiadanie lini z BT?

Bede wdzieczna za wszelkie info.
Z gory dzieki.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 14:51   #2
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Anglia - Internet

Wiekszosc firm dostarczajacych neta wymaga linii BT. Ale sa takie, ktore tego nie wymagaja. Wydaje mi sie Bulldog jest taka firma, ale glowy nie dam.

Zobacz na tej stronie: http://www.broadbandchoices.co.uk/
Masz tu porownanie ofert, powinny byc wszystkie informacje ktore cie interesuja.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 15:40   #3
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Anglia - Internet

Ja mam AOL ale nie polecam bo nie jest za fajny.BT jest jednak najlepszy.Ponoc jeszcze dobry jest Tiscali .
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 16:25   #4
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Anglia - Internet

A ja slyszalam, ze BT jest najgorsze jesli chodzi o internet.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 16:44   #5
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Anglia - Internet

internet radiowy powinien byc dla ciebie odpowiedni , tyle , ze slyszalam , ze czesto sa problemy z sygnalem .
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 17:01   #6
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez soni Pokaż wiadomość
internet radiowy powinien byc dla ciebie odpowiedni , tyle , ze slyszalam , ze czesto sa problemy z sygnalem .
Masz na mysli bezprzewodowy, tak? On chyba nie jest taki do konca bezpieczny. Ktos moze ci sie podlaczyc... Poza tym jest tez troche drozszy od tradycyjnego lacza.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 17:02   #7
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Ja mam AOL ale nie polecam bo nie jest za fajny.BT jest jednak najlepszy.Ponoc jeszcze dobry jest Tiscali .
AOL jest beznadzieny!! kazdego wieczora rozlanczali mnie i od 20.00 do 24.00 nie mialam internetu albo mialam przez 5 sekund a pozniej nie mialam lol...zmianilam na TISCALI i jest ok...ale mam Linie BT...
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 17:14   #8
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez szoopcia Pokaż wiadomość
AOL jest beznadzieny!! kazdego wieczora rozlanczali mnie i od 20.00 do 24.00 nie mialam internetu albo mialam przez 5 sekund a pozniej nie mialam lol...zmianilam na TISCALI i jest ok...ale mam Linie BT...
Musze sie zgodzic, w pracy mialam AOL i byl fatalny. Ciagle jakies usterki. Ja mam neta z IDNet - firma malo znana, ale bardzo rzetelna, ani przez sekunde problemu z netem nie bylo, a uzywam go juz od poltora roku.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:59   #9
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez szoopcia Pokaż wiadomość
AOL jest beznadzieny!! kazdego wieczora rozlanczali mnie i od 20.00 do 24.00 nie mialam internetu albo mialam przez 5 sekund a pozniej nie mialam lol...zmianilam na TISCALI i jest ok...ale mam Linie BT...
Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Musze sie zgodzic, w pracy mialam AOL i byl fatalny. Ciagle jakies usterki. Ja mam neta z IDNet - firma malo znana, ale bardzo rzetelna, ani przez sekunde problemu z netem nie bylo, a uzywam go juz od poltora roku.
Czyli nie jestem jedyna ktora ma zla opinie o AOL.Czekam jak skonczy mi sie umowa i uciekam do BT.W pracy na AOL mowilismy AOL go to hell.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:39   #10
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Czyli nie jestem jedyna ktora ma zla opinie o AOL.Czekam jak skonczy mi sie umowa i uciekam do BT.W pracy na AOL mowilismy AOL go to hell.
moj tato nawet nie czekal na zakonczenie umowy...poprostu dzwonil kilka razy...nakrzyczal an nich bo oni niedoscy ze czasem musial czekac 30 min na zgloszenie sie kogos to za kazdym razem mowili ze wszystko jest dobrze...az moj tato sie wkurzyl i rozwiazal to
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 23:16   #11
more-than-the-woman
Raczkowanie
 
Avatar more-than-the-woman
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 84
Dot.: Anglia - Internet

Z tego co mi wiadomo, aby mieć internet trzeba najpierw założyć linię BT i nie słyszałam ani razu o firmie która założy internet komuś kto nie posiada lini BT. Internet bez lini BT to tylko internet do laptopów.

