Małe piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-20, 20:18   #1
Lucyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2

Małe piersi


Co zrobic gdy piersi sa male....nie chca dalej rosnac?
Lucyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-21, 16:02   #2
lola^
Raczkowanie
 
Avatar lola^
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 255
Re: Małe piersi

Wydaje mi się, że nie da się przyśpieszyć lub wywołać wzrostu piersi. Małe są śliczne (też takie mam [img]icons/1jupi.gif[/img] ) i pozostaje ci je zaakceptować i pokochać [img]icons/1roza.gif[/img]. Chyba że tak bardzo Ci z takimi źle [img]icons/1ehem.gif[/img], można by silikon czy coś takiego...
lola^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-22, 20:53   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Małe piersi

Lola^ ma całkowitą rację. Najlepiej polubić siebie taką jaka jesteś i nic na siłę nie zmieniać.Małe są piękne pod warunkiem ,że zadbane i zdrowe. O pielęgnacji piersi możesz przeczytać mój artykuł w Kosmetycznym ABC.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-22, 22:23   #4
arielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 343
Re: Małe piersi

ya tez uwazam ze male piersi sa sliczne, moje niestety nie sa takie male (75C), więc mogę Ci tylko zazdrościć... Małe piersi możesz optycznie powiększyć odpowiednim stanikiem czy tez wkładkami, natomiast pomyśl, ze gdyby były za duze, raczej trudno byłoby ci je pomniejszyć optycznie. Jesli jeszcze nie jestes przekonana co do urody małych piersi to zdradze Ci, że podczas zazywania tabletek antykoncepcyjnych u niektorych kobiet piersi lekko 'rosna' ale nie jest to specjalnie zauważalny efekt [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
*szczęście należy do tych, którzy w nie wierzą*
arielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-22, 22:54   #5
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Małe piersi

szczyt moich marzeń to 75 C zazdroszcze Arielka
Luca- czytałam o cwiczeniach na biust, a raczej na mięśnie go podtrzymujące- nawet kilka razy juz wykonałam serię- zgodnie z zaleceniami pana trenera
Tak na serio- sama mam malenstwa..zawsze mialam niezły kompleksDzis jako juz duza dziewczynka mam im za złe jedynie to, ze jak chudne- to one najszybciej..a tego od nich akurat najmniej oczekuje..

Pozdrawiam cieplutko wszystkie rozmiaryJak powiedziala Pani Beatka- wazne zeby były piekne, pielegnowane i..czuły ze są kochane to juz wystarczy
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-22, 23:10   #6
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: Małe piersi

To będzie mało medyczna odpowiedź raczej w kwestii kochania. Pomylście sobie, że będzie taki mały człowiek, który świata poza nimi nie będzie widział i wtedy wszystko zejdzie na dalszy plan.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 09:20   #7
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Małe piersi

[img]icons/icon7.gif[/img] slicznei Pan to napisał panie Doktorze

az sei wzruszylam serio.

pozdrawiam cieplutko w dzisiejszy poranek
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-24, 20:59   #8
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: Małe piersi

Jest jeszcze jeden sposób " powiększenia piersi" związany z postawą. Koleżanki i co z tego że niektóre mają większy biust jeżeli chodzą zgarbione tak jakby im ciążył. Wszystko zalezy od sylwetki, gracji ciała i poruszania się. W praktyce zawodowej często spotykamy sie z tym problemem. Oczywiście mozna częściowo, tj. w pewnym stopniu wycwiczyc mięśnie odpowiedzialne za biust, ale zależy od tego jak siadasz, chodzisz, tańczysz. Często tuszuje sie mały biust " podnoszącą bielizną " sorry obca mi terminologia, ale niestety takie poczynania mogą często tamować krążenie i powoduję powikłania jeżeli bielizna jest żle dobrana. Problem nie tkwi w rozmiarze biustu czy szerokosci bioder ale w gracji ruchów czemu niestety tak mało uwagi sie poswięca.
Dłuzszy wątek po niedzieli. Wyjazd.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-24, 21:11   #9
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Małe piersi / Piotr;)

..czekam z niecierpliwoscia na przyjazd..[img]icons/icon12.gif[/img] wreszcie bede wyglądac jak kobieta

pozdr.ciepło
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-29, 18:07   #10
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Małe piersi/bodyworker:)

