Klub 30-tek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-20, 13:01   #1
anikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 110

Klub 30-tek


Ja też ja też...swietny pomysł!...a kosmetyków używam straszną masę, jak sobie pomyslę ile na nie wydaje kasy to czasem mi się płakać chce!..też tak macie?...ciekawe jak byśmy wyglądały bez używania tych stosów słoiczków buteleczek i pojemniczków!Ale do rzeczy:na wysuszoną skórę polecam maseczkę Avene,przeciwzmarszczkowo (buuuu)RetiC Vichy a pod oczy Advanced Night Repaire E.Lauder-to chyba mój najlepszy krem pod oczy,a miałam ich troche oj miałam..pozdrawiam!!!
anikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 15:05   #2
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Klub 30-tek

Czasem mam wrażenie, że kosmetyki to głównie poprawiają samopoczucie, a i tak najwięcej zależy od genów, albo operacji plastycznych... [img]icons/icon12.gif[/img]

W Stanach operacje plastyczne robią sobie już ludzie przed 30-tką, a wszystkie gwiazdy filmowe swoją świeżość zawdzięczają skalpelowi, u nas zresztą też, ale u nas się o tym nie mówi...

Ale to tak na marginesie rozważań "jak byśmy wyglądały" [img]icons/icon10.gif[/img]

Dlatego nie ma się co stresować każdą kreseczką, chociaż czasem bywa trudno [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] dla kolejnej 30-tki [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 21:29   #3
7Ewa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 56
GG do 7Ewa7
Re: Klub 30-tek

Kochana Babuszko, w Stanach rzeczywiście dzieją się cuda, [img]icons/icon32.gif[/img] ale co powiesz na Wenezuelę, tam robi się dopiero na tym biznes.
Na szczęście nam polskim 30-latkom niczego nie brakuje.[img]icons/icon12.gif[/img]
Już wolę szczerą,uśmiechnietą, mimo że troszczę "pokreskowaną" twarz, niż sztuczną po zabiegach, wyglądającą młodziej. Może za parę lat zmienię zdanie, kto wie.
Mam kliku znajomych, którzy bezsprzecznie twierdzą, że dopiero 30-latka nabiera szczególnej szlechetności - to tak na pocieszenie. [img]icons/icon40.gif[/img]
7Ewa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 22:38   #4
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Klub 30-tek

O Wenezueli wiem, oglądałam przeraźliwy film dokumentalny o operacjach plastycznych. Moim zdaniem powinni zabronić modelowanym dziewczynom występów w wyborach miss, tak jak sportowcom na dopingu [img]icons/icon12.gif[/img].
Ja się wiekiem nie martwię (aż tak bardzo [img]icons/icon7.gif[/img] ) i kreseczkami też nie tak mocno, zwłaszcza, ze duszę mam młodą i bliżej mi do dwudziestolatków niż rówieśników. rodzi mi się w duszy taki temacik na wizaz, ale cichosza na razie [img]icons/icon7.gif[/img]. Poza tym twarz gładka jest bez wyrazu, mój mężczyzna preferuje kobiety z charakterem, nłodziutkie dziewczyny odpadają, bo nie mają osobowości [img]icons/icon12.gif[/img]

A moje zdjęcia pojawią się bardzo wkrótce na forum wizażowym, bo chcę włosy zmienić i będzie potrzebna rada [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 23:04   #5
7Ewa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 56
GG do 7Ewa7
Re: Klub 30-tek

O to widzę, że bratnia duszka jest blisko. [img]icons/icon20.gif[/img] Będę śledzić wizaz i czekać na Twoje ujawnienie, a może sama się też skuszę. Pozdrawiam. Ewka. [img]icons/icon40.gif[/img]
7Ewa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 23:12   #6
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Klub 30-tek

Hehehe, już mi się oberwało, że odsądziłam młodych od osobowości [img]icons/icon10.gif[/img]

Palominko, przebacz!!!!

[img]icons/1cmok.gif[/img] Ewciu
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 17:05   #7
Iguella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: Klub 30-tek

Szukałam i szukałam...aż w końcu doszłam do wniosku że może warto zrobić coś swojego. Chciałabym otworzyć sklep internetowy ale chciałabym też prosić i pomoc...Zastanawiam się co sprzedawać i pomimo iż mam parę pomysłów może WY JAKIEŚ MACIE??? Czego szukacie na internecie? Jakich produktów? Czego wam brakuje? Co najchętniej byście kupiły Proszę o pomoc i pozdrawiam
Iguella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.