początkująca wizażystka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-23, 11:02   #1
DORCIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 93
GG do DORCIA

początkująca wizażystka


WITAM WSZYSTKICH [img]icons/icon7.gif[/img] CHCIAŁAM PROSIĆ POCZĄTKUJĄCE I TE PROFESJONALNE WIZAŻYSTKI O PODZIELENIE SIĘ DOŚWIADCZENIAMI I O PORADY JEŚLI CHODZI O SZTUKĘ MAKIJAŻU. MAM WĄTPLIWOŚCI (CHYBA JAK KAŻDA NA POCZĄTKU) CZY SIĘ UDA? CO ZROBIĆ JEŚLI KLIENTKA BĘDZIE NIE ZADOWOLONA Z MAKIJAŻU? JAK POSTĘPOWAĆ JEŚLI KLIENTKA DOSTANIE UCZULENIA PO NASZYCH KOSMETYKACH? JAK PRZESTRZEGAĆ ZASAD HIGIENY? DLA KAŻDEJ KLIENTKI OSOBNA GĄBECZKA DO PUDRU I OSOBNA PACYNKA? PROSZĘ O PORADĘ, BO MYŚLĘ ŻE NIEŻLE SOBIE RADZĘ Z SAMYM MAKIJAŻEM ALE CAŁA RESZTA JEST DLA MNIE ZAGADKĄ. POZDRAWIAM [img]icons/icon12.gif[/img]
DORCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-24, 11:15   #2
gosia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 50
GG do gosia27
Re: początkująca wizażystka

Ja jestem teraz w szkole kosmetycznej i też raczkuję na tym polu. Ja rozprowadzam podkład paluszkami - bardziej ekonomiczne i chyba lepiej się trzyma niż od wilgotnej gąbeczki. A gąbki można wygotować. co do pędzli to ja je teraz po prostu myję żelem do mycia twarzy. W gabinecie chyba się je dezynfekuje płynem do dezynfekcji. Nie wiem. Co do tuszy - to najgorsze - ja mam kilka szczoteczek - mogą być nawet od starych tuszy i potem je wycieram i myję tak jak pędzle. Ale większość kosmetyczek wszystkich maluje jednym tuszem. Ja nie wiem jak to kiedyś rozwiążę w gabinecie. Buziaczki.
gosia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-24, 22:57   #3
DORCIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 93
GG do DORCIA
Re: początkująca wizażystka

MOJE DROGIE BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!!!!! MUSZĘ SIĘ PRZYZNAĆ ŻE TEN TEMAT SPECJALNIE NAPISAŁAM TAKI A NIE INNY - "zawiodłam się na was" TAKI CHWYT MARKETINGOWY [img]icons/icon7.gif[/img] WIEDZIAŁAM ŻE SIĘ UDA I MNIE NIE ZAWIEDZIECIE. JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ. JESTEŚCIE WSPANIAŁE!!!! JESZCE RAZ PRZEPRASZAM JEŚLI KOGOŚ OBRAZIŁAM LUB URAZIŁAM PISZĄC ŻE SIĘ ZAWIODŁAM. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM. DORCIA
DORCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.