Mam linię i internet z BT również, czego żałuję, bo jest przereklamowany. Dużo obiecują, mało robią, do tego gdy wystąpi problem trudno jest się wyprosić ich o pomoc. Ponad miesiąc czekałam na naprawę internetu, bo nie działam. I nie uwierzycie co się w rezultacie okazało (że co stało się z moim internetem)! Otóż, inzynier chcąc uaktywnić mój internet (po przeprowadzce) zwyczajnie przez przypadek wyłączył go i nawet nie zdawał sobie z tego sprawy.

Polecam Tiscali albo Talktalk.

Ale co do Twojego problemu, obawiam się, że jeżeli powiedzieli Ci, że musisz zapłacić 125 funtów, to nie masz innego wyjścia.
__________________
Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy.
more-than-the-woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-20, 08:45   #12
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez more-than-the-woman Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo, aby mieć internet trzeba najpierw założyć linię BT i nie słyszałam ani razu o firmie która założy internet komuś kto nie posiada lini BT. Internet bez lini BT to tylko internet do laptopów.

Mam linię i internet z BT również, czego żałuję, bo jest przereklamowany. Dużo obiecują, mało robią, do tego gdy wystąpi problem trudno jest się wyprosić ich o pomoc. Ponad miesiąc czekałam na naprawę internetu, bo nie działam. I nie uwierzycie co się w rezultacie okazało (że co stało się z moim internetem)! Otóż, inzynier chcąc uaktywnić mój internet (po przeprowadzce) zwyczajnie przez przypadek wyłączył go i nawet nie zdawał sobie z tego sprawy.

Polecam Tiscali albo Talktalk.

Ale co do Twojego problemu, obawiam się, że jeżeli powiedzieli Ci, że musisz zapłacić 125 funtów, to nie masz innego wyjścia.
Mozna nie miec BT i miec internet nie tylko na laptopie.NpTOUCAN jest rowierz firma taka jak BT to TALKTALK to tez cos takiego jak BT i AOL tez.Jak zakladalam sobie internet z AOL to pytali mi sie czy chce zrezygnowac z BT i byc z nimi tez jesli chodzi o tel.A ja TALKTALK nie plecam bo sa z nimi problemy ,no ale kazdy moze miec problemy z kims innym.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 13:59   #13
more-than-the-woman
Raczkowanie
 
Avatar more-than-the-woman
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 84
Dot.: Anglia - Internet

A czy Ty nie masz na myśli, że zakładając internet można zrezygnować z lini BT? (mając już ją uprzednio)?

Talktalk założy Ci internet ale skrzynkę bt trzeba mieć najpierw i uruchomiona linię bt, potem można z niej zrezygnować i przejść na talktalk, ale BT na początku trzeba mieć.
__________________
Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy.
more-than-the-woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 10:18   #14
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez more-than-the-woman Pokaż wiadomość
A czy Ty nie masz na myśli, że zakładając internet można zrezygnować z lini BT? (mając już ją uprzednio)?

Talktalk założy Ci internet ale skrzynkę bt trzeba mieć najpierw i uruchomiona linię bt, potem można z niej zrezygnować i przejść na talktalk, ale BT na początku trzeba mieć.
Tak to wiem.Jesli tak to zgadzam sie z Toba.Zrozumialam inaczej troche Twoj post.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 10:49   #15
more-than-the-woman
Raczkowanie
 
Avatar more-than-the-woman
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 84
Dot.: Anglia - Internet

Dowiedzialam sie jeszcze od znajomych, iz mozna zalozyc sobie internet bez uprzedniego zakladania bt np w orange. ale warunkiem jest kupienie od nich komorki i wtedy za taki internet i cos jeszcze placi sie chyba 30 funtow. Cos takiego. Trzeba sie wypytac..
__________________
Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy.
more-than-the-woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 15:15   #16
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez more-than-the-woman Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo, aby mieć internet trzeba najpierw założyć linię BT i nie słyszałam ani razu o firmie która założy internet komuś kto nie posiada lini BT. Internet bez lini BT to tylko internet do laptopów.

