zabiegi modelująco-wyszczuplające na ciało/gabinet kosmetyczny/domowa pielegnacja. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-02, 20:25   #1
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680

zabiegi modelująco-wyszczuplające na ciało/gabinet kosmetyczny/domowa pielegnacja.


Mam pytania w szczególności do Emili ale wizażanki, które mają też na ten temat jakąś wiedzę również proszę o odp. Chodzi mi o zabiegi modelująco-wyszczuplające na ciało stsosowane w gabinetach kosmetycznych, jakich firm są dobre ? i jakie są warte uwagi? słyszałam sporo o Norelu, kosmetykach profesjonalnych i zabiegach tej firmy i właśnie najbardziej interesowałaby mnie ta firma. (inne też) Ile powinno się zrobić takich zabiegów u kosmtyczki i w jakim odstępie czasu? powiem, że trapi mnie celulit i kilka rozstępów, oraz słaba jędrność ciała. Ciekawa jestem również jak powinna przebiegać domowa pielęgnacja, aby wzmocnić efekty zabiegów? Na pewno będę chciała kupić kilka kosmetyków do domu z linii profesjonalnej, myślę o algach, borowinie, masce termicznej i żelach na celulit, może o czymś do masażu. I tutaj znowu pyatnie do Emili, co powinnam kupić w takim razie? co polecasz z linii profesjonalnej? co mogłabym robić sama w domu jako kontyunuacje zabiegów profesjonalnych?
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 19:33   #2
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: zabiegi modelująco-wyszczuplające na ciało/gabinet kosmetyczny/domowa pielegnac

czy ktoś korzystał z zabiegów u kosmetyczki BIELENDA?? przede wszyskim chodzi mi o ujędrniająco-wyszczuplające. albo może ktoś miał robiony zabieg na twarz Topp Lifting z tej samej firmy??

na którą firmę warto zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o zabiegi na ciało, Norela, Bandi, Bielenda, Farmona
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 20:28   #3
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: zabiegi modelująco-wyszczuplające na ciało/gabinet kosmetyczny/domowa pielegnac

Bielenda ma rewelacyjne algi, zabiegi naprawdę przynoszą efekty więc śmiało mogę ci je polecić. Ale pamiętaj, że na wyszczuplanie i pojędrnianie potrzeba czasu i wytrwałości. Powodzenia.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 07:31   #4
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: zabiegi modelująco-wyszczuplające na ciało/gabinet kosmetyczny/domowa pielegnac

A nie lepiej jest po prostu wziąść się za siebie, chodzić na siłownię, biegać, ćwiczyć w domu, zdrowo się odżywiać a nie liczyć na działanie cudownych specyfików? Z pewnością coś pomogą ale to tylko "wspomagacze".
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 10:20   #5
Pela- Iza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 41
GG do Pela- Iza
Dot.: zabiegi modelująco-wyszczuplające na ciało/gabinet kosmetyczny/domowa pielegnac

Kosmetyki bielendy są bardzo fajne do ciała ja miałam robiony zabieg .Peling cukrowy do ciała (przepięknie pachnie) serum na cellulit na zimno bo mam popękane naczynka, a potem maskę czekoladową lub na przemiennie z alg brunatnych ta druga nie fajnie pachniała.Chodziłam przez miesiąc 1-2 razy w tygodniu do kosmetyczki i efekt był.W domu stosowałam też kosmetyki z bielendy ale detaliczne z serii fitnes
Pela- Iza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 12:10   #6
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: zabiegi modelująco-wyszczuplające na ciało/gabinet kosmetyczny/domowa pielegnac

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
A nie lepiej jest po prostu wziąść się za siebie, chodzić na siłownię, biegać, ćwiczyć w domu, zdrowo się odżywiać a nie liczyć na działanie cudownych specyfików? Z pewnością coś pomogą ale to tylko "wspomagacze".
Wszystko fajnie, ale widocznie nie korzystałaś nigdy z zabiegów u kosmetyczki?? siłownia, aerobik i domowa pielegnacja to moja podstawa.