Panie Piotrusiu- czy mogę zatem pomęczyć? [img]icons/icon12.gif[/img] Bo jestem ciekawa..[img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam cieputko

bodyworker napisał(a):
> Jest jeszcze jeden sposób " powiększenia piersi" związany z postawą. Koleżanki i co z tego że niektóre mają większy biust jeżeli chodzą zgarbione tak jakby im ciążył. Wszystko zalezy od sylwetki, gracji ciała i poruszania się. W praktyce zawodowej często spotykamy sie z tym problemem. Oczywiście mozna częściowo, tj. w pewnym stopniu wycwiczyc mięśnie odpowiedzialne za biust, ale zależy od tego jak siadasz, chodzisz, tańczysz. Często tuszuje sie mały biust " podnoszącą bielizną " sorry obca mi terminologia, ale niestety takie poczynania mogą często tamować krążenie i powoduję powikłania jeżeli bielizna jest żle dobrana. Problem nie tkwi w rozmiarze biustu czy szerokosci bioder ale w gracji ruchów czemu niestety tak mało uwagi sie poswięca.
> Dłuzszy wątek po niedzieli. Wyjazd.
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-01, 17:20   #11
Lucyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2
Re: Małe piersi/bodyworker:)

a co zrobic gdy piersi sa nierowne??czy to sie kiedys skoryguje?
Lucyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-02-03, 23:06   #12
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: Małe piersi czy zamknięta klatka...?

No Ola przyszło troche poczekac na rozwiniecie tematu, ale przy okazji "małych piersi" pomęczymy trochę termin Body Work, w odróżnieniu od pojecia Integracyjny Masaż Bodywork które stanowi nazwę własna metody masażu. Zaręczam, iż do problemu tak bardzo Ciebie interesujacego i jak widzę nie tylko Ciebie podchodzę poważnie.

Otóz zadałem pytanie:
- Małe piersi czy zamknięta klatka piersiowa? W wielu terapiach z grupy body work, bioenergetyce a kończąc na niektórych metodach masażu opartych na teoriach integracyjnych, klatka piersiowa ma bardzo duze, powiedziałbym szczególne znaczenie. Tu nie chodzi jedynie o wyglad (aczkolwiek wiem że jest to dla wielu kobiet ogramny emocjonalny problem), rozmiar, kształt a nawet kolor.
Piersi a może scislej biust, jest integralną częścią klatki piersiowej, tak bardzo ważnej w wielu procesach emocjonalnych. Wątpię, iz ktoś na jakimkolwiek forum napisze jak w praktyce i teorii wykonać masaż zwiekszajacy biust. Mozna go masażami ujedrniać i poprawic wygląd, a w okresie macierzyństwa stymulować jego funkcjonowanie na drodze segmentarnej, przez masaż stref th4- th6. Jednak z medycznego punktu widzenia samym masażem nie wiele wpłyniemy na wielkość biustu. Powtarzam niewiele. Ale wróćmy do rozpoczętego wątku. Zaręczam warto!

Klatka piersiowa jest osrodkiem niewyobrazalnej gry pomiędzy emocjami płynacymi jako "fala" od dołu, z brzucha, ale także uczuc które tutaj sie tworzą. Uczucia te wędrując przez "wrota" którymi jest przepona, zostają na wysokosci klatki piersiowej "wzbogacone" o nutkę namietności i wartość międzyludzką. Nie chodzi bynajmniej o aspekt erotyczny.

Wyobraż sobie, iz w klatce piersiowej ewoluują rózne aspekty Ciebie, twoje reakcji na innych, mysli, emocje. Tutaj pozwalasz im się rozwinąć lub też blokujesz je, tworząc z klatki sprężysty, falowo drgający organ lub też pancerz nie do przebicia. Z punktu widzenia genetyki mamy zakodowany kształt i rozmiar piersi, z punktu widzenia psychosomatyki mamy wpływ na sposób w jaki z tej klatki piersiowej korzystamy, a posrednio wpływamy na jej kształt.

To właśnie tu, w naszej bardziej lub mniej akceptowanej klatce piersiowej przechodzą jedne z najistotniejszych zmian w naszym zyciu. To, w jaki sposób dajemy sobie z tym radę determinuje nasze życie. Bez wzgledu czy jest to klatka kobiety czy mężczyzny tu właśnie jest " DOM " naszego poczucia wartości, współczucia dla innych ale także pokory, której tak bardzo nam brakuje.

Widziałem podczas masażu klatki piersiowej jak potrafi się spontanicznie "otworzyć" taka reakcja trudna zresztą do opisania, nie jest reakcją jedynie na drodze odruchowej, czy w wyniku pobudzenia stref erogennych. Wielu z nas poprostu nie czuje klatki piersiowej, tak jakby jej nie było. Tak jakby była zamurowana.

Tak sie składa, iz temu regionowi przypisuje się zarówno emocje takie jak Miłość oraz Radość, ale tak sie dziwnie skład, iż tu mieszka takze - Lek.

No to teraz postaraj sie trochę jej posłuchać. Powodzenia.

Dla zainteresowanych Cdn... Pozdrawiam Piotr
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-03, 23:15   #13
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: Małe piersi czy zamknięta klatka...?

Przepraszam za litery, powinno być:
- ....ale tak sie dziwnie składa, iż tu mieszka także - Lęk
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 14:25   #14
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: Małe piersi

up
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 14:26   #15
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: Małe piersi

dziewczyny cieszmy się tym co mamy, zero operacji bo mozna przesadzić tak jak ta pani

http://video.interia.pl/obejrzyj,fil...ycja,1,Big_Cyc
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 19:45   #16
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Małe piersi

Cytat:
Napisane przez niunieczek Pokaż wiadomość
dziewczyny cieszmy się tym co mamy, zero operacji bo mozna przesadzić tak jak ta pani

http://video.interia.pl/obejrzyj,fil...ycja,1,Big_Cyc


Współczuję jej... Chociaż pewnie zafundowała sobie kalectwo na własne życzenie...
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 09:17   #17
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Małe piersi

Cytat:
Napisane przez niunieczek Pokaż wiadomość
dziewczyny cieszmy się tym co mamy, zero operacji bo mozna przesadzić tak jak ta pani

http://video.interia.pl/obejrzyj,fil...ycja,1,Big_Cyc
to musi być jakiś pic na wode fotomontarz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 18:16   #18
jaro071
Rozeznanie
 
Avatar jaro071
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 936
GG do jaro071
Dot.: Małe piersi

Moim zdaniem male piersi tez sa fajowe.Jest taki powiedzenie Male jest Piekne
jaro071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 15:37   #19
LEGION79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Małe piersi

Witam Wszystkich. Mam kobiete która kocham za to jak wyglada i jaka jest... tez ma obsesje na punkcie wiekszego biustu lecz wpajam jej ze MAŁE JEST PIEKNE i mam nadzieje ze to do niej dotrze i minie jej kompleks z tym zwiazany. BOŻENKA JESTEŚ PIEKNA KOBIETKĄ.
LEGION79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 22:14   #20
Daka214
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Question Dot.: Małe piersi

Mam 13 lat (w grudniu 14) chodze do 1 gimnazjum i mam bardzo małe piersi (A) Są one moją zmorą bo większość dziewczyn ma większy biust i właśnie na nie lecą kolesie, dodam ze z tyłu nie jestem płaska i mam szerokie biodra,wąską talie, nie jestem chuda ale szczupła. Okres dostałam jakieś dwa lata temu jak miałąm 11 lat. Od tamtj pory piersi urosły ale ostatnio jakoś są caly czas takie same, tak może od roku (moze troche mniej). Boje sie że już nie urosną, choć mam 13 lat. Moja mama ma duzy Biust duże C (a moze nawet więcej) Jak myślicie ? Urosną czy nie?
Daka214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 23:35   #21
humahuppa
Raczkowanie
 
Avatar humahuppa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 106
Dot.: Małe piersi

Zajrzyjcie tutaj- http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80535
__________________
Cytat z avka:
- pies ci mordę lizał
- tak, tamten czerwony

jestem tu od 07-2006
humahuppa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 09:28   #22
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Małe piersi

nie ma takich środków które by go powiekszyły-to najlepszy skrów wątku z linku. grzebałam kiedyś w necie pod tym kontem i nic nie znalazłam. owszem dziewczyny bawią się w smarowanie biustu mazidłami ale i tak po zaprzestaniu kuracji wszystko wraca do poprzedniego stanu.
Ja mam biust 75 A/B. i chyba muszę się z tym pogodzić. powiększać?moze, ale to po 1. dziecku
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.