Bubchen - czy ktoras z Was uzywala? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-29, 17:18   #1
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109

Bubchen - czy ktoras z Was uzywala?


Pytanie - jak w temacie - czy ktoras z Was miala blizszy kontakt z kosmetykami firmy Bubchen? Na KWC brak recenzji produktow, ktore mnie interesuja - konkretnie mam na mysli mydelko dla dzieci Bubchen i linie kosmetykow pod prysznic i do wlosow - http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...sort=2a&page=4
Ja nigdy nie spotkalam sie z nimi w sklepach czy aptekach, a slyszalam o nich wiele dobrego, sama czaje sie na zel/szampon marakuja lub morela. Moze ktoras z Was chociaz wachala te produkty - zapachy sa delikatne czy mocno nachalna i sztuczne? A jak z dzialaniem na skore?
Mydelko chcialabym uzywac do mycia twarzy, bo niestety mam bardzo wrazliwa,ciekawe czy ktoras z Was juz je testowala na sobie. Czekam na wszystkie opinie
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 10:26   #2
Wuschel`ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22
Dot.: Bubchen - czy ktoras z Was uzywala?

serdecznie pozdrawiam
__________________
Wuschel´ka

Edytowane przez Wuschel`ka
Czas edycji: 2008-10-07 o 17:59
Wuschel`ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 13:47   #3
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Bubchen - czy ktoras z Was uzywala?

Czy tym zelem od stop do glow myjesz rowniez twarz? Fajnie by bylo jakbys wypelnila profil swojej cery, zawsze to latwiej porownac, czy masz sklonnosci do uczulen etc.

Zamowilam w Aqua Vitae zel pod prysznic i szampon morela, mydlo dla dzieci i maly kremik dla niemowlat, niestety juz po fakcie okazalo sie, ze ten krem jest z cynkiem, wiec nie wchlania sie do konca i zostawia biale slady. Trudno, jakos go zuzyje. Wybieram sie wkrotce do Niemiec - czy kosmetyki Bubchen mozna kupic w normalnych drogeriach typu Rossmann? Bo przetestuje te produkty, ktore przyleca do mnie poczta i - jak mi sie spodobaja - chetnie poszerze swoj asortyment i kosmetyki z nagietkiem i plyn do kapieli.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 14:17   #4
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Bubchen - czy ktoras z Was uzywala?

Będąc w Niemczech używałam niebieskiego płynu dokąpieli z tej firmy oraz kremu ochronnego.Nie byłam zachwycona ale mi służyły.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 18:21   #5
Wuschel`ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22
Dot.: Bubchen - czy ktoras z Was uzywala?

serdecznie pozdrawiam
__________________
Wuschel´ka

Edytowane przez Wuschel`ka
Czas edycji: 2008-10-07 o 17:58
Wuschel`ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 19:00   #6
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Bubchen - czy ktoras z Was uzywala?

Fajnie Czy uzywalas tez kremow? Bo obawiam sie niestety, ze kremy Bubchen, jak wiekszosc kosmetykow dla dzieci - beda piekielnie tluste. Kupie oczywiscie te w malych opakowaniach, o ile beda, bo interesuja mnie krem z nagietkiem i Soft Creme. Juz kiedys myslalam o tej firmie, robi na mnie lepsze wrazenie niz nasze Bambino, ale cera mi sie uspokoila i nie bylo potrzeby szukac nowych kosmetykow. Tymczasem teraz sie rozszalala na nowo, wiec zainwestowalam w Bubchen. A jak juz zaczelam, to konca nie bedzie.
Jak rozumiem w Niemczech te kosmetyki tez sa tak tanie jak w Polsce?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 19:17   #7
Wuschel`ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22
Dot.: Bubchen - czy ktoras z Was uzywala?

milego wieczoru
__________________
Wuschel´ka

Edytowane przez Wuschel`ka
Czas edycji: 2008-10-07 o 17:58
Wuschel`ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 18:33   #8
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Bubchen - czy ktoras z Was uzywala?

Odkopuje watek. Od dwoch tygodni uzywam kosmetykow Bubchen - mleczka do ciala rumiankowego i zelu pod prysznic + szampon o zapachu brzoskwinki. Do tej pory uzywalam tylko Baby Cream z talkiem, ktory swietnie sie sprawdza w przypadku otarc np. po katarze. Mleczko do ciala pachnie tak jak krem, chemicznym rumiankiem, na poczatku nie moglam sie przyzwyczaic do tego zapachu, wedlug mnie powinien byc bardziej delikatny. Po dwoch tyg. skora wyglada tak samo, jak podczas uzywania emulsji Lipikar LRP.
Szampon+zel cudownie pachnie swiezymi brzoskwiniami, az by sie chcialo je schrupac! Na pewno kupie z tej serii jeszcze mango i marakuje, szkoda tylko, ze nie moge znalezc nic z Bubchen w drogeriach i musze zaopatrywac sie w aptece internetowej.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.