Ale co do Twojego problemu, obawiam się, że jeżeli powiedzieli Ci, że musisz zapłacić 125 funtów, to nie masz innego wyjścia.
Ja wlasnie mam laptopa. Wiec jaki to moze byc ten net do laptopow?

Cytat:
Napisane przez more-than-the-woman Pokaż wiadomość
Dowiedzialam sie jeszcze od znajomych, iz mozna zalozyc sobie internet bez uprzedniego zakladania bt np w orange. ale warunkiem jest kupienie od nich komorki i wtedy za taki internet i cos jeszcze placi sie chyba 30 funtow. Cos takiego. Trzeba sie wypytac..
Hm pojde do orange i sie zapytam w takim razie. Aczkolwiek mi znajomy powiedzial wlasnie o tym w orange jak on to nazwal ze dostaje sie liteboxa czy cos takiego ale ze linie trzeba miec niestety.

Poza tym dziekuje za odpowiedzi wszystkim.
Posprawdzam zaraz tez te linki ktore podalyscie.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 19:37   #17
gleszczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Dot.: Anglia - Internet

nie wiem czy komus pomoge ale mam internet z firmy telewest i nie musialam podlanczac od nich telefonu mam go od 6 miesiecy i ani razu nie bylo problemu modem jest podloczony do kabla od kablowki place miesiecznie 14,99 f i pierwszy miesiac kosztowal mnie tylko 4,99 f i nie jest mi potrzebny zaden telefon pozdrawiam
gleszczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 09:17   #18
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez gleszczynka Pokaż wiadomość
nie wiem czy komus pomoge ale mam internet z firmy telewest i nie musialam podlanczac od nich telefonu mam go od 6 miesiecy i ani razu nie bylo problemu modem jest podloczony do kabla od kablowki place miesiecznie 14,99 f i pierwszy miesiac kosztowal mnie tylko 4,99 f i nie jest mi potrzebny zaden telefon pozdrawiam
Niestety Telewest nie wszedzie dociera. Jego odpowiednikiem jest NTL, ale i oni nie wszedzie maja pokrycie... W swoim czasie chcialam skorzystac z ich uslug ale sie nie dalo
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 16:38   #19
emkakafe
Przyczajenie
 
Avatar emkakafe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 20
Smile Dot.: Anglia - Internet

Witam Dziewczyny

Widze, ze macie zle doswiadczenia z AOL, wiec bede chyba jedyna osoba, ktora napisze, ze problemow nie ma... Mam go od 3 lat i w tej chwili od lipca 2006 jestem na broadbandzie (wczesniej dial-up i jakos tak sie nam nie chcialo nigdy zmienic na stale lacze), place £9.99 za miesiac za up to 1MB speed, teraz maja nam zwiekszyc do 2MB przez 6 miesiecy w tej samej cenie... Za dial-up placilismy najpierw £15.99!!!, potem £11.99, bo taka oferta byla i zmienilismy sobie oczywiscie. Ani wczesniej nie mielismy, ani teraz nie mamy problemow w stylu, ze cos sie rozlacza samo i nie chce polaczyc, etc... Odpukac!!
Mamy BT jako linie telefoniczna i nie moge na nich narzekac...
Pozdrawiam z Harrow
emkakafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 20:46   #20
more-than-the-woman
Raczkowanie
 
Avatar more-than-the-woman
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 84
Dot.: Anglia - Internet

Ha! Trzeba bylo tak od razu ze masz laptopa! Kupuje sie taka karte, ktora z laptopem mozesz zabrac wszedzie i wszedzie bedziesz miala internet. Ale jest jeden minus, slaby transfer i czasami brak lacznosci.
__________________
Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy.
more-than-the-woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 20:47   #21
more-than-the-woman
Raczkowanie
 
Avatar more-than-the-woman
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 84
Dot.: Anglia - Internet

i nie mozna miec skypa na takiej karcie
__________________
Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy.
more-than-the-woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 21:31   #22
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Anglia - Internet

Od kilku miesiecy mam wspomniany juz Tiscali, dziala bez zarzutu. Wczesniej mialam Now na ktore nie potrzeba linii BT, ale to byla totalna beznadzieja, czasem przez kilka godzin nie bylo sygnalu, wiec zdecydowanie odradzam...
__________________
Nadienka - ur. 12/05/11


Camomile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 16:26   #23
more-than-the-woman
Raczkowanie
 
Avatar more-than-the-woman
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 84
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez Camomile Pokaż wiadomość
Od kilku miesiecy mam wspomniany juz Tiscali, dziala bez zarzutu. Wczesniej mialam Now na ktore nie potrzeba linii BT, ale to byla totalna beznadzieja, czasem przez kilka godzin nie bylo sygnalu, wiec zdecydowanie odradzam...
Jak skonczy sie moja umowa z BT to zalozyc chcialam wlasnie neta z Tiscali, maja swietna oferte, nie wiedzialam tylko czy sie oplaca, ale widze ze jestes zadowolona.
__________________
Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy.
more-than-the-woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 15:59   #24
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez more-than-the-woman Pokaż wiadomość
Ha! Trzeba bylo tak od razu ze masz laptopa! Kupuje sie taka karte, ktora z laptopem mozesz zabrac wszedzie i wszedzie bedziesz miala internet. Ale jest jeden minus, slaby transfer i czasami brak lacznosci.
Karte?

Czy wiesz cos wiecej o tej karcie, bo ja przyznam sie ze niestety nie mam pojecia co to takiego . Jakbys miala jakies jeszcze informacje bylabym bardzo wdzieczna.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 16:25   #25
more-than-the-woman
Raczkowanie
 
Avatar more-than-the-woman
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 84
Dot.: Anglia - Internet

Niedlugo przyjedzie moja znajoma z Polski z wakacji i zapytam jej dokladnie, bo ona to ma.
__________________
Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy.
more-than-the-woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 10:32   #26
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez more-than-the-woman Pokaż wiadomość
Niedlugo przyjedzie moja znajoma z Polski z wakacji i zapytam jej dokladnie, bo ona to ma.
Dziekuje!
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 18:27   #27
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Anglia - Internet

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Karte?

Czy wiesz cos wiecej o tej karcie, bo ja przyznam sie ze niestety nie mam pojecia co to takiego . Jakbys miala jakies jeszcze informacje bylabym bardzo wdzieczna.
zapewne chodzi o zwykłą kartę sieciową Wi-Fi
http://www.pixmania.com/pl/pl/1667/x...criteresn.html
http://rankingi.chip.pl/ranking_1160...m_thread=55012
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 16:07   #28
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Anglia - Internet

Ja mam internet z Telewest, płace 14.99 za najnizszy abonament to jest
"up to 2mb" jestem zadowolona. Linii BT nie wymagaja, w domu,w którym mieszkam akurat poprzedni mieszkancy mieli z tej firmy wiec mialam juz zamontowane ich gniazdko i modem dostalam za free. Sprawdz na ich stronie ile by montaz tego wynosil i pamietaj ze chyba w kazdej firmie podpisujesz kontrakt chyba na 1 rok wiec musisz tez wiedziec jakie sa konsekwencje jak bedziesz chciala wczesniej zerwac umowe. Przynajmniej ja mam podpisana umowe na rok.
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 17:22   #29
katarzyna cieluch
Przyczajenie
 
Avatar katarzyna cieluch
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bristol, England
Wiadomości: 4
Dot.: Anglia - Internet

zaluz sobie neta w tele broband ja mam i place miesiecznie 18 f.a startowe oplaty kosztowaly mnie jakies 40 funtow i nie musisz miec podlaczonej lini telefonicznej...
katarzyna cieluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 21:10   #30
lila1
Raczkowanie
 
Avatar lila1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: GB Ware
Wiadomości: 31
Dot.: Anglia - Internet

Jam ma internet z NTL-a, płace 18 funciaków na miesiąc za 2M. wszystkie formalności załatwiłam przez internet, umówiłam sie na spotkanie na konktetny dzień przyszli podłączyli i śmigam.
NTL to śieć kablowa ale ja nie mam TV ani telefonu tylko internet.
lila1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.