Teraz potrzebuje czegoś mocniejszego dla mojego ciała, a wiem jak działaja produkty i zabiegi profesjonalne , bo miałam możliwość skorzystania dlatego wiem, że nic nie da takiego efektu jak profesjonalny "wspomagacz".

Martusia, Pela-Iza, dzięki za opinię odnośnie Bielendy. Algi na pewno kupię, teraz kwestia tylko dopasowania do mojej skóry, myślałam nad maską kozie mleko, albo tą z efektem złotych nici??
Cieszę się, że u was efekty były i pozytywnie możecie napisać o Bielendzie.
Pela- Iza, a Ty jaki zabieg miałaś robiony? a raczej na jakich produktach z Bielendy??
Kupiłam u mojej kosmetyczki to serum na zimno wyszczuplające (nawet prosiłam na biochemii o ocene składu)i jedną maskę do ciała i właśnie testuję dopiero ich działanie, wcześniej nie miałam z tą firmą doczynienia dlatego bałam się zaryzykować. Za krótko stosuję, żeby mówić o efektach, ale już widać poprawę w jedrności skóry. To serum chyba będzie dla mnie mało wydajen, bo ja kładę odrazu jedną ampułkę tak , żeby w każde miejsce dotrzeć, gdzie mam problem ze skórą. Maska natomiast jest fajna, podobna do błotka i ładnie wygładza, ale wymaga też czasu i paprania dlatego na razie stosowałam 2x.Na pewnoe będę chciała iść na zabieg na ciało Bielendy, a to wydatek 100 zl jednorazowo, dlatego myślę też , żeby kupić więcej produktów do domowej pielegnacja, jak ktoś może jeszcze coś polecić z tej firmy??

Znam za to w miarę Norela i jego produkty, bo na to pracowała moja kosmetyczka wcześniej i byłam nawet zadowolona, a chciałam poznać jeszcze opinię profesjonalistów na czym pracują w swoich gabinetach, co mogą polecić, bo kto jak nie kosmetyczki będą lepiej wiedziały iznały te wszystkie zabiegi??.
Czy ktoś jeszcze korzystał z profesjonalnych produktów innych firm?? Czy byłyście zadowolone z zabiegów, ile musiałyście odbyć serii??

Edytowane przez Iam
Czas edycji: 2007-02-06 o 12:31
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 13:10   #7
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: zabiegi modelująco-wyszczuplające na ciało/gabinet kosmetyczny/domowa pielegnac

Nie korzystałam bo sama jestem kosmetologiem
Wiem jednak z doświadczenia że wiele zabiegów daje tylko tymczasowy i powierzchowny efekt. Z mojej strony jeśli chodzi o zabiegi profesjonalne które chwali dużo osób to Norel.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 13:12   #8
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: zabiegi modelująco-wyszczuplające na ciało/gabinet kosmetyczny/domowa pielegnac

A probowalas guam??Mi pomogl dlatego zamierzam robic niedlugo znowu.Robilam sobie w domu.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 17:56   #9
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: zabiegi modelująco-wyszczuplające na ciało/gabinet kosmetyczny/domowa pielegnac

Cytat:
Napisane przez Pela- Iza Pokaż wiadomość
Kosmetyki bielendy są bardzo fajne do ciała ja miałam robiony zabieg .Peling cukrowy do ciała (przepięknie pachnie) serum na cellulit na zimno bo mam popękane naczynka, a potem maskę czekoladową lub na przemiennie z alg brunatnych ta druga nie fajnie pachniała.Chodziłam przez miesiąc 1-2 razy w tygodniu do kosmetyczki i efekt był.W domu stosowałam też kosmetyki z bielendy ale detaliczne z serii fitnes
Mmmm. peeling rzeczywiście cudnie pachnie!


Ale z tego co wiem, uczę się w szkole kosmetycznej, to nie kupisz raczej kosmetyków do użytku profesjonalnego, bo one są "zarezerwowane" dla firm... A jeżeli kupisz u kosmetyczki to napewno drożej, no chyba że kosmetyczka jest Twoją koleżanką
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.