Charmine Rose - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-17, 22:11   #1
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284

Charmine Rose


Gdzie mogę kupic te kosmetyki w Trójmieście?
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-19, 15:59   #2
gosia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 50
GG do gosia27
Re: Charmine Rose

Tragiczne kosmetyki i śmierdzące
gosia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-19, 16:55   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Charmine Rose

Moje zdanie dot. tych kosmetyków jest zupełnie inne. Uważam,że są dobre , skuteczne - producent nie oszukuje na składnikach. Charmine Rose to jedna z firm , którą wybrałam do pracy w gabinecie. Moje klientki są zadowolone - ja również - mam porównanie z wieloma innymi firmami (przetestowałam w gabinecie kilkanascie różnych firm , także te bardzo drogie). Teraz oprócz Charmine Rose mam pełne linie zabiegowe Bioline oraz Maystar i mimo ,że są to droższe marki (szczególnie Bioline) nie zauważam jakiejś szczególnej różnicy. Co do zapachów - to rzeczywiście Charmine Rose nie stosuje środków zapachowych powszechnie uważanych za piękne - ale to rzecz gustu i osobistych odczuć - ja np. nie lubię zapachu jaki ma krem perłowy tej firmy a moja klientka uwielbia go.
Uważam ,że opinia o kosmetykach wyrażona jednym , krótkim zdaniem nie jest miarodajna. Zauważ ,że opinie o kosmetykach wyrażone w taki sposób nie mają racji bytu w KW.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-19, 16:57   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Charmine Rose

Alinko , nie wiem niestety które gabinety kosmetyczne prowadzą Charmine Rose, ale możesz napisać e-mail do firmy i zapytać o adresy lub przedstawiciela.
e-mail:biuro@policryst.com. pl
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-20, 15:14   #5
gosia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 50
GG do gosia27
Re: Charmine Rose

Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam apropo' Charmine Rose. Miałam okazję pracować na nich w szkole. Zapachy są nieprzyjemne i większość z nas miała uczulenia. Sama kiedyś się zastanawiałam nad nimi, ale już wiem że nie będę ich używać. Dobry i o dziwo pachnący jest tylko krem rozpulchniający do oczyszczania. W swoim gabinecie będę chyba pracować na MayStar, BanDi i Thalgo. Co pani sądzi o tych kosmetykach?
gosia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-20, 17:47   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Charmine Rose

Gosiu! Ja jeszcze pamiętam jak to jest w szkole - my miałyśmy do dyspozycji kosmetyki dr.Eris - i wiesz moje wrażenia po tych kosmetykach są takie jak Twoje po Charmine Rose (też przeważnie miałyśmy uczulenia i nie podobały nam się zapachy- mam wrażenie ,że te odczucia spowodowane były przesytem (ciągle te same kosmetyki , te same zabiegi po kilkanascie godzin tygodniowo).Nie namawiam Cię abys pracowała na Charmine Rose - skoro Ci się nie podobają. Jest tyle innych firm - ale uważaj przy wyborze - często jest tak ,że kosmetyki są bardzo przereklamowane.O firmie BanDi nie moge wiele powiedzieć - testowałam te kosmetyki ok. 5 lat temu - nie zachwyciły mnie niczym szczególnym, Thalgo - jak dla mnie jest zbyt popularne ,wiele gabinetów na tych kosmetykach pracuje, ceny zabiegów są dość wysokie , a efekty ... chyba lekko przereklamowane. Maystar spodobał mi się i właśnie rozszerzam swoją ofertę o całą propozycję tej firmy.Myślę ,że w swoim gabinecie będziesz miała okazję testować różne kosmetyki i sama będziesz wiedziała co podoba się klientkom a z czego lepiej zrezygnować.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 23:39   #7
Tygrysek5554
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Charmine Rose

Ja pracuje na charmine już 4 lata i nie miałam ani jednej klientki z uczuleniem po nich.I jak dla mnie to te kosmetyki mają wpaniałe zapachy, chociażby maska melonowa,maska pomarańczowa, woda pomarańczowa, woda różana, krem z wit C+E itd, nie wspominając o algach.Ja jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków i moje klientki również.
Tygrysek5554 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 13:07   #8
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Charmine Rose

Byłam kiedyś na zabiegu przeprowadzanym na tych kosmetykach. Efekt nie powalił mnie niestety na kolana. Szczerze mówiąc nie widziałam róznicy przed i po zabiegu. Ale za namową kosmetyczki dalam firmie drugą szansę kupując krem. Niestety pieniądze poszły w błoto, bo krem mnie uczulił....... a nie był tani. Jak dla mnie kosmetyki masakra - niczym Ziaja, tylko kilka razy droższe.
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 21:14   #9
deysy84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 2
GG do deysy84 Send a message via Skype™ to deysy84
Dot.: Charmine Rose

Witam. Ja tez jestem zadowolona z tej marki, maski slicznie pachna szczegolnie koktaj mleczny i soczysta wisnia, nie uczulily mi jeszcze ani jednej klentki co np; stalo sie po firmie rejuvi. Pracuje na tych kosmetykach jak rowniez na janssenie ktora jest drozsza a wcale efekty nie sa duzo lepsze od charminki, W szkole pracowaismy na Bielendzie ktora ma kilka ciekwych lini np uwielbiam kaszmirowy fuid po zabiegu, skora po nim jest gladka i delikatna; ale porownjac algi tych 2-och marek to bez porownania Charmin jest lepsza.
deysy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 22:45   #10
werandaS
Przyczajenie
 
Avatar werandaS
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Re: Charmine Rose

Ja podpiszę sie pod pozytywnymi wrażeniami o tej marce. Przeszłam ostatnio na nią pod namową przedstawicielki i była to naprawdę dobra decyzja. Moje klientki odkryły całkiem nowe efekty mojej pracy i są naprawdę zadowolone. Jest duży wybór zabiegów skomponowanych z różnych substancji i ciekawych rozwiązań, tak że klientki czują się maksymalnie dopieszczone. A obserwowane przez mnie efekty przynoszą mi satysfakcję. Bardzo polecam Charmina.)))))))))))))) ))))))))))))))
werandaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 23:20   #11
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Charmine Rose

pracowala na tych kosmetykach. Jedynie co mi pasowało, to tonik aktywnie nawilżający, slicznie pachniał. Ale kremy pozostawiają wiele do życzenia.

Ogólnie bym nie polecała